Téma: Maricruz

4/10
suxel 2014 jún. 12. - 17:59:17 4/10
(981/1561)
Ugyanezt akartam írni. S nem úgy van, hogy nem csak a kaszinóhajója volt, hanem mellette még más kaszinók is? De mi csak azt az egyet láttuk.
A Narvaezek földje úgy látszik el van átkozva. :P
4/10
napraforgó 2014 jún. 12. - 17:51:50 4/10
(980/1561)
Az is röhejes, hogy Maricruz mindjárt tönkremegy a nagy jótékonykodásban. Épít egy öregek otthonát, egy falusi iskolát, meg egy kicsi kápolnát és elfogy a pénze! a dollármilliói. Annak ideján Carola Cansecoval mit huzakodott, a kaszinó 10 %-a többet ért 5 millió dollárnál.
malvinkicska 2014 jún. 12. - 17:43:06
(979/1561)
Felépítési gondokkal küzd a sorozat, alap nélkül borul minden itt is úgy van, egyszer hopp, máskor kopp, ezek után biztosan több epizódban nem sok minden fog történi.
4/10
napraforgó 2014 jún. 12. - 17:33:20 4/10
(978/1561)
Hová rohant annyira Lucia?

Néha egy-egy részben nem történik semmi, most meg olyan hirtelen kinyírták Lúciát. Épp csak megérkezett Isla Doradára és még véget sem ért az epizód, már meg is halt. És mindjárt itt van Octavio esküvõje.
4/10
suxel 2014 jún. 12. - 17:25:21 4/10
(977/1561)
Eltelhet itt 90 akárhány rész, de én nem tudom, nem hiszek abba a nagy szerelemben Maricruz és Octavio között.
Az a baleset meg nagyon gyengus volt, 1994-ben jobban megoldották, sokkal hitelesebb volt Angelica balesete. Mi a szent égnek kellett azzal a taxival rohanni és hová? A sofõr meg miért gyorsított, vissza sem szólt egyszer sem, azért nem csak az utas biztonsága, hanem a saját magáé is számít. Már ha egyáltalán volt taxisofõr, és a kocsi nem olyan volt, mint a Knight Riderben KITT.
4/10
suxel 2014 jún. 12. - 17:05:11 4/10
(976/1561)
Olyan szánalmasak ezek a monológok, amiket a fõszereplõk mondanak magukban egymás után sóvárogva. A sorozat sem egy híres valami, de ez így meg inkább le van butítva általa.
malvinkicska 2014 jún. 12. - 14:51:19
(975/1561)
Régen észrevettem, hogy minél többet írják át annál, semmit mondóbb, szinte elképzelhetetlen,mostanság nem tudnak egy rendes sorozatot írni, mind rétes tészta szerû Sok bába közt elvész a gyerek, tehát elvesztette a varázsát.A baj az hogy kis településeken nem nagyon van szórakozási lehetõség, marad a TV vagy a net már akinek van, itt legalább meg tudom választani melyiket nézem meg mert a mostani szórakoztató ipar nulla az is múlik.
4/10
napraforgó 2014 jún. 12. - 11:58:42 4/10
(974/1561)
Újra és újra meg kell állapítanom, hogy nagyon nagy hiba ezeket a kissé agyatlan sorozatokat felturbózni 160-180-200 részig, mert nincs a történetben 50 résznél több anyag. Talán jó lenne, ha lenne valami külfüldre eladott, megkurtított verzió, engem ugyan nem érdekelne a sok ostoba üresjárat. Minél hosszabb egy sorozat, annál bugyutább.
És az is észlelhetõ, hogy van kb. 5-6 történet, meg ezeknek a variációi, és ezeket 10 évente újra, meg újra leforgatják.
Most is jön valami újraforgatott marhaság. én biztos nem fogom nézni...
4/10
napraforgó 2014 jún. 11. - 19:25:53 4/10
(973/1561)
Röhej, hogy lupita dadája, aki állítólag képzett ápolónõ volt, nem tudja, mi a teendõ egy lázas gyerekkel. Meg az anyja sem. Octavio világosítja fel õket, borogatni kell. Megjön a doktor, szettoszkópját a gyerek pocijára teszi és ott meghallja a hurutot!

Octavio meg éppoly agyatlanul akar másodjára is nõsülni, mint elsõre. Szerelem nélkül.
De a válás milyen hirtelen "jogerõssé" vált. Nem volt semmiféle tárgyalás, semmiféle egyezkedés, sem anyagi ügyekben, sem a gyerek láthatása tárgyában. (elõtte beszéltek zöldségeket, hol ezt, hol azt, de azokat nem lehetett komolyan venni.)
malvinkicska 2014 jún. 11. - 18:42:12
(972/1561)
A mai részben a sok liba heccelték egymást, féltik a fiúkat pedig egyik sem egy nagy szám. Maricruz jól eljátszotta a rosszul létet, jókat lehet nevetni rajta. A gyerek beteg lett és Simona ismer orvost na ne, Octavio el sem hitte nem ment meglátogatni.
4/10
napraforgó 2014 jún. 10. - 18:10:51 4/10
(971/1561)
Esther szerencsére elég ritkán fordul elõ. De sajnos Octavio és Maricruz gyakran. És én már õket is unom. Octaviot már kiveséztem milyen, nagy mamlasz, látom a megformálója, Aranas is elég lükének tartotta.
De most már Maricruz is fárasztó, mindig ugyanazt hajtogatja. A véleménye, hogy nem engedi, hogy Oct elvegye Simit, egyenesen nevetséges.
Amúgy meg mikor váltak el? Átaludtam volna azt a részt? Mert én nem láttam semmiféle válóperes tárgyalást, de még csak egyezkedést sem, hogy mi hogy legyen.
Lúcia hepciáskodása meg hihetetlen. Már megint csatározni akar Maricruzzal. Nem jut eszébe, hogy M esetleg felvesz néhány biztonsági õrt, és símán kidobatja a birtokáról?

Amúgy Maricruz slafrokjai is elég nevetségesek. Nekem nem tetszik ez az elõl rövid, hátul hosszú rongy, amiket hordanak, pláne térdig érõ bõrcsizmával. Azt hittem, hogy kicsit csinosabban fog megjelenni új tulajként.
malvinkicska 2014 jún. 10. - 18:08:16
(970/1561)
Az akarat gyenge Octavio kihúzhatja magát, a nõk bomlanak utána, most aztán Maricruz biztos borsot tör egy párszor Simona orra alá, az Esther dolog nagyon uncsi de még Doris is volt. Remélem ha berendezi a birtokot elhozza Solitát a gyerekkel M, most már nem lesz akadálya. A két kisgyerek nem nõ sehova.
10/10
kazsagx 2014 jún. 10. - 17:43:20 10/10
(969/1561)
Mennyire unom már Eszter karakterét... ki kíváncsi rá?
Solita sorsa jobban érdekel, fog szegény beszélni még valaha? Teljesen hanyagolva van a karaktere.
Lucia is mit lepattog... inkább befogná a száját!
malvinkicska 2014 jún. 09. - 17:04:40
(968/1561)
Suxel elolvastam a cikket, Daniel Arenasról, boldog vagyok az ember ismeretségem, most sem mondott, csõdöt jól láttam, hogy tudathasadásos a szerepe, gondolom elvállalta , mert fõszerep és így nagyobb hírnévre tesz szert.
4/10
suxel 2014 jún. 09. - 14:19:30 4/10
(967/1561)
http://televisahirblog.wordpress.com/2014/06/09/maricruz-uzenj-daniel-arenasnak/ itt van a teljes leforditott interju.

Mivel Danielnek ez az elso igazi kozponti foszerepe a televisanal nem hiszem, hogy nagyon agallt ellene. Na meg szerintem a fizetes is motival, foleg ugy, hogy a producerno rogton harom foszerepet igert be neki, s most derult ki, hogy a harmadik sorozat (Maricruz, La gata) nem lesz mas, mint a Maria remakeje, melyet itthon is lathattunk Thalia es Fernando Colunga eloadasaban. Az meg nem problema, hogy a la gata es a maria is, mind a ketto egy szemettelepen nevelkedo lanyrol szol. Kopi kopi hatan.
4/10
napraforgó 2014 jún. 09. - 10:45:35 4/10
(966/1561)
Hát ez szép.
De azért valamiért csak elvállalta a szerepet.... Az ostoba Octaviot.
Mert azért olyan sokat nem tiltakozhatott ellene...
Octavio szerepe egy meglehetõsen ostoba férfi szerepe volt.
Ezekben a telenovelákban a férfi szereplõk valahogy nem annyira okosak, de a föszerepló nõk mégis annyira odavannak értük....
Néha nemis értem, miért...
4/10
suxel 2014 jún. 09. - 10:33:37 4/10
(965/1561)
A televisa hirblogon van egy leforditott Daniel Arenas interju, abban a bejegyzesben, ahol lehetoseg van neki az Epizod magazin altal uzenni neki, s kerdeznek a karaktererol, hogy mennyiben hasonlit a szinesz Octaviora. Es ott elismeri Arenas, hogy a karakterenek sok baj volt a fejevel. Na legalabb o is realisan latja a karakteret. :)
malvinkicska 2014 jún. 06. - 19:31:50
(964/1561)
Komolyan most már sok nem történik napok óta semmi, miért kell egyes mellék szálakat végig vinni a sorozaton, ott van Esther, Doris ki kíváncsi rá, most meg ez a megszépült agg szûz Simona, rá akarja sózni magát az akarat gyenge Octaviora.
sorozatkedvelõ 2014 jún. 06. - 18:13:55
(963/1561)
Remélem Dorist nem kell tovább hallgatni/látni! A forgatókönyvírók,szinte minden telenovellába beleírnak egy olyan nõt,aki szégyene a nemének,Simona is ilyen,eddig nem talált férjet,s pont egy ilyen zûrös alak kell neki,mint Oktavio,aki meg is mondja ,hogy nem szereti,de boldoggá teszi,vajon miként.A XXI. században már a f.írók lehetnének "aktuálisabbak".Ennek ellenére nézem a sorozatot,csak zavar,hogy egyes nõi szereplõk a középkorban élnek.
malvinkicska 2014 jún. 06. - 11:22:01
(962/1561)
Szerintem biztosan van a színészeknek olvasó próba, nem tûnt fel senkinek annyi baromság ma ezt akarom, holnap azt , nem gondolták végig, hogy jön le mikor nézik a történetet. A tudás anyja az ismétlés, kár volt átírni ha mégis, akkor valaki hozzáértõ vette volna kézbe.