hurvanyek 2010 okt. 26. - 23:55:55 Előzmény toshiba321
(22/62)
Akkor mondj egy nem gagyi filmet,mert ez egy valós élethelyzetet mutat be ami persze egyedi drámába torkollik .Ez lélektanilag jól van ábrázolva kíváló színészi játékkal.Lehet ezt a témát ,krimit nem szertni ,de a gagyi az nem ilyen.Esetleg nézd akkor Tar Béla filmjét ,amiben nyolc órán keresztül látható,hogy alszik a fószer:)
hurvanyek 2010 okt. 26. - 23:38:27
(21/62)
Miért ismétlik annyiszor ezt a filmet? Bár valamivel jobb mint a gagyi kanadai krimik,amiket szintén állandóan nyomatnak.
Namost az teljesen egyértelmû, hogy afilm az új nõ és a pali mellé teszi le a garast,míg az elhagyott feleség egy beteg gonosz kis fúria.Ha a történetnek igaz alapja van,akkor valószínû ennél azért kevésbé volt egyértelmûen elvetemült a feleség ,különben nem lacafacáztak volna vele ,hanem méreginjekciót neki símán.
A második rész egyébként errõl fog szólni,hogy a tárgyaláson mi történt.Hogyan próbálják meg az ügyvédek áldozati báránynak beállítani ezt a film szerint önzõ kis gyilkost. Ahogy ott is viselkedik ,undorító.senkit nem köteleznek arra,hogy "feláldozza a fiatalságát", pláne ha ezt a saját maga önzése miatt teszi ,és nem a másik és a gyerekek miatt.
Én pont hogy az elhagyott feleséget látom ribinek egyesekkel ellentétben,mert megérdemelte hogy elhagyják,még jól bele is kellett volna rúgni,amit intelligens férje elmúlasztott.
7/10
littleg11 2010 okt. 26. - 23:16:36 7/10
(20/62)
Kifejezetten rendben volt a film. Nem egy vidám, de mindenképp értékes és tartalmas alkotás.
10/10
StudioMan 2010 okt. 26. - 22:43:45 10/10
(19/62)
Teljesen véletlen kapcsoltam rá, 2 perc után azonnal rákerestem a neten, hogy mi is ez, és utánna nem bírtam máshova kapcsolni.
8/10
DoraHungary 2010 máj. 01. - 13:25:15 8/10
(18/62)
Nekem nem teljesen egyezik a véleményem a tietekkel. Nekem nagyon is szimpatikus volt a fiatal nõ.
A feleség teljesen kiakasztotta a férjét, a folytonos veszekedésekkel, a féltékenykedésekkel. Nem csodálom, hogy férfinak elege lett belõle és elhagyta. A fiatal nõvel mindaddig tényleg nem volt köztük kapcsolat, amíg el nem hagyta a feleségét. Szóval a lánynak semmi köze nem volt ahhoz, hogy tönkrement a kapcsolatuk. Nem õt kellene szidni...hanem a feleséget, amiért nem volt képes megbeszélni a problémáit a férjével, pedig õ aztán tényleg türelmes volt, egész idõ alatt, miután bekattant még akkor is (telefonos üzenetek stb.)
A fiatal nõ meg tényleg szerelmes lett a férfiba, mondta is a barátnõjének. Az itt most lényegtelen, hogy volt-e pénze vagy sem, hogy ezért jött-e össze vele, mert gazdag volt...a lényeg hogy tényleg szerelmes volt. Nekem teljesen szimpatikus volt a karaktere...
A szegény, nyomorult feleséget sajnálom, hogy ilyen szintre lesüllyedt...A film legnagyobb áldozatai mindenképp a gyerekek, hallani ahogy az anyjuk szidja az apjuk barátnõjét majd késõbb feleségét...Nem értették ezt az egész helyzetet...nagyon sajnáltam a kis srácot akinek végig kellett hallgatni azt az undorító hangüzenetet a telefonon...
Összefoglalva szerintem ez egy klassz film volt, sok tanulsággal.
(Sajnáltam, hogy meghalt a pasi (Stephen Collins), mert igazából miatta néztem a filmet!) :)
offtopic
dióhéj 2010 ápr. 29. - 19:48:12
(17/62)
aki képes megölni a másikat, az biztos, hogy egyáltalán nem szereti. persze hogy szétmentek, ha ennyire nem szerették egymást. a nõnek semmi sem kellett a férjébõl, csak az addigi pozícióját, kényelmét stb nem bírta elveszteni, mert nem volt önálló élete, mindenét a férjére építette.
tanulság: veszélyes a függõ, háztartásbeli pozíció, mert ha lépni kell, egy htb. nem lesz képes önálló életet építeni.
diamante 2010 ápr. 29. - 19:28:48
(16/62)
Én azért megnéztem. Csak belekezdtem, hátha normális film lesz és megtetszett. :) Szerintem rossz érzés lehet, mikor már a saját gyereked kér, hogy legyél jóba apa barátnõjével. :)
zummmi 2010 ápr. 27. - 23:16:24
(15/62)
Hát azért anyuci eléggé meg volt kattanva konkurencia nélkül is. Aztán amikor elváltak teljesen besötétült. Mondtam is a páromnak, hogy azért ennyi zakkantságot már észre kellett volna vennie a környezetének, nem csak sóhajtozni. Elég egyértelmûen volt, hogy közveszélyes.
Nekem elég ellenszenves volt a szerep. Önsajnáló és erõszakos. Olyan klasszikus pszichiátriai eset.
runcuncilla 2010 ápr. 27. - 14:54:33 Előzmény Rebbeka
(14/62)
Igen, én is így gondolom, volt oka a nõnek a szomorúságra, fájdalomra és dühre, de nem gondolom, hogy ezeket ilyen módon kellene levezetni. Szinte lehetetlen feldolgozni, hogy egy kis nõcske pikk-pakk átveszi a helyét, hogy a szeretett férj már mást ölel, hogy a gyermekei elfordulnak tõle, de ha van egy kis önuralma és önkritikája, másként igyekszik ezt átvészelni és rájön, hogy azért õt is kemény lehetett elviselni 16 éven át.
A film elején is láttuk, még mielõtt a férj megismerte volna a nõcit, hogy ok nélkül kiakad -pl a síelésnél-, na ezt azért egyetlen pasi sem tolerálja, valljuk be õszintén. Viselkedni mindig kell, ez is megkülönböztet minket az állatoktól.
10/10
Rebbeka 2010 ápr. 27. - 01:07:16 10/10
(13/62)
Szerintem jo a film.
Azert mert ilyen mertekben bekattant a feleseg, talan mert felorlodott a 16 ev soran.
Volt ra utalas hogy amig a pasi tanult az egyetemen, a feleseg tobb munkahelyen dolgozott, hogy megtudjanak elni es a tandijat is a feleseg kereste meg, kozben a gyerekeket is nevelte. Amikor mar jo anyagi korulmenyek kozott elhettek volna a pasi lecsereli egy penzehes ribire, aki beleul abba amit a volt feleseg epitett fel.
Arrol mar nem is beszelve, hogy a ribi is betort a volt feleseg lakasaba. Totalisan kiakarja semmiztetni az anyagiakbol a volt feleseget. A baratok, meg olyan baratok, akik az erdekeik szerint dontotte, hogy a jonevu ugyved baratsaga fontosabb szamukra.
Az USA-ban ez altalanos. Fiatal ribik, lenyuljak az idosebb hapsikat es beulnek a keszbe, kiugyesekve, hogy a volt feleseget ki is semmiztessek. Meg a gyerekeket is elakarja tiltatni a ribi az anyjuktol.
Ilyen korulmenyek kozott nem is csoda, hogy ilyen mertekben bekattant. En ertem a volt feleseget, az mar mas kerdes, hogy o csak igy tudta feldolgozni es nem tudott tullepni rajta.

Halkan megjegyzem, hogy ferfiak kozott is vannak hasonlok es ahoz meg az USA-ba sem kell menni, megtalalhatok itt a kis orszagunkban.
runcuncilla 2010 ápr. 26. - 23:50:18
(12/62)
Egyébként ezek meg miféle fotók a galériában? Vagy én néztem másik filmet? :)
runcuncilla 2010 ápr. 26. - 23:47:31
(11/62)
Szörnyûséges egy film volt és ahogy az egyik jó fej hozzászóló is írta: gagyi. :)
Ez a szerencsétlen nõ beteg, kezdettõl fogva nem tudta kezelni az indulatait. Senki sem volt a szerettei között egészen idáig, aki erre felfigyelt volna és segített, vagy segítséget kért volna?? Nos, ez itt Amerika..
2/10
kozmamonika 2010 ápr. 26. - 19:26:39
(10/62)
Már nagyon régen láttam ezt a filmet, és nagyon nem szerettem. Még szomorúbb, hogy megtörtént esetet dolgoz fel. A nõt (feleséget) igen rühelltem. Senki sem szereti, ha a párja megcsalja, majd elhagyja. De elõfordulhat. Ahogy a nõvel is elõfordulhatott volna. De ettõl még nem kell ennyire kivetkõznünk magunkból, hogy állati szintre alacsonyodunk. Én megpróbáltam volna emelt fõvel kilépni a kapcsolatból.
Egyébként attól, hogy gazdag pasit szeretünk, még nem biztos, hogy csak a pénzéért szeretjük. Marhaság. Egy gazdag pasi is lehet értelmes, kedves, intelligens és szeretnivaló. Pénztõl függetlenül.
1/10
toshiba321 2010 ápr. 26. - 16:23:46 1/10
(9/62)
nagyon gagyi 10/1
Tibag05 2010 ápr. 26. - 16:16:01
(8/62)
mondjuk nem tudom milyen pénzére hajt a hapsinak, mikor váláskor a 4 gyerek után annyit perkál, (ha még asszonytartást is fizet pláne!)hogy nem sok marad a kasszában.
Már ha nem milliomos!
StJust 2009 okt. 09. - 08:21:37
(7/62)
Ez mondjuk nem derült ki a filmbõl,de elképzelhetõ...
Dros 2009 okt. 08. - 19:18:11
(6/62)
Nekem ezért tetszett :P
Anteris 2009 okt. 08. - 15:00:51
(5/62)
a m2-n majd' mindennap ilyen örültnõcis filmek mennek csak modernebb rendezésben. Ez a film már egy kicsit kopottas a mai szemnek.
Anteris 2009 okt. 08. - 14:58:03 Előzmény vitkovits
(4/62)
pedig nekem nagyon befejezettnek tünt. Mi történhet még??
StJust 2009 okt. 08. - 14:22:55
(3/62)
Nem egészen értek egyet. Szerintem a nõ a fõludas abban,hogy a férje elhagyta, mert a jólét teljesen elvette az eszét. Semmit nem tudott már értékelni és állandóan szekálta a férjét mindent a fejére olvasott. Ez egy idõ után elég frusztráló tud lenni. A film szerint az ürge elég korrekt volt és nem nyúlt az új csajhoz a különköltözésig. Késõbb is minden lehetõséget meg akart adni az exnejének,hogy tarthassa a kapcsolatot a gyerekeivel, hiába.
A második részt lehet,hogy nem nézem meg mert nagyon irritáló ez a nõi figura, bár ugye ez azt mutatja,hogy mennyire meggyõzõ az alakítás meg a szinkron.
Egyébként tetszett a film.