5/10
Luna34 2018 ápr. 25. - 19:10:34 5/10 Előzmény napraforgó
(521/601)
igen martha hisztije szerintem is nevetseges, nemhogy orulne annak hogy lilian nem tudja ugraltatni. meg tenyleg nem el lett kuldve, csak szabira kuldte david par napra.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 25. - 15:03:25 3/10 Előzmény napraforgó
(520/601)
Kimaradt Miguel neve az Adolfo látja.... mondatból.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 25. - 15:01:29 3/10
(519/601)
Hát ilyet még nem hallottam, David látja,hogy mennyire fáradt és kimerült Márta, ezért pár nap szabadságra küldi, erre Márta sírva nyavalyog, hogy most nem mehet a nagy házba, hogy halálra dolgozza magát.(A gyerekektől már edig is távoltartották.
David meg egy barom, Adolfo hálás neki, hogy Luciana segített nekik a bajban, mire hülye David puffog, hogy akkor Lucianának el kell döntenie, hogy mit akar, hol akar dolgozni. Adolfo inteligensen beszél, David meg örjöng,hogy az ő alkalmazottja a szomszédba járkál. Adolfo látja, hogy nem lehet vele beszélni és megbízza,hogy próbálja rávenni Luciánát, hogy menjen át dolgozni hozzájuk.
Lilian gonoszkodik Mártával, ő nem engedi vissza a házba, Márta meg bízik Dvidban, hogy ezt biztos nem fogja megengedni.
David önhatalmúlag kiássa Juán fertőzött rózsáit.
malvinkicska 2018 ápr. 24. - 18:04:38
(518/601)
Köszönöm szépen nektek képben vagyok, mert leírjátok, nekem már elfogyott a türelmem, ezért csak a vége felé nézem majd.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 17:00:15 5/10 Előzmény sunflower325
(517/601)
errol beszelek, sok itt a hulyeseg. meg nem csecsemokrol van szo, fer mar 18 es bobby sem oteves mar… nekem az a fura hogy csak azt lehet tenni ami az o szeszelyuknek megfelel. ha david annyira szerelmes lenne mint ahogyan mondja akkor mihelyst fer jobban lett volna lassacskan ujra kibekult volna lucianaval, de ehelyett mit tett? inkabb massal jott ossze.
sunflower325 2018 ápr. 24. - 15:58:39 Előzmény Luna34
(516/601)
Egyetértek veled, ez már tényleg visszatetsző. Főleg úgy, hogy ennek nevében megbántja, elhagyja, megcsalja, stb. azt a nőt, akibe állítólag halálosan szerelmes. Nem hiszem, hogy a gyerekei attól lesznek boldogabbak, hogy ő lefekszik, majd kapcsolatot kezd, végül összeházasodik egy olyan nővel, akit nem is szeret, arról nem is beszélve, hogy ez a nő megölte az anyjukat, bár ezt ők még nem tudják.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 24. - 15:45:33 3/10
(515/601)
Na és a másik, én nem vettem észre, hogy Fernanda annyira odalett volna a nénikéjéért, amikor az anyja még élt. És mivel az a lány 15 éves volt, amikor az anyja meghalt, azt sem hiszem el, hogy ne vette volna észre, hogy az anyja, de az apja is mennyire nem kedvelték Grécet. Nem olyan buták a gyerekek, szereintem már egy 10 éves is odafigyel a felnőttekre és tudnak mindent. Egyszóval az, hogy egy 18 éves lány hagyja magát ennyire megvezetni, na ez is egy dramaturgiai baki.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 24. - 15:38:43 3/10
(514/601)
Az igaz, hogy egy ilyen ostobácska sorozatban mindig érdekesebb a negatív szereplők karaktere, mint a kissé bambára sikerült pozitív hősök. De itt nem Graciela az egyetlen negatív karakter, ott van Juan és Lilián is. Értük vajon ki rajong?
Mert egy mániákus, pszichopata és gyilkos nőért rajongani, hogy milyen klassz, hogy elérte a célját - hát az kissé különös ízlésre vall. Meg, hogy mennyit foglalkozik a gyerekekkel - na hát...Hisz számtalanszor elhangzott, hogy mindkettőtől meg akart szabadulni, abban a pillanatban, ahogy elérte a célját.
Meg, hogy milyen szép, nahát, talpig sminkben, vérvörös szájjal, nekem nem tetszene. Az igaz, hogy a színésznő szép és fiatal, az igaz, már, ha nincs fehérre mázolva, de különös,hogy egy negyvenes nőt egy 25 éves színésznővel játszatnak.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 15:33:23 5/10
(513/601)
az meg mar rendkivul faraszto hogy david minden aldott reszben elmondja a gyerekeknek hogy neki ok a legfontosabbak es hogy boldog csaladok teremtsen. ettol mar hanyhatnekom van.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 15:26:42 5/10 Előzmény Luna34
(512/601)
nehany uj szereplo tenyleg bejohetne a kepbe egyebkent, egy partner luciananak mindenkeppen. en azon csodalkozom nagyom hogy mindenki hogyan meglepodott david es grace kapcsolatan, szerintem igencsak varhato volt hogy elobb utobb osszejonnek. mikor david szakitott lucianaval "pedig az mar regebben volt" es utana amikor fernanda jobban lett sem bekult ki vele, akkor mar egyertelmunek kellett volna lennie mindenkinek hogy gracielaval fog kapcsolatba kerulni. tenyleg nem ertem hogy luciana ezen hogy lepodhetett meg ennyire. megvoltak a jelek regota mar.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 15:16:51 5/10 Előzmény sunflower325
(511/601)
a szambol vetted ki a szot, biztos hogy en is ezt tettem volna, de kozoltem volna daviddal is hogy holnap elmegyek, egy kapcsolatot csak igy lehet lezarni, nem ugy hogy tovabbra is naponta latom es neki dolgozom. martha helyeben en orulnek a szabadsagnak eppen elegge elfaradt mar es legalabb liliant sem kell lesegetnie nehany napig, erre o dramazaik…
sunflower325 2018 ápr. 24. - 15:06:09
(510/601)
Hát nem tudom ki hogy van vele, de Luciana helyében én David bejelentése után lendületből hagytam volna el a birtokot, anélkül, hogy bárkinek is szóltam volna egy árva szót. David pedig aggódhatna, hogy azt sem tudja hol van, mi van vele. David aggodalma miatt Graciela hisztizhetne egyet. Legalább történne valami...
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 15:00:26 5/10 Előzmény sunflower325
(509/601)
jaja de vegul is grace eleg sokara tudta csak megkedveltetni magat bobbyival. a sorozat legostobabbja ketseg kivul david...mindent benyel.
sunflower325 2018 ápr. 24. - 14:32:50 Előzmény Luna34
(508/601)
A főhősök valóban mérhetetlenül ostobák, ezért ilyen lapos ez az egész sorozat, különben az ellenlábasoknak is kreatívabbnak kéne lenniük. Gracielának nem is kell olyan nagyon ármánykodnia, hogy célba érhessen. Sokat javítana az egészen, ha pl. Bobbyt nem tudná bevenni és ő végig kitartana Luciana mellett és nem támogatná az apja kapcsolatát Gracielával, hanem tiltakozna ellene... Máris lenne egy helyzet, amiben Gracenek kicsit jobban oda kéne tennie magát.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 14:04:22 5/10 Előzmény sunflower325
(507/601)
fernanda mindig joban volt gracielaval az elejetol fogva, bobby szuletesnapjara is o hivta meg akkor meg lisa elt aznap volt a buli utan hogy grace megolte. de mondjuk azt en sem tudom hogy hogy nem mondta neki senki konkretan hogy nem jonnek ki jol egymassal grace es lisa.meg arra emlekszem hogy lisa halala utan amikor ket ev eltelt es grace a bora kapcsan ujra kepbe kerult akkor annyit mondott fernek hogy kulonbozo okok miatt az anyjaval nem jott ki, de ennyi. ettol fuggetlenul nekem grace a kedvencem. o tenyleg egy olyan negativ szereplo aki eleri amit akar, az a baj ebben a sorozatban hogy a pozitiv szereplok komplett idiotanak vannak beallitva.
sunflower325 2018 ápr. 24. - 13:43:21 Előzmény Luna34
(506/601)
Hát igen! Már korábban is írtuk, Erica halála kapcsán, hogy jobb lett volna, ha életben marad és Luciana életébe beléphetne egy új karakter, akiről valóban elhihetné David, hogy Luciana beleszeret és hozzámegy, meg minden. De így csak annyi lesz, ahogy az előzetesben olvastam, hogy Miguelék birtokára megy majd dolgozni és Miguel újra utána fog koslatni és megkéri, hogy legyenek újra egy pár. Szánalmas, hogy a szerzőknek csak ennyire futotta kreativitásból, de az is lehet, hogy a költségek miatt nem fért bele több szereplő.
Egyébként pedig az is érthetetlen számomra, hogy Fernandának, aki egyébként már nem volt kislány, amikor az anyja meghalt, fogalma sincs arról, hogy milyen viszonyban voltak egymással Lisa és Graciela. Persze az anyja nem vele tárgyalta ki, hogy Graciela hogyan viselkedett az apjával, de azt érzékelnie kellett, hogy finoman szólva, nem rajongtak egymásért. Mindezek ellenére az anyja halála miatti bánatában pont Gracieláért kezd el rajongani. Szerintem ez pont olyan nonszensz, mint az amikor egy 18 éves lánynak, aki egy szőlő birtokon nőtt fel, el kell magyarázni, hogy mi az a szüret....
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 09:52:20 5/10 Előzmény sunflower325
(505/601)
amugy igazad van, de ilyesmi minden sorozatban elofordul hogy a ferfiak hu de nagyon szerelmesek valakibe de kozbe rovidebb vagy hosszabb ideig osszejonnek massal is. de kerdem en a noknek miert nem csinalnak ilyet? ennyi erovel luciananak is lehetne szeretoje hiaba szereti davidot. ezt sosem fogom megerteni hogy a nok miert szuzieskednek maradnak huek allandoan, mikozben a ferfiak meg fuvel faval osszemelegednek. aztan nekem johetnek a nok tisztessege dumaval, velemenyem szerint mindket nem egyenlo… ugy lenne fair ha a csajoknak is lenne valakijuk vagy egyik felnek sem lenne pluszban senki.
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 09:43:50 5/10 Előzmény sunflower325
(504/601)
na igen de regebben david intezoje miguel volt es hasonlo feladatokat kellett ellatnia amit luciananak is, adolfoeknal szinten sok mindent o intezett, emiatt nem ertem hogy most a megrendelesek sem mennek mar. nagy baki az biztos.
sunflower325 2018 ápr. 24. - 08:12:06
(503/601)
Tényleg röhejes, hogy Luciana nélkül egyik birtok sem képes működni. Miguelt még részben meg tudom érteni, mivel ő se nem borász, se nem agrármérnök. De Adolfo egyedül vezette a birtokot, amíg Erica vissza nem jött. Azóta amnéziás lett? Ez megint olyan baki a szerzők részéről, amivel tele van ez a sorozat.
David pedig azzal, hogy együtt volt Gracielával meggyalázza Lisa emlékét. Emlékezhetne rá, hogy Lisa mennyire ki nem állhatta Gracielát, pontosan azért, mert David után sóvárgott. David pedig esküdözött, hogy közte és Grace között soha nem lesz semmi...
5/10
Luna34 2018 ápr. 24. - 08:07:20 5/10 Előzmény napraforgó
(502/601)
na igen igazad van, nem olyan regen jott vissza de neki koszonhetoen lett sikeres a boraszat, amugy ugy van ahogy mondod… a nagy semmi tortenet.