Téma: Maricruz

10/10
dooori0054 2014 júl. 19. - 14:00:22 10/10
(1181/1561)
Szerintem, ha Santa annyira akarta volna hogy O. ne vigye el Lupitát akkor gyorsan felemeli az asztalról és felveszi és nem engedi el, vagy ha már O. elvitte és berakta a kocsijába ameddig õ beszáll kinyithatta volna az ajtót és kiszedi vagy, a kocsi mögé áll, hogy ne tudjon elindulni és nem a lépcsõröl kiabál hogy ne vigye el. És O. hogy vehetnél el Lupitát, ha lemondott a gyámságról? Egy levéllel nem tudja bizonyítani és az nem is bizonyíték, mert õ is írhatta volna.

Szerintem már lehetne valami izgalmas nem mindig ugyanaz régen szerintem nagyon jó volt de most egyre rosszabb.
malvinkicska 2014 júl. 18. - 18:15:49
(1180/1561)
Sorozatkedvelõ jól írod egyszerûen ennyi hülyeséget képernyõre vinni bûn ekkorát még nem csalódtam mióta sorozatokat nézek, azon gondolkodom talán az utolsó heti részeket fogom nézni irritál az egész.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 18. - 18:06:03
(1179/1561)
Octaviot eddig se az eszéért szerettem,dehogy valaki ennyire buta legyen és ne lássa,hogy mit mûvel Miguel és Simona ezt a fkönyvírók nagyon elszúrták,annyi fölösleges dolog van benne,hogy szinte nézhetetlenné tették,az amúgy eléggé jól induló sorozatot.Octavionak hányszor kell majd bocsánatért esedezni-e,hogy elnyerje újra M. kegyeit,
Aki esetleg látta az eredetit csak annyit írjon ,hogy hány részen keresztül szenvedünk még,mikor változik O. magatartása M.al szemben.
10/10
kazsagx 2014 júl. 17. - 18:17:45 10/10
(1178/1561)
Ma, a megkeresztelesnel szerencsetlen gyerek puceran...hajj annyi baromsag van mar itt...hetek ota semmi erdemleges nem törtenik,mindenki csak szenved!
malvinkicska 2014 júl. 17. - 17:57:18
(1177/1561)
A mérnök bemosott O-nak de jól tette, itt már a hülyeséget fokban mérni lehetetlen nem érdemel kritikát sem.
tavaszibúza 2014 júl. 17. - 17:55:58
(1176/1561)
Most komolyan!Octavio arra hivatkozik,ha Maricruz férjhez megy,akkor a lánya ott mostoha gyerek lesz,ezért hozzájuk kell,hogy kerüljön. Mert a kislány pont Simona mellett lesz jó helyen!?
Legalább a mérnök jól behúzott neki!Az tetszett.
4/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 04:51:28 4/10
(1175/1561)
Octavio a váláskor lemondott a lánya feletti felügyeleti jogról.
Itt helytelenül állandóan gyámságnak hívják. De gyámságról csak árvák esetében lehet szó, úgyhogy a fordítók végre megjegyezhetneék, mi a különbség a két fogalom között, elvégre a válóper és a gyerekelhelyezés a mindennapi életben is szokványos dolog.
Szóval O lemondott a gyerekérõl, most meg állandóan azzal jön, hogy elvesz MCtõl, nehogy "fertõben" éljen. Vajon miért fertõ egy rendes, javakorabeli, vélhetõen jólszituált mérnök, meg a vele kötött házasság? NIncs bíróság, aki O-nak ítélné a gyereket.
Na persze, O meg se kísérli bíróság elé vinni az ügyet, csak úgy önhatalmúlag dönt és ***spoiler elrabolja a lányát****. Én mondjuk rögvest föl is jelenteném emberrablás miatt....

ez a történet már egyre zagyvább.
micsoda hülyeség ez már megint, a festõnõ képet fest a papról "kísértés" címmel, és még az öreg julián atyával is megpróbál kikezdeni.
Perico meglehetõsen csúnyán beszél Solitáról, ennek ellenére Mc erõltetné a kapcsolatukat? vajon miért? a pasinak nibncs semmije, nem is szerti a húgát, csúnyán beszél róla, tiszteletlenül, akkor vajon miért? mert az ostoba, néma kishúga beleszeretett?
Solitát meg próbálják tömni, mint a libát. na az a tyúk sem normális.
Mint ahogy itt senki sem.....
malvinkicska 2014 júl. 15. - 12:18:20
(1174/1561)
Milibindi olyan vontatottnak találom az a Niki kiborít utálatos csontkollekció, amiket mûvel az förtelem. Yanezt én is szeretem ahogy alakít.
Milibindi 2014 júl. 15. - 01:29:39
(1173/1561)
Nekem tetszik eddig a Rabok és szeretõk eddig! Eduardo Yanez zseniális benne!
Milibindi 2014 júl. 15. - 01:27:47
(1172/1561)
Na igen! Azt sem értik miért erõltetik ,hogy Perico udvaroljon Solitának, világosan megmondta,hogy zavarja a lány némasága. Szerintem Solitának úgy hiányzik, egy ilyen fiú az életébõl mint ablakos tótnak a hanyatt esés!
tavaszibúza 2014 júl. 14. - 18:30:35
(1171/1561)
A TV2 nagyon mellényúl a sorozatokkal.Valahogy nem sikerül neki igazán jókat megvásárolnia.A Maricruz sem volt jó választás,ahogy az árva angyal,ami ugyanilyen ideghúzó sorozat volt, vagy az árva angyal 2 is. Dél-Amerikába tömeggyártásba készítik a sorozatokat,nem értem,hogy a csatorna miért nem tud megvásárolni egy jó sorozatot.Vagy csak a nevekre mennek?
Ana Brenda tehetséges, de ez a sorozata nem a pályája csúcsa.
Daniel Arenas, hát õt egyáltalán nem tartom tehetségesnek sem jóképûnek.Nem értem mit keres fõszerepben.A Teresában sem alakított olyan nagyot.Szerintem õ felejthetõ színész.

A Maricruzt már csak hetente fogom nézni,belenézni, aztán majd a végén az utolsó kb tíz részt nézem végig.Szerintem így is fogom tudni követni, de ha már belekezdtem,hát legalább a végét megnézem.
4/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 18:19:23 4/10
(1170/1561)
Engem Solita kezd idegesíteni nagyon, micsoda hülyeség, hogy nem eszik, ha Perico nem lefetyel körülötte.
Azt a "mûvésznõt" meg már vissza ehetné a fene a fõvárosba, ne rontsa ott a levegõt.
Habár a mérnök utalt rá, hogy õ megismerkedne a festõnõvel, remélem elcsavarja a fejét annyira, hogy az a luvnya leszáll végre a fiatal pasikról. (esetleg Nazarioval kellene összeboronálni, õk úgyis mindketten egyformán élvhajhászok)
malvinkicska 2014 júl. 14. - 17:56:54
(1169/1561)
A mai részben kivételesen tetszett O féltékenysége M jól hozta a formáját bogarat ültettet a fülébe, azok a tekintetek, biztosan jól alakít csak a mondani való nulla.
4/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 17:49:33 4/10
(1168/1561)
Én is így vagyok vele. De már nagyon várom a végét.
malvinkicska 2014 júl. 14. - 16:36:19
(1167/1561)
A rabok és szeretõk legalább olyan, mint ez abban is vannak semmit mondó részek, hülyeségek az is úgy jár nálam, mint a többi pihentettem. A Maricruzt már valahogy végig szenvedem, de minek.
4/10
offtopic
napraforgó 2014 júl. 12. - 07:12:16 4/10
(1166/1561)
Az lehet, hogy pont ez nem nyert semmit, de a beharangozása nagy hazai és nemzetközi érdeklõdérõl, sikerrõl számolt be, holott a sorozatnak csak max. az elsõ harmada tartozik a viszonylag jó kategóriába (vagy a közepesbe), utána már az épp csak elmegybe, innentõl az utolsó harmada meg a béka popija alatt van.

OFF
De láttam én már olyan sorozatot is, ami nyert valami általam sosem hallott díjat dél-Amerikában, de utólag sajnáltam a rászánt idõt.
Ezek a sorozatok aztán olyanok, hogy kb. 2-3 év múlva már nem is emlékszem, mirõl szóltak, na szóval ennyit érnek.

Persze van 1-2, amire viszont pont negatív példaként emlékszem, részemrõl ilyen volt az Árva angyal, meg a Vad szív. Ezek annyira gyengék voltak, hogy az elsõn csak mérgelõdni, a másodikon csak röhögni tudtam. Önmaga paródiája volt mindkettõ. Lényeg, hogy nem lehetett õket komolyan venni. Máig csodálkozom, hogy minden eltúlzott gyengeségük ellenére mindkettõnek vannak rajongói. Én a ritka sz*r kategóriába soroltam ezeket.

Én a magam részérõl büntetném azokat, akik ilyen moslékkal mérgezik a magyar nézõket. Mert valahol, legkésõbb a szöveg fordítása során azért ki kell derülnie annak, hogy a történet gyenge, a film stúdió-megtekintése során meg annak is, hogy a megvalósítás is halovány. Ennek ellenére leszinkronizálnak vagy 160 részt, gondolom nem kevés pénzért, aztán még le is adják, legfeljebb majd tologatják a kezdési idõpontot. Bíznak abban, hogy minden vacaknak vannak azért nézõi, sõt rajongói, némelyeknek pont elég, hogy egyik, vagy másik latin szépfiú szerepel benne.
Az az egy-két nézhetõbb sorozat meg valami harmadrendû csatornán kerül leadásra, hogy vedd meg azt a drága csatornakiosztást is, amelyikbe belepakolták.

Igazából az zavar, hogy engem, mint nézõt semmibe vesznek, tömnek gyenge vackokkal, az egy-két nézhetõ sorozatot meg eldugják hajnalra, vagy valami noname csatornára a többi tucat sorozat közé.
4/10
suxel 2014 júl. 12. - 00:29:46 4/10
(1165/1561)
Ez a sorozat hazavitt Mexikóban 0 azaz 0 db díjat a szerény 6-7 jelölésébõl. Meganézettség Mexikóban, meganézettség külföldön, ezt a sorozatot azért a kritikusok nem éltették. A tavalyi év nagy nyertese a Rabok és szeretõ volt.
malvinkicska 2014 júl. 11. - 19:39:04
(1164/1561)
Napraforgó nem tudom de több, mint valószínû, a férfi mondta is neki gazdag leszel utánam, ha meghalok.
4/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 19:01:37 4/10
(1163/1561)
Vajon miért hagyta el a néma lányát? Ezért a pasiért???! Most meg a haláláért imádkozik.
4/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 19:00:01 4/10
(1162/1561)
Az a kisebbik baj, ha a szereplõk kötnek ki az elmeosztályon. De ha még soká tart, hát mi is, akik nézzük. Idõnként elgondolkodok, hogy miféle díjakat nyertek ezek a sorozatok és hol?
Szerintem önmagukat díjazzák, vagy beosztják, most én adok neked, aztán meg te nekem. Szépen megszavazzák magukat nyerteseknek.