Téma: Megasztár

jem 2012 máj. 22. - 15:34:33 Előzmény Ezüstliliom
(1123/1363)
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem túl sok felesleges erõt fektetsz bele olyan dologba, amin úgy sem tudsz változtatni. Sajnos minden versenyben elõfordul rengeteg igazságtalanság, de mivel az ember nem tud elleni mit tenni, ezért csak elfogadja azt, ami van. Azoknak az ízlését, akiknek tetszett pl. Talán Attila produkciója, még ész érvekkel sem lehet megváltoztatni.

Azt a videót, amit belinkeltem, azt hiszem a blikk riportere készítette, de azért nem vagyok benne olyan biztos! :)

Ma néztem meg az állást, és már most 71%-29%-on áll. Na lehet tippelni, hogy vajon ki vezet :D
10/10
tixtina 2012 máj. 22. - 09:03:19 10/10
(1122/1363)
Nagyon durva bakker,hogy Attila lett az év férfi elõadója.:OO
Át kellett kapcsolnom a tévét,mikor õ "énekelt"-idézõjelben,mert éneknek nem nevezném,csak vinnyogott,de azt is olyan fülsértõen hamisan tette,hogy a gyerekeim kirohantak a szobából:OO
Szánalmas,hogy egyáltalán bekerülhetett a döntõbe.
Süket emberek mindig is voltak,és lesznek-szimpátia szavazás történik mint mindig Sajnos:((
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 23:02:04
(1121/1363)
Nos Mester Tamás oldalának fórumán le lettem fujjolva, és gondolom, most megint le leszek, amiért megint idehozom az ottani hozzászólást, de õk is azt írták, hogy szabad a véleménynyilvánítás, tehát...

"Ezüstliliom, szerinted abban mi a pláne, hogy az egyik Mester Tamás rajongótól idézel egy másik fórumon, a hozzászólását lefikázod, illetve erre a fórumra teszel fel abból a fórumból egy hozzászólást, ami nem a tiéd? A vélemény nyilvánítást mindenkit megillet. Ha valakinek a véleményével meg nem értesz egyet, akkor azt vagy felé jelezd, a megfelelõ fórumon, vagy magadban, de ez így undorító húzás szerintem."

Ezt válaszoltam:
"Hogy mi a pláne benne? Az, hogy fel sem fogjátok itt, hogy ez mekkora gyalázat, amit a zsûri tett, és azt sem, hogy milyen igénytelenség Attilát jó elõadónak tartani, amikor, ahogy amott is írták, ezer ilyen futkározik csak Budapesten, vagy még jobb. Szembesíteni szerettem volna az ottaniakat, akik nem olvasnak Titeket, hogy milyen elvakult és - már bocsánat, de - buta és zeneileg teljesen analfabéta emberek vannak másfele, illetve Titeket azzal, hogy mások, éppúgy, mint én, mennyire el vannak hûlve azoktól, akik Attilát jó énekesnek tartják. Vegyék már észre a rajongói, hogy ez nonszensz! Hallgassanak már minõségi zenéket, ne csak tuc-tucot!
Igen, vállalom, hogy betelt a pohár. Sokáig szó nélkül hagytam az ehhez hasonló történéseket, de már elegem volt a sok, igénytelen kis tinibõl, akiknek fogalmuk sincs arról, milyen jó zenéket is hallgathatnának a sok szemét helyett, és akik miatt, mert megveszik a szemetet, egyre igénytelenebb zenékkel szemetelik tele az étert a rádiók úgy, hogy már nem is kapcsolom be soha, mert az én igényeim nem számítanak, csak az övék, mert õk szórják a pénzt, mert nem õk keresik meg.
ELÉG!"
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 22:55:09
(1120/1363)
Te meg azt gondolod, hogy lehet nekik mást tenni, mint áradozni róla, hogy milyen jó a mûsorban, ha benn is akarnak maradni?
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 22:52:56 Előzmény vénasszonyok_nyara
(1119/1363)
Andi és Gigi szépségét, szimpatikusságát felesleges mérlegre tenni, mert szubjektív dolgok. Én nem akarok jósolni, csak remélem, hogy Andi jó ízléssel, inteligensen tud majd dalokat válogatni magának a jövõben. Csak az a baj, hogy a minõségi zene manapság nem garancia a sikerre.
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 22:49:35 Előzmény elizabeth
(1118/1363)
Komolyan gondolod, hogy adok ezeknek akár egy fillért is szavazat formájában???
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 22:47:47 Előzmény whitedoor41
(1117/1363)
Az tényleg sületlenség, hogy bárki ki akarna esni, de abban biztos vagyok, hogy odabenn megkeserítik azon versenyzõk életét, akik nem hajlandók mindenben alávetni magukat a csatorna érdekeinek, és abban is biztos vagyok, hogy a csatorna ezen versenyzõk kiejtésére noszogatja a zsûrit.

Azt viszont nem tudom, honnan vette a riporter, hogy Zoli palástolni akarta, hogy tetszik neki Timi. Ezt is sületlenségnek tartom.
Ezüstliliom 2012 máj. 21. - 22:42:28 Előzmény whitedoor41
(1116/1363)
Ki vagy Te, Sherlock Holmes?:D Logika ide vagy oda, a bizonyosságot nem pótolhatja.

Köszönöm.:)
teardrops 2012 máj. 21. - 21:06:55
(1115/1363)
A legelsõ élõ adásban is énekelt Caramel, pedig ott még 12-en voltak. Szóval... :-)
Akosh 2012 máj. 21. - 21:01:44
(1114/1363)
Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a pénteki adásban miért kellett bevonni KirályVikit a csillagdalba és Karamellát a kísérj tovább dalba? Már nem bíznak abban sem, hogy a maradék 3, illetve 2 személy el tudja nótázni a számokat?
Akosh 2012 máj. 21. - 20:33:59
(1113/1363)
Szerintem csak Andira lett volna veszélyes, s a végsõ döntõben Balázs Gigit nem tudná legyõzni. Balázs a fiúk között jó volt, de összességében pl. egy Kökény Attilához képest gyengécske. Majd õ is fejlõdik és jobb lesz. Gigi elõadását lehet nem szeretni, de a többi 11 megasztároshoz viszonyítva fényévekre van. A többiek egyrészt egy-két kivételtõl leszámítva nagyon gyengék.
Szakos Andinak van egy-két jó megmozdulása, de összességében vért izzad, hogy olyan produkciót bemutasson mint Gigi, akinek vérében van a zene.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 21. - 13:51:42
(1112/1363)
Ezt tényleg komolyan gondolod, hogy Szakos Andrea többre viszi majd, mint Radics Gigi?
Rendben van, Neked simogatóbbnak tûnik Andrea hangja. Ezen nem vitatkozunk, bár szakemberek szerint is Gigi hangja és énektudása egyszerûen fantasztikus.
De nézzük a többi körülményt:
-Andrea 27 éves- Gigi 15 -ki elõtt áll még a jövõ, kinek van még bõven ideje fejlõdni?
-Andrea elég csúnyácska- Gigi pedig szép
-Andrea sokaknak meglehetõsen antipatikus- Gigi pedig egy nagyon kedves, természetes bájjal megáldott teremtés

Az idõ majd eldönti, melyikünknek lesz igaza, csak egy kicsit azért csodálkozom a véleményeden.
elizabeth 2012 máj. 21. - 13:21:53 Előzmény Akosh
(1111/1363)
Errõl beszélek!Balázs túl veszélyes volt Gigire.
elizabeth 2012 máj. 21. - 13:19:15
(1110/1363)
A zsûri kiejtette (mint eddig is szisztematikusan) az utolsó versenyzõt is aki népszerûsége miatt veszélyes volt Gigire. Nekem nem tetszik a hangszíne, sokszor úgy érzem csak sikítozik. Andinak sokkal finomabb, simogató hangja van.Persze Gigi fog nyerni. Rá fognak többen szavazni, mert 15 éves és megjátssza az ártatlan kis szûzlányt.De meggyõzõdésem hogy Andi többre viszi az életben.Gigivel majd az olyan mûsorokban találkozunk mint randevú Attilával
például. Azért bíztatok mindenkit szavazzon Andira!
whitedoor41 2012 máj. 21. - 09:37:07
(1109/1363)
Ebbõl számodra is egyértelmû lesz, hogy sületlenségeket írtál:

- Kullai Tímea:
Amikor ott álltam Bozonttal, õszintén meg kell mondjam, fel sem merült bennem, hogy én fogok kiesni. Így tényleg nagyon meglepõdtem, fõleg azok után, hogy a másik három zsûritag engem engedett volna tovább. De meggyõzõdésem, hogy nem a dal számított, hanem sok minden más...

- alienhunter@mail.com:
Szerintem egy ilyen kiesés felér egy Megasztár gyõzelemmel. Nem? Hogy látja, mint nõ, tetszik Ön ennek a Bereczkinek, s ez a kitûnõ zsûritag tudat alatt ezt igyekezett a kificamodott döntésével palástolni?
- Kullai Tímea:
Maximum úgy érhet fel gyõzelemmel, hogy a Bereczki négyszemközt azt mondta, hogyha leveszi rólam a Megasztár a "kezét" akkor is megállom a helyem. Szerinte én kinõttem a Megasztárt...

- andrea:
úgy látom,a "verseny" nem arról szól, ki hogyan énekel, ugyanis annak alapján Giginek, neked, és Andreának kellett volna a végére maradni. Ellenben maradnak majd a kislányok kedvencei, semmihangú éretlen kisfiúk. Mi errõl a véleményed?
- Kullai Tímea:
A szívembõl beszélsz, drága életem... :)) Pontosan ez a meglátásom nekem is.
whitedoor41 2012 máj. 21. - 09:22:19 Előzmény Ezüstliliom
(1108/1363)
Na! Ez színtiszta logika, kérem! :)
Mellesleg nagyon szép felhasználóneve(d) van ;)
jem 2012 máj. 21. - 09:01:40
(1107/1363)
Azért az túlzás, hogy ki akart esni, ezt inkább arra mondta, hogy annyira azért nem viselte meg a döntés.
És többször hangoztatta, hogy õ késõbbre "tervezte" a saját kiesését, és nem ért egyet Bereczki döntésével.
Persze ezeket csak burkoltan fogalmazta meg, de nagyjából ez a lényeg.

Szerintem elég béna szöveg, mikor azzal indokolják egy rossznak a továbbjutását egy jóval szemben, hogy a jó már sokkal készebb, és a verseny után is talpon tud maradni, el merik engedni a kezét stb...
Én az ilyenektõl tudnék a falra mászni :D

Bochkor nem nyilatkozott arról, hogy miért Talán Attila jutott tovább, szóval róla nem fogsz találni bizonyítékot.
De a lentebb összefoglalt okok alapján, nagyon nagy valószínûséggel õ is Attilára szavazhatott (különben is, ha nem így lett volna, akkor kértek volna még egy kis gondolkodási idõt).

Szegény Andit már elõre sajnálom a jövõ hét miatt, én olyan 70%-30%, vagy akár 80%-20%-os szavazat arányra számítok Gigi javára, legalábbis ha nem befolyásolják a szavazatokat. Giginek most is több szavazata volt, mint Attilánnak és Andinak együttvéve..
Ezüstliliom 2012 máj. 20. - 22:11:05 Előzmény Akosh
(1106/1363)
Köszi.:) Akkor mostmár két emberrõl tudom a zsûribõl, hogy kire szavazott. Gondolom, hogy Tamás is Attilára voksolt, hisz vállalta az eredmény kihirdetését is. Mostmár csak Bocskort kellene kinyomozni. Nekem a tippelés nem elég.
Amúgy nem értek egyet Mariannal abban, hogy nekik figyelembe kellett venni a "nézõk véleményét", hogy Balázst már kétszer kellett megmenteniük, és ezért nem tehették meg harmadszorra is. Õk pont azért voltak a "szakmai zsûri", hogy ellensúlyozzák az ízlésficamos, botfülû banda szavazatait. Szóval ez is csak kimagyarázkodás abból, hogy a pénz fontosabb, mint a tehetség.
Akosh 2012 máj. 20. - 19:41:34
(1105/1363)
Akosh 2012 máj. 20. - 19:38:19
(1104/1363)
Mariann nyilatkozott, hogy amikor Talán Attilát mentették meg, azt fontolgatta hogy feláll. Õ ezen döntés ellen volt. Ha utólag visszanézed azt az eredményhirdetést, látható, hogy Falusi a fejét fogja és majdnem az asztalra borul és sírt. S ez bizony nem örömkönny volt részérõl. A pénteki adásban nem véletlen mondogatta, mennyire hamis Attila.