malvinkicska 2017 nov. 29. - 17:00:41 Előzmény napraforgó
(81/601)
A birtokon mindenki beteg erre Huan hetyeg a csajjal, milyen modortalan érzéketlen valaki, mikor õ idézte a nagy bjt.
A telefont sem volt képes felvenni, erre most már David is kezd észre térni.
Az feltûnõ mindenkinek csak Márta a fontos, a többiekkel nem úgy sopánkodnak, mivel nem lesz a ki dolgozzon eztán a birtokon
Grész és Lópofa arról nem érdemes írni amilyen szemetek, semmilyen érzelem nincs bennük, õk nekik kellet volna megmérgezõdni, de végleg, igaz akkor nem lenne a kik a kakit kevernék. Luci most emberségbõl jön vissza segíteni vagy érez valamit David iránt, ez most nem teljesen tiszta nekem, mert lehet ez is , meg az is ami igaz.
3/10
napraforgó 2017 nov. 28. - 17:47:48 3/10
(80/601)
Juan ráfázott a sompolygásra, odavetette Davidnak, hogy akkor ellenõrizd te a számlákat, és a fõnök rá is harapott, úgy is fog tenni. Így Juannak nem lesz módja a szokásos számlahamisításokra. Pláne, hogy most Juan felelõtlensége miatt a fél személyzet megmérgezõdött. Remélhetõleg David most már magához tér annyira, hogy ténylegesen kézbe vegye a vezetést.
Röhejes, hogy mindenki a büntiben lévõ Fernandának akar segíteni az apja háta mögött, elvileg titokban, no de jó hangosan beszélnek róla a teraszon, a személyzet elõtt. Csoda lenne, ha nem jutna el Davidhoz ez az apróság. Bár lehet, hogy õ tök süket az ilyesmire, csak az alkalmazottakat érintõ pletykákkal foglalkozik.
malvinkicska 2017 nov. 28. - 17:02:16
(79/601)
Nagyon jól láttad kell a 142 részbe valami, annyi történt, hogy Miguelnek volt igaza a gyomirtót illetõen, mindenki rosszul lett.
aza lópofa nem elég itt még a Paulinában is nézni kell fiatalabb kiadásban szomorú vagyok.
David nehezen tér észre, egyedül M és az Orvos is figyelmezteti , a sok rosszra mikor tér észre nem úgy néz ki mostanában sajnos.
A Fernanda is egy kis kora vén dög mit követ vele Grész, azért övé legyen D , még az a múmia Sonia is szerelmes Dbe , ma holnap az egész nõi szereplõk David kegyeiért fognak esdekelni mekkora baromság.
3/10
napraforgó 2017 nov. 27. - 17:46:55 3/10
(78/601)
Az biztos, hogy Luciana helyében ennyi inzultus után én nem maradnék a birtokon, még akkor se, ha David iránt érez is valamit. Habár nehéz elképzelni, hogy egy ilyen rideg, barátságtalan, bizalmatlan, hirtelen haragú ember iránt hogyan érezhet valaki ellenszenvnél egyebet? Én eddig még egyetlen jótulajdonságot sem fedeztem föl Davidban.
Talán csak annyit, hogy ha igazságtalanul megbánt valakit, akkor hajlandó bocsánatot kérni.
De beleolvastam a jövõ heti elõzetesbe, és sajna Luci már a jövõ héten visszamegy David birokára dolgozni. Én nem bántam volna, ha David rákényszerült volna, hogy kicsit szaladjon utána. Kérdés, hogy eztán Luci mennyire tartja a távolságot Davidtól. Azért az nem túl biztató, hogy ezen a birtokon Bobbyn és Miguelen kívül szinte senki nem szereti Lucianát, David családja utálja, az alkalmazottak nem szeretik, akkor mi a fenének erõlteti?
malvinkicska 2017 nov. 27. - 17:00:55
(77/601)
Ez a sorozat sem az észszerûség minta képe itt is csak a hajcihõ megy David nagyon buta nem lát át Grészem mire megy a játék.
Miguel akinek van esze meg Luci, Marta egy nyaló gép, valóban többe nézi Fert, mint a saját lányát.
Liliana a lópofa még rendõrt hiv most nem szaladt Davidhoz, mit tegyen, és akkora bevallotta Fer õ a ludas, A fülbevalóval, annyit foglalkoznak elég lenne ha akkora nagy értéket képviselne. Az új munkaadó elég szimpatikus ember, remélem elmegy Luci ettõl a lökött Davidtól.
malvinkicska 2017 nov. 27. - 11:02:31
(76/601)
Sok mindent észre vettem én is csak én nagy vonalakban érintem de neked van türelmed jól kivesézni, ezt én már nem teszem, vannak benne buta dolgok bõven.
3/10
napraforgó 2017 nov. 27. - 09:56:49 3/10
(75/601)
Csak most figyeltem föl egy hülyeségre. Mikor Fernanda leesik a tetõrõl, Luciana odaugrik, hogy elkapja és megóvja a földre lerakott szerszámoktól, Ramon is a közelben volt, õ is odaszaladt. Luci azt mondta Ramonnak, szaladjon, keresse meg a fõnököt - és õ szaladgálni is kezd a szõlõben, amíg meg nem találja. Vajon miért csinálnak ilyet, amikor mindenkinek a zsebében van a mobiltelefon? Luciána addigra már hívta is a mentõket, vajon Davidot miért nem tudták telefonon értesíteni? Minek volt az a szõlõsorok közti futkosás? Arra bõven ráértek vona, ha David nem veszi föl a mobilját..., pláne ha tudják, hogy épp a szõlõben mászkál... Mert leginkább a szobában gubbasztott.
3/10
napraforgó 2017 nov. 26. - 09:09:25 3/10
(74/601)
Mégis mirõl szóljon a 142. rész? Naná, hogy a mindennapos intrikákkal lesz tele. Engem inkább az érdekel, hogy ha David és Luciána egymásra talál, akkor mikkel állnakl elõ? Merthogy akkor is lesznek cirkuszok, az tuti.
malvinkicska 2017 nov. 25. - 16:16:09
(73/601)
Az elõzetesbe most bele olvastam, megy a furkálódás továbbra is, nem tudom mikor akarják majd abba hagyni.
3/10
napraforgó 2017 nov. 25. - 10:52:30 3/10
(72/601)
Ebben igazad van.....
malvinkicska 2017 nov. 25. - 09:59:53
(71/601)
Tudod úgy vagyok vele ez a csendes fojtogatás is borzalom pedig tudom a napjainkban ennél sokkal több a kígyó féreg ember , mint itt, és még is zavar néha.
Annyira sok a hiteltelen dolog benne, és David nagyon buta azt is értem így van neki írva , na majd látjuk, mi sül ki belõle.
3/10
napraforgó 2017 nov. 25. - 04:22:05 3/10
(70/601)
De legalább nem öldökölnek benne minduntalan... (az egy Lizát kivéve).
David valóban nem a birtok ügyeivel, meg a zõlõvel foglalkozik, állandóan a házipletykákkal van elfoglalva. Juan körmére kéne nézzen, a megrendelézekkel é a zámlákkal törõdni, nem azzal, hogy kijött be kopogá nélkül, é miért ünnepelnek az alkalmazottak.Ott a két gyereke, de azokat i alkalmazott neveli. (Na az i rejtély, hogy mit czinált Liza kb. tizenöt évig, mert cak 2 éve halt meg, de Fer meg Bobby cak Mártát tudja , mint gondozójukat. Elég zomorú, mert ez arra mutat, hogy Liza i hanyagolta õket, még életében rábízta õket egy dadára. Lizát, az anyjukat nem i emlegetik, de mot mindkettõ jajong, hogy a dada ne hagyja el õket.
Vajon miért cinált David zentet belõle? Ilyenkor jut ezembe, hogy ha élne, talán nem i lenne olyan kitûnõ a kapcolatuk.... Egy halottat könnyebb imádni.
malvinkicska 2017 nov. 24. - 20:28:12
(69/601)
Délután nem tudtam megnézni, most néztem meg elég gyenge kis valami, itt is csak a sok negatív szereplõ de még ha lenne benne valami kis logika de attól messze áll.
A két csaj mindenáron tönkre akarja tenni Lucit, és az esztelen David meg vevõ rá.
Miguel hiába figyelmezteti, most is, hogy nem jó a növényvédõ szer, arra nem lép, hanem a sok pletykára, mert hisz annak a Kígyó Grésznek.
Azt gondolom nézem még egy pár részt és ilyen lesz dobom.
s1u2x3e4l 2017 nov. 24. - 18:02:31
(68/601)
Kb az elõzõ részig láttam, ez már teljesen új nekem, amit írtál. A fülbevaló ellopása volt az utolsó csepp a pohárban. Ezt az elemet én csak rózsanovellákban nézem el, ahol a szegény, szutykos lányt. vagy a házba került szolgálóleányt, akibõl majd a végén gazdag lesz, csak ezekben a sztorikban nézem el.
Nem bánom, hogy nem folytattam.
3/10
napraforgó 2017 nov. 24. - 17:44:28 3/10
(67/601)
Jajj, olyan béna dolgok vannak ebben! Miért ment fel Fernanda a tetõre? Úgy gondolta, hogy a pincében dolgozó Tanót ott találja?
Aztán miért nem Lucit tették be a mentõbe Fer mellé, õ zintén megérült, miért Graciela ült be?
É miért ment Cezar i velük, miért hagyta ott ellátatlanul Luciánát? Aztán amikor hazajöttek, addigra már Márta bekötötte a lánya karját, Cezár ránézett az átvérzett kötézre é rögtön tudta, hogy megfelelõen van ellátva, meg em kízérelte átkötni. Hát....
Én bizto nem maradnék Luci helyében a birtokon, akárki, akármennyire könyörög. Ezt a bunkó, modortalan palit mozt még vidáman el tudná felejteni, nem kell megvárni, míg majd egyzerczak megváltozik. Igaza volt Miguelnek, nem lehet minden bunkózágot Liza elveztével magyarázni.
Azt nem értem, hogy David miért nem zól már rá Gracielára, aki minduntalan megzavarja, amikor épp Ferrel próbált komolyan bezélni, amikor bejött a hülye tyúk a virággal, lufival. Én tuti rázóltam volna, tedd le, menj ki, épp a lányommal bezélek, majd gyere vizza, ha végeztünk. De megzavarta már a Cezarral való tárgyalázát é a Lucival való bezélgetézét iz nemegyzer.
Állatira zavaró a nõ, de õt nem tezi helyre.

Amúgy Mártának van a legnagyobb, legcúnyább lófeje a telenovellában.
3/10
napraforgó 2017 nov. 23. - 17:07:47 3/10
(66/601)
Kezd unalma lenni, hogy rágják a gumicontot, nem nagyon történt zemmi, czak a fülbevalóval foglalkoztak. Az jó, hogy Márta é a fia meg Miguel iz felmondott, de nem hizem, hogy David hagyná magát zzarolni.
Graciela kihallgatta Cezárt Daviddal, rögtön tudta, hogy Cezar rávezeti Davidot a jó nyomra, úgyhogy elhurcolta a férfit.
malvinkicska 2017 nov. 23. - 16:52:33 Előzmény napraforgó
(65/601)
Szinte tudtam az az ökör David elhiszi, hogy a fülbevalót Luci vette el, a két szemét csaj meg nevet rajta.
Davidot jól lkopja Juan de jól teszi senki nem figyel rá, amíg õ a pletykával foglalkozik az meg nyúlja le a pénzt.
Az tetszett mikor Márta, Miguel és Luci felmondtak mennek el nem maradnak egy ilyen helyen.
Grész környékezi D-t de az most ki küldte, nem kell neki csak annak kevés az esze nem figyel dolgokra, mi folyik körülötte.
Boby egyedül gyerek létén meg az orvos eszük van, és nem gondolják ez megtörténhetett.
Az a lófej lefeküdt, a nyomozóval gusztustalan egy féreg, és zsarolják egymást, nagy lehet a vonzalom.
Azt gondoltam talán értelmesebben van írva de tévedtem, mert ebben is sok a semmit mondó üres járat.
malvinkicska 2017 nov. 22. - 18:57:14
(64/601)
Grész és Fer ma nagyon aljas tervet szõttek Luci ellen, de egyben elég gyenge kis valami azzal vádolni Lucit õ lopta el a fülbevalót.
Amennyi esze van Davidnak az el is hiszi majd, hogy Luci a hunyó.
az is azon nem törõdik miért lett olyan a bor, meg a könyvelést sem nézi át tüzetesen, hanem majd az ilyen pletykákra fog adni, azt látom elég gyenge kis sztori van
kilátásban, ha ilyeneket írtak bele. A felesége halála is neki olyan természetes, pedig nem az volt, az a vipera ölte meg ahhoz a fülbevaló csepp a tengerben.
malvinkicska 2017 nov. 21. - 19:33:04
(63/601)
A mai részt most láttam, igen érdekesen kezdõdött, mivel Luciana elutasította elõbb aztán meg õ kérdezett rá a dolgokra.
Ami nekem fura nem látnak át Gracielan, mert mikor ment utánuk egybõl vele beszélt David, nem folytatta Lucival, miért nem mondta majd máskor beszélnek, mert most nem vele akar beszélni, ebbõl arra következtet a kis vipera, mintha esélye lenne D-nél, mert a látszat azt mutatja.
Bevallották egymásnak, akkor fel kellene vállalni, leülni és megbeszélni azzal a kis másik utálatos Ferrel, mert Boby az szereti Lucit.
Tano rámenõs de a nõ is elhallgatta eddig õ elvált, és a rossz házasságból menekült, nem tette magát még tul rajta, ha ez így van akkor talán érthetõ is.
Azt látom a Vipera Grész ahogy a lópofa szólítja sok gondot fog okozni, a kapcsolatukban D-nek és Lucinak.
3/10
napraforgó 2017 nov. 21. - 17:27:06 3/10
(62/601)
Fura volt, hogy mikor este David megszólította a mulatozók között Lucianát, akkor mindenki odarohant, hogy mentegetõzzön, miért is buliznak, pedig David egy szóval sem kifogásolta, nem kérdezett rá. Az tetszett, hogy Luci visszautasította a "beszélnünk kell" kérését azzal, hogy majd másnap, munkaidõben. Aztán meg pont õ volt az, aki másnap, munkaidõben egyáltalán nem munka ügyben kereste meg, hanem személyes jellegû kérdést tett föl. azt hittem, hogy jóval tovább fogják kerülgetni egymást.
Na de legalább világos lett - nekünk is, nekik is, hogy éreznek valamit egymás iránt. És ezt hosszú csókokban ki is fejezték.
Susann viszont, aki eddig biztatta Tanót, most hirtelen visszariadt.
Vicces, ahogy mindenki a szõlõben lõdörög és lelki életet él, vagyis semmi másról nem beszélgetnek, csak a szerelemrõl. Dolgozni még senkit nem láttam.
Fernanda barátkozni akar Lucival, amit az apja nem hisz el, hisz ismeri a lányát. Azon csodálkozom, hogy Graciela minden szava hamisabb, mint Fernandáé, de azt valahogy mégsem akarja észrevenni. Pláne, hogy Grace biztatta Fert a közeledésre... Már ennek gyanúsnak kellett volna lenni.
Perla fölfedezte a borkõsav megrendelést, de Juan mindig leszereli a szexszel. Nem túl bonyolult és nem túl inteligens lány....