Téma: Marina

Naturelle 2010 okt. 30. - 15:56:35 Előzmény IXEMGabeo
(166/626)
Nem is volt kidülledt szeme az elsõ Ricardonak. :) Nagyon szépen tudott nézni. :)
Szerintem nagyon helyes srác, és sokkal jobban is illett Marinához. Meg nagyon jól játszotta a szerepet. Tényleg elhittem, hogy oda van Marináért, meg amikor szenvedett azt is jól játszotta. De ez az új...
Naturelle 2010 okt. 30. - 15:53:08
(165/626)
Ugye, hogy képtelenség megszokni az új Ricardot?! Én sem bírom. Én most le vagyok maradva két résszel, így nálam még kicsi a fia :)) de majd behozom. De már az a gyerek is nagyon hasonlított az elsõ Ricardora. Ezek szerint a felnõtt srác is hasonlít. Szerintem sem játsza túl jól, hogy oda van Marináért ez az új Ricardo. Az elsõ Ricardonak legalább elhittem. :)) De ez az új még nem tudott róla meggyõzni. :)) Azt hiszem már nem is fogom megszokni.
Sabyna 2010 okt. 30. - 11:08:30
(164/626)
Sziasztok!

Eleinte nagyon vontatottnak és sablonosnak tartottam a sorozatot, de most, hogy bonyolódni kezdtek/kezdenek benne a dolgok, egyre jobban tetszik!

Az egyetlen dolog, amivel nagyon nem tudok megbarátkozni, az az idõ közbeni Ricardo-csere! Fõleg most, hogy Chuy is megnõtt, és egyre jobban hasonlít a Mauricio Ochmann által alakított Ricardora! A haj-, és szemszíne, a mosolya, és még az alakja is... Az új pasi nekem nagyon nem jön be! Elsõsorban a játéka miatt (nem tetszik, ahogy alakítja Marina férjét), másodsorban pedig a kinézete miatt! Egyrészt Chuy és Ricardo így egyáltalán nem fognak hasonlítani/nem hasonlítanak egymásra, másodsorban pedig: míg az elsõ Ricardoról el tudtam képzelni, hogy egy álompasi, és minden nõ õt akarja, addig a mostaniról cseppet sem! :SS

Ami pedig nagyon elgondolkodtat így még nagyon a kezdetekben, a sorozat hossza és ezáltal a történet folyása... Sajnos nem tudok spanyolul, így nem tudom esetlegesen elõnézni a sorozatot, ezért nagyon félek attól, hogy ha már az elsõ 20-25 rész alatt ennyi minden történt (elsõ feleség halála, esküvõ, megcsalás, gyerek, majdnem válás, gyerekrablás, még egy megcsalás), akkor mi lesz még az elkövetkezendõ 145-150 részben?????
Nagyon-nagyon-nagyon remélem, hogy ezek után nem egy unalmas, egyhangú, "rétestészta" sorozatot fogunk kapni!!!

Az idõbeli ugrándozások pedig engem is picit elszomorítanak, mert egyre jobban terelnek afelé, hogy tényleg elhúzottak lesznek a elkövetkezendõ történések! :((
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 29. - 20:10:30 2/10
(163/626)
Guillermo nagy nehezen 1 rész erejéig ellátta tanácsokkal Ricardot aki megbeszélte a dolgokat a feleségével...egyébként pedig így megy ez, az egyik fõszereplõ 10 részenként elõkerül és akkor megoldódnak a gondok:D:D

Naturelle:

SPOILER/Amor Descarado

Betsabe és Ignacio szál nem az a legérdekebb annál is inkább, mert Ignacio elszúrta avval, hogy Fernandával enyelgett, addig Betsabe véletlenül benyitott, Ignacio nem vette észre, de szépen lepattintotta õt emiatt...most úgy néz ki Ignació totál egyedül van, de a muterja Mrs Isteni fény rádumálta Ignaciot, hogy ismét próbálkozzon Betsabevel:D bocsi, hogy leírtam, csak nehogy bizonytalanságban aludj el, azért közöltem:D

SPOILER vége
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 29. - 19:43:58 2/10
(162/626)
169. HSZ-ben leírtam a véleményem Ricardokról;)
nekem nincs problémám az újjal...
juan-ZSU 2010 okt. 29. - 19:43:21
(161/626)
a gyerekek felnõttek :)Chuy nagyon helyes lett :))
Hova tûnt Guillermo bácsi?Nem láttam egy pár részt Mi lett Albertával? azt láttam h rosszul lett
és Sarah összejött Julioval hmm..
am Eliasék gyerekét mutathatnák
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 29. - 19:41:19 2/10
(160/626)
Nekem ez ma sok volt ez a 10 év ismét:D
Sara és Julio, hogy a rákba ismerkedtek meg? Sara ilyen gyorsan elköltötte volna a pénzét?:D ilyen buta lett volna?

És az sem reális, hogy 16 év alatt Chuy és a szerencsétlen Lupa pótanyja nem kerültek még utcára, szinte lehetetlen, hogy annyi haladékot adtak volna nekik pff...

ez is poén, hogy Paty micsoda elkényesztett ribi lett, egyáltalán nem szép a csajszi:D
Chuy karaktere nekem bejön, szinte 100%, hogy lopni fog...
juan-ZSU 2010 okt. 29. - 19:39:31
(159/626)
köszi :)
cristina.olivia 2010 okt. 29. - 17:56:47
(158/626)
Úúúúú, Marina fia nagyon cuki!
Naturelle 2010 okt. 29. - 14:13:10 Előzmény IXEMGabeo
(157/626)
Remélem egyszer én is megnézhetem az Elbûvölõ szerelmet. Igen ismét egyet kell értenem veled mindenben. Ott tényleg a gonosz szereplõk is nagyon jól ki vannak találva. Nincsennek eltúlozva. Ignáció "szálja" engem nagyon érdekelt volna tovább, ha a tv2 hagyta volna, mert épp megismerte Becabét a kávézóban amikor azt mondta a tv2, hogy elég. Szóval nem tudom mi lett velük. Ott több szál is érdekes volt. És én is azt szeretem ha több szálon fut egy sorozat. Sõt, anno az Esmeralda címû sorozatnál, biztos ismered, jobban érdekelt, hogy mi lesz Graciela és Adrian sorsa mint a két fõszereplõjé. :)
Szerintem is jók a szappanoperák, a Marinával sem lenne bajom ha nem ugrálnának az idõben ilyen durván és ha nem hanyagolnák a fél szereplõgárdát. Néha tényleg olyan mintha elfelejtették volna, hogy õk is szerepelnek a sorozatban. :))A gonoszok nagyon el vannak túlozva, attól nagyon ki vagyok. Meg sokszor egy dolgot ezerszer elmondanak ahelyett,hogy továbblépnének már. :)) Na az szokott idegesíteni. És ez sok jelenetben van. Egy mondattal is érthetõ, hogy mit akar, de még elmondja ötször öt féle képpen. :))Ilyen az elbûvölõ szerelemben nem volt, ott nem lihegték túl a dolgokat. És tök jó humor van abban a sorozatban, az biztos.
Te megszoktad már ezt a Ricardot? Mert nekem azóta a Marina valahogy olyan más is. Nézem, de már nem úgy mint az elején. Már olyan hiteltelen lett nekem.
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 28. - 14:43:37 2/10
(156/626)
ja mostmár azért elkezdtük ezt nézni, marad ez du-ni szórakozásnak:)

ja Elbûvölõ szerelem nagyon jó, kevesebb benne a durva cselekvés, nincsenek olyan kemény beszólások benne, mint itt, meg pofonok se sûrûn, de pont eltalálták azt az érzést, hogy mégis izgulsz mi fog történni, és még telenyomtak jó pár jelenetet humorral is. Nagyon tetszik benne, hogy a gonosz szereplõk taktikusak és higgadtak, (Chamoy mondjuk nagyon nagyon heves, de pl Ignacio baromi nyugodt, viszont alattomos végig, és persze folyamatosan a csajok és a pénz után kajtat xD, mégsem tûnik olyan gonosznak a sorozatban nincsenek olyan durván beállítva, mint pl itt Adriana, Alberta vagy akár Sara és majd késõbb Victoria...mondjuk Julio az egyetlen gonosz, akit egész jól kitalálták, de õ is túlságosan az, és alig alig szerepel.):D Elbûvölõ szerelemben a mellékszereplõk minden részben szerepelnek szinte, tehát a sorozat nagy idõt fektet a másik szálakra is, ami esetlegesen érdekelheti a nézõt is...összvissz 3-4 jelenet volt 80 rész alatt kb, ami nem tetszett a sorozatban, nos a Marinában ez a szám jóval magasabb szinte minden részben elszúrtak valamit, kivéve talán a múlt pénteki rész amire azt mondtam, hogy jó lett...zenei bejátszásokkal nincs gond az mindkét sorozatnál jó, mondjuk ritka volt az olyan szappanopera melynél a zenei feszültségkeltést figyeltem volna, avval sosem volt probléma. Viszont történet és kivitelezés szempontjából én sztem üti a mi sorozatunk a Marinát, de nagyon. Izgalmak tekintetében relatív, mert ebben több az indulat, több a cselekmény, mint a párbeszéd, talán ez viszi a pálmát, viszont az Amor Descaradonál ellensúlyozza eleve a történet avval az izgalommal, hogy nehogy észrevegyék, vagy feltûnjön a többieknek, hogy az ikrek viselkedése más a szegényebb és a gazdagabb környezetben. Vagy nehogy egymást vegyék észre.

Mindenesetre összességében a szappanoperák jók, mind mind másfajta, de persze a szereplõk és a stáb teszi mindig naggyá az adott filmet, kemény munkával.
Naturelle 2010 okt. 28. - 10:33:34 Előzmény IXEMGabeo
(155/626)
Egyetértek veled. Nagyon elrontották a Marinát. Ezekkel a több éves ugrásokkal, meg a nagybácsi eltünéseivel, Laura ikertestvérét is jól mellõzik, Ricardo testvérének gyerekét sem láttuk még, ez engem is nagyon érdekelne, hogy miért. :)) Nekem is szokatlan, hogy a mellékszereplõket így hanyagolják.
De jó, szóval te nézed az Elbûvölõ szerelmet. :) Legalább te tudod a folytatást. Én meg remélem egyszer csak leadja majd valamelyik adó. De az jó, hogy abban marad a lassú tempó és nem ugrálnak éveket sem elõre.
Marinát nézem, de már nem tetszik úgy mint az elején. Amúgy sem tudom megszokni ezt az új Ricardot. :)) Nálam már ott elromlott, hogy kicserélték.
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 27. - 18:15:05 2/10
(154/626)
Azért Marina és Sara csirkeboxa nagyon ott volt. az egész sorozat fénypontja volt, nagyon élveztem xD

Mellesleg durvának tartom, hogy nem rég házasodott össze Marina és Ricardo a részek szerint és máris el akar válni tõle Marina:D mondjuk érthetõ, mert Ricardocska elgyengült, dehát Sarának én se tudtam volna ellenállni, bár, ha lett volna feleségem, v barátnõm akkor tutira nem tettem volna ezt meg vele evvan:)

Nem lenne ez rossz tulajdonképpen vannak benne izgalmak, heves indulatok, csak vhogy túl gyorsnak érzem az egész sorozat menetét. Most arra gondolok, hogy 10 év eltelik beleborzongok:D és persze Guillermo az egyik fõszereplõje a sorozatnak sehol sincs ez is durva azért xD
10/10
Eduss:) 2010 okt. 26. - 18:58:32 10/10 Előzmény IXEMGabeo
(153/626)
Hát gondolom besaccolják..de am én se tooom:D
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 26. - 15:46:59 2/10
(152/626)
no comment:D

legalább a kamasz Chuy és a Paty összejön és kamaszszerelem lesz xDDD
ugyanúgy fognak kinézni a szereplõk, már Sara is már 30-40 közöttre lenne tehetõ és még mindig úgy néz ki, mint egy huszonéves:D Gertrudis pedig nem hiszem el, hogy egy autóbalesetból nem tud felébredni 16 évig, bár ez a legkisebb gond inkább az a poén, hogy Laura ikertestvére mire föl tûnt el 16 évre, Julio is hol elõjön, hol eltûnik nincs rendszerezve valahogy az egész...Matilde is terhes volt és abszolút nem láttuk a gyerekét:O:O, nem mutatják Paty igazi édesanyját se...azt érzem, hogy a mellékszereplõkre baromir kevés feladat hárul és ez nem jó:(

nyugi van nem kell reagálni a kitöréseimre, ettõl még továbbnézem a sorozatot és követjük kíváncsian, figyelemmel:D:D:D csak hangosan gondolkodom;)

Eduss: a nézettségi mutatók engem is érdekelnének, hogy azt honnan tudják...
10/10
offtopic
csikosi 2010 okt. 26. - 13:27:17 10/10 Előzmény Eduss:)
(151/626)
szia!
én csak azt szeretném tudni, hogy ezek honnan a fenébõl tudják, hogy én pl. nézem, vagy,- nem ezt a sorozatot?
honnan indul (énis láttam) a nézettségi mutatójuk?
OneTreeHill 2010 okt. 26. - 13:22:14
(150/626)
Jaj! már megint egy ugrás! 10 év ugrás lesz :)
10/10
Eduss:) 2010 okt. 25. - 18:26:26 10/10 Előzmény OneTreeHill
(149/626)
Ezek a nézettségi adatok...hogy kb. hányan nézték.:D
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 25. - 18:04:52 2/10
(148/626)
már nem kell megtudtam a nevét:)
Elizabeth Cervantes

imádom:P, nincs igazság, ha történni fog vele valami rossz
2/10
IXEMGabeo 2010 okt. 25. - 17:43:37 2/10
(147/626)
Ez a Sarah ez még mindig nagyon szexi csaj, ha nem kell senkinek elfogadnám magamnak:P pont ilyen rafinált nõ hiányzik nekem is az életembõl:D

nem tudjátok, hogy hívják a színésznõt, aki õt játssza?