Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 13:28:29 4/10
(1141/1561)
És még valami: én megírom a negatívumokat, te meg írd meg a pozitívumokat. Én nem foglak téged ezért ostorozni. Ha te találsz benne olyasmit, amit dícsérni kell, hát tedd meg.
4/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 13:25:04 4/10
(1140/1561)
Jajajj, bocsáss meg a kritika véletlenül sem ellened irányult, vagy azok ellen, akik kritika nélkül elfogadájk és imádják. Ám tessék.

Az én mániám, hogy mindig a butaságokat pécézem ki. Ugord át a hozzászólásaimat, ha ez annyira zavar. Nem fogom minduntalan megírni, hogy ma Ana Brenda Contreras milyen szép volt. Meg azt sem, hogy Daniel Arana tetszik-e, vagy épp nem. Meg a többi szereplõrõl, meg a történésekrõl se fogok írni nagyon jókat, mert - sorry - ilyeneket nem igen találtam.
Én itt azt látom, hogy ez a színészeknek munka, meló, amit igyekeznek megoldani. Jól, rosszul. Nem látom, hogy szeretnék, vagy hogy lubickolnának a szerepben.
Sõt, azt látom, amit már több helyen olvastam, hogy a fülükben van a pici adóvevõ, azon mondják nekik a szövegüket. Ezért van, hogy sokszor megállnak, bámulnak, aztán hirtelen fölháborodnak, és mondanak velemit (mert a fülesbe bemondták az instukciót: háborodj föl, mond ezt, meg azt). Ne haragudj, de ez olyan gagyi. Nem tehetek róla, de EZT nem tudom szereni.

És igen, elismerem, én vagyok a hülye, hogy elkezdtem nézni, meg hogy nem hagytam abba. Mit tegyek? én is csak egy gyenge ember vagyok....
Maricruz 2014 júl. 08. - 13:10:47
(1139/1561)
Amúgy pedig nem értem, hogy lehet valamit ennyire félreérteni, ugyanis nem mondtam, hogy nincs tele butasággal, csak mellette van benne jó is..
malvinkicska 2014 júl. 08. - 13:07:46
(1138/1561)
A sorozatról mostanság csak negatívumokat lehet írni, annyi sok butaság van benne elképesztõ, Simona marhaságai Miguel a másik kapzsisága egyszóval nem ragozom azért nézem mint ahogy írtam lehet e fokozni, a sok nullát.
Maricruz 2014 júl. 08. - 13:05:37
(1137/1561)
Egy egyszerû javaslatért nem tudom, miért kell nekem esni. Amúgy pedig a tv2 ingyenes. Az is tudja fogni akinek semmilyen elõfizetése nincs. Még 2-3 csatornával együtt. Szóval maximum a többi csatorna kerül pénzbe ami még a csatornakiosztásban benne van. Én pedig örülök, hogy leadja a Maricruzt a tv2. Én szeretem, sok baromság van benne, de nem keserítem meg az életem vele hogy puffogok, vagy ha valami ennyire szar akkor a saját nyugalmam érdekében nem nézem :) Mert csak felidegesít. Nem tudom miért kell ennyire támadólag fellépni egy javaslat ellen. Ha ennyire nem ért vele egyet sem kell a másikat támadni a véleménye miatt.. Én magam is írtam régebben róla rosszakat nem mondtam hogy nem kell észrevenni a baromságokat csak mellette írjunk jót is, de én ezt befejeztem, nem is volt célom senkit meggyõzni. Én nézem mert szeretem, más keserítse meg a saját szórakozását ahogy akarja :) Ha tudom, hogy ennyire ellenséges itt a hangulat eszem ágába nem lett volna írni. Azt hittem ez egy topic ahol a saját véleményét szabad leírnia az embernek, még ha az uram bocsá' véletlenül pozitív is..
4/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 12:54:08 4/10
(1136/1561)
Igazad van. Ez a sorozat elég ígéretesnek indult. Aztán a jóból közepes minõségûre esett vissza. Késõbb a még elmegy kategóriába került. És csak aztán lett sz*r, aztán meg nagyon sz*r.
És igen, én vagyok a hibás, hogy ennek ellenére még nézem. De nem szeretek félbehagyni dolgokat, még a telenovellákat sem.

De tudod, én pénzt adok azért, hogy nézhessem a TV-t. (meg internetezzek, sõt telefonálhassak is). És ha valamiért pénzt adok ki, azért nem sz*rt akarok kapni. Már megbocsáss. Ha kimegyek a piacra, a pénzemért nem rohadt almát, vagy romlott húst akarok venni. stb. Lehet ragozni.
Marhára idegesít, amikor összeesik az internetem General Error miatt, vagy nem tudom használni a telefont, amikor akarom. Miközben én ezekért pénzt fizetek. A jó, a kifogástalan szolgáltatásért, nap 24 órában!

És igenis, a pénzemért jó telenovellákat akarok nézni, nem ócskákat. És kinek van ráhatása erre? hát a szolgáltatónak. Mert nem teszi be a válalasztható csomagjába azokat a csatornákat, akik sorozatosan sz*rokat sugároznak. Meg nekünk, akik hangot adunk a véleményünknek, hogy ez, vagy az nem jó. Mert ha nem jó, miért is kell azt nekem lenyelnem????

Megmagyaráznád nekem, hogy a pénzemért miért is kell ócskát néznem??? És kösz, nem vagyok arra a válaszra kíváncsi, hogy kapcsoljak odébb.
Maricruz 2014 júl. 08. - 12:34:56
(1135/1561)
Nem írtam olyat hogy kell hangsúlyozni a jót, amúgy pedig caps lock nélkül is megértem..
Maricruz 2014 júl. 08. - 12:32:29
(1134/1561)
Oké ez meg egy másik vélemény. Nem kell kiakadni csak egy javaslat volt amire megint csak a negatívumok felsorolása jött. Én csak azt mondtam próbáljunk meg jót is írni róla mert azért szerintem az enyhe túlzás lenne hogy az egész szar úgy ahogy van. Szoktam olvasni pár tanult kritikus -akinek ez a szakmája- véleményét színdarabokról és mindig van benne negatívum is meg pozitívum is. Pedig annál az adott darabnál is nyilván az lett volna a cél, hogy jó legyen az egész, de mindenben akad hiba is. Plusz mindenkinek más az ízlése. De attól még olyan nemigen van, hogy jót nem lehet mondani. Mindegy, kinek a pohár félig tele, félig üres, mindenki azt lát amit akar.
Mint mondtam én is eddig sok negatívumot írtam róla, nem mondtam hogy én azokat nem veszem észre, és nem idegesít, csak kíváncsi lettem volna más milyen pozitívumot lát benne. Sajnálom ha semmilyet..
4/10
napraforgó 2014 júl. 08. - 12:09:32 4/10
(1133/1561)
Tudod, én úgy gondolom, hogy azért pécézzük ki a negatívumokat, mert egy írónak, rendezõnek, színésznek arra kell törekednie, hogy JÓ legyen az, amit csinál. A lehetõ legjobb! Nem szabadna belenyugodni abba, hogy mindenki csak olyan tessék-lássék látja el a feladatát.

Mert a foprgatókönyv erõsen kifogásolható. A rendezés sem túl jó. A színészek meg - ha kiteszik, szívüket, lelküket is, nem tudják felhozni az eleve sz*r koncepciót. Olvastam Daniel Aranas nyilatkozatát a szerepérõl, hát - lehetett érzékelni, hogy a fiatalember nem volt elragadtatva a szerepétõl, ostobának találta Octaviot, DE - ha visszautasítja a határozatlan, ostoba, döntésképtelen Octavio szerepét, hát megnézheti magát, mikor kap kezdõ létére újra fõszerepet. Tehát elvállalta, megcsinálta, úgy-ahogy, és lett, amilyen lett.

És szerintem NEM KELL hangsúlyozni, hogy mi a jó egy szappanoperában, mert az EGÉSZNEK JÓNAK KELLENE lennie!
Naná, hogy a hülyeségeket fogom kipécézni!
Na mindegy, te gondolhatsz mást is, én biztos nem fogok belenyugodni, hogy rakás sz*rt etetnének meg velem.
Maricruz 2014 júl. 08. - 11:34:00
(1132/1561)
Igazából most hogy így belegondolok pozitív dolog sose kerül megemlítésre a sorozattal kapcsolatban. Pedig azért ha ennyien nézik csak nem azért (vagyis remélem hogy nem csak azért) hogy kritizálják fõleg negatívan. Szerintem van azért sok jó megoldás is benne. Ha valaki beleolvas a hozzászólásokba, csak negatívumokat olvas. Én is inkább ezekrõl írtam eddig. De így olyan megkeseredettnek tûnik az egész mintha a jót nem tudnánk meglátni benne, pedig szerintem van. Lehetne egy olyan rész aminél csak a pozitívumot írnánk le. Ha semmit nem tud írni senki akkor érdemes végig gondolni van-e értelme nézni :D
10/10
kazsagx 2014 júl. 07. - 02:07:10 10/10
(1131/1561)
Fuhhh az a nyanya is kiborito volt benne,örültem,hogy elhuzott...
4/10
napraforgó 2014 júl. 05. - 19:19:12 4/10 Előzmény christyna4
(1130/1561)
Hát elég gagyi. Túl hosszúra van nyújtva, ebbõl a fele is bõven elég lett volna.
Minden szereplõ annyira el van túlozva. Octavio a határozatlanságával, döntésképtelenségével unalmas. Maricruz sok meglepetést okozott. Amilyen villámgyorsan felturbózták az IQ-ját Mexikócityben, ugyanolyan gyorsan megbutult, ahogy visszakerült vidékre. Simona kifejezetten idegesítõvé vált a visítozásával, a féltékenységi jeleneteivel. Miguel tutyi-mutyi papucsférjbõl egy dörzsölt, rafinált akarnok lett. Jose Antonio pálfordulása sem túlságosan hihetõ. Ahogy megtanult olvasni, máris számító gazember lett. Mi ennek az erkölcsi mondanivalója? Ne tanulj, mert gazember lesz belõled. A többi szereplõ szóra sem érdemes, gyakorlatilag csak azért vannak, mert 4 szereplõ nem elég a 160 részhez, kellenek a töltelék figurák. Már elõre félek, hogy visszajön az indián nyanya, hogy néhány seggreeséssel "szórakoztassa" a nagyérdemût.
christyna4 2014 júl. 05. - 01:50:23
(1129/1561)
én utoljára a Vad Angyalt néztem a mostani Maricruz elõtt. Még a legelsõ vetítését a TV2-n... hát számoljatok bele, az már hány éve volt... sztem megvan az 10+ is. aztán valahogy már egy sem érdekelt, erre pár hete vmiért leragadtam a Maricruz elõtt, és komolyan tetszett benne, h nem akar olyan lenni, mint az amerikai sorozatok (értsd. gyilkosság, nyomozás, modern stb.) hanem olyan hagyományos volt. de vagy elszoktam már tõle, és érettebb lettem, vagy ez a Maricruz extra gagyi.

lassan már mindenkit utálok benne...
malvinkicska 2014 júl. 04. - 18:33:59
(1128/1561)
A sok zagyvasághoz nem szólok hozzá itt, ott bele van kapva ez nem egy felépített szappanopera, sokszor nem lehet tudni egyes karakterek miért vannak benne, egyik nap ezt mondják, a másik nap másat, szóval kotyvalék az egész.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 04. - 18:16:12
(1127/1561)
Miguelbõl is már sok/k,mániákusan gazdag akar lenni,de nem munkával,hanem más /Octavio/ segítségével. Simona teljesen beleõrült a szerelembe,ill. mindig is egy akarnok nõ volt,de most annyira akarja birtokolni a férjét,hogy az már az elmebaj határát súrolja. Octavio nagyon befolyásolható .
Annyira sajnáltam azt a kisfiút,aki Solita fiát alakítja,szegénynek szenvedés ez az egész,annyira sírt,de nem is tudták megnyugtatni.Vannak a sorozatokban olyan színészek,akik nagyon jól tudnak bánni az ilyen kicsi gyerekekkel,itt csak Juanita tudott a pici Lupitaval,Maricruz a nagyobb kislánnyal,valószínû Simona "gyereke" és "Migelíto" is üvöltöttek a "szülõktõl" és ezért nem látjuk õket.
tavaszibúza 2014 júl. 04. - 12:28:35
(1126/1561)
Annyi új ötlet lehetne, mégis minden sorozatnak ugyanaz a sémája.Sajnos ismét visszatértek ehhez,ami régen még mûködött,de ma már elképzelhetetlen.
Naiv,szegény lány beleszeret a gazdag fiúba.
Majd elválasztják õket intrikával és félreértésekkel.
Amikor beszélhetnének egymással,biztos vki félbeszakítja õket,nehogy az igazság kiderüljön.
Amikor végre kiderül az igazság, akkor sem lehetnek boldogok,mert vagy a lány hálás egy másik férfinak és nem akarja azt megbántani,ezért hozzámegy, vagy a férfi fõhõs ejtett vkit teherbe,akit el kell vennie.

A Maricruzt is ilyen félreértésekkel csavarták meg.Az,hogy HA meglopja, és még mindig nem veszi észre,ilyen nincs az életbe.
Azért figyelem a sorozatot mert Ana Brendát szeretem.Szép és tehetséges.
Azonban szerintem az eddigi legjobb sorozata a Megkövült szívek volt.Ott nem volt egyértelmû,hogy végül ki is lesz a férfi fõhõs.
4/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 12:02:31 4/10
(1125/1561)
Nagyon nagy baj, hogy a 30-40 részes sorozatok 60-80 részre szaporodtak az utolsó 30 évben. Majd jöttek a 100-110 részesek, és most ott tartunk, hogy 160 rész alatt már nincs is sorozat.
Sajnos így meg olyan sz*rok lettek, hogy gyakorlatilag kár belekezdeni akár egybe is. Talán ha harmadára redukálnák õket, még valamelyest nézhetõk lennének.
És idegesítõ az is, hogy 10 évenként újraforgatják ugyanazt a sztorit. Pláne, ha csak azért, hogy meg legyen a kellõ hosszúság összevonnak két korábbit.

Nem is hiszem, hogy mostanában belekezdek valami új sorozatba, annyira torkig vagyok velük.
tavaszibúza 2014 júl. 04. - 07:44:46
(1124/1561)
Sajnos tele van képtelenségekkel ez a sorozat.
Octavio annyira önállótlan. Egy önálló döntést sem hozott. Ráakaszkodott a kormányzó lánya, õ hagyta magát.Most meg Simonat vette el, az meg folyamatosan rikácsol.
Ráadásul mindeki Maricruz ellen van-Migeul is, pedig minden az õ és Lucia hibája volt.Továbbra sem bánta meg, és senki sem érti meg,hogy MC mit miért tett.
Mindenki õt okolja mindenért,hogy õ a rossz.
Hose Antonio is irritáló személy lett.
Csalódás lett a sorozat,ahhoz képest ahogy indult, akkor még jónak ígérkezett.
christyna4 2014 júl. 04. - 02:46:40
(1123/1561)
azért érdekes ez a logika, vagy a logika hiánya... Octavio a nagy hõs szerelmes, mindig a gyerekére hivatkozva magyarázza ki magát, amikor éppen Maricruz után fut, aztán a lányát kb. a megszületése óta vagy 4x látta... most meg azt olvasom a következõ részek leírásában, hogy olyan féltékeny lesz a mérnökre, h megint el akarja szedni Maricruztól? ez egy vicc! a saját fiát még kb. 1x látta a kórházban, meg egyszer mikor hazahozta. Miguel gyerekét meg a fene tudja, hogy hová tették. Pont az kell az õrült Simona mellé, Maricruz gyereke...
Ráadásul La Isla Dorada-n még le is mondott a gyerekkel kapcsolatos jogairól, akkor ez a gondolat eleve halva született kellene, hogy legyen.

meg most komolyan, Octavio nem válik el, de olyan, mint egy mániákus, inkább haljon meg a nõ, csak ne legyen másé
10/10
kazsagx 2014 júl. 04. - 00:35:58 10/10
(1122/1561)
Mar szinte mindenki tudja,hogy Jose Antonio sikkasztott,csak Maricruz ennyire bamba....ez a hülyeseg ne tovabbja!
Simona mar szinte ellenszenvesebb,mint anno a kormanyzo lanya volt....
Miguel karaktere is teljesen kifordult magabol.