khekkkkkk 2011 dec. 12. - 18:36:34
(293/713)
Szerintetek mekkora BUNDA az, hogy Totya épp 3,5 millát nyert,

Totya az Unikredit reklámarca, az adás utáni reklámban rögtön szerepelt.

A mûsor támogatója az Unikredit.

NOS???????,,,, ez akkora bunda, mint a csuda, undorítóóóóóóóóóóóóóó
9/10
offtopic
Bob19 2011 dec. 12. - 13:14:18 9/10 Előzmény aggodalmas
(292/713)
Azért a ShowderKlub-osakat igazi humoristáknak nevezni elég erõs túlzás. A béka segge alatt sincsenek. Még csak a mércét sem ütik meg. És emlékeim szerint nem volt az olyan vitatható, hogy ki fogja megnyerni anno a humorbajnokságot.
7/10
Józsila 2011 dec. 12. - 11:55:17 7/10
(291/713)
Szerintem is,és ezzel nagyot dobott a nézettségen az Magyar Tv.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 12. - 09:43:38 1/10 Előzmény Bob19
(290/713)
ez már csak arról szól, hogy sok a szegény ember nálunk, aztán néhány szerencsésebb játszhat, és az 5. kérdésnél megállnak ás elvisznek kb adózás után 500ezer Ft-ot, és errõl szól a mûsor, nem tudom mi ebben olyan jó
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 11. - 13:04:32 Előzmény Bob19
(289/713)
Pár apró adalék, még mielõtt mindenki kedvenc "Totyájának" szobrot emelnénk...

A Humorfesztivál a Rádió (egyébként mindössze 8 évenként megrendezésre kerülõ!) Humorfesztiválja,
aminek nyertesei, helyezettjei, és résztvevõi zömmel a mai napig is megállják a helyüket.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_R%C3%A1di%C3%B3_Humorfesztiv%C3%A1l

Totya szereplése inkább megosztó volt, mint vitathatatlan. Még az ítészek sem tudták biztosan eldönteni, hogy csupán hitelesen játssza a szétszórt, felkészületlen, a fesztiválra csak betévedettet, vagy tényleg ennyire nem vette/veszi komolyan az életet. Ha úgy tetszik, valóban egyszerre indult a ShowderClubos StandUPosok javával, csak Õ nem bírta a tempót. ;-)

Ha jól tévedek, utoljára a magánéleti coming outja kapcsán hallhattunk felõle, azóta is csupán kisebb tévéreklámokban és kamaraszínpadokon fordul elõ...

Akit érdekel, keressen meg PMben és adok linket a Humorfesztiválos megnyilatkozásaihoz, hogy eldönthesse jogos-e a kritikám (Az. ;-)

Ezért is kérném ne említsük már egy lapon olyan IGAZI humoristákkal, akik életvitel szerûen publikálnak (könyvet/cikkeket írnak) - elõadnak - zenélnek - fellépnek/hakniznak, és mindeközben meg is újulnak -– nem csupán fel-fel bukkanak a médiumokban (akár reklámokban, akár vetélkedõkben, akár csupán a színvonaltalan bulvárlapok hasábjain...)
9/10
Bob19 2011 dec. 11. - 10:29:54 9/10 Előzmény _Freddy_
(288/713)
Amit leírtál abban valóban van benne valamennyi igazság, de én pl. pont Gundel viccelõdései miatt nézem, bár ha én lennék ott és engem gúnyolna ki, valószínûleg pofán vágnám.:D De tényleg tudnak olyan nehéz kérdéseket berakni, hogy arra szinte senki sem tudja a választ. Az utolsó két párbajnál valószínûleg még 4 passz sem lenne elég, hacsak nem fog ott járni a mûsor, hogy ideje már valakinek megnyerni a fõnyereményt.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 17:29:05 1/10
(287/713)
és mielött beszólna valaki, hogy nézem...nem,nem nézem, csak néha amikor étkezem, ez megy a tv-ben mert valaki épp nézi, hozzáteszem, nem valami sûrûn, ezért szoktam tudni, és néha elképedek milyen ostoba emberek vannak
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 17:24:38 1/10
(286/713)
meg mi abban az izgalmas, hogy az emberek 99%-a megáll az 5. kérdés után ha nincs passza? aztán félnek, hogy a következõ 2 kötelezõ párbajban legyõzik õket és nem mennek tovább egy passzal, meg a 7. után is csak akkor mernek továbbmenni ha 2 passzuk van...volt egy pali akinek 3 volt és mégis megállt...egyszerûen semmi értelme nincs nézni, mert annyira hülyeség az egész, hogy már fáj
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 17:05:33 1/10
(285/713)
Amugy meg nézze csak akinek tetszik ez a hülyeség. Sok értelme van ennek ám, 10 ellenfél, 3.750.000 vagy mennyi pénz, õszintén nem nagyon érdekel, a felét úgy is levonják belõle...Aztán ha megnyeri valaki a 10 párbajt, kap 25 millió Ft-ot, végül is csak 22 millió Ft a különbség, amibõl megkapnak 10 millió Ft-ot...aztán elõfordulhat olyan is, hogy a végén 1 ember marad 100Ft-al, és akkor õ most minek játszon? inkább tegyen jót annak az emberkének, hogy megnyerhesse a 25 millió (kb 10 millió) Ft-ot. Aztán a kérdések, elõször nagyon könnyûek jönnek, és jön 1-2 olyan amiben biztosak a kérdésadók, hogy a szakmája végett tudja a választ az ember. Aztán hirtelen bedobnak valami olyan nehéz kérdést amit kb csak a jó Isten tud. És ez így megy végig, aztán okos emberek megállnak 3 passzal 3 párbajra a játék vége elött, igaz nem sok adást láttam, de az 5 párbaj után eddig csak a 75%-a állt meg úgy hogy volt 1 passzuk és kaptak volna még1-et, de nem õk megállnak, szinte teljesen értelmetlen az egész, egyedül azért érdemes nézni, mert egy kicsit lehet belõle tanulni, de nagyon hülyén van összerakva az egész, figyeljetek már oda egy kicsit azért...és nem beszólogatni ha nem tetszik amit írtam!
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 16:58:04 1/10
(284/713)
*nem csak nekem nem tetszik (ezt akartam írni)
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 16:52:40 1/10
(283/713)
Fúúúha, na idefigyelj. Elõször is leírtam már régen, hogy ez a mûsor miért szar, az meg, hogy itt lebuzizol meg stb. ezek csak azt mutatják rólad, hogy milyen csökött elméjû vadbarom vagy. Te nem vagy észnél, most az, hogy én néha megnézek 1-1 részt a Széf-bõl a Cool-on az csak egy dolog, annak a mûsornak legalább van valami értelme, ez viszont rengeteg sebbõl is vérzik, és nem csak nekem tetszett, semmi értelme az egésznek. Aki nem veszi észre, hogy mekkora hülyeség azt csak sajnálni tudom, nézzed csak a mindenkinek beszólogató mocsok stílusú Gundeledet, meg a baromian elrontott játékrendszert.
9/10
greghouse 2011 dec. 10. - 16:24:44 9/10
(282/713)
Csak annyit, még valóban nem nyerték meg. De 1. Ez nagyon új mûsor itthon, és 2. Ha picit is figyelnél, rájönnél, hogy nagyon nehezednek a kérdések ahogy közelítsz, és nõ a kockázat. Ha számolni is tudnál, kiszámolnád a nyeremény várható valószínûségét. Ha a pszichológiáról is hallottál volna, rájönnél, hogy az emberek 95 százaléka kockázatkerülõ, viszont racionális, tehát egyre nehezebben fognak tovább lépni. Dehát maradjál Balázs bájgúnárkodásánál, ha az neked jó. A nõk, meg a nyugdíjasok meg a b***k nagyon szeretik. Tudni nem kell semmit, csak vigyorogni.
9/10
greghouse 2011 dec. 10. - 16:21:01 9/10
(281/713)
Nem tudom... ha neked ez a szenny, nem tudom, mi lehet a jelzõd a Való Világra, a Zikszfaktorra, a széfre, és a többire....ízlések és pofonok, hát persze.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 15:15:35 1/10
(280/713)
Volt nár olyan aki megnyerte ebbe a szenny mûsorba a fõnyereményt? :D
9/10
offtopic
Bob19 2011 dec. 10. - 14:53:50 9/10
(279/713)
Mondjuk úgy, hogy sokkal jobb humora és poénjai vannak mint a Showder klubban fellépõ majmoknak. Csak mivel mindenki az rtlklubbot meg a tv2-t nézi, így nem nagyon vált ismertté és nem karolták fel. Pár éve azt hiszem az atv-n vagy az m1-en volt látható mint a humorbajnokság gyõztese. De biztos akkor is mindenki a valóvilágot nézte. De az is lehet, hogy õ nem akart ezen a pályán tovább haladni, bár akkor meg nem értem, hogy miért jelentkezett a versenyre.
9/10
offtopic
Bob19 2011 dec. 10. - 12:17:37 9/10 Előzmény greghouse
(278/713)
Hogy te mennyi hülyeséget össze tudsz hordani.:) Ha neked ez jól esik, akkor legyen úgy, de ez mind csak kukacoskodás.
Egyébként meg nem tudom, hogy miért állítasz olyat amit te sem tudsz biztosan.
Filmográfia az, meg a hülyeséged. Azt sem tudod mi az.
De az is érdekes, hogy írtál vagy fél oldalt és nem válaszoltál érdemlegesen jóformán semmire.
És az azért elég szégyen, hogy Szabó Kristófot mindenki csak Totyaként ismeri...
9/10
greghouse 2011 dec. 09. - 20:46:19 9/10
(277/713)
Egyébként tényleg a játék a lényeg, a bakik a kérdésekben kivédhetetlenek. Ha most azt mondod, hogy a Jenõ nevû falunak hány lakosa volt 2011 januárjában, vissza lehetne kérdezni, mikor, január elsején vagy 31-én, merthogy közben meghalt Józsi bácsi. Ezzel a végtelenségig lehetne húzni, de nem érdemes. A Plútó viszont már komolyabb, a tévé és mozifilmek közt is (szerintem) világos a különbség: teljesen más forgalmazásra készülnek. Plusz, hogy egy nagyon szélsõséget mondjak, mondjuk mikor a Két pasi meg egy kicsiben Sean Penn játszik egy részben, akkor az most az õ filmográfiája???
Erre megvannak a szabályok. Ha az IMDb-t nézed, ott KÜLÖN fel lehet soroltatni a mozifilmeket, tv filmeket, sorozatokat, cameokat, "himself/herself" megjelenéseket, stb. Szerintem az említett esetben az is elég nehéz kérdés lett volna, hogy ha világosan kimondják, hány MOZI filmben játszott a mûvésznõ, azt sem lett volna könnyû megmondani (egyébként a tévéfilmek is benne voltak, de mindegy.) A tévéjáték megint más, ma már alig készül, gyakorlatilag kamaradráma, egy szál stúdióban kevés szereplõvel, (ma már) digitális technikával rögzített ált. két "reel" (kb. 43 perc) darab.
Kisbolygóból több tízezer van csak a naprendszerünkön belül.Azóta (bár még nem anyakönyvezték, a Plutón túl is találtak egyet, mások szerint kettõt. A Plútóról elfogadott (bár nem általános) nézet, hogy a Neptunusz leszakadt holdja volt. A fõ megkülönböztetõ jele azonban az, hogy keringési síkja kb. 30 fokkal eltér az ekliptikától, s ez sokszor nagyobb mint a nyolc bolygó bármelyike.
Bocs, hogy hosszú lettem, de kikívánkozott belõlem. Ennek ellenére, mindig lesznek bakik, ahogy mondtam, csak nem mindegy mekkorák.
9/10
greghouse 2011 dec. 09. - 20:20:27 9/10
(276/713)
Ja, bocs.
5. Mozifilm, tévéfilm, tévéjáték... most ugye viccelsz. Mert ha nem, nézz utána a lexikonban.
9/10
greghouse 2011 dec. 09. - 20:19:14 9/10
(275/713)
namost vegyük sorra.
1. A kisbolygó csillagászati szempontból NEM bolygó. Égitest amely a nap körül kering. Nézd meg a lexikonban. (Ahogy a meteor sem ugyanaz, mint a meteorit, stb.)
2. Így igaz, szerzõdésileg tilos elárulniuk. Csakhát logikai alapon, szerinted mégis mi a bánatra esnének, hogy biztonságos legyen? Mert annak kell lennie ( a zajok már csak körítést adnak hozzá.)
3. Igen, Totya, ma ki is bökte, hogy õ a Szabó Kristóf. Szerintem jó volt, és én végig izgultam. Gundel elemében volt, ültek a poénok, én sem felejtem el soha, hogy a szabóizom a leghosszabb még a Lapály utcában is ahol a Szabó család lakott, de nem Omega jelû barlangban....:))
4. Mindig bele lehet kötni a kérdések pontosságába, de azért illene a szerkesztõnek utána néznie. Szerintem ebben a vetélkedõben az átlagosnál kevesebb pontatlanság van, igenis átgondoltak a kérdések (amit mondjuk a Magyarország szeretlekrõl nem mondhatok el, ott sok a "ha akarom vemhes, ha akarom nem...." dehát ott nem milliókra megy.
9/10
Bob19 2011 dec. 09. - 19:54:48 9/10
(274/713)
A mai adáshoz:
Igen is létezik mecseki teknõs! Csak õt is úgy hívják, hogy mocsári teknõs és a Mecsekben él.:P
Tehát mecseki teknõs is egyben. :DDDDDD
http://hu.wikipedia.org/wiki/Mecsek

Wikipédia:
"Mecsek
Állatvilága
Jellemzõ állatai:
Teknõsök: mocsári teknõs."
:)