Téma: Mintaapák

1/10
zazee 2020 szept. 09. - 21:19:44 1/10
(802/4882)
Sztárügyvédnek magától nem jut eszébe, hogy a betolakodónak lakást béreljen, ez mennyire életszerű már!?:))..és majd Danika nyifogása fogja meghatározni az életüket, képtelenek valós izgalmas fordulatot kitalálni. Pék Ádám az első évadban szuper volt, de most selypít, nyafog, nagyon nem fekszik neki sem a papacsere!:)
4/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 20:41:44 4/10
(801/4882)
Dorkát meg 15 évesnek mondani, jajj, ez vicces. Látszik rajta, hogy idősebb, valójában felnőtt nő.
4/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 20:23:19 4/10
(800/4882)
Ez a Kata úgy hazudik, mintha könyvből olvasná. Kutya legyek, ha igaz, amit Szabinak összehazudozott. De legalább nem lógott meg a gyerekkel.
1/10
zazee 2020 szept. 09. - 13:37:41 1/10 Előzmény Magenta99
(799/4882)
Makranczi irritálóan rossz, direkt kínos, amikor ,viccesen" próbál grimaszolni, semmi humora. Borzasztó rossz választás volt!
Magenta99 2020 szept. 09. - 10:29:34
(798/4882)
Hááát, ez sehogyan sem akar kikerekedni.
Az új főszereplők nekem még mindig totál hiteltelenek, a gyerekek és a többi szereplő is hozzájuk szürkült. Pl. Dani tök jó kis fazon volt Klem Viktor mellett, de most, a sótlan, unalmas, fantáziátlan Makranczi mellett szemlátomást nem tud mit kezdeni magával.
A cselekmény is nulla.
Én adtam neki egy esélyt, idáig szenvedtem vele, de most elegem lett. Felejtős....
3/10
janderka 2020 szept. 09. - 09:29:26 3/10 Előzmény napraforgó
(797/4882)
Ebből az oviból folyton megszöktetik a gyerekeiket a szülők :)))))
4/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 05:03:32 4/10
(796/4882)
Amit nem értek, az, hogy amikor Szabi keresgélte Katát, tudta, hogy egy zenekarban játszik. Én azt gondoltam akkor, hogy hegedült és valami komoly-, vagy minimum félkomoly zenét játszó együttes tagja volt. Viszont a zenésztársai semmit sem tudtak róla, igy lehetett akár drogos is, vagy elmehetett külföldre is hegedálni, ha kapott egy jó ajánlatot. Az ugyan fura, hogy ez esetben egy szót sem szólt előtte a zenésztársainak. Ha nem is volt mindegyik zenésztársával baráti viszonyban, de nem volt egy sem, akivel beszélhetett volna magánügyekről is?
És az is, hogy úgy jött haza egy külföldi útról, hogy nincs nála a hangszere.
Hozott két marha nagy bőröndöt, de nem láttunk hangszert.
És ha vissza akarná hóditani Szabit, ezzel a "reggel föl sem tudok kelni és nincs emberi külsőm sem" sikerülne neki? Vagy az este felgyújtom a lakást, mert vacsorát akartam főzni nektek műsorral?

Szabinál ezzel nem nyerő.
De Tamásnál annál inkább Mártika, aki kerek -perec bevallotta neki, hogy miatta járkál az állatorvosi rendelőbe. Tamás ugyan meglepődött, de én úgy látom, hogy nem tér ki a felajánlkozás elől, amin Linda kissé megfog lepődni.
4/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 04:49:43 4/10 Előzmény janderka
(795/4882)
Nee m igazán lehet tudni, mik Kata szándékai. Meglehet, hogy nem is lóg meg Danival, csak viccesnek szánta, hogy megszökteti a kisfiát, akit az óvoda nem adott ki neki, mert nem volt rajta a listán, hogy kik vihetik magukkal a gyereket.
4/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 04:46:51 4/10 Előzmény zazee
(794/4882)
Én viccesen azt mondtam magamban, hogy az új évadban felmondott a sminkes is, azért nincs Emmán és Dorkán egy leheletnyi festék sem. Néztem Klárát és Verát is, rajtuk van, de sokkal kevesebb. Linda szeme is ki van festve, de csak nagyon szolidan, haloványan.
Az igaz, hogy a hétköznapokban egy háziasszony, vagy egy óvónő nem nagyon festi magát, vagy csak leheletnyire, de egy olyan fiatal nő, mint Emma, akinek dekoratívan kell kinéznie egy ügyvédi irodában, azért megengedhetne magának egy kis szemfestéket és rúzst.
Viszont örömmel láttam, hogy a mulatni készülő Petra végre rendes kontyot kreált magának a sok vacak madárfészek helyett.
1/10
zazee 2020 szept. 08. - 23:16:14 1/10
(793/4882)
Nem értem miért kellett teljesen elszürkíteni Emma figuráját? Annyira jó, divatos ruhákba öltöztették Kuna Katát az előző évadba, remek volt a sminkje, frizurája. Most hozzá öregítették Makranczi által pocsékul és esetlenül megformált Szabihoz. Nem beszélve arról, hogy Kuna Katának csak néhány szavas szövegeket adnak, a Emma karaktere teljesen szintelen és semmitmondó lett. Kár, mert egy kedves tehetséges színésznő!
1/10
zazee 2020 szept. 08. - 22:26:53 1/10
(792/4882)
Igazad van:) amúgy a baj az, hogy inkább csak bosszantó és logikátlan csavarokkal próbálják fenntartani a nézők érdeklődését. Igazán valós és hihető fordulatokat nem tudnak kitalálni. Humor pedig egy szál sem. Az előző évadnak az volt a bája, hogy aranyos poénokkal is megpróbálták feldobni a storyt!
3/10
janderka 2020 szept. 08. - 22:05:21 3/10 Előzmény napraforgó
(791/4882)
Drog lesz az! :)))
Viszont, ha lelép Danival akkor hova fogja járatni eztentúl oviba? Vagy kiviszi magával az országból? Nála van hozzá a kissrác összes irata? Vagy ennyire ne legyek már földhöz (és valósághoz) ragadt? :)
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 20:46:18 4/10
(790/4882)
Katinka egy betegséggel magyarázza a hosszas távollétét. Amiatt fáj most is a feje.... Valami agybaja lehet...
De a következő részben elrabolja Danit. Ahogy odapottyantotta Szabi küszöbére, most úgy el is tünteti.
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 13:32:00 4/10 Előzmény luci87
(789/4882)
Klárának és Mikinek sincsenek szülei... Annál is inkább indokolt lenne, hogy felbukkanjanak, mert a szülők épp az ilyen válságos helyzetekben szoktak felbukkanni és ontják az okosságokat.

Pl. : "Gyerekek, mi nem akarunk beleszólni a dolgotokba, de...",
meg a "Jól gondoljátok meg, 20 évet nem lehet csak úgy eldobni", vagy a
"Gondoljatok a gyerekeitekre, hát apa/anya nélkül nőjenek fel?

Esetleg, ha az anyós nem kedveli a vejét: "Lányom, én már 20 éve is megmondtam...."

Tamásnak sincsenek szülei, csak egy anyósa, de az is minek, Lindának vannak és állandóan beleugatnak az életébe.

És Szabi esetében is az lett volna a szokványos, hogy amikor Kata letette Danit az ajtaja elé, rögvest segélyhivást meneszt az anyjának, hogy hirtelen gyereke született, jöjjön segiteni. Ilyenkor anyuka vagy beköltözik, vagy magához veszi a gyereket és ügyvéd úrnak nincs több gondja.
7/10
luci87 2020 szept. 08. - 13:13:04 7/10
(788/4882)
Más.Nekem az tunt fel,hogy Vera emliti,a nagyi hozta a befőtteket!Hol volt eddig a nagyi,aki ugye Géza anyja is?Géza már miota egyedul neveli a 3 gyereket,ott miért nem bukkant fel még eddig???Csak a lányahoz jár??
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 11:39:08 4/10
(787/4882)
Mivel nem ltátuk még Dorka anyját és nem is tudunk róla semmit, igy ezt nem lehet tudni. De mintha Zsótibá egyszer azt emlitette volna Klárának, hogy 5 éve vált el, igy annyira nem valószinű, hogy valaha is újra összejöjjön a volt nejével. Szerintem ők már nem fújnak egymásra, elég jól megegyeztek a gyereknevelésben is - Dorka hol itt van, hol az anyjánál.
A kis kigyó viszont eddig is ügyesen kijátszotta a szüleit egymás ellen, mindig a másikra hivatkozott, hogy azzal megbeszélte, az megengedte, stb.
Nem lehetetlen, hogy Klára ellen valamit tervez. Na de Mátéval mi baja? Hisz azt láttuk, hogy eszeveszetten megpróbálta visszakapni, amikor a fiú hanyagolni kezdte.
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 11:32:57 4/10
(786/4882)
Ennyire fifikás lenne az a kis boszorkány? De hát nem kislány már. Hannának még csak elhiszem, hogy vissza akarja kapni az apukáját, de egy kb. 17-18 éves lánynak már kellene lenni annyi eszének, hogy megértse, hogy ha az apja új kapcsolatba akar kezdeni az alkalmi, egyéjszakás nők helyett.
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 11:28:43 4/10 Előzmény janderka
(785/4882)
Való igaz, ott a 97. résznél szépen lezárhatták volna a sztorit. Julika visszakerült az apjához, főorvos néni meg lett fenyitve és be lett igérve Janónak is a rendőrségi eljárás.
Ha már annyi szereplő távozott, akkor nem sok értelme volt folytatni másokkal.
Linda és Janó esetében a szereplőválasztás eleve problémás volt, mert igaz, hogy Stohl nagyon jól hozza az ellenszenves vagányt, de kissé idős már a szerelmes Rómeó szerepére. És Linda Kovács P. és Szávai V) is idős már ahhoz, hogy most játszon párválasztósdit és még csak eztán akarjon gyereket szülni.
Tudom, hogy vannak nők, akik 45 évesen szülnek, de azért az inkább kivételes eset, nem általános.
Az ő szerepükre eleve két 35 körüli szinész kellett volna, biztos akad néhány ilyen korú szinművész is.
4/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 11:19:56 4/10
(784/4882)
Nem furcsa, hogy a nagyon elkanászodott, ivós, dohányzós, iskolakerülő, agyonfestett Dorka hirtelen hogy megjavul? Korábban ő próbálta "elrontani" a széplelkű Mátét, most meg ő veszkődik, hogy Máté nehogy lapátra tegye. Sehol egy szál cigi, piálás, éjszakába nyúló bulizás.
És a végén még Klárától is bocsánatot kér! Sőt, magára vállalja annak a dijnak az eltörését (amúgy nem értem, hogy Klára miért ment ebbe bele???)
3/10
janderka 2020 szept. 08. - 09:33:27 3/10
(783/4882)
Nem beszélve arról, amit írtál is, hogy a kapcsolatuk Tamással korábban ennél már előrébb tartott.
Komolyan, mintha az új színészek érkeztével egyúttal resetelték volna a karakterek múltját is.