Téma: Megasztár

any 2006 ápr. 20. - 14:07:10
(84/124)
Szerintem nem Ruzsa Magdi nyeri a megasztárt, hanem Póka Angéla, mert Õ a Mega-Giga Sztár!!!
A múltheti énekléssel bebizonyosodott számomra, hogy Õ a legjobb!!!
x-tro 2006 ápr. 19. - 11:19:53
(83/124)
Énekteljesítményt illetõen 1., A Póka, 2., Ruzsa (milyen nevek egy "sztárnak", atyaúristen!) és egy nagy ûr...

popszakmailag 1: Ruzsa, 2: Szabó, és harmadiknak a Puskásnak kellene lennie, hiába nem tud énekelni. Azt meg lehet tanulni...
x-tro 2006 ápr. 19. - 11:16:34
(82/124)
Magdolna vagy Eszter, Magdolna vagy Eszter!
Persze, lehet hogy a Ferike csúszik be az Eszter helyére, de csak azért, mert nagy tömegben az idõsebb (és gazdagabb) hölgyek fognak szavazni. A dolgon semmit se változtat...
x-tro 2006 ápr. 19. - 11:12:31
(81/124)
Meglepõdtem, hogy a Pókát bennhagytátok, de ebben valószínûleg közrejátszott az is, hogy a Szomorú vasárnapot énekelte. A dolgon ez nem változtat, õ egyértelmû tehetsége ellenére sem nyerhet.
A mezítlábas kiscsaj fog nyerni, két okból: tényleg tehetséges és fiatal. Mondjuk egy sztárcsináló mûfajban nem is szabadna 25 éven felülieket indulni hagyni, hiszen a pop mûfajában a 30asok már öregek. A fogyasztók pedig a 10-25 éves korosztályúak, tessék megnézni az idevágó statisztikákat. Póka Angéla hiába zseni, 31 évesen NEM nyerhet egy popzenei tehetésgkutató mûsorban, de az az édibédi moncsicsifejû fogtechnikus sem! Ez egy ilyen fiatal mûfaj...
Gabor84 2006 ápr. 18. - 20:03:14
(80/124)
Egyébként ki a kedvenc énekestek, együttesetek...
Nekem a kedvenc együttesem a Nightwish, kedvenc énekesnõm Tarja Turunen, Kelly Clarkson és Rúzsa Magdi ♥!
lilcso 2006 ápr. 17. - 18:07:59
(79/124)
>>a zenét tanulással csak csiszolni lehet,a született tehetség, ezerszer jobb mint a tanult jó hang!
Zsófijja 2006 ápr. 16. - 19:11:10
(78/124)
Ja még annyit hogy kacsa.anett a Csacska angyal fórum lelkes tagja..valahogy sejtettem:)) színvonal
Love&Peace&Unity
Zsófijja 2006 ápr. 16. - 19:06:44
(77/124)
kacsa.anett:nem akarlak megbántani de akkora ostobaságokat fecsegsz hogy nem hitttem el..Tóth Vera elrontotta a duettet?Egy mûsort néztünk?!?A megjelenése tényleg hagy némi kivetnivalót maga után de a hangja nagyon jó volt..mint mindig.
"akkor már Barna is sírt, hogy elüllyedt Magdi mellett!!
Ako nem ért velem egyet azzal fogadni is merek!!" "Akinek van valami nem egyertése az írjon!!" Anett!Légyszi próbálj meg értelmesen beszélni..Nem azért írtam ide hogy konfliktust keltsek(bár ugy is ez lesz belõle) csak Anett hozzászólásait nem tudtam szó nélkül hagyni...
Ja és még annyit szerettem volna mondani hogy a Kispál szám(Angi+Bíbor) nagyon nagyon nagyon jó volt.Amugy sejtettem hogy az emberek nagy része nem fogta fel az üzenetét..
üdv
kisjoda 2006 ápr. 16. - 16:42:21
(76/124)
szerintem az Eszter a legjobb remélem õ nyeri meg
tozsekuku 2006 ápr. 15. - 18:24:17
(75/124)
Póka szerintem is nagyon jó, vérbeli profi, bár nem mindig sikerül kihoznia magából a maximumot, de nem is várhatjuk ezt el senkitõl, mert ugye mind emberbõl vagyunk. A másik õstehetség szerintem Magdi, aki nem jugó, hanem MAGYAR!!! Attól, mert ott él, õ magyar.
qkackagabika 2006 ápr. 15. - 18:08:47
(74/124)
Van egy ismerõsöm, aki ismer egy befolyásos MEGASZTÁRos fószert. Benne van a keze a dolgokban, persze a Ruzsa Magdolna 'BARÁTJA'!
A LÉNYEG: meg nem erõsítet hírek szerint, minden bizonnyal úgy lesz alakítva, hogy Ruzsa Magdolna nyerje meg a Megaszart.
Ha így lesz akkor meglesz a véleményem, mondjuk elég jó a csaj hangilak, hanem akkor kacsa volt az egész...
x-tro 2006 ápr. 14. - 17:36:38
(73/124)
Egyértelmûen most a Póka jön, (ahogyan a múltkor a másik igazi tehetség, a Boogie is jött...) a birka szavazók nem viselik el a zsenit, se itt se máshol. De azt is megmondom, hogy ki játsza a döntõt: a jugó csaj , meg az édi fogtechnikus, csak azért, mert azt akarjátok.
És a fületeken ültök. :)
t.nora 2006 ápr. 11. - 17:22:45
(72/124)
KIESETT A BÍBORKA!!!! VÉGRE!!!!!!!!!!!!
kacsa.anett 2006 ápr. 10. - 07:07:36
(71/124)
Szerintem Lopeznek jó hangja van, meg nem színésznõ szeretett volna lenni. A ruháial nem igazán értek egyet, mivel a legtöbb szõrme kabátja igazi állatokból van!! :( De azért jók a ruhái!! Neked ki a kedvenc énekesnõd??
Aliara 2006 ápr. 09. - 23:44:31
(70/124)
Bocsi, de sztem Jennifer Lopez minden, de jó énekesnõ biztos nem. Színésznõnek is gyengus, de a ruhái nem rosszak...
kacsa.anett 2006 ápr. 09. - 19:49:02
(69/124)
Gábor!! TEljesen egyetértek veled, Magdi szempontból! Jah! És Britney -nek jó hangja van, de egy szerencsétlen ku.va. Akire felnézek ( hírességek közül) az Jennifer Lopez Jó hangú; kerüli a médiát; és jó színésznõ is egyben..
Gabor84 2006 ápr. 09. - 19:12:29
(68/124)
A Megasztárral kapcsolatban csak annyit hogy nálam az abszolute favorit Magdi! Nagyon természetes, ahogyan mondják õstehetség, teli van érzelmekkel és mindig képes magát adni!
Gabor84 2006 ápr. 09. - 19:08:40
(67/124)
Paige!
Bocsi, de most leállok veled vitatkozni! Nincs igazad Kelly Clarksont illetõen, mert neki igenis nagyszerû hangja van, ja és éppen hogy nem az a tipikus hú de nõies csaj akiért a tinik annyira odavannak! Én nagy rajongója vagyok 12 klippje van meg, az összes és szerintem igenis nagyszerû a hangja! Ja és ami a legfontosabb; nem 40-50 kilós, vézna, halálra sminkelt csajsziról van szó! Kelly nagyonis természetes, az hogyha te úgy látod hogy tini-ideáll annak nagyon örülök, legalább nem Britneyk, Christinák és Jessicák az ideállok.
kacsa.anett 2006 ápr. 09. - 15:17:14
(66/124)
Barnáról nem azt mondtam, hogy szar a hangja. És én csak szerintemre mondtam, hogy Magdi nyeri!!
A takarítónõ akit megcsapott 220 (Tóth Vera) úgy elcseszte a számot, hogy förtelem. Jah én még Ferkónak szurkolok! Iszonyú jó hangja van! A Pókát nagyon tudom sajnálni, hogy ennyire törékeny kiscsaj.. :( De jól tette, hogy eljött mert marha jó hangja van!! ;)
lilcso 2006 ápr. 08. - 22:18:37
(65/124)
a mai döntõ után elmondhatom, h sztem a legszánalmasabb és a legrosszabb a bíborka... iszonyú... a palcsót kedveltem, de így elcseszni egy fantasztkius lennon számot??!! nah mind1.....
a póka angéla ma nem volt olyan szörnyû, mert amikor a gáspár lacival énekelt, akkor végre nyitott szájjal énekelt, és nem félig csukotttal és így végre kijött a hangja szépen!! :) szóval ma kellemesen csalódtam benne, viszont amit a bíborkával mûveltek azzal a kispál számmal!!! SOB!!! undorítóóó volt!!!!!

jha még1: a pélyrõl csak annyit, h õ iskolában tanulta a zenét, nem pedig úgy esett be a thetségkutatóra, mint pl a megasztár legtöbb versenyzõje, úh elég sok köze van hozzá... nem tom te mennyire értesz a zenéez aliara, de jókat szokott mondani...