Téma: Megasztár

kacsa.anett 2006 ápr. 08. - 20:44:08
(64/124)
Nem olvastam végig egyikõjükéiteket sem, így leírom néhány én gondolatomat!! (értelmes mondat!! :P)

A régebbi megasztárról: Szerintem ez a legjobb megasztár az elöbbiektõl.

Játékosokról: A kedvencem a 2.-ban Torres volt és most a leendõ nyertes: Magdi (azért gondolom, hogy õ fog nyerni mert iszonyú hangja van, és egyszer sem kellett párbajoznia!!) És azért még azért gondolom mrt mikor énekelte a Pély Barnás számot akkor már Barna is sírt, hogy elüllyedt Magdi mellett!!
Ako nem ért velem egyet azzal fogadni is merek!!

Zsûrik: Az elõzõ részben (6. párbajban) Szabó Eszter dicsérése/cikizése alkalmán a két szélsõ zsûri felállt és elkezdett feszekedni. Felálltak és az egyik ezt mondta: " Én nem azt állítom SABÓ ESTERrõl, hogy..." Zsûrikrõl ennyit. :P
(nem mintha én nem beszélnék félre! :P)

Öltözék: Hát.. nem is tudom.. Néha eléggé érdekes göncöket aggatnak a zsûrikre, játékosokra és mûsotvezetõkre. (pl.: Bíborka: abba a kék balerina ruhában kissé érdekesen nézett ki; a 6. párbajban a Zita nézett kissé érdekesen abba a szoknyába mi neki nagyon nem állt jól.. Szóval.. én az "aggatók" helyett másokra tenném azokat a ruhákat amit másokra tesznek!! (szóval értitek!! :D )

Akik szerintem bennmaradnak: Rúzsa Magdi; Varga Feri; Póka Angi / Szabó Eszti

Akinek van valami nem egyertése az írjon!!

Ja és télleg bocsi ha valakinek az ízlését megbántottam... ;)
Aliara 2006 ápr. 08. - 20:10:05
(63/124)
Jah, és ha már zsûrit fikázunk, akkor sztem inkábba Pély Barna idegesítõ. Sosincs önálló gondolata, ha mégis, akkor hülyeséget beszél :) Amúgy meg furán hangzik az õ szájából kritika. A United a béka segge alatt sincs, Pressernek a nyomába se léphet, és ha jól tudom pár éve õ is egy hasonló tehetségkutató versenyen futott be... Úgyhogy ennyit róla :)
Aliara 2006 ápr. 08. - 19:57:58
(62/124)
Én ezt a szériát nem igazán nézem, mindig akad vmi jobb dolgom, de az már az 1. szériában is tiszta sor volt, hogy nem õk válasszák meg se a számaikat, se a ruhát, de még a stílusukat is a stáb alakítja ki. Ezen felül még a kiesés se amiatt van,mert kevesen szavaztak az illetõre. Egyszerûen az unalmasabb egyéniségeket gyorsan ki kell iktatni, nehogymár essen a nézettség. Úgyhogy itt nem a tehetség az elsõ, bár ez gondolom nem újdonság nektek sem.
Jah, és nem mindenért a Novák felelõs. És nem is csak a zsûrik. Nagyon sok háttérember munkálkodik rajta, hogy minél izgalmasabb mûsor legyen, mert a nézettség hozza a pénzt, nem a tehetség vagy a színvonal.
lilcso 2006 ápr. 08. - 17:28:10
(61/124)
Hi!

az a pisztolycsöves beszólás jó volt :)))
és teljesen egyet is értek!!! a póka angéla nem lenne rossz sztem, de annyira visszataszító stílusa van, olyan mintha mindenkit lenézne én még asszem soha nem láttam mosolyogni...
a legjobb véleményem szerint a rúzsa magdi, múltkor nagyon közel járt már ahhoz, h lúdbõr legyek :)) még nem sikerült elérnie, de már közel volt...
a nováktól én személy szerit ideggörcsöt kapok amikor rázoomol a kamera, püföli az asztalt, vagy állva izomgörcsrohamszerû mozdulatokat tesz v nemtom, de mindig minden pillanatban játssza az agyát, és õ is kb annyira visszataszító mint a póka... nem... még jobban......
sztem ez a megasztár már nem olyan jó mint a 2., a versenyzõk hiába énekelnek jól, nem teszik bele az érzelmeiket, és így csak üres frázisokat énekelnek, arról nem is beszélve, h legtöbbször nem is értik ezeket az üres frázisokat.....

én azon lepõdtem meg a legjobban, amikor asszem a múltkori döntõn vmelyik versenyzõ azt mondta, h nagyon örül, h ezt a számot kapta!!! nah, ez mindent megmagyaráz... mi az h kapta??? már csak megkapják, amit a novák eldöntött?? választási lehetõségük nincs is, de ha van néha, akkor kb olyasmi, h válassz: szart kérsz vagy még sz*rabbat?? a dalokat nem választhatják a saját ízlésük szerint, pedig pont ez volna a lényeg, h legyen értelme a mûsornak...

a zsûritagokról pedig csak annyit, h az 5bõl 1etlen 1 nem kéne oda, az pedig csak a novák, a pierrot irányítása alatt nagyságrendekkel jobb volt minden versenyzõ... nekem speciel pont a soma a kedvencem, mert egyszerûen csak jókat mond, bár ezt asszem aki nem zenész, az nem igazán érti... nemtom ki vette észre, de a zsûritagok az elõzõ msz.okban sokkal lelkesebbek voltak, többet dicsértek (ami valszeg azért volt, mert jobbak voltak a srácok), a versenyzõk sokkal aranyosabbak, barátságosabbak voltak és összeillettek.
a zsûriket sem kell fikázni, mert ez nekik is uolyan nehéz mint a versenyzõknek, már 3. éve minden szombaton végigülnek csomó számot, utána elbírálják õket stb....

ebben a szériában az összes énekes nem ér annyit (szakmailag), mint a 2bõl mondjuk a torres vagy a tóth gabi vagy a caramel egyedül!!!
Zsuzsanna 2006 ápr. 08. - 13:46:52
(60/124)
Na most aztán megmondtad. Egy kis jó modor, viselkedés nem ártana neked. A más véleményen levõket nem erõvel és káromkodással kell legyõzni. Úgy gondolom ebben az épületes beszélgetésben én sem kívánok a jövõben részt venni, méltatlan lenne hozzám.
t.nora 2006 ápr. 08. - 10:15:20
(59/124)
Szarintem tényleg a Bíborka a legrosszabb!!!

Sorry....
Zsuzsanna 2006 ápr. 07. - 16:42:36
(58/124)
És, ha már elõkerestél egy-két történelemkönyvet, talán azt is megtalálod benne, hogy míg Erdély a nagy Magyarországhoz tartozott, õk mindíg önálló államot, önálló Erdélyt akartak, nem pedíg Magyarország részei lenni.
És ez is érdekes, nem?
Most meg, mintha sosem látott volna a nagy erdélyi védõk közül senki történelemkönyvet.
Zsuzsanna 2006 ápr. 07. - 16:37:27
(57/124)
Ha a történelmet nem ismered, vegyél elõ egy történelemkönyvet. Éppen elég konfliktus volt már a románokkal, nem segít, ha azt hangoztatják, hogy elloptak tõlünk területet. Nem ellopták, hanem egy vesztes háború utáni nagyon rossz békeszerzõdést fogadtak el a vezetõink. Ezt csak tárgyalás útján lehet rendbetenni, nem erõszakkal, nem fenyegetéssel, nem vádakkal.
Bíborka román állampolgár, nem magyar. Ha majd magyar állampolgárságot kér, és megkapja akkor lesz magyar állampolgár. Addíg csak magyar származású, mert az õsei még magyar területen születtek.
Zsuzsanna 2006 ápr. 07. - 16:33:51
(56/124)
Nem magyar, csak magyar származású, de román állampolgár. És ezt végre tudomásul kellene venni.
Zsuzsanna 2006 ápr. 07. - 16:32:52
(55/124)
Te meg hülye vagy.
x-tro 2006 ápr. 06. - 11:59:56
(54/124)
elárasztod értelmetlen baromságokkal az összes topikot
x-tro 2006 ápr. 06. - 11:50:10
(53/124)
Hát asszem lassan te fogsz kiesni, ha tovább flódolod az összes topicot..:)
bogee 2006 ápr. 04. - 20:27:05
(52/124)
Zsuzsi..most is beigazoltad sejtéseimet.De most már primitivnek is tartalak.Ráadásul édesanyád talán román,Biborka egy erdélyi MAGYAR.
Zsuzsanna 2006 ápr. 02. - 12:26:09
(51/124)
A zsûri a kecskepásztor leányzót akarta végre kiejteni, de úgy látszik az erdélyiek kritikátlanul a román lányt nyomták be.
Elõbb utóbb úgyis kiesik, rossz ránézni, a hangja pedíg nemcsak iskolázatlan, hanem kellemetlen is.
Karmabroker 2006 márc. 27. - 17:19:36
(50/124)
A tinifiúnak mennie kellett, ez elkerülhetetlen volt, annyira kilógott a mezõnybõl, egyszerûen még nagyon sokat kell gyakorolnia hogy megüsse azt a szintet amivel a brigád többi tagjával versenyezhetne.

A szakmailag számomra megalapozott befutó a Rúzsa Magdolna, Szabó Eszter, Póka Angéla trió lenne. Közülük a Magdinak van a legsokoldalúbb és legcsillogóbb hangja, a Szabó Esztert erotikus búgása és már-már zavarba ejtõ nyugodtsága pedig nagyon egyedi jelenséggé teszi, a lazaság mintaképe. Sajnos hiába képzett a Póka Angéla, van benne valami erõszakos, mintha legszívesebben pisztolycsövet szegezne a hallgatói tarkójára, szeress vazzeg, mert véged...
Karmabroker 2006 márc. 27. - 17:19:35
(49/124)
A tinifiúnak mennie kellett, ez elkerülhetetlen volt, annyira kilógott a mezõnybõl, egyszerûen még nagyon sokat kell gyakorolnia hogy megüsse azt a szintet amivel a brigád többi tagjával versenyezhetne.

A szakmailag számomra megalapozott befutó a Rúzsa Magdolna, Szabó Eszter, Póka Angéla trió lenne. Közülük a Magdinak van a legsokoldalúbb és legcsillogóbb hangja, a Szabó Esztert erotikus búgása és már-már zavarba ejtõ nyugodtsága pedig nagyon egyedi jelenséggé teszi, a lazaság mintaképe. Sajnos hiába képzett a Póka Angéla, van benne valami erõszakos, mintha legszívesebben pisztolycsövet szegezne a hallgatói tarkójára, szeress vazzeg, mert véged...
t.nora 2006 márc. 26. - 17:18:55
(48/124)
Mikor fog végre kiesni a Bocskor Bíborka????
Egyébként a Kontor sztem jobb, mint a Puskás.

De a legjobb a Magdi!!!
t.nora 2006 márc. 26. - 17:14:34
(47/124)
Jól láttam, hogy a Kontor Tamás szõrteleníti a hónalját????
Vagy csak a mikrofonállvány takarta el???
Zsuzsanna 2006 márc. 26. - 15:07:42
(46/124)
Egy kis jómodor nem ártana kedves hozzászóló!
Rockdoll 2006 márc. 25. - 17:17:24
(45/124)
Hali,
én szeretem a Megasztárt. Az énekesek naon jók. Nekem így jönnek sorba:1.R.Magdolna 2.Sz.Eszter 3.Kontor Tomi De a zsûri egy szerencsétlen botfülû kaka kupac....tisztelet a kivételnek:Presszel Gábor,és talán aki ért a zenéhez:a Barna, de én rühellem,minden énekest lefikáz,akár jó volt akár nem. A soma sajnálatra méltó...nem tud énekelni,csak azé ül ott,hogy minden fiú énekesre "felizguljon",unorító! Settenkedõ jó fej,humoros,de nem ért a zenéhez. A Novák,...nem mondok inkább semmit,na jó:egy sapkába bújtatott majom!