3/10
napraforgó 2018 ápr. 24. - 05:57:40 3/10 Előzmény Luna34
(501/601)
Erika is csak nemrég jött haza Spanyolországból, ahol a borászkodást tanulta.A távollétében ki vezette a birtokot? Mint ahogy Luciana is csak nemrég jött vissza Mexikóból, David meg épp depis volt, na akkor ki csinált mindent? A Los Angeles birtokon Miguel, a Santa Barbarán meg Adolfo. Hirtelen mindent elfelejtettek, és már csak Luciánával képesek vezetni a szőlészetüket?
Annyira nevetséges ez az egész. Luciana meg ide-oda szaladgál, Miguellel megbeszélik a nagy semmit, David meg örjöng, pedig régen Miguel volt a legmegbecsültebb embere.
Luciana meg miért beszéli le Adolfót, hogy ő kérje ek Davidtól? Gavid biztos nem tagadná meg tőle a szívességet, pláne azok után,hogy ők biztosították számára avizet.
Gyermeteg ez az egész sorozat a nagy semmi történet.
5/10
Luna34 2018 ápr. 23. - 18:02:06 5/10
(500/601)
az meg tenyleg kesz vicc hogy luciana nelkul nem tudnak letezni a santa barbara boraszatban… ott van miguel akinek ez lenne a feladata, es ahogy lejebb irtatok regen meg tudta csinalni csak most nem? es adolfo mihez ert akkor? igen a dolgok oroszlanreszet nyilvan erica vegezte de azert nekik is volt mindig tennivalojuk, most meg mar elfelejtettek mit kell csinalni? ez nekem is nagyon furcsa. mikor miguelt felvettek oda anno dolgozni, pont olyan munkat vegzett mint amit luciana is, nagyon nevetseges hogy amit regen o csinalt most mar nem tudja es mindenert luciananak kell oda futkozni, azt sem tudjak hogyan keverjek ki a permetszert hogy kiszaradas eseten a foldet at kell mozgatni stb… rohejes. ok nyertek meg a borversenyt es ezekrol fogalmuk sincs? nekem ez magas.
5/10
Luna34 2018 ápr. 23. - 17:55:38 5/10
(499/601)
most neztem meg a mai reszeket, hat egyre nagyobb hulyesegeket csinal luciana az mar biztos, az oke hogy miguel a legjobb baratja de ne munkaidoben segitsen neki, amiket tesz csak olaj a tuzre, grace jol tette hogy elvette az otletet, o cselekszik es nem csak pofazik. ahhoz kepest hogy david allitolag szerelmes lucianaba igen szenvedelyesen szerette az ejjel gracielat es ugy nezett ra mint aki menten felfalja… martha hulye hogy mindent megcsinal liliannak, ennyi erovel nemet is mondhatna mivel o nem ilyen feladatokra lett felveve oda hanem a gyerekek miatt.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 23. - 17:06:13 3/10 Előzmény napraforgó
(498/601)
Véletlenül lemaradt Tano neve az üzenetem középső részéből.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 23. - 14:41:19 3/10
(497/601)
El nem tudom képzelni, hogy Luciánának miért kell olyasmiért is átszaladgálni a szoszéd birtokra, amikor a legtöbb problémát telefonon is megbeszélhetnék.
Ha meg mégis át kell mennie, miért nem Adolfó úr kéri meg Davidot, hogy engedje át a lányt, miért mindig Miguellel egyeztet, amikor tudja, hogy ő még mindig szálka a szemében.
Röhögnöm kell, hogy Miguelnek, aki egy borászatban nőtt fel, segítség kell a megrendelésekhez.Amikor Davidnál dolgozott, még tudta ezeket....
A most rágott csontról meg csak annyit, hogy miért nem ő tájékoztatja Davidot, hogy Gracielának ő mesélte el Luciána ötleteit, így a pasi ráébredhetne, hogy a nő idegen tollakkkal ékeskedett.
Olyan mondvacsinált dolgokon rágódnak 50-100 részen át és sehová sem haladnak.Lilián meg egy gonosz banya, csak azért hurcibálja magával Soniát, hogy véletlenül se segíthessen Mártának.
Graciéla nyávogó hangjától meg idegbajt kapok.
Magenta99 2018 ápr. 23. - 14:32:14
(496/601)
Luciana elég érdekesen gondolkodik...
Neki elsősorban a saját dolgát kéne végeznie és csak ezután - szabadidejében - mehetne a barátja problémáit megoldani.
Nem is tudom mit képzel, fel van háborodva és rikoltozik, amiért David kiakad rá, hogy a konkurenciának segít ahelyett, hogy a munkahelyén tartózkodna munkaidőben és az ottani nehézségeken dolgozna.

sunflower325 2018 ápr. 23. - 10:31:31 Előzmény Luna34
(495/601)
Hát igen. Az ilyen sorozatoknak rendszerint ilyen a felépítése: 140 rész szenvedés, majd 10 perc alatt minden megoldódik...
Remélem azért nem az lesz, hogy David rájön mit tett Graciela, utána szánja-bánja Lucianának, aki egyből a karjaiba omlik. Mert az, hogy a gyerekei miatt szakított vele elfogadható, de az viszont, hogy összejött egy másik nővel, akit feleségül is akar venni már erősen megkérdőjelezi azt a fene nagy szerelmet, amit állítólag Luci iránt érez.
5/10
Luna34 2018 ápr. 21. - 13:14:05 5/10 Előzmény sunflower325
(494/601)
igen ebben maximalisan egyetertek veled, fiatal gyonyoru no es minden idejet a gyerekeknek szenteli csakis david miatt… az csak az utolso reszben fog kiderulni hogy o olte meg lisat.
sunflower325 2018 ápr. 21. - 11:52:13
(493/601)
Igaz. Azonban a gyerekként elszenvedett sérelmeket egy mentálisa egészséges ember (Graciela sajnos nem az) felnőttként a helyére tudja tenni. Neki ez nem sikerült, David a rögeszméjévé vált. Azért sajnálom, mert több lehetősége is lett volna arra, hogy teljes és boldog életet élhessen, ha nem ragaszkodik mániákusan ahhoz, hogy Davidot megszerezze.
Gondolom a sorozat végére majd Liliannak is szembesülnie kell azzal, hogy neki is oroszlánrésze van abban, ami a lányaival történt. Valószínűleg azután, hogy kiderül Graciela felelős Lisa haláláért.
5/10
Luna34 2018 ápr. 21. - 10:19:58 5/10 Előzmény sunflower325
(492/601)
persze, en nem is vitatom hogy felelos a sajat dolgaiert,es ronda dolog amit tett, viszont ha lilian nem igy allt volna a lanyahoz akkor jobban sultek volna el a dolgok.az nagyon tud fajni egy gyereknek ha az anyja az egyiket balvanyozza a masik meg le van tojva.
sunflower325 2018 ápr. 21. - 07:58:53 Előzmény Luna34
(491/601)
Hát Lilian tényleg nem jó anya, de ez azért nem menti fel Gracielát minden bűne alól. Egy bizonyos kor után mindenki felelős a döntéseiért. Lisat tényleg felindulásból ütötte meg, de utána meg sem próbált segíteni neki, sőt a halálát egyből ki akarta használni, hogy Davidhoz minél közelebb kerülhessen.
5/10
Luna34 2018 ápr. 19. - 15:06:05 5/10
(490/601)
lilian nem volt soha jo anya, ha egyforman szerette volna a gyerekeit talan grace sem igy viselkedett volna.
5/10
Luna34 2018 ápr. 19. - 15:04:05 5/10 Előzmény sunflower325
(489/601)
nagyon gusztustalan lenne ha erica csak amiatt tavozott volna hogy miguel es luciana ujra osszemelegedjenek… de azt nem hiszem, csak a baratsaguk kerul ujra kepbe. de emiatt felesleges volt erica tavozasa. azt jo volt latni a mai reszben ahogyan mindenki miguel mellett allt. gracielat sajnalom egy reszbol. meg emlekszem amikor indult a sorozat lilian mindig csakis lisat eltette, barmit tett az jo volt, viszont grace barmit is csinalt az sosem tetszett az anyjanak, neha meg a festeset is kritizalta kesobb is amikor mar sikeres volt. ugy erezte hogy csakis lisa a jo mindenben es o tegyen barmit az anyja sosem lesz ra buszke… nagyon rossz lehet igy elni… es meg akkor david is ot szerette. szerintem a duh a harag a feltekenyseg volt az ami vegul arra vitte ra hogy hiretelen felindulasbol vegezzen vele. nem azt mondom hogy ez jo, de sajnos foghat el ember ugy a harag hogy olyasmit tegyen amit nem kene.
5/10
Luna34 2018 ápr. 19. - 14:56:10 5/10 Előzmény napraforgó
(488/601)
sok betegseg nagyon alattomos es csak akkor latszik ha elojonnek a tunetek. igen nagyon sok a 142 resz, csak huzzak halasszak… meg tenyleg az hogy brian is kikerul a kepbol. mindig olyanokat raknak ki akiket nem kene.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 19. - 10:42:25 3/10 Előzmény sunflower325
(487/601)
Ezt én is sajnálom. Bár Erica kicsit sem nézett ki bertegnek... (hál istennek)
Ebben a sorozatban sincs 142 rész, talán a fele is elég lett volna.
Az a baj, hogy mindent elnyújtanak, mit a rétestésztát.....
sunflower325 2018 ápr. 19. - 10:24:37
(486/601)
Tényleg kár, hogy ez lett belőle. Pedig az alapsztori nem rossz, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Szerintem Ericat azért írták ki, hogy még egyszer elővehessék a Miguel+Luci szálat. Pedig jobb lett volna, ha Erica marad és Luci életébe beléphetett volna egy új karakter...
malvinkicska 2018 ápr. 19. - 09:35:49 Előzmény Luna34
(485/601)
Az előzetest olvasva a nyomozót is elteszik láb alól mondtam én nem normális aki ezt így írta meg, a sok mocsok meg virul.
5/10
Luna34 2018 ápr. 18. - 20:54:40 5/10
(484/601)
nagyon sajnalom hogy erica meghalt, annyira kar… sajat maga es miguel miatt is. szerintem ez nem kellett volna a sorozatba.
malvinkicska 2018 ápr. 17. - 16:14:39 Előzmény napraforgó
(483/601)
Ez már a magyar rész, mert ott tudod egy rész 2ó meg több utána néztem, és nem tévedtem 4 évad, de minek olyan hosszú, mikor vannak 26 39 török részes sorozatok. Az biztos itt nagyon hűjének néznek bennünket a nézőt, nép butítás folyik az szent, a nagy pénzért amit fizetünk szinte semmit nem kapunk.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 17. - 15:38:43 3/10 Előzmény napraforgó
(482/601)
Van egy olyan érzésem, hogy azért traktálnak minket ilyen végeláthatatlan sorozatokkal, hogy addig is le van rólunk a gond.....
Nem nagyon néznek minket nézőket semmibe.