Téma: Marina

juan-ZSU 2010 dec. 04. - 12:21:49
(266/626)
majd meglátjuk valami terve van már gyilkot úgy hogy azt is megteheti
juan-ZSU 2010 dec. 03. - 22:22:00
(265/626)
ez annyiból másabb mint a többi telenovella (biztos van még ilyen) h itt már összejöttek a fõszereplõk az ember már azt mondja h "inkább váljatok el az lenne a legjobb" mert ezek annyit veszekednek...
az eleje nagyon tetszett de most már kevésbé na de azért elmegy
Veronica kezd intézkedni...
am azért vitte el azt a apáca ruhát mert fel akarja venni és Laurának akarja kiadni magát?mert arra kíváncsi lennék
Trixi0322 2010 dec. 03. - 21:58:12 Előzmény Aurórácska
(264/626)
SPOILER
Nos, Chui még elég sokára fogja megtudni, hogy õ Marináék fia és nem is nagyon fog kijönni az anyjával. Paty pedig tényleg súlyos beteg lesz és haldoklani fog, de Rosalba elviszi õt valahova, miközben többen azt hiszik, hogy Paty meghalt. Na és a lényeg az, hogy azon a helyen, egy kórházban sikerül meggyógyítani Patyt.
Aurórácska 2010 dec. 03. - 20:02:42
(263/626)
Sziasztok! Mikor derül már ki h Chuy marina és richardo fia??? És olvastam h Patty súlyosan beteg. Meg fog halni??
sorozatkedvelõ 2010 dec. 03. - 19:31:30
(262/626)
Ricardo ,inkább hisz a szeretõ létezésében,mint abban,hogy megvan a fiuk.
Lillith Morgan 2010 dec. 03. - 19:16:32
(261/626)
Kezd elegem lenni... Eléggé idegesítõ. Meddig akarják még húzni ezt a dolgot? Ilyen nehéz kinyökögnie Marinának az igazat? Bár igaza van... váljon inkább el a férjétõl. Az könnyebb mint megmondani, h "Figyu nem szeretõm van, csak meglett a fiunk."
sorozatkedvelõ 2010 dec. 03. - 18:37:33
(260/626)
Ricardo egy igazi bunkó,de már csókolózik Veronicaval.A szegény negyed lakói elvesztették a szimpátiámat,ami eddig se volt nagy.
Trixi0322 2010 dec. 02. - 20:23:43
(259/626)
Tényleg érdekes a sztori, azt mondom néha, hogyha Marina még egyszer azt meri mondani, hogy ne mondhatja el Ricardonak az igazat, azért mert fel akarja készíteni Chuit, hát akkor idegösszeroppanást kapok... Meg az is, hogy Paty megtudta az igazat, elszökött majd haza ment és ezzel le is zárták ezt a dolgot. Nem kérdez Paty, Marináék semmit nem mondanak neki, na és Rosalba, aki közel akar kerülni a lányához, most egy szóra elkerüli õt.. Hát ez érdekes.
Ezt a videót nézzétek meg, ez tök jó, baki videó, én egy szót nem értettem belõle, de azért jó :D
sorozatkedvelõ 2010 dec. 02. - 18:38:09
(258/626)
Lupe is szörnyû. Ricardonak annyira jellegtelen a színészi teljesítménye,a karaktere.Marina úgy flúgos ahogy van,mi az,hogy egy apa nem fogadja el a gyermekét olyannak amilyen,s ha kételkedik az apaságában van DNS.Vagy náluk nincs? Azt nem hiszem.
OneTreeHill 2010 dec. 02. - 18:34:08
(257/626)
köszi a felvilágosítást :) elég gyagya a rendezõ:) és olyan mintha nem is szeretné Marina a Ricardot, vagy én nem értem :) elég bonyolult, fõleg, hogy nem tudom mindennap megnézni. de a banya, Chuy nevelõanyja mit hepajkodik? miért nem örül neki, hogy jó helyen lakhatott? ugyan már :)
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 02. - 17:32:18 2/10
(256/626)
mert bizalmatlan, a felesége nem mond neki el semmit, bogarat ültettek a fülébe vagy 100x hogy a felesége megcsalja õt egy 16 éves sráccal. Ez a kancsal Marina, meg nem képes elmondani neki hogy a fia él, inkább még a válást is úgy tûnik bevállalják:D:D hihetetlen micsoda bonyolítások ez megy hetek óta...se Guillermo, se Paty, se Pastora senki nem szól egy szót se...
OneTreeHill 2010 dec. 02. - 17:25:00
(255/626)
most mi van???? Ricardo miért hagyja el Marinát? és mi ez a Danieles sztori? ilyen gyorsan történnek az események?:)
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 23:53:30 2/10
(254/626)
az a poén, hogy 45. rész alatt kb 2-3 sorozatnyi esemény zajlott le:D:D az vitathatatlan, hogy esemény az mindig van benne, néha túl gyors, néha túl lassúak a dolgok, de az biztos, hogy nincsenek eloszlatva:)
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 20:23:20 2/10
(253/626)
ez a sorozat abszurd, az is micsoda hihetõ, hogy Julio az éjszaka közepén éppen arra sétál és leszólít egy kislányt, aki pont Paty legyen xDDD

Mellesleg Gertrudissal mi lett? 16 éve kómában fekszik?:D
sorozatkedvelõ 2010 dec. 01. - 18:41:02
(252/626)
A mai részben teljesen kiakadtam Lupéra,ennyire önzõ,csak magával törõdik,látszik,hogy nem édesanya,mert akkor a gyermeke életét fontosabbnak tartaná,nem vinné vissza a mocsokba.A barátnõi is biztatják,mit akarnak kezdeni azzal a fiúval,menjen guberálni?Ricardo tesze-toszasága,Brúnó nagyképûsége,Paty hiszékenysége..Sarah kapzsisága,Daniel pisztolyos jelenete,Rosalba,Marina könnyes üldögélése, mára ez jutott nekünk.
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 18:04:41 2/10
(251/626)
Nos Daniel visszatérése mégiscsak értelmetlen volt...az lett volna az igazi, ha megszökteti Laurát a zárdából és mondjuk eltûnnek majd együtt elõkerülnének idõvel és szembeszálltak volna mondjuk Veronicával:D...nem baj

viszont nem is egy pro tanulságot levontam a sorozatból ezalatt a rész alatt:D

semmivel sem önzõbbek a Szegény emberek talán még önzõbbek a gazdagoknál, sok náluk az érzelmi korlát, ha nincs semmijük képesek lennének bármit bevetni, hogy megtartsák az utolsó értelmes dolgot az életükben, amivel nem lenne gond, DE...nos Lupének egy hosszas beszélgetést kellett volna Marinával megejtenie, nem pedig elmenekülni Chuyyal és hazudni neki, ráadásul vissza ugyanoda nee, elhiszem, hogy félti õt, mert nincs senkije, de már régesrég szemtõl szembe beszélhetett volna errõl a Marinával.:D

Az ember rég nem látott gyereke máris fontosabb, mint a saját nõvéred, még fenyegetem(Rosalba), hogy a saját kezemmel ölöm meg, ha baja esik az örökbe adott lányomnak...baromság:D latin temperamentum...

Idegenekkel szóba állni továbbra sem lenne szabad pláne nem Julioval, akinek rögtön mindent elmondunk kedves Paty:D

legfõképpen ezt a tenyérbemászó Brunót úgy pofán verném, hogy az öklöm kb a két fülén keresztül menne ez is csak okoskodni tud, szinte nem is hasonlít Matildéékra, rosszabb a nagyanyjánál:D

Jó pár idegesítõ esemény akad ebben, elszúrták a párbeszédeket, sztorit, nagyon nagyon kevés értéke van a sorozatnak...talán még az izgalom megvan, de mondjuk már az elmúlt 2-3 rész már eléggé sablonos volt...
1/10
rozsika.f 2010 dec. 01. - 16:26:01 1/10
(250/626)
Teljes mértékben egyetértek veled. Ezt a sorozatot még unalomûzõként sem érdemes nézni. Ekkora baromság, ami ebben a sorozatban eddig volt,éppen elég volt ahhoz, hogy nem nézem tovább.
2/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 14:49:11 2/10
(249/626)
ja, számomra ez a legrosszabb, amit valaha láttam...Árva angyalt nem nagyon néztem milyen, de az is nagyon megoszlik. Szerintem amit mostanában adnak egyértelmûen a Mindörökké szerelem a csúcs, ezt a sorozatot tátott szájjal nézem annyira érdekes és nincsenek olyan szembetûnõ hibák, mint itt, összeszedettebb a sztori is...Marinát egyre jobban unom már
sorozatkedvelõ 2010 dec. 01. - 13:41:19
(248/626)
Ebben a sorozatban is benne van minden ami negatív.Titkolózó feleség,gyenge jellemû férj,elhagyott gyerekek,rosszindulatú "barátok",kibírhatatlan anyós,gyilkos örökös nõ.
Többet vártam ettõl a sorozattól.
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 18:41:27 2/10
(247/626)
beigazolódik a gyanúm...Veronica beindult, az öreget már megölte, most az örökségéért fog hajtani, lesznek itt még zsarolások, meg gyilkosságok bõven. Van 1-2 nagyon érdekes szál, de pont a fõszereplõk reakciói idegesítenek:D meg az, hogy Ricardonak vagy 6x (összeszámoltam) kell elmondani, hogy egy 16 éves srác Marina szeretõje, de nem még mindig visszakérdez bambán:D:D

(Juliot felhívta 2x telefonon, Alberta figyelmeztette 2x, Sara szólt neki és a nyomozó is szólt neki ez nálam 6):D:D:D szörnyû...

Paty pedig kiborult picit, végre egy értelmes ember a sorozatban->Rosalba nõvére:D