Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 14:19:09 4/10
(102/4882)
Kérdés, hogy összejön-e Lindával, vagy felbukkan újra a macskás nő? teri biztos árgus szemekkel lesi majd, újabb felvételeeket készit, ahtán majd megpróbálja elperelni tőle a lányát, mondván, hogy iszik és kurvázik, lásd a mellékelt videofelvételeket. Szabolcsnak lesz munkája vele, főleg, ha az anyós nem nyúlja le őt is Tamás előtt.
4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 13:39:32 4/10
(101/4882)
Kicsit elcsodálkoztam, hogy Janó kisbuszába befért 9 ember, a sátrak, a kaja, a cuccok, meg még 11 bicikli is. Hihetetlen.

Mint ahogy az is, hogy Klárát fölvették arra a munkahelyre, ahol olyan sok hülyeséget hablatyolt össze az interjú alatt.
4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 13:32:04 4/10
(100/4882)
Érdekes, hogy a kis Juli mennyire össze akarta hozni az apját az óvónénijével, de aztán jött a banya-nagyi és bebeszélte neki, hogy minden mostoha gonosz. Erre megigérteti az apjával, hogy sohasem nősül újra. Az anyós nem engedi, hogy futó kalandjai legyenek - házon kivül, a hatására a gyerek nem örülne egy tartós kapcsolatnak, Tamás igy elmehetne szerzetesnek.
4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 12:55:50 4/10 Előzmény Sumomo
(99/4882)
Ilyenkor nem tudom mit is gondoljak. Hogy a pasi gyengeelméjű, aki mindent maga akar megoldani, vagy a feleségét hiszi gyengeelméjűnek azt gondolván, hogy a nő nem értené meg a nehézségeket. Az ilyen jellegű hazudozás, pláne tartósan nem vezethet jóra.
Ha a férfi azt hiszi, hogy őt csak akkor fogják szeretni, ha számolatlanul köpi a pénzt, azt valóban nem is szeretik eléggé. De akkor meg mit ér egy ilyen kapcsolat?
A te barátodnál is ilyen volt a helyzet, annyira meg akarta kimélni a családját, hogy belehalt, a családot meg romlásba döntötte. Ha idejében leülnek és közös megoldást keresnek, még mindig élhetne.
A rosszul értelmezett büszkeség és a krónikus hazudozás megtette a magáét.


Ebben a történetben is a kellemetlen kis luvnya minden napra kitalál valamit, amit a makijának teljesitenie kellene és ez a tesze-tosza idétlen papucs egyszer sem tud rámordulni, hogy állitsa már le magát, meg a kivánságlistáját, mert összetéveszti őt Ózzal, a nagy varázslóval.
Sumomo 2019 dec. 07. - 09:39:58 Előzmény napraforgó
(98/4882)
Nekünk volt egy ilyen barátunk (amúgy nagyon szerettük) 100 %-ban Miki, és Gézából az, hogy a férj feladata a család eltartása mindenek felett, ő sem "engedte" a feleségét a háztartáson kívül dolgozni. Amikor jöttek az anyagi gondok elhallgatta, kölcsönkért.
Egyik hazugságot követte a másik, hogy megőrizze a család nyugalmát stb..
A stressz felemésztette az egészségét, belehalt.
Na ami utána maradt abba a család roppant bele.
Szóval van ilyen. Sajnos.
3/10
janderka 2019 dec. 07. - 08:37:14 3/10 Előzmény napraforgó
(97/4882)
Hát igen. Van egy-két irreális szál a sorozatban. Ami párszor még elmegy hangulatfokozónak, de részről-részre már kontraproduktív.
4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 05:04:01 4/10
(96/4882)
Mikkamakka meg hazudozik továbbra is, mint a vizfolyás, miért képtelen arra, hogy szóljon a barátnőjének, hogy vegye fel a kicsit, ha az sir, miért kell neki, és mindig neki nyugtatgatnia? Miért nem húz ki az ajtón, a gyerek sirására a nyuszómuszó is biztos felébred majd és intézkedik. Miért kell minduntalan elkésnie, amikor ezért dühös a főnök. Miért nem lehet ezt otthon megmondani, hogy levettek a fizetéséből, mert minden reggel elkésik? Talán egyszer annak a hótbuta nőnek is eljutna az agyáig, hogy a pasija nem töltheti az időt a bébiszitteléssel reggelente, mert nem lesz miből megéljenek.
És a maki tovább hazudik, berendelték munkára, vidékre kell mennie, amikor csak a gyerekeit vinné sátorozni. Miért fél annyira attól a hülye p.csától, hogy nem meri megmondani, hogy a saját gyerekeivel programja van????
Kiváncsi vagyok, hogy ez a pasi már akkor is ilyen szerencsétlen hülye volt, amikor még Verával élt, vagy azóta tört ki rajta?
4/10
napraforgó 2019 dec. 07. - 04:30:31 4/10
(95/4882)
Jajajj, a nagyi tovább áskálódik a veje ellen. Most már nyilvánvaló, hogy el akarja venni tőle a kislányát, és ehhez pont Linda vőlegényét használja fel. A szerencsétlen állatorvos meg épp Lindától remél segitséget. Jajj, miért vannak ilyen szipirtyó nagyik?

A táborozási jelenet elég vicces, Gézáék és Makiéék valami ősrégi sátorral jöttek, ami nem baj, a baj az, hogy képtelenek normálisan felállitani.

Tamást nem értem. Miért nem zárja be kulccsal a rendelőjét, ha nem akarja, hogy az anyósa bejárkáljon oda???? Sőt, miért nem cseréli le a ház bejáratának zárait, ha nem karja, hogy az anyósa a távollétében odajárkáljon? (erre még egy béna magyarázat is jó : elromlott a zár, muszáj volt kicserélni).
Ha már nem tudta elérni, hogy a banya hazaköltözzön, hát legalább arra ügyelne, hogy csak akkor jöjjön, ha ő is otthon van. És leginkább egész nap otthon van, hisz otthon rendel. Vagyis, csöngessen csak a nagyi, ha látogatóba jött, ne járkáljon ott, mint egy szellem, ha senki sincs otthon.
És miért is kellett Terinek ottmaradnia, ha sem a veje, sem az unokája nem volt ott cirka 3 napig? Nyugodtan hazamehetett volna addig Mátyásföldre, vagy Sashalomra, már nem emlékszem, hol is lakik valójában.
7/10
luci87 2019 dec. 07. - 02:48:06 7/10
(94/4882)
A Zsebtévében ő volt a versmondolány,most néztem!Szomszédokban pedig Mara,a fodraszlány,igy már ismerős!
7/10
luci87 2019 dec. 07. - 02:44:42 7/10 Előzmény janderka
(93/4882)
Köszi,utánanézek!Nem volt az arca ismerös!
3/10
janderka 2019 dec. 07. - 01:52:23 3/10 Előzmény luci87
(92/4882)
Málnay Zsuzsa. Aki régesrég a Szomszédok egyik fodrászkisasszonyaként lehetett ismerős. Csak hát 30 év, huss, elillant...
7/10
luci87 2019 dec. 06. - 22:27:01 7/10
(91/4882)
Edit nénit ki játszotta,?a hangja ismeros volt.... A Dani Szabi páros nagxon aranyos,kiváncsi leszek mikor bukkan már fel az anyja,es ki alakitja.
Sumomo 2019 dec. 06. - 09:49:42
(90/4882)
sokan szeretjük így hordani a hajunkat
4/10
napraforgó 2019 dec. 06. - 06:09:07 4/10
(89/4882)
Földes Eszter olyan helyes fiatal nő volt még pár éve, szőke göndör haj, mosolygós arc.... Most meg 3 vizszintes ránc a homlokán, semmi kis boglya haj a fején, fonnyadt arc, ami a koránál idősebbnek mutatja... És eközben Vera pikirten mondja a lányainak, hogy Petra szinte az apjuk lánya lehetne.
Mókamiki 39 éves az életrajza szerint, Földes Eszter meg 32, de egy perccel sem látszik 35-nél többnek... Méghogy a lánya lehetne. Kacagnom kell...
4/10
napraforgó 2019 dec. 06. - 06:01:21 4/10
(88/4882)
Ami még nem tetszika sorozatban:
Petra haja szinte mindig borzalmas. Hogy egy fodrásznőnek ilyen siralmas kegyen a frizurája ---hááát....
A másik: Klára cipője. Láthattuk, hogy Vera és a lányai már az ajtóban leveszik az utcai cipőt. Ehhez képest Klára mindig a fekete magassarú lakkcipőjében tipeg (kivétel a tetvészkedés utáni poszivózást, amikor rajta is papucs volt.
Na és Szabolcs, otthon, este 9-kor is öltönyben, cipőben nézi a TV-t a gyerekével, aztán meg szintén zakóban játszogat vele... Hát ez alig hihető. Mit akar ez jelenteni? Hogy ők olyan kifinomult uraságok, akik soha nem alacsonyodnak le a macinacihoz, vagy a szabadidőruhához?
4/10
napraforgó 2019 dec. 06. - 03:40:19 4/10 Előzmény janderka
(87/4882)
Klára miért nem megy el simán bolti eladónak, vagy pénztárosnak egy középmultis közértbe, ha annyira munkára vágyik -------> Nem tudom, hogy bolti eladónak felvehetnék-e szakirányú végzettség nélkül - árufeltöltőnek biztosan - de pénztárosnak csak úgy pénzkezelési végzettség nélkül, hát nem tudom. Ettől függetlenül betanitott munkásként nyilván el tudna helyezkedni, főleg, ha elfelejti a közgazdasági végzettségét beiirni a CV-jébe.

Szabolcs tényleg helyes volt a gyerekkel. Nekem már akkor tetszett, amikor felkelt éjszaka a gyerek rémálma miatt (elviszi a zsákos ember), és az is, hogy nem erölteti rá Edit nénit a kicsire mindenáron.
Viszont nem tudom, hogy hová lett az egyetlen szimpaatikus bébiszitter-jelölt, akit meg sem próbáltak visszahivni, holott csak pár nap telhetett el azóta, hogy interjúvolták a szitter-jelölteket. Talán még nem helyezkedett el az a szimpatikus hölgy.

Mikkamakka meg a Nyuszija elég idegesitő - amikor a nő századszor kérdezted meg, hogy kövér-e, már a hajam téptem. Miki vett egy ronda barna ruhát a nőnek, amiért kár volt a pénz, mivel szerencsétlen úgy néz ki benne, mint egy beteg öregasszony.

Zsuzsi nyomulása szemmel követhető, most lasagnét hoz az elhanyagolt fiúknak és nem átall fekete bőrgatyában táncolni két ivarérett férfi előtt. Mert Mátét sem a segithetnék vitte másnap a pizzériába, a nő seggét stirölte, ahogy láthattuk.

Teri anyós egyre visszataszitóbb, ahogy videózta a spiccesen hazaérkező vejét - tuti, hogy egyszer a kislánya orra alá dugja. Egyre visszataszitóbb, ahogy el akarja idegeniteni a gyereket az apjától, ahogy mindenbe beleszól, egy óvodásból "hölgyet" akar nevelni, ahelyett, hogy hagyná, hogy gyerek legyen, amig csak lehet. Euz a nő nem segiteni akar a vejének, hanem meg akarja kaparintani az unokáját, hamár a lányát elveszitette.

Ami tetszik, a két kamasz viselkedése, Csenge ir egy spéci önéletrajzot Klárának és Máté is segit néha a kisebbeknek (leginkább Csabinak). Levi engem az Alvin és a mókusok Simonjára emlékeztet a tudorka szemüvegével, olyan koravén az a kiskölök.
3/10
janderka 2019 dec. 05. - 22:04:36 3/10
(86/4882)
Klára miért nem megy el simán bolti eladónak, vagy pénztárosnak egy középmultis közértbe, ha annyira munkára vágyik? Itt bénázik mindeféle kamu CV-kkel, közben akár már holnaptól elmehetne nettó három kilós állásba. Na jó, cserébe nem lenne sokat volna otthon - de nem is akar.
Szabolcs doktor gyerekkel való játszása jópofa volt.
És Tamás nagyis anyjába küldését is jólesett látni végre.
Egyedül Makimaki tűnik erőltetettnek. Földes Eszti nekem nem annyira idegesítő mint páraknak, én el tudnám viselni. Nem annyira számító. mint inkább álmodozós ábrándozó. De egy komoly tisztázó beszélgetés helyre tudná rázni az értékrendjét. Épp ezáért idegegsítő Mikimaki műbalek hablatyolása és vergődése az itt meg az ott között.

Nem tudom, mennyire dolgoztak kronológiában, de vagy csak kezdem megszokni, vagy tényleg rázódnak bele a szereplők a szerepekbe. És a hangosztály zenei effektváltásai is pontosak - ahogy a műfaj megkívánja. 2-3 naponta szórakoztató. Megérdemli immáron a 3/10-et! :)
3/10
janderka 2019 dec. 05. - 20:46:07 3/10
(85/4882)
Ismerek ilyen procc "kézműves" helyeket újlipótvárosból én is. Ott 250 Ft egy ócska túróstáska. De meg nem érdemli az árát. Hiába jobb(?) a párizsi liszt a magyarnál.
10/10
Puzsér Róbert kritikus 2019 dec. 05. - 20:21:28 10/10
(84/4882)
Hány részes a sorozat?
3/10
janderka 2019 dec. 05. - 18:41:25 3/10
(83/4882)
El nem tudom képzelni hogy a vendéglátóiparba átmenekülő csalókon és/vagy bűnözőkön kívül ki a tököm akarna külföldiként épp Budapesten vendéglőt indítani? Pláne ezer km-ekről idefuvarozott tuttimáre alapanyagokból.