10/10
aser10 2017 jún. 08. - 12:33:35 10/10
(4/4)
Nagy élmény volt ez a film, a fõszereplõ fiú zseniális. A téma örök igazság: a szülõt, a családot semmi sem írhatja felül (akármennyirre is negatív).
6/10
SandroVM 2013 jan. 12. - 23:54:33 6/10
(3/4)
Sajnos ezen az oldalon rendszeresen titulálnak filmeket vígjátéknak. Ez nem az. Ez egy romantikus dráma.

Ilyen jellegû szerelmi témában szinte csak jobb filmeket láttam, ettõl függetlenül 10/6, végre túl vagyok egy filippínó filmen. Manila az egyik kedvenc városom. Hangulatos film volt, bár a második felében egyre inkább a "romantikus" sírás-rívás ment. Sajnos a végére egy kicsit leromlott a film színvonala és az események is kissé hatástalanul mennek végbe. Összességében az ázsiai filmek kedvelhetõ világába tartozik. Azért a pisztoly úgy látszik tényleg minden családnál ott van a Fülöp-Szigeteken :)
Piktor 2008 okt. 16. - 20:26:03 Előzmény Ping Medina Fan
(2/4)
tényleg jó film, csak éppen nem vígjáték
Ping Medina Fan 2008 márc. 07. - 20:20:30
(1/4)
Ez a film hihetetlen!Ping Medina egy szupersztár a Fülöp-szigeteken! Egyszerûen zseniális! Mindnekinek ajánlom ezt a filmet. Kicsit elvont de másodjára már jól értelmezhetõ. Nekem kifejezetten tetszett a kedvencem, Medina miatt. Jó szórakozást hozzá!