Téma: Marina

2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 14. - 00:44:38 2/10
(226/626)
Samantha venezuelai volt...ha jól emlékszem régebben több venezuelait és mexikóit adtak, volt 1 argentín a Vad angyal, aztán ma is inkább a mexikói, argentín vonal a nyerõ a venezuelai sorozatok eltûntek...pedig a Családban marad az nagyon jól sikerült ja és tudtommal 1999-ben vetítették a Cassandrát is, az is venezuelai, de azt én nem néztem...jaja anyám is leszokott róla, nem is tv-zik manapság szinte:D mellesleg jó látni, hogy egy hasonló korombeli srác is rajong ezekért a sorozatokért:D
Marinás mondatoddal nagyon nem értek egyet, nyugodtan élvezd, mi is rágjuk már a körmünket mi fog történni, de, ha elmondod, akkor nem lesz min;):)

hétfõtõl amúgy Fernando Colungával indul egy új sorozat, "szerencsére" nem szerencsére a Marina elõtt adják 15:20-tól és nem a Tel-avív2, hanem a rivális Retek klub fogja sugározni:)
BEN1986 2010 nov. 13. - 23:34:45 Előzmény Naturelle
(225/626)
Veronica megöli Laurát, de Damiánt is.
BEN1986 2010 nov. 13. - 23:32:25 Előzmény Trixi0322
(224/626)
Rosalba jót játszik. Én sajnáltam õt, mert egy naív lány. Õt Angelica Celaya játsza aki a Más sabe el dibalo c. sorozat elõzményében szerepelt Jencarlos Canelával.
BEN1986 2010 nov. 13. - 23:29:58 Előzmény IXEMGabeo
(223/626)
A Samantha volt az egyetlen Venevision telenovella abban az idõben. Igazából szinte csak mexikói ment. 10 éve az anyámmal néztem a Maria Isabelt aztán már nem nézett többet egyet sem. Én egyedül nézek már sorozatokat. A Marina nagyon jó sorozat. Azt hittem sosem lesz nálunk és tessék most itt van végre! :)
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 12. - 13:10:51 2/10
(222/626)
így van...gyerekkoromban is néztem tátott szájjal õket, de ez köszönhetõ anyámnak, aki által megszerettem (tudod a közös családi tv-zések):D Tetszettek mindig is valamiért megfogott, biztos a történet miatt, meg ugye a régiek tényleg nagyon jók voltak ám, saját ötlettel álltak elõ és kúltuszt teremtettek azokkal a sorozatokkal. amúgy az 1. sorozat amit láttam úgy 5-6 éves lehettem a nagymamám is bámulta az a Topmodell volt:D manapság mondják h milyen szar volt így meg úgy, nekem az volt az 1. az egy brazíl sorozat volt. 2. amit láttam, amit mindenki nézett az a Paula és Paulina, majd szép sorjában Samantha, Sunset Beach, Sonadoras..stb volt olyan, hogy 3-mat zsinorban megnéztem, annyira jók voltak.:D:D

Személyszerint a Sonadorasnál nem láttam jobbat soha...az utolsó amit láttam, az a Szerelem ösvényei volt (kb 6 éve adták) és utána hosszú szünet jött, nem adtak nálunk semmit, és az Elbûvölõ szerelem következett és most megint egyre több szappanoperát adnak, de ezek (Árva angyal, Szerelem rabjai) ezek nagyon nem jönnek be, a Marina egyenesen koppintott katasztrófa, de mégis nézem, mert már elkezdtem és úgyse bírom ki, hogy ne:D:D:D

amúgy sztem nem szégyen, ha egy srác rajong ezekért, sosem tartottam cikinek, sõt remélem csak elõnyöm lehet belõle, mert a csajoknál ez jó téma lehet:P
Sabyna 2010 nov. 12. - 06:54:29
(221/626)
Ja, és azt a "max. kiderül róla, hogy álszent" dolgot csak magamtól mondtam... róla tényleg semmit sem tudok! :))
Sabyna 2010 nov. 12. - 06:52:58 Előzmény IXEMGabeo
(220/626)
Úgy vettem észre - de javíts ki, ha tévednék -, hogy igen nagy szappanopera-rajongó vagy! Akkor számodra a Titkok és szerelmek egy mondhatni kötelezõ darab innentõl kezdve! :)

Rosalba pedig számomra, hát... igazából még se jó, se rossz karakternek nem számít, hiszen ahhoz, hogy konkrétan eldöntsem, milyen, nagyon keveset szerepelt. Mondjuk, ha mindenképpen döntenem kellene, akkor azt mondanám, hogy jó karakter, max. kiderül idõközben, hogy álszent. De rossznak semmiképpen sem mondanám!
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 11. - 21:45:59 2/10
(219/626)
jó szereplõt, hisz õ is a 16 éve örökbe adott gyerekét keresi (Paty)...nagyon keveset szerepel, talán ezért nem tudod te se hova tenni:D
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 11. - 21:43:56 2/10
(218/626)
ja muter nagy kedvence volt (Titkok és szerelmek), jó volt az introja, meg a zenéje mai napig bennem van:D az már kb 10 éve volt amikor az ment, én azt pont nem néztem...
Trixi0322 2010 nov. 11. - 20:25:55
(217/626)
nem valami szimpatikus nekem ez a Rosalda, jó vagy rossz karaktert játszik? most még biztosan jót, de nem tudom õt hova tenni. ti mit gondoltok?
Sabyna 2010 nov. 11. - 15:22:27
(216/626)
Oh, jaj, bocsi! Nem akartam, hogy bármit is kisejts a dologból, csak arra akartam célozni vele, hogy Gabeo elgondolása talán nem is olyan hihetetlen! :) De megígérem, többet nem jártatom a szám! :))

A mai részt szerencsére fogom tudni nézni, de eddig csak egy részben láttam ezt a bizonyos pletykafészket. Hát nagyon komoly volt! Megtéptem volna, az biztos - még annál is jobban, ahogy Chela tette! :P Pillanatok alatt milyen kis körítéssel fûszerezett történetet rittyentett a szomszédoknak! Bár, ha jól figyeltem, jó páran nem hittek neki! Gondolom már ismerik...
Nem tudom, nézitek-e az Árva angyalt, de abban is van egy ilyen pletykás vénasszony (mindig hajcsavarókkal a hajában járkál az utcán), és pl. ott én azt utálom nagyon, hogy tudják, hogy milyen undorítóan pletykás, rosszakaró nõ, mégis mindenki hisz neki, és egyetért vele! Úgyhogy ez itt sztem jól van megoldva, legalábbis ha így marad a helyzet...

IXEMGabeo: rendben! Ha találkoznánk, mesélek! :))
Egyébként nekem a legemlékezetesebb és legkedveltebb latin-amerikai sorozat, amit láttam, a Titkok és szerelmek volt! Egyszer adták a tvben még elég régen (azt hiszem, a tv2-n), de azóta sem... pedig megnézném újra! :S
Naturelle 2010 nov. 11. - 14:28:08
(215/626)
Tényleg, ki, hogy bírja a pletykáló nõt? :))
Naturelle 2010 nov. 11. - 14:26:05 Előzmény Sabyna
(214/626)
Sabyna ne áruld el a dolgokat mert beleolvastam. :)) Még jó, hogy többet nem árultál el. :))
Nem szoktam tartalmat olvasni, csak ha már nagyon nem bírom ki :)) akkor is csak pár héttel elõre, nem a végét.
Naturelle 2010 nov. 11. - 14:21:22 Előzmény IXEMGabeo
(213/626)
Csak nem lesz már így, hogy Laurát megölje Veronica. Az már durva lenne.
Én is csak néztem ahogy sorra jönnek vissza a régi szereplõk. :D Na mondom, csak összejön a stáb. :D Akiket eddig szépen elfelejtettek most, hogy összeszedték. :)))
Jaj a pletykáló nõt ne is említsd. :))) Ha egyszer abbahagyom a sorozatot, az miatta lesz. :D De el van már túlozva a szerepe! Annyira idegesítõ, hogy ennyi hülyeséget összehord. És akkor vagy 5 percig csak ezt nézzük, az ilyenektõl ki vagyok, ahelyett, hogy folytatódna a történet.
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 10. - 19:34:59 2/10
(212/626)
kis rafinált te már tudsz valamit:D ha egyszer találkoznánk meséld már el:D;)

akkor mégiscsak jól kombináltam:D annyira tudtam, ha va egy ikerpár a sorozatban akkor az egyik tutira kihasználja a másikat,(jelen esetben életet cserélnek) a másik esetben összefognak ez szinte alaptörvény...
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 10. - 19:32:23 2/10
(211/626)
Elbûvölõ szerelem nekem nem véletlen tetszett én azt itt-ott elhittem, hogy megtörténhet...persze voltak ott is jelenetek, amiken fogtam a fejem, de összességébe véve hihetõbb a sztori, jobban bejön a szereplõk játéka, az igaz, hogy nincsenek benne olyan hajmeresztõ cselekvések, nincs benne túl sok balhé, de lélektanilag egy nagyon rafinált sorozat, drámai jellegû, a vége persze annak is happy end, de pont azért fogott meg, mert hiteles vhogy a sorozat. Régiek közül hiába nézték hülyének az embereket sokkal jobban élveztem azokat, mert azok a sorozatok össze voltak rakva történetileg hiába jöttek az óriási csavarok, összeszedettebbek voltak ennyire pedig nem volt gyors egyiknek sem a menete...elég belenézni az Esperanzába, Maria Isabelbe, Acapulco szépébe, Sonadorasba, Szerelem ösvényeibe, Vad angyalba...stb. mindegyik mögött egy remek sztori és munka volt...nem véletlen fõleg ezeket adták nálunk nekem ezek tetszettek leginkább
Sabyna 2010 nov. 10. - 18:59:00
(210/626)
Távol álljon tõlem, hogy bárkit is megsértsek, de egyébként az ilyen latin-amerikai emberek (és a spanyolok is) ilyen kis naivak! És ezzel párhuzamban azt hiszik, hogy mindenki olyan, mint õk! De komolyan...
Hátvégén belenéztem a Sorozat+-on (újra) futó Paula és Paulinába, és ugyanez a naivság, "hülyéneknézés" - már bocsánat - megy abban is! Mint minden latin-amerikai sorozatban! :S

Az elmúlt napokban sajna nem tudtam megnézni a részeket, mert késõn jártam haza egyetemrõl, és pótolni sem tudom, mikor fogom tudni! :(((( Nagyon bonyolódnak az események?
Egyébként elõreolvasva a részeket... ha Veronica valóban elteszi láb alól Laurát, akkor ezt õ késõbb nagyon, de nagyon meg fogja keserülni! Nagyon durva dolog fog vele történni a sorozat végén! :) Na de nem jártatom a számat! Vegyétek úgy, hogy nem mondtam semmit! ;)
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 10. - 18:36:07 2/10
(209/626)
nem tévedés...most kitalálták, hogy az ikerpáros helyet cserél, én sztem Laurát ez a Veronica elteszi szépen láb alól, és visszatér a szabadságból (Laura) formájában és ez is elkezd Ricardo után kajtatni:D:D:D már röhej...ez csak az én meglátásom, hogy így lesz, múltkor félremondtam, hogy Laura lesz gonosz, de nem, hanem a Veronica lesz az, aki szépen ki fogja magát adni Laurának, hisz Veronica, mint tudjuk qva gonosz szereplõ úgy látom még a saját húgát is kihasználná. Az, hogy pénzért csinálja az megint hülye duma lenne, hisz van egy óriási birtoka:D...

mellesleg visszatértek a nagy semmibõl Rosalba máris a titkárnõje lett Ricardonak:D 1. munkanapján már kiöntötte a lelkét, máris mindent elpletykált neki, Federico és 30 sec-re látható volt xD...szóval alakul a dolog, mellesleg hihetetlen mennyire naív ez a Lupe és az egész város, és mennyire lehetetlen pletykafészek ez a Clorinda:D:D Gyorsan változik a hangulata már hirtelen hálátlan lett pff...

Elhiszem, hogy ez egy film, de túlságosan hülyének néznek minket. Én még ilyen képtelenséggekkel nem találkoztam, mint ebben a Telenovellában, ahogy egyre többet nézem ez felerõsödik bennem. mexikói stáb, forgatókönyvíró nem volt tisztába a groteszk fogalmával, minden el van túlozva picit...:D
Naturelle 2010 nov. 10. - 10:49:12
(208/626)
Paty és Marina egy idõsek??? Na ezt nem gondoltam volna azért. Patyt simán fiatalabbnak néztem.
Minden esetre akkor itt is látszik, hogy a filmben jól megcsinálták a korkülönbséget, mert ott nem tûnik fel, hogy egy idõsek lennének.
Naturelle 2010 nov. 10. - 10:46:49 Előzmény IXEMGabeo
(207/626)
Szerintem örüljünk, hogy Guillermo visszatért. Olyan keveset szerepeltetik, én örültem, hogy végre visszajött. A sorozat elején azt hittem Õ is minden részben benne lesz.
És most örülök, hogy kicserélték Ricardot. :)) Úgy haragudtam rá, hogy nem akarta visszavonni a feljelentést Chuy ellen, és rá legalább lehetett haragudni :))) az elsõ Ricardora úgysem tudtam volna. :))
Chuy a fehér öltönyben, hogy emlékeztetett az elsõ Ricardora. Mondom, hogy hasonlít az igazi apjára. :D
Daniel nekem a kezdetektõl nem volt szimpi. Így tényleg nem sok értelme volt a szerepének. Laura biztos, hogy most Ricardoért lesz oda, de szerintem nem lesz gonosz. Alapból nagyon kedves természetet játszik. :)