Téma: Melrose Place

Juccmokk 2007 dec. 10. - 19:14:47
(524/3984)
:)))))
Juccmokk 2007 dec. 10. - 19:14:30
(523/3984)
Basszus, kár, hogy lemaradtam a mai részrõl.
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 19:10:05 10/10
(522/3984)
Aki szereti:

www.lauraleighton.net
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 19:09:28 10/10
(521/3984)
Mato!
www.lisarinna.com
Remélem örülsz!
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 17:04:20 10/10
(520/3984)
Wuss komám!!ki kell ábrándítsalak:nem csak a sorozatokban léteznek Taylor féle pipik.a való életben is léteznek ennyire kavaró,színészkedõ,mindig alakító némberek.örüljön az,aki csak távolról szemléli õket.így a sorozatokban viccesek,de az életben nem annyira poénos az illyennek az útjába állni,mert ezek mindenre képesek,mint Taylor is,lop,csal,hazudik a kis életéért.
Igaz,hogy Sdy ma keveset volt,de nemsokára jön majd a szokásos stílusával.
Izgis volt ma,hogy vajon Nick-nél lszenk e a képek és megmutatja e Kyle bácsinak.
KImberly nemsokára ,pár rész múlva eltávozik.nem is baj,he-he
Jazzyke 2007 dec. 10. - 16:14:55
(519/3984)
Hú a mai rész esemény dús volt csuhajja :-))) Kiváncsi lennék a holnapira, de sajna azt nem látom :-( Hát cegény Taylor beleszaladt Amanda pofonjába hehe nagyon tetszett :-)Hm ma nem sokat szerepelt Syd. Kár. Bár még abban az egy percben is még Samat szurkapiszkálta. Megnéztem én is azt a honlapot. Hát mindenki nagyon sokat változott. Matt például elõnyére. Férfias lett. Billy ha hiszitek ha nem az elsõ részekben amikor még nyüglõdöt Alisonon, még tetszett, de hamar "kiábrándultam ", most meg már egyáltalán nem bánom :-) Michael semmit nem változott. Maradt neki az a pinoccio orra, ami volt is ( Biztos mindig õszinte volt /
Csajszik közül szerintem Syd nagyon szép. El sem tudnám képzelni szeplõ nélkül :-) Viszont ha jobban megnézem a mostani részeket, szerintem Kimnek elkezdték feltöltögetni az arcát ( fõleg a Született feleségekbe lehet igazán látni)
Na most röviden, tömören ennyi :-)
Wuss 2007 dec. 10. - 15:59:03
(518/3984)
Ehheehe! Testvérem, sok mindenben egyetértünk;)
Tetszett, bizony. De az jobban, amikor amanda tátott szájjal figyelte a férjecskéjét tayloron.

Ahol taylor van, ott esemény is van!! Ilyen nõ, csak a sorozatokban létezik.
Wuss 2007 dec. 10. - 15:52:07
(517/3984)
Hát ma aztán voltak események, rendesen!
Okos fiú ez a josh, és elég ravasz is. De ugyanakkor tenyérbemászó egy alak, akárcsak craig. Craig végre megkapta, amire vágyott:) itt még sajnos nem tudja, hogy ez csak ideiglenes állapot. Szegény pára. Amanda hogy leütötte már taylort! Bimmm!! Bár, ott taylornak volt igaza. amanda nagyon szánalmas, most megérdemli, hogy szenvedjen egy kicsit!!
Taylor meg jól kiszúrt a tengerészgyalogossal:) nick besétált a kelepcébe. Ájjájájj!
De taylor egy igazi ostoba liba. kyle kimegy tíz percre, és a csaj mit csinál? Felhívja azt, akit ilyenkor nagyon nem kéne ... na, majd aztán magyarázkodhat a férjének.
Nem tudja, hogy mibe (vagy kibe) vágta a fejszéjét. nick egy tökös csávó, nem hagyja annyiban a dolgot!
Mato Grosso 2007 dec. 10. - 15:40:47
(516/3984)
Sziasztok, én is láttam a mai részt. Komolyan mondom, Taylor nélkül a sorozatnak nem lenne cselekménye. :-)) Gondolom az nagyon tetszett nektek, mikor Amanda leütötte Taylort. :-))

Ez a Nick nekem szimpatikus. Az a rész retszett a legjobban, mikor bement Kyle-hoz és Taylor-hoz reggel. Megkérdérdezte Kyle Nick-tõl, hogy kér-e kávét, erre õ nem mondott nemet és kicsavarta Taylor kezébõl a csészét. Hát ez a rész nagyon tetszett valamiért!! :-))

A legjobb az egészben Taylor és Nick közötti viszály, ez nagyon érdekesnek ígérkezik. Azért remekül alakított ma Taylor, ezt el kell ismernetek, micsoda kis improvizációt vágott be, hogy besarazza Nick-et. Kyle néha naivnak tûnik, de csak tetteti. :-))

Ez a Michael-Kimberly-Megan vonal szerintem nagyon unalmas.

Ja, még valami: elképzeltem tegnap egy pillanatra Hugh Grant-et Jake kockás ingjében és szövegével a pult mögött ... :-))))))))
Vicu 2007 dec. 10. - 15:24:03
(515/3984)
Jaja!Kim is kavar még egy jó nagyot mielõtt kipurcanna!Amúgy áh ez a Megan...és ezt a libát a végéig megtartják?Már unom.....
Taylor hozta a formáját :) meg Amanda is :)
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 15:10:57 10/10
(514/3984)
Derekek!a mai rész nagyon tuti volt!Taylor alakított,fú,de azért volt benne jó is.
Amanda se volt semmi,ahogy bámulta a Peterkejét az ablakon át,de most õ is pofára esett.De az is naddon jó volt,ahogy a mitugrász Craig-et az ajtóhoz nyomta,húhha!!
Meghann nyafogása kezd az agyamra menni..szegény Michael mimndig jól kifogja,Kimberly is alig hogy jobban van máris a bosszún töri a vörös kobakját,ejnye no..
Vicu 2007 dec. 10. - 11:07:55
(513/3984)
Hát ha a 10 évvel ezelõtti képeket/fimeket nézném akkor azt mondanám Grant Show,de a maiak alapján (és mióta láttam a Dirt-ben Grant Show-t)Brad Pitt :)))
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 10:27:19 10/10
(512/3984)
***SPOILER***
Juccmokk,kérdésedre válaszolva Taylor hamar lemond majd Burns-rõl,mert végül Burns csak beint..ezután Kyle-t akarja majd visszaszerezni,de õ már Amandánál lesz akkorra.így nem marad más,csak hogy gyereket csináltasson magának,kivel mással,ha nem a sármos Mancini-vel?!!khm,és hát a végén egyedül távozik a csemetével,de én erre nem emlékszem,csak olvastam valahol.
10/10
Violin 2007 dec. 10. - 10:24:41 10/10
(511/3984)
Bocsiiii...tényleg elírtam,na Jake az GRANT SHOW...elnézést mindenkitõl!
Mato,igen úgy értettem,hogy most a sorozatban Burns kedveli Taylor-t,mert jól elhancúrozik vele.meg is értem az ipsét,mert Amanda mint egy jégcsap..
Persze számomra inkább Grant Show,mint a nyálas Brad Pitt!!!
Alison,vagyis az õt alakító színésznõ a mai napig jászik sorozatokban,persz enm tom,hogy ezeket Magyarországon vetítik e.
Jo játszott az Ûrgolyhók c.rettenetben.
Jack Wagner is kapott kisebb szerepeket..
De a lényeg akkor is a MP!!!!
Amúgy szerintrem tök bulisak lehettek,tuti,hogy a forgatások után mentek együtt szórakozgatni..
Wuss 2007 dec. 09. - 21:09:35
(510/3984)
Komolyan mondom, a csajok most jobban néznek ki, mint anno (persze akkor is szépek voltak). Megan menyire más, alison is, jane is.
Kimberly most így néz ki?? Hát ööö ... khm, khm! ... Hmmm. Mit is írtam? Kimberly - 3? Legyen inkább 11+1!
Mato Grosso 2007 dec. 09. - 20:46:44
(509/3984)
Lányok, feltehetem azt a "40 milliós" :-)) kérdést, hogy ki tetszik nektek jobban: Grant Show vagy Brad Pitt?? Ez tényleg érdekelne ... :-))
Mato Grosso 2007 dec. 09. - 20:44:41
(508/3984)
:-))
Juccmokk 2007 dec. 09. - 20:06:04
(507/3984)
Odavagyok? :) Inkább csak bírom. Amúgy fogalmam sincs, miért nem tud irritálni. Amikor pl. Alison vagy Sidney hiszi azt magáról, hogy neki mindent szabad (mint Taylor), attól a plafonon vagyok.
Juccmokk 2007 dec. 09. - 20:02:18
(506/3984)
Köszi, alapos volt. Kicsit elvakult a nõ. Egyébként valaki emlékszik, lemond valaha Burnsrõl? És hogy száll ki a sorozatból?
Vicu 2007 dec. 09. - 19:01:37
(505/3984)
Hugh Grant=Jake?! :))) Véletlenül elírtad :)
Egyébként Grant Show=Jake még szerepelt is jó néhány filmben,pl.a legújabb a Dirt:A hetilap címû sorozatban és iszonyatos figurát játszik....De valóban a legtöbb Melrose-os sztár nem tudott túl lépni a szerepén.Pl.Billy fiút se láttam semmi másban,de Janet se.Amandát alakító színésznõt pár szupergagyi filmben.Akiket láttam még valamikben az Doug Savant,Marcia Cross,Brooke L.,meg Courtney Thorne-Smith.Utóbbit viszonylag sok filmben és jó színésznõ is szerintem,teljesen el tudtam vonatkoztatni Alisontól.Meg nemrég írt egy könyvet,szóval õ is olyan,aki nem tûnt el a köztudatból Marcia és Doug mellett.De lehet,hogy csak én vagyok tájékozatlan és tele vannak a mozik Thomas Calabro vagy Jack Wagner filmjeivel...