malvinkicska 2018 jan. 11. - 15:33:44
(161/601)
A részeket láttam de sajnos 4 napig nem olt internet szolgáltatás, ezért nem írtam semmit.
3/10
napraforgó 2018 jan. 10. - 17:41:30 3/10
(160/601)
Nézem Gabriel Sotot a nagyon passzent ingeiben, amelyek még a karján is feszülnek, pont úgy néz ki, mint Batman a gumiruhájában. Vajon miért gondolja, hogy csinos, vagy vonzó ezekben a testre simuló cuccokban? A nadrágot is cipõkanállal húzhatja fel, az is olyan szoros, így aztán jól látszik, hogy X-lába van.
3/10
napraforgó 2018 jan. 10. - 10:23:02 3/10 Előzmény malvinkicska
(159/601)
Vajon miért bízza egy olyan tehetséges, okos, egyetemet végzett nõ, mint Luciana a vízumkérelmének intézését egy olyan valakire, akiben nem bízik, akire gyanakszik, hogy a munkaadója és barátja ellen tevékenykedik, tönkretette a borát, illegális bevándorlókkal dolgoztat bagóért, stb.??? Aztán meg mindent beszop, amit Juan mond neki. Én a helyében szóba sem állnék vele, maximum munkaügyben, de iylen személyes jellegû ügyeket tuti nem bíznék rá.

A két rendõrtiszt, akik nyomozgatnak a bor ügyében miért Juantól érdeklõdik, hogy megfeledkezett az ügyrõl - vagyis nem tett feljelentést a károkozás miatt? Szerintem ez a tulajdonos kompetenciája, neki kellett volna feljelentést tenni, de õ még csak megbízást sem adott senkinek, az ügyvédnek sem. (az egy más dolog, hogy pont õ a károkozó). A tulajdonos dolga eldönteni, hogy érte-e õt kár és akar-e fellépni a károkozó ellen.

Azt sem értem, hogy Luciana miért hetyeg Miguellel, miért hülyíti szegényt, ha aztán meg Davidot ölelgeti. Ez annyira nem tisztességes, két vasat tartani a tûzben.
3/10
napraforgó 2018 jan. 05. - 17:29:30 3/10
(158/601)
De Miguelnek legalább volt annyi esze, hogy elment a rendõrségre és feljelentést tett a károkozás miatt. Kíváncsi vagyok, hogy a rendõrség fog-e nyomozni az ügyben.

Tano ugyanolyan hebrencs, mint volt, nevetségesen gyerekes, tényleg nem illik egy idõsebb, komoly nõhöz. Susan baromira idegesít a vinnyogásával. Persze nem jó dolog, ha az embernek egy rabbiátus bûnözõ a férje, mint neki, de ez az állandó nyervogás, amit mûvel, kibirhatatlan. Miért nem kér segítséget valakitõl, aki, vagy akik megvédenék az agresszív férjétõl?

Luciana sem gyerek már, nagyon is jól tudja õ, hogy nem szerelmes Miguelbe, akármilyen õszinte, mély baráti szeretetet is táplál iránta. Persze, akkor nem kellett volna biztatni a fiút, nem kellett volna lépten-nyomon csókolózni vele, mert az a szegény persze hogy azt hiszi, mindez azért történt, mert a lány is szerelmes belé.
malvinkicska 2018 jan. 05. - 17:02:18
(157/601)
A mai részt látva itt aztán senkinek nincs agya, mert most meg Susan az aki nyavalyog, nem kell neki Tano kész röhej amit csinálnak.
David gazda oda van hetyegni a sógornõvel, aki jól be eteti minden marhasággal, már meg is csókolta ökör úr.
Luciana eddig egy talpra esett valaki volt, most már az is hezitál hozzá menjen e M-ez, mert azt gondolja csak segíteni akar neki pedig nem , mert fülig szerelmes bele.
Juan nyugodtan ténykedik a tiltott üzletelést folytatja, nem ellenõrzi senki, egyszóval nem is értem mire alapozta aki ezt írta.
3/10
napraforgó 2018 jan. 05. - 09:16:58 3/10
(156/601)
Õszintén szólva én már ezt is csak olyan háttértévézésnek használom, szól, megy a film, én meg mindenféle mással foglalkozok, sõt esetenként szundikálok alatta... Ami kimarad, az kimarad, nem nagy kár érte, ebbe a nyûglõdésbe bármikor be lehet kapcsolódni, úgyse halad semmisem, marad az egyhelyben topogás.....
Ezt az egész sorozatot meg lehetett volna csinálni 3 részben, ebben nincs több történés.
malvinkicska 2018 jan. 04. - 17:38:25
(155/601)
Lehet ha egy kicsit higgadok újra nézem mivel tél van nem sok a kikapcsolódás, pedig nálunk van dolog.
Aztán ritka amikor emberek izlés világa találkozik, és dolgokat egyformán lát, régen többet írtak a fórumokra is most már két vagy egy mondattal elintézik a FB-on,
Az biztos a török sorozatok elég kemények de legalább van soknak értelme, meg én eredeti hangon nézem ,mert ugye fordítva van, a múltkor belenéztem a V SZ-be tel, és annyira rossz azt hittem nem jó helyen járok a szinkron sokat ront, magán a történeten.
Az M3 on most a Büvölet harmadik évadát adják, az tudod olasz és jó, valóban sok az ismétlés, azt hiszik a magyarok amnéziába szenvednek pedig nem az õ mûsor politikájuk egyenlõ a nullával. A tegnapi rész láttam de kiakadtam azona sok hazugságon amit össze nyávog Grész, meg az a szemét Juan, lehet megnézem a mai részt késõbb, de ma este már fordítva lesz a Szerelem és Büntetés, nagyon jó a sztori, tudod írtam már itt élnek klánba az emberek és nagyon várom mi lesz belõle aránylag ez nem olyan sokrészes 62 és nem két csak másfél órás egy rész.
Elnézést a kitérõért de nem tolakodnak itt , hogy baj lenne remélem.
3/10
napraforgó 2018 jan. 04. - 17:07:42 3/10
(154/601)
Kár, hogy letettél róla, szerettem megosztani veled a véleményem.
A tegnapi és mai részben is van néhány furcsaság. Luci Juannak csak úgy, bemondásra elhiszi, hogy elutasították a munkavállalói vízumát, nem kéri, hogy adja át neki a határozatot errõl. Merthogy az ilyen kérelmeket nem szóban, meg nem telefonon utasítják el, az tuti.
Annyira biztosak voltak benne, hogy Juan tette tönkre a bort, csak nem volt bizonyítékuk ellene, tudják, hogy alattomos, megbízhatatlan, és mégis elhisznek neki ilyen dolgot?
Juan Grace-szel közölte is, hogy be sem adta Luci vízumkérelmét, így nem is volt mit elutasítani. Mint ahogy Tano esetében sem csinált semmit, hiába utasította David, hogy segítsen neki, meg tegye le az óvadékot érte.
De fogadni mernék, hogy ha David hazajön, akkor sem lesz ezeknek semmiféle következménye, továbbra is õ fogja kezelni David pénzügyeit.
Nyaforka föláldozta magát Tanoért, nagy szipogások közepette beleegyezett, hogy visszamegy Markhoz, aki majd most megmutatja neki, mennyire megváltozott. Na persze, még gonoszabb lesz, mint korábban volt....
Fernanda most már nem is titkolja, mennyire odavan Tanoért, végigzokogja a napot, sem Márta, sem Lilián nem tudja lebeszélnia fiúról.
Luciana már csomagol, hogy visszamegy Mexikóba, amikor Miguel elõáll a farbával, házasodjanak össze! És Luci, némi hezitálás után igent mond. Carito arca megnyúlik, pedig 5 perce még Perlával karöltve szemétkedett Lucival.
s1u2x3e4l 2018 jan. 03. - 18:17:32
(153/601)
Így is sokáig bírtad.
malvinkicska 2018 jan. 03. - 17:38:19
(152/601)
B Ú É K 141 részen keresztül fognak nyögni.
syuzi 2018 jan. 03. - 17:35:12
(151/601)
BÚÉK!!!!!! :) Hány részes a sorozat ?
malvinkicska 2018 jan. 03. - 17:03:35
(150/601)
Ez a sorozat nem száz ezer sebbõl vérzik és ami napon úgy döntöttem nem nézem tovább, nem bosszantom magam, ilyen sok hiteltelen ökörséggel.
azt tudom , hogy szappan opera, de , hogy ennyire semmi legyen az azért , már egy kicsit sok.
Grész hazudozik Juan kontra szarvas M david, mint egy bólogató Jancsi ebbõl elegem lett.
Azt azért megfigyeltem, hogy a leggyengébb török sztori is többet mond , mint ezek a mexikóik nyálas semmik, megjegyzem azt sem szeretem mindet.
A Velvet Divatház nézem a Dunán már 3-ik évad megy de nagyon jó esemény dús, a színészekrõl meg nem is kell beszélni annyira jók lubickolnak a szerepükbe, itt meg csak hazudnak aljaskodnak, mindenki abba szerelmes akibe nem kéne, szóval pont a végére, ahhoz még sok van hátra, hogy végig kínlódjam.
3/10
napraforgó 2018 jan. 02. - 18:00:36 3/10
(149/601)
A zsák szárított lepkével egyetértek.
David egy buta birka, ha nem veszi észre, hogy Gracielának halvány lila gõze sincs semmiféle borról, errõl az Amorról se és másról sem. Igen csodálkozom, hogy egy szõlõsgazda, aki minimum 15-20 éve, vagy még több éve szõlõbirtokos és Marcos Munozzal vállvetve alkotta meg a Gran reservát, nem veszi észre, hogy Gracielának f*ngja nincs semmiféle borról, a bortermelésrõl még annyi sem.
Azt sem értem, hogy Birka David miért egy festõt noszogat, hogy mutassa be a bort, miért nem õ maga nyilatkozott, mint a szõlõ tulajdonosa. Õ még diploma nélkül is rengeteget tudhatott a borról, Graciélánál messze többet. Az õ legfõbb érdeme volt az eredmény és fõleg az érdeke lett volna, de csak döbbenten bámult Grace mellett.
Graciélát nyilván mindenki utálja, õ egy alattomos vipera, nála még az anyja is egyenesebb, pedig hát õ sem a kedvencem.
Sajnos a némelyek által kedvelt Susan (Sopánka) is irritál, engem Barbara Cartland romantikus lányregényeinek hõsnõire emlékeztet, akik végignyafogták az egész regényt, nyivákolva várva, hogy jöjjön már arra egy lovag, aki megmenti õket az élet rút viharaitól. Hát ez a nõ is túlzásba viszi a nyavajgást, jajj, jajj, Mark, ne bánts, nyaf-nyaf. Brrrr.
De Miguel nyálas nyomulása sem a kedvencem. Oké, szerelmes, meg kedveskedik, meg udvarol, de van valami a hangjában, ami nem tetszik.
És hát Luciána is fura, milyen adatokat küldhetett el telefonon, amitõl Grace hirtelen megtáltosodott? Mert a szövegben csak annyit hallottunk, hogy nem 2, hanem 5 évig érlelik a bort, éspedig tölgyfahordóban, na ez aztán nem oly extra ismeret, ezt akárki tudhatja akárhonnan is. Én pl a TV ismeretterjesztõ mûsoraiból tudom Lucika adatai nélkül is.
Egyszóval szerencsétlen banda ez nagyon.
malvinkicska 2018 jan. 02. - 17:13:59 Előzmény napraforgó
(148/601)
2018-ban köszöntök mindenkit, csak nézem ezt a kis csacskaságot, Grész nagyon szemét, mert a Luci tudásával hencegett az a nagy B David minden hazugságot elhisz olyan hülyére van véve az már fájdalmas.Tanot megverték de minek, mikor nem is provokált, vagy valami, annyira értelmetlen néha az egész, azért , hogy Gutierrez, most megint vergõdjön Mártának, itt az egész társulatnak annyi az esze, mint egy zsák szárított lepkének, az a meglátásom, de ezzel a sok buta dologgal a nézõt is annak nézik sajnos.
3/10
napraforgó 2018 jan. 01. - 07:15:28 3/10
(147/601)
Kedves vagy, viszont kívánok neked és családodnak minden jót.
És minden kedves Fórumozónak is.
malvinkicska 2017 dec. 31. - 09:52:23 Előzmény napraforgó
(146/601)
Szilveszter alkalmából
nem kívánok egyebet,
Csendes lépteid kísérje szeret,
Költözzön szívedbe béke,
lelkedbe nyugalom,
Légy boldog a következõ 365 napon
BOLDOG ÚJ ÉVET.
3/10
napraforgó 2017 dec. 24. - 14:18:04 3/10
(145/601)
Én is kívánok mindenkinek áldott ünnepeket!
malvinkicska 2017 dec. 23. - 11:05:10
(144/601)
BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK.
malvinkicska 2017 dec. 22. - 17:02:39
(143/601)
Megnéztem elég semmit mondóak a részek sehova nem haladnak, csak Graciela nyávog legtöbbet egy részben sajnos.
Most letartóztatták Tanót ugye ez a legnagyobb gond, máskor semmit mondó dolgokkal felhívják Davidot, de most hallgatnak arra a szemetes láda Juanra, én az erõszakot gyûlölöm de ennek a pasinak be kellene már egyszer húzni, de rendesen annyi fiatal ember van, nem lenne gond észre téríteni.
a rendõr sem mert egyenlõre kijönni az irodából mikor hallotta ki keresi.
A nagy eszet játszó Grész semmit nem tud a boról , várja az értesítést, ezeket már csak jövõre lehet megtudni, nem nagy baj.
3/10
napraforgó 2017 dec. 22. - 16:47:36 3/10 Előzmény s1u2x3e4l
(142/601)
Igen tudom, írtad, hogy te a 20. résznél elkaszáltad. Alighanem jól tetted. Én mostanában hagyok ki egy-egy részt egyéb elfoglaltság miatt és nincs is kedvem pótolni. Annyira gyenge... Csak megy a nyûglõdés..

Sehogysem értem Davidot, nemrég elvitte a gyerekeit vacsorázni egy étterembe, ahol Bobby Luciana mellett kampányolt, Fernanda meg Gracielát favorizálta. Én David helyében ezek után tudtam volna, hogy a fiam nagyon is tudná szeretni Lucit, a lány meg már majdnem felnõtt, a múltkor mondta, hogy jövõre egyetemre megy, vagyis minimum 16-17 éves. Õvele az apja felnõtt módra elbeszélgethetne, tudtára adhatná, hogy Gracielát soha nem fogaja szeretni, de ha Lucianát meg nem fogadja el, akkor élheti a saját életét, ahogy akarja, onnantól, hogy nagykorú lesz. Ez akkor is így lenne, ha bárki mást választana....
De ez a sok nyûglõdés.....