10/10
fresia 2008 máj. 09. - 22:42:41 10/10
(124/11664)
Én sem vagyok nagy "szavazgató",de az utóbbi idõben Zolinál rászoktam és egyet-egyet elküldök Neki! Az igazság az,hogy én talán nem is hiszek benne teljesen,hogy a szavazatok számítanak csak,biztos,hogy figyelembe veszik ,de szerintem /ne legyen igazam!/a reklám-propaganda nagy mértékben közre játszhat...?!
off.A kis fókád /mint minden kis állat!/ egy bûbáj,egy hófehér "lélek".Küldenék Neked szívesen én is,szeretem az állat fotókat nézegetni,de csak képeslapot tudok küldeni,képeket elmenteni sajnos,még nem tudok /idõ,idõ,idõ...-mindig az az oka mindennek!/.Ha látok fókás képeslapot elküldjem Neked vagy vszínû már meg van?
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 22:10:40 10/10
(123/11664)
Úgy látom ma este én szólózok itt magamban /még jó,hogy hang nélkül :)/.
Nos,mit mondhatnék,megint le vagyok nyûgözve!Ez az a dal,amiben nem "csak" az ének tudását csillogtatja meg,hanem a színészi tehetségét is,számomra átütõ módon.Magam elõtt láttam egy valódi - gigolo -t,aki ráadásul csodásan ad elõ ebben jazz-es mûfajban is.Köszönöm Neki az élményt!
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 21:23:07 10/10
(122/11664)
A szerkesztõk is tudják mit csinálnak...,a
legeslegjobbat hagyják utoljára...,így azután biztos,hogy mindenki végig nézi a mûsort...! :)
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 19:39:10 10/10
(121/11664)
Látod,hogy nincsenek véletlenek:Zoli ma már " rád talált " - az Aladdinra gondolok - ,valahogy megérezte,hogy a mai napon különösen " megérdemled ",hogy énekeljen Neked...
Egyébként Õ a miénk és még sok-sok "Miénk"é , igaz,hogy elsõsorban Önmagáé és a családjáé,de egy színész szerintem akar is mindenkié lenni,biztosan számára is öröm,ha szeretik és megmutathatja Önmagát.
Bocs,ez az elõzõ üzenetbõl kimaradt.
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 17:37:23 10/10
(120/11664)
off./már megint.../

Elõször is gratulálok...!:))) Nagyon örülök,hogy ilyen jól sikerült!
A többi vizsga mikor lesz / még idõben el akarok kezdeni szurkolni :)/?
A fókáról Te írtad nemrég,hogy a kedvenc állatod,képzeld,egy olyan képet akartam küldeni /legalább elmondom/,ahol egy pufóka fóka a hátán fekszik és teli szájjal vigyorog,de sehogy sem akart képeslapként elmenni /a kis piszok!:)/,legalábbis nekem nem sikerült elküldenem és hosszas próbálkozás után,de feladtam,ez a kis alvóka lett végül a nyerõ.
Ilyen " komoly " gondjaim voltak,amíg Te "holmi" vizsgákkal foglalkoztál...:)
on:este aztán csak ON!!!!!
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 07:33:12 10/10
(119/11664)
Jó reggelt December Soul! Eredményes,jó napot kívánok Neked,gondolunk rád Margittal együtt és ha egyáltalán szükség lesz rá /amit nem hiszek /,egy kicsit talán ez is tud segiteni!
L.a tegnap esti Neked szóló és a Margitnak ma reggel írt üzimet is! Beszámolót a mai napról pedig szeretnénk kapni,ennyi izgalom után...:))) off.
10/10
fresia 2008 máj. 09. - 07:26:05 10/10
(118/11664)
Köszönöm Neked is a segítséget,mindketten nagyon aranyosak vagytok!:))
Véleményt pedig természetesen fogok írni,de a következõ napjaim is elég zsúfoltak /Soulnak már írtam,hogy állandó idõ hiánnyal küzdöttem eddig is,most meg bejött a " képbe " még a számítógép ...!
Még nem alakult ki rendesen az " új " idõbeosztásom,remélem ez változik!Pedig alig várom,hogy meghallgassam,de nem akarom csak úgy "kutya futtában".
Ráadásul ma még Soulnak is szoríthatunk,bár én nagyon nem aggódom Érte,olyan okos leányzó,hogy bizton veszi az akadályokat! :)))/szeretném,ha az eredmény után rögtön beszámolna,ezt Neki üzenem :))!
Neked is szép napot és este " találkozunk " a CSAF után!!!
10/10
fresia 2008 máj. 08. - 22:37:45 10/10
(117/11664)
Köszönöm a linkeket,ha lesz idõm...,de nem is folytatom,ez is elég.
Off.Küldtem Neked egy képeslapot is az elõbb,remélem sikerült a "tranzakció" :)/nálam sajnos nem "lehessen" még tudni!/
On:A holnap estét én is várom,mindkettõtökkel együtt,szerintem is,ezután a hét után megérdemeljük,legalább képernyõn keresztül.../ah...- ez sóhaj akar lenni /:)!
10/10
fresia 2008 máj. 07. - 09:58:05 10/10
(116/11664)
off:Pechemre reggel is elolvastam az e-mailemet és még egy hiányzó "t" miatt szorul korrekcióra,elnézést! Ráadásul a mai üzenetemben elfelejtettem ezt megemlíteni,most bepótoltam,így két üzenet
és két e-mail vár Rád./sok dologban maximalista vagyok,lehet hogy nem kellene,de már nehezen tudnék megváltozni!/
10/10
fresia 2008 máj. 07. - 08:36:58 10/10
(115/11664)
Kicsit irigyellek,/csakis jó értelemben/ Benneteket,hogy már ennyire jól ismeritek Õt és a dalait.Valóban szép és igaz a dal szöveg amit küldtél,igyekszem a többi "Emberek" CD-t is megszerezni.A Forog a föld c.CD számai is nagyon tetszenek,a szöveg és a dallamosságuk is.Aminek külön örülök,hogy humoruk is van.
/úgy emlékszem,most jutott eszembe,Soul valamelyik üzenetében azt említi,hogy fent vannak a youtube-on,majd ott is megkeresem!/
10/10
fresia 2008 máj. 07. - 08:27:36 10/10
(114/11664)
"Vonzerõ".....jaj nekünk,nõknek azzal rendelkezik az biztos-és hogy ekkora tehetséggel párosul,az már szinte végzetes
számunkra:)))! /L.Végzetes vonzerõ :)/
A szüleirõl nem tudok sokat,csak ami az általad küldött cikkben volt megemlítve,hogy mindketten operaénekesek.Szerintem /bár ehhez sem értek!/ Zolinak is van olyan hangterjedelme,ha képezné magát ez irányban is sokra vihetné!De ha nem teszi,nekem így is tökéletes a hangja.Megjegyzem:meghallgatva/újra és újra/ a Forog a föld c.CD-t,ami nagyon tetszett és sajnálom,hogy eddig nem ismertem a dalokat,a hangja nagyon sokat fejlõdött az évek során,sokkal teltebb lett.Bár az is lehet /ismétlem-teljesen laikus vagyok/,hogy egy együttesben másként kell énekelni,mint szólóban.
off.Megkaptam a Szinetár-Bereczki duó lemezét is,nagyon szépek a lírai dalok és természetesen az elõadásuk is./Köszönöm Neked ezt is és a youtube-ra "felmenés" lehetõségét, -most melyik a helyes a You Tube vagy youtube- ha idõm van akkor a Dianát "nyúzom"/.
Küldtem e-mailt is Neked,ha lesz idõd és kedved,akkor kérlek válaszolj rá.
10/10
fresia 2008 máj. 06. - 09:45:34 10/10
(113/11664)
.....és mindkettõtöknek köszönöm az ajánlásokat!
10/10
fresia 2008 máj. 06. - 08:22:49 10/10
(112/11664)
Jó reggelt Soul!Egy kis stressz lehet pozitív is /biztosan tudod,mint ahogy azt is,hogy amikor alszunk,dolgozzuk fel nagyrészt,amit az nap tanultunk,ha nem haragszol amiért a "a bolha /bele/köhög",akkor feküdj le korán a napokban.Érted is szorítok,pesze Zoliért is.Nem szeretném /megint/ kihúzni a gyufát,de azért Õ szerintem pontosan a tudatában van /nagyon jó színész is lehet,bár én még nem láttam valódi színpadon/,milyen hatást és hogyan érhet el.Ismerheti az arcjátékát,a szeme huncutságait,higgyétek el...!Ez nem baj és tegnap én alaposan megnéztem mialatt énekelt és látni véltem,meddig tart a "megbûvölés" és mikor ragadja el a dal
és valódi átéléssel énekelt.Ezt nem pejoratív értelemben írom!!!!!! IGY KEREK
AZ EGÉSZ SZEMÉLYISÉGE! A Bridget Jones-ból idézve ismét- "SZERETEM ÚGY,AHOGY VAN" és boldog vagyok attól,hogy láthatjuk!!!
Köszönöm,a válasz a Zoli közönségtalálkozóra vonatkozóan teljesen kielégítõ.
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 22:48:26 10/10
(111/11664)
Figyelj,ezt most nem egészen értem,az én CD-m címe:
Forog a föld/ez egyúttal a címadó dal is/
Az együttes neve:Emberek
Amit Te ajánlottál annak a lemeznek mi a címe?
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 22:09:32 10/10
(110/11664)
Jó,akkor részedrõl rendben/persze addig még nem beszélhetünk konkrétumukról,tudom!/,de Soul a fõszervezõ,remélem ránk is számít:).
Azt el is felejtettem írni,hogy ma kaptam meg az Emberek megrendelt CD-t /többek között/,én egyáltalán nem ismertem Õket,mindjárt meghallgatom.A címe:Forog a föld,ilyen c.dallal kezdõdik,majd Süt a nap,Baj van ha nincs nõ,Miért lennék szent,Elmúlt pár év,Hol a szánkó Télapó,Nyári esõ,Hét nap,Jól játszd el!,Hajt a szív tovább...,A három jóbarát.
Ti ismeritek a fenti számokat?
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 21:52:57 10/10
(109/11664)
Elolvasva ez elõzõ üzenetet,vettem észre,hogy nagyon "besokalltam" a most-most-okkal!"Most" csak ennyit!
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 21:36:35 10/10
(108/11664)
Nem válaszoltatok,sem Te,sem Margit,hogy a szíves utánjárásoddal el mehetnénk-e együtt
Zoli elõadására,ha összejön szeptemberben?
off.A 6O% után :)) jel volt,ez csak vicc volt Részedrõl? Azt sem tudom ám,hogy a 6O% most sok v.kevés?Gyanítom,az utóbbi,Te annál sokkal többet tudsz,még úgy is,hogy közben a lábadat lógatod...:))!
Most vacsora közben újra megnéztem a CSAF Zolitól kezdõdõ részét /CSAF IS!:)/,most megint megbûvõlt állapotban vagyok.Nekem azt hiszem mindegy ki nyeri,én már biztos,hogy sokat nyertem általa és Neki is mindegy szerintem,Róla már kiderült,hogy
itt és most IS Õ a legjobb!!!!!
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 18:44:15 10/10
(107/11664)
Köszönöm,hogy megnyugtattál,mert én hasonló évõdõ stílusú válaszokat vártam és erre mindenki "halál" komolyan referált az üzimre,arra gondoltam,hogy "sikerült"az ami eszembe sem jutott," belelépnem" mások lelki világába,pedig egy cipõben járunk,ahogy mondani szokás./én Rák vagyok,ha ebben hinni lehet,engem sem sok minden köt a realitásokhoz.../
Légyszives olvasd el a Margitnak küldött mai üzenetemet is!
off.Az ígért e-mail...,lehet /ezért se haragudj kérlek,pedig már okkal tennéd!/,hogy csak holnap jön össze,most értem haza és még annyi teendõm van.Ugye még most elnézed? :)))))
10/10
fresia 2008 máj. 05. - 18:32:38 10/10
(106/11664)
Tudom,érzem amirõl írtál,mert ez a betegség fertõzõ....!
Ma végre felvették a telefont a jegyelõvételi irodán,de egyenlõre nem sok jóval kecsegtettek:szeptemberben az "Édeskettes... sem és a "Fantom sincs mûsoron.Azt még nem tudták megmondani,hogy októberben mikor lesz és fõleg,hogy milyen szereposztással,de vszínûleg lesz,csak szeptemberben lehet majd rá jegyet vásárolni.Soul is ír egy szeptemberi Zoli láthatási-hallhatási lehetõségrõl,ha majd többet megtud,akkor egyeztetünk és megpróbálhatnánk rá közösen elmenni,jó?
10/10
fresia 2008 máj. 04. - 21:32:48 10/10
(105/11664)
Lányok,lányok,már látom a tréfának szánt kis játékos élcelõdésem egyáltalán nem "jött be"!
Nem baj,megkockáztatok még egyet:"A szerelemnek még a bolondsága is nagyobb bölcsesség ,mint a filozófusok minden tudománya". /Jókai M./
Ezt is csak a mai és ,ha jól emlékszem tegnapi "szerelmetes" üzeneteikre utaló incselkedõ megjegyzésnek szánom,de nyithatunk vitát az ábrándozásról és a szerelemrõl is,azt már tudom,hogy az ábrándokról való nézeteink nagyjából azonosak off.Bocs,ha vakit megbántottam ,nem volt szándékos :)).