Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2019 nov. 27. - 09:48:21 4/10 Előzmény Zlatan101
(62/4882)
Megpróbálok szórakozni valamin, de a legtöbb adó szánalmas vetélkedőket, versenyeket és egyéb "szórakoztató" műsorokat ad, amihez nincs kanalam.
Reméltem, hogy ezekkel a sorozatokkal , mint a Drága örökösök, vagy a Mintaapák kicsit jobban járok, hogy a sztorikkal eljutunk A-ból B-be és előbb-utóbb jó véget ér a sorozat.
Én soha nem mondtam, hogy nem tetszik a sorozat, netán utálnám. Igaz, nem annyira tetszik, de elviselhető. És hogy nem rajongok? Hát istenem, ez nem a "Mintaapák Fan Club" fóruma, így lehet kritizálni is.
Naná, hogy a szamárságokat teszem szóvá. Miről írjak? Hogy Szabinak de jól volt belőve a haja? vagy Verának szépen volt kilakkozva a körme?
3/10
janderka 2019 nov. 26. - 21:47:52 3/10
(61/4882)
Fiatal korában szerettem Polyák Lillát - tetszett. Ezért megörültem hogy tévében is láthatom. Ám itt nem nyújt sokat. És már jól sem igen néz ki szegény mióta széjjelműttette az orrát, ráadásul a haja is szar. Kár érte. Pedig jó zenét játszott hajdanán... :)
1/10
Zlatan101 2019 nov. 26. - 17:33:17 1/10 Előzmény napraforgó
(60/4882)
Nekem sem tetszik, de ha ennyire nem tetszik,hogy tudsz minden nap oldalakat, karakterrajzokat írni meg állandóan mindenkirő név szerint írni? :DDDD
3/10
janderka 2019 nov. 26. - 16:06:57 3/10
(59/4882)
Naponta ez a sztori érdektelen. Ráadásul csomó céltalan üresjárat van benne. A focimeccsre pl. mi szükség volt? Hogy lássuk, Géza még mosni se tud? De az a félteleknyi építkezés is csak egy vonaglás - minen nap azon nyafognak Mikimakiék, hogy vajon eladja-e nekik a tesó a részét vagy sem.
Ahogy Szabi állandó kúrógépisége is már egy lejáró lemez. Meg aztán ez a mindenki mindenkinek a rokona, exe, barátnője is csak egy idegesítő belterjességet hoz. Talán Tamás karaktere az, akinek érdekes lehetne a sorsa - ha nem volna egy többszörösen munkába menekülő aszexuális vénsrác.
Heti egy jól megvágott adás. Az pont elég lenne mindezekből.
4/10
napraforgó 2019 nov. 26. - 05:41:30 4/10
(58/4882)
Látom, hozzászólás nincsen, vagyis alig érdekel valakit.

Nekem nem tetszik Petra ármánykodása. Látszólag véletkenül összetalálkozik abban a boltban Klárával, ahol az vásárol --- vajon milyen messze laknak egymástól, hogy Petra is pont odajár, na ls pont ugyanakkor???
Vitába keveredik Verával is, az exfeleséggel, aki lehurrogja, hogy még ő sem felesége Mikimakinak.
De Petrácska nem adja fel, az egész telket felméreti a mérnökkel, Klára részét is, majd a neten pár baromira draga cuccot rendel a pár hetes kisfiának, amit az majd csak 3 év múlva fog tudni használni.

A kis Danit sajnálom, rábízták egy 80 valahány éves Alzheimeres nénire, aki nemcsak ezt felejti el néha, kicsoda ő, de nem is eteti rendesen, hisz elfelejt ebédet főzni .

Géza hülyéskedése kicsit sem érdekel, minden férfi ilyen, a fene nagy műszaki érzékükkel képtelenek egy mosógépet is rendesen bekapcsolni, egy programot lefuttatni. Vajon mit akarnak ezzel megmutatni az alkotók? Hogy egy férfi semmi és senki egy nő nélkül? Nullák, kell melléjük egy kiszolgálószemélyzet?
Őszintén szólva, nem értem.
És miért is kellett néznünk ezt a szánalmas focimeccset???
7/10
luci87 2019 nov. 24. - 09:12:20 7/10 Előzmény napraforgó
(57/4882)
Ja ,értem.Én utólag nézem meg a részeket,letöltésről...pont a reklámok miatt nem nézem tv ben a sorozatokat.Azt hittem van valami oldal ahol el lehet olvasni, akit érdekel.
4/10
napraforgó 2019 nov. 24. - 08:13:02 4/10 Előzmény luci87
(56/4882)
Nem olvastam sehol, mert sehol sem írják, de a reklámblokkokba bevágnak néha pár másodperces részeket. Na meg az epizód végén is van egy rövid kis rész "a következő rész tartalmából".
7/10
luci87 2019 nov. 23. - 18:44:05 7/10 Előzmény napraforgó
(55/4882)
Hol olvastad az elozetest,a Holdponton?Vagy mas oldalon.?
Lesznek meg itt izgalmas fejlemenyek...igaz gyengecskenek indult..De adok egy eselyt( jobb hijan) inkabb magyar sorozatot nezek,mint mexikoi,torok stb...t.
4/10
napraforgó 2019 nov. 23. - 18:14:44 4/10 Előzmény luci87
(54/4882)
Az előzetes szerint Petra kidobja a Makiját, ami elég kockázatos lépés részéről, mert mi van, ha nem megy vissza? Nem hiszem, hogy Vera visszafogadná az exét, ahhoz nem elég jó pasi, nem is keres jól, akkor meg minek? csak a gond meg a baj lenne vele.
Mihez kezd Maki? Elmegy ötödik keréknek Gézához? Klári helyett, haha. És már ki is alakult a két tábor, a női szövetség és a férfiak tábora.
7/10
luci87 2019 nov. 23. - 11:38:39 7/10 Előzmény napraforgó
(53/4882)
Sajnos ilyenek az eletben is elofordulhatnak...mint pl.az okos csinos feleseget lecserelik egy csunyacsks ostoba ribire,aki gyorsan szul meg egy gyereket,hogy bebiztositsa magat.Uj apuka meg kezdi elorol a gyereksiras,pelenkazas ,nalvas stb....t...Ja meg a regi gyerekek,gyerektartas,regi asszony...
4/10
napraforgó 2019 nov. 23. - 06:04:10 4/10
(52/4882)
Ahogy Petrácska becézi Mikit, pont kifejezi, mit is gondol róla. Maki - egy hülye majom, akivel bármit meg lehet csinálni. Miki az erélyes, okos, csinos feleségét, aki két szép gyereket is szült neki lecserélte az erőszakos, ostobácska, csúnyácska kis ribire, aki kitapossa belőle a családi házat, holott a szerencsétlennek annyi pénze sincs, hogy rendesen fizesse a gyerektartást a lányai után.

Bunkó Géza meg vajon mit hazudozhatott össze 8 oldalon a fia magyartanárnőjének, hogy a nő elolvadt tőle? mert hogy abból egy szó sem igaz a valóságban, az jól látható.
Kárát viszont kevésbé értem, mit gondol, vajon most fog gyökeresen megváltozni a férje 20 év házasság, meg pár nap truccolás után? Legjobb esetben azt érheti el nála, hogy a családi háztartás vezetése mellett bedolgozhat a pizzériába is némi süteménysütéssel. Hurrá, itt a nagy szabadság!

Az előzetesekből látható, hogy Emma titkos akciója sikeres lesz, a kis Dani Szabolcs fia, akinek nyilván szembe kell néznie azzal, hogy akaratlanul ugyan, de apa lett.
Mivel a dédimama, akire rásózta a gyereket vagy Alzheimeres, vagy időskori elbutulásban szenved nem igazán alkalmas arra, hogy ellásson egy 5 éves kisfiút , sőt még saját magát sem, a gyerek nyilván ismét Szabolcsnál fog kikötni.

Tamás meg kezd nagy népszerűségre szert tenni a nők körében, amivel most még nem igazán tud mit kezdeni. Mivel visszakozott Linda közeledési szándékától, így a nő a ló helyett a szamarat választotta, a régesrégi és már igencsak megúnt partnerének igent mondott a házassági ajánlatára. Mondjuk janinak is csak akkor jutott eszébe a házasodhatnék, amikor rádöbbent, hogy elszerethetik tőle a megszokott barátnőjét.
1/10
dzsenibaba 2019 nov. 22. - 19:49:24 1/10
(51/4882)
Értelmetlen,élvezhetetlen,hulladék!!!
4/10
napraforgó 2019 nov. 21. - 06:14:59 4/10
(50/4882)
Nem tetszik Kovács Patricia és Földes Eszter frizurának csúfolt ócska kis boglyája a fején. Én csak takarításnál, meg főzésnél fogom össze hasonlóképp a hajam, de ennek a két nőnek mindig ilyen rémes, szélborzolta, kutya összetúrta, madár fészkelt benne valami van a fején. Kontynak nem lehet mondani, mert a konyty egy szépen fésült valami, de ez a borzalom???!!! Hát. Én nem mennék ilyennel utcára, pláne nem munkába.
4/10
napraforgó 2019 nov. 21. - 06:10:30 4/10
(49/4882)
Klára már 20 évvel korábban is tudhatta, mekkora bunkó Géza, a csodacsatár (???). -----> Ha Kára most ünnepelte a 39. évét (bár bőven 45-nek látszik), akkor 20 éve még csak 19 volt. Én hajlok arra, hogy akkor még naív kamaszlányka volt, aki a még kialakulatlan focista szerelmét nem ismerte ki ennyire. (állítólag gimnazista szerelem volt az övék) Meg két 19 évesnél megvan az esély, hogy még sokat alakulnak, egymáshoz csiszolódnak. Aztán Géza legalább 30 éves koráig aktívan focizott, Kára meg otthon volt. Hamar megszületett Máté, a nagyfiú, aztán Levente a kisebb, nyilván már akkor, amikor Géza focista karrierje befejezéséhez közeledett. Befektettek a pizzériába, beindították a vállalkozást. És ezt megkoronázták a harmadik gyerekkel. És most 40 felé Klárának eszébe jutott, hogy eddig nem is volt élete, csak a férje kiszolgálószemélyzete volt, na meg a gyerekeknek élt.
Csakhogy rosszkor kezd lázadni, egy 40 körüli nő 3 gyerekkel egy férfinek sem a vágyálma. Legfeljebb egyéjszakás kalandokra, vagy futó kis viszonyokra számíthat.
De a férje sem az a királyfi, akire a nők vágynak, hisz ki akarja felnevelni a más kölkeit? A pénzes palikra hajtó nők biztos nem.
4/10
napraforgó 2019 nov. 20. - 05:29:28 4/10
(48/4882)
Látom, elég érdektelen a sorozat.
Talán Klem Viktor (Szabolcs) vergődése, hogy kibújjon az apaság alól érdekes, de ahogy látjuk , ez egyre kevésbé sikerül neki.
Mikimukimaki szerencsétlenkedése a két családja között meg szánalmas. Most már tudjuk, hogy Petra nem is a felesége, mert hiába vált el Verától, nem vette el feleségül a szeretőjét.
Makit az ujja köré tekeri az új asszony, de a két lánya is, akik mind kihisztizik nála, amit akarnak.
Bunkó Géza nagyon bunkó, tényleg hihetetlen, hogy tudott megtartani egy asszonyt 20 évig? Klára kicsit sem hiteles unatkozó feleségként, akinek 20 év házasság után jutna eszébe, hogy van saját élete is. Pedig szegény csak annyit akart, hogy süthesen néhány édes süteményt a pizzériának. Most rászakadni látszik a nagy szabadság, amivel viszont nem tud mit kezdeni.
Bunkó Géza nyilván azt hiszi, ő a világ nyolcadik csodája, és legyen hálás az asszony, aki kifogta őt. A nagykamasz fia szemében egy nulla, a középső, a majdnem 10 éves már kritizálja, csak a legkisebb, az 5 éves majmolja és ismételgeti az apja véleményét. Pár év, és ő is kinő ebből. Géza meg talán rájön, hogy Klára nélkül egy senki (bár ezt én igen nehezen hiszem - mármint, hogy elismerje).
De a nők is elég furák.
Vera, Maki első felesége elég intelligensnek tűnik. Vezető óvónő, és otthon is ő játsza, játszotta a vezető szerepet. Szépen el tudja vezényelni a caládját, de látszik, hogy mindenki kibújik a parancsnoksága alól. Maki megszökött, egy új nőt szedett fel, Csenge zsarolással, Hanna hisztivel ér el mindent, bármit az apjánál.
Klára nekem alig hihető karakter, valahogy nem hiteles a babaházba zárt unatkozó szépasszony szerepében, akinek nincs más dolga, mint kiváló vacsorákkal elkápráztatni a családját. Ráadásul ez a csodanő még az egészséges táplálkozásra is figyel, hisz a gyerekei lefitymálják a férje által összehozott zsírban tocsogó rántottát.
Tamás élete annyit alakul, hogy egyre közelebb kerül Lindához, az óvónénihez, akire viszont Jani a költöztetőmunkás erősen odafigyel.
A gyerekek aranyosak, különösen a kis Dani, de Juli is helyes, bár ő szemmel láthatóan már rég kinőtt az óvódás korból. A közeli képeken jól látszik, hogy a tejfogai már erősen váltásban vannak, a fölső 1-esek ár kinőttek, a kettesek váltásban, nyilván ehhez képest az alsók is. A kislány kb. 7-8 éves lehet, csak a kis nővése miatt megy el óvodásnak.
Géza és Klára kisebb fiai helyesek, nagyon hasonlítanak is egymásra, habár valószínűleg nem testvérek.
A két nagykamasz, Csenge és Máté hozza a szokásos kamasz formát.

Nem a legjobb sorozat, de volt már rosszabb is.
4/10
napraforgó 2019 nov. 19. - 08:46:18 4/10
(47/4882)
Vajon miért nem ad sem a port, sem a holdpont valami előzetes tartalomismertetőt a sorozatból? Mivel napi adás van, már biztos le van forgatva egy csomó rész, vagyis lehetne tudni, merre halad a történet.
4/10
napraforgó 2019 nov. 19. - 08:06:14 4/10
(46/4882)
Bunkó Géza felesége, Klára és Mikimuki testvérek, ahogy kiderült.
Kára megorrolt az idétlen cukrászlány ruháért és elment a sógornőjével, Verával mulatni. Szabolcs véletlenül beléjük botlik az éjszakai szórakozóhelyen.
Juli megpróbálja az apját összehozni az óvónénijével, akinek már van pasija, de látszik, hogy nem lenne ellenére a románc.
4/10
napraforgó 2019 nov. 16. - 04:57:36 4/10
(45/4882)
Na és ez a pizza házhoz szállítás hogy volt megszervezve? a nagy kamasznak nincs iskola?
4/10
napraforgó 2019 nov. 16. - 04:30:15 4/10
(44/4882)
Az állatorvosék helyzete, háza tája igen furcsa. valami olyasmit hallottam itt, hogy Teri, az anyós férje/exférje, néhai férje az unokájára, a kis Julira íratta/hagyta a házat. Tamásék nem azért költöztek föl Mátraszentimréről, mert ők igényelték a nagymama segítségét a kislány mellett (ezt sugallta a Wikipédia ismertetője), hanem, mert Teri kérte erre a vejét.
Nem tudni, hol lakott eddig a nagymama, de most hirtelen be akar költözni a családi házba éspedig pont abba a helyiségbe, amelyiket Tamás az állatorvosi rendelőnek szánt.
Nem értem, mi oka volt Tamásnak felköltözni Bp-re, ha nem igényelt segítséget a gyerek körül, és a nagymama sem olyan rozoga, hogy neki kéne a segítség. Ráadásul vélhetően megvolt a prakszisa vidéken. Más kérdés, ha ott nem tudott jól megélni, mert Mátraszentimrén nincs csak pár cicus és kutya és azok is nagyon egészségesek.
3/10
janderka 2019 nov. 15. - 23:05:15 3/10
(43/4882)
annak viszont jó lett volna. ezért is kár, hogy ez is csak valami pénzszivattyú miatt napi- és nem heti sorozat.