Téma: Mintaapák

guess.who 2020 nov. 19. - 18:31:19 Előzmény janderka
(1862/4882)
Fordítsd meg a kérdést: ha Szabinak jut jó csaj, sőt: még a morálisan ingoványos Janaú is kap néhányat belőlük, akkor hogyhogy Tominak nem jut, csak egy ilyen?!
Lehet, úgy van vele, hogy ugyan lángosképű állat a babája, de legalább van.
Vagy lefordítom: kapcsolatfüggőség.
guess.who 2020 nov. 19. - 18:25:47 Előzmény napraforgó
(1861/4882)
"manapság a nagyszülők már unokának tekintik "
De a probléma továbbra is az, hogy JULI miért beszélt "unokatestvérekről"?
7/10
offtopic
luci87 2020 nov. 19. - 15:06:15 7/10 Előzmény zazee
(1860/4882)
A férfiak miért maradjanak ki?..:) Már régóta megy a pucérkodás, a magyar filmekben főleg..Legalább nem csak a nőket mutogatják melltartóban ,bugyiban..:) Elvégre egyenjogúság van (ezen a téren is...).. :)
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 14:57:22 4/10
(1859/4882)
Egyetértek!
1/10
zazee 2020 nov. 19. - 14:41:39 1/10 Előzmény napraforgó
(1858/4882)
Sajnos ilyenre írták a karakterét a forgatókönyvírók, de nem csak Tamás karaktere van mélyrepülésben, hanem szinte mindegyik. Nincs egy szerethető, humoros, kedves figura sem, talán Vera, aki még hiteles. A többi inkább negatív.
Ezért a szerzőket kéne jól se....be rúgni!:)
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 12:52:56 4/10
(1857/4882)
TTamás = Tutyimutyi Tamás, Tohonya Tamás, Tompa Tamás, Tehetetlen Tamás, stb. Lehet folytatni.
3/10
janderka 2020 nov. 19. - 12:40:31 3/10 Előzmény napraforgó
(1856/4882)
Hanem mulya.
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 12:11:10 4/10 Előzmény janderka
(1855/4882)
Pont azért. Mert ő nem erkölcstelen proli, őt úriembernek nevelték, aki nem bunkó egy nővel szemben.
3/10
janderka 2020 nov. 19. - 11:56:25 3/10 Előzmény napraforgó
(1854/4882)
Ha egy Janó féle erkölcstelen proli is képes kirúgni egy éjszaka után bárkit, pedig azok még jócsajok is voltak, akkor ez a málé doki hogyhogy nem???
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 11:52:27 4/10 Előzmény janderka
(1853/4882)
Márta jó pillanatot kapott el, amikor Tamás megint lecsúszott Lindáról és emiatt meglehetősen letört és bizonytalan volt. Ekkor Márta kifejezte azon érzését, hogy mennyire tetszik neki, mennyire érdekli, és hát Tamás hagyta magát elcsábitani. És mivel nem rázta le időben, ahogy Szabolcs szokta, hát most megszivta.
Kiváncsi vagyok, hogy Márta igazságot firtató kérdésére mit válaszol. Mert most itt az alkalom, hogy jól megsértse a nőt, aki erre otthagyja. Ha nem teszi, örökre a nyakán marad.
3/10
janderka 2020 nov. 19. - 10:51:56 3/10
(1852/4882)
De most komolyan, egy ilyen halfejű, sápatag és karakterében erőszakosan nyomuló nőben mit tudott egyáltalán megszeretni akorábban sármos állatdoki? Jó, mondjuk ehhez a mostani Száraz féle mereven modoros triplanulla kisugárzású emberhez akár még illene is GuppiMárti, de akkor mit vaciláltatják vele ennyire ModorTamást?
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 08:34:42 4/10
(1851/4882)
Én örülök neki, hogy Linda már nem sóvárog tamás után és pláne nem andalodik el Janó bugyuta versikéin, hanem nyit egy új ismeretség, új kapcsolat felé. Lehet, hogy ez a Misi nem az igazi, de azért arra jó, hogy ne üljön otthon bánkódva.
Azért jó lenne, ha Mihály nem egy szélhámos, netán kéjgyilkos lenne, hanem egy érdekes, szines egyéniség.
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 08:27:03 4/10 Előzmény guess.who
(1850/4882)
Mikit újabban csak málnaszörpöt inni látom. Korábban ő sofirozta haza Szabit, most nyilván Gézát (és talán Tamást is, lévén, hogy a szomszédban lakik), bár nem igazán értem, hogy a kb. egy utcasarokra lévő családi házhoz minek autó.
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 08:11:32 4/10 Előzmény guess.who
(1849/4882)
Azt hiszem, hogy az élet úgy hozta, hogy manapság a nagyszülők már unokának tekintik a mozaik családba hozott gyerekeket is, igy lehetnek "testvérek", unokatestvérek a nem vérszerinti rokonok is.
Szerintem Márta ezzel azt akarta jelezni, hogy ő elfogadja kislányának Julit és az ő családja is elfogadja őt ilyennek. Márta már jövendő állatorvosnénak tekinti magát és nyilván úgy akarja bemutatni a szüleinek Tamást is, mint a jövendőbelijét.
guess.who 2020 nov. 19. - 08:11:14 Előzmény zazee
(1848/4882)
Ja tényleg: a tésztás magyarázat még érthető volt (elvégre pizzéria, még akkor is, ha vendégek híján már kizárólag inni járnak oda a haverok), de az a matekozás valóban szánalmas volt, ahogy nem csak Klára magyarázza értelmetlenül a "matekot", de még az eddig kifejezetten butácskának, örök lázadónak beállított Dorkáról is kiderül, hogy nem csak vloggerkedni tud, hanem Levit is majdnem lekörözi. Az meg pláne baromság, ahogy Flegmah Máté rettentő bamba képpel előadta, hogy most hallja először a szögfüggvényeket (pedig már dolgozatot is írtak belőle!), és még azt is megkérdi, hogy "mire jó ez?". Hát arra, banyek, hogy ne bukj meg matekból.
guess.who 2020 nov. 19. - 08:06:39 Előzmény janderka
(1847/4882)
Pedig az évad elején szerintem működött Emma és Szabi között valami, és elég jól. Úgy értem, hihetőek voltak. Most ez a semmilyen, langyos és híg izé legfeljebb olyan kőlevesnek nevezhető, amiben tényleg csak kő és víz van.
guess.who 2020 nov. 19. - 08:03:35 Előzmény napraforgó
(1846/4882)
De várj! Attól, hogy Mártás kinevezte Julit unokatestvérnek, Juli MIÉRT tartaná unokatestvérnek a sosem látott, nem is ismert (létezik egyáltalán legalább a nevük?!) vadidegeneket? Pláne annyira, hogy még büszkélkedik is velük.
guess.who 2020 nov. 19. - 08:01:58 Előzmény napraforgó
(1845/4882)
És éppen ez teszi az egész szituációt tökéletesen hiteltelenné: vagy három hete még Szabi és Kata gyermekelhelyezési majdnem-perében "tárgyaltak" az irodában - úgy, hogy Emma és a nyikhaj volt a két fél "ügyvédje" és párosával nagyon utálták egymást. Most meg Emma és a nyikhaj az egyik pólus, Kata meg Szabinak szerzi az ügyfeleket tőlük?! Mivaaaan?! És mi jöhet még? Kata lenyúlja Szabi ügyfeleit, hogy a nyikhajnak adja, Emma meg felkéri Szabit válóperes ügyvédjének a nyikhaj ellen? Remek lenne!

A közös iroda meg nyilván azért kellett, hogy lehessen műkonfliktusokat generálni. És lőn: egymástól ellopott, majd visszalopott ügyfelek, sokoldalas "etikai kódex", új "titkárnő", és állandó torzsalkodás...
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 04:17:11 4/10 Előzmény janderka
(1844/4882)
Kuna Katát ne bántsd, nekem ő tetszik, a dögös vörös rúzzsal is, meg a szolid, jókislányos külsővel is.
De az igaz, hogy érthetetlen, hog Szabi a közelébe engedte a pióca Katát és még csak nem is tanitotta ki, hogy kell egy decens irodában megjelenni.
Az a nő mindig úgy néz ki, mintha épp strandra indulna. Kis pántos nyári szaladóruha, papucs, összefogott lófarok, semmi elegáns megjelenés. Azért ez a Kata sem tinédzser már. Ha 16-18 lenne, akkor oké a megjelenése, de felnőtt, dolgozó nőként már nem.
Na és a viselkedése! Az a másik, ami súlyos kivánnivalókat hagy maga után.
4/10
napraforgó 2020 nov. 19. - 04:09:01 4/10 Előzmény guess.who
(1843/4882)
Szerintem Mártuska már úgy tekint magára, mintha Tamás jövendőbelije lenne, és akkor ő Juli nevelőanyja, és nagyvonalúan a testvérei gerekei mellé kinevezte Julit is unokatestvérnek. Sőt, talán a saját unokatestvéreit , vagy azok gyerekeit is tekintette.
Nem tudom, hogy Battonyán, meg úgy általában mi a szokás vidéken és mennyire tartják a rokonságot, de nekem fura, hogy Márta hirtelen minden hétvégére talál valami rokonlátogatást. Eddig nem szaladgált haza a szüleihez, nem is tudtuk, hogy van nénikéje, stb. Most meg minden hétvégére szervez valamit Tamásnak.

És váratlanul kiderült, hogy Tamásnak is élnek rokonai Mátraszentimrén, mert tette magát, hogy most nem utaznak rokonlátogatóba oda, mikor Juli felhozta neki a nénikét, meg az unokatestvéreket...

Eddig nekem úgy tűnt, hogy Tamásnak nem maradtak hozzátartozói vidéken, szülei meghaltak, felesége is, testvérei nem voltak, és ez volt az oka, hogy felköltözött Pestre Juli egyetlen élő nagymamája közelébe, hogy mégis legyen a kislánynak valamiféle rokona.
Erre most kiderül, hogy igenis vannak neki Mátraszentimrén rokonai????
Pl. ha az anyja, vagy akár csak az apja él, a gyerek nevelésébe, felügyeletébe az biztos be tudott volna segiteni. Vagy akár csak egy nagynéni, vagy unokatestvér is, ezért abszolút nem kellett volna onnan eljönniük.

Na, most kiváncsi vagyok, hogy Amazontermészetű Márta sarokba szoritotta Tamást, azzal, hogy ősszinte választ kér, hogy ez a tutyimutyi, beszart pasi meg meri-e mondani az igazat, vagy az eddigi hazugságait még nagyybbakkal fogja-e tetézni???