Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 okt. 22. - 18:38:09 Előzmény napraforgó
(3742/4882)
Budapesttől 179 km-re a déli határnál folyik át a Duna, szóval ha 180 kilométerre van, akkor az már kűfőőőőd. :)
De ez mindegy is, mert a lényeg akkor is az, hogy külvárosi ingázós vonat hogy kerülhet oda? És ha már múltkor azon hisztiztek, hogy iskolaidőben nemhogy Levi, de még a hűdenagyfiú Mátéka sem mehet vonattal Pestre (Levi is csak az apja kíséretében mehetett!), akkor hogyhogy Flóra (aki egyidős Levivel!) lányként, tökegyedül elvonatocskázhat iskolaidőben, majd haza is megy még aznap? És ez a Geyza, ha már megszervezte a nagy meglepetést, volt annyira bunkó, hogy szegény lányért nem ment ki az állomásra - vagy legalább nem küldött ki valakit?
Tényleg nem értem a készítőket, hogy miért van ez, de egyre többször húznak meg hasonlókat, amiket már nehéz szimpla udvariatlanságnak nevezni. Ha direkt csinálják, az irtó szégyen - ha meg észre sem veszik, az még nagyobb.
4/10
napraforgó 2021 okt. 22. - 11:47:48 4/10 Előzmény guess.who
(3741/4882)
Csak 180 km-re van Pesttől, éspedig délre, a Duna mellett. Mert korábban a dunaberceli focicsapattal játszottak, ami azt jelenti, hogy az a birkapuszta sem keletre, sem nyugatra nem lehet, csak délre, a Dunához közel.
3/10
janderka 2021 okt. 22. - 09:52:18 3/10 Előzmény guess.who
(3740/4882)
Olyan szánalmasan szar lett ez már, hogy hihetetlen. Sztori, párbeszédek, szereplők, kellékek, helyszínek. Fostaliga.
offtopic
guess.who 2021 okt. 22. - 09:03:47 Előzmény janderka
(3739/4882)
Kellett: ha egyszer jön a nője, mégsem csókdoshat vele törött szemüvegben és vasalatlan mezben.
Viszont az állítólag 300 km-re levő tanyabokorba agglomerációs, ingázós vonatok járnak, ami azért nem semmi, mert valószínűleg fénysebességgel közlekedhetnek, ha Flóra még időben haza akart érni...

A focista gyerekeket pedig zárt, marhavagonszerű furgonban hozzák a meccsre. Tényleg nem volt arra az egy vágóképre egy valóban személyszállításra használt kisbusz? A rendszámot és a márkajelzést úgyis kitakarják, szóval mindegy lett volna.
3/10
janderka 2021 okt. 21. - 22:27:55 3/10
(3738/4882)
Levinek máris vettek új hemüveget? Ügyesek voltak.
7/10
luci87 2021 okt. 21. - 16:16:06 7/10
(3737/4882)
Aliz viszonylag jol tűrte a gyerekek csinyteveseit..:) De kár volt egy egész reszt szinte csak ennek szentelni...Na,de a ma esti rész már kicsit izgibb lrsz,az elozetesbol itelve!
offtopic
guess.who 2021 okt. 21. - 07:32:19 Előzmény janderka
(3736/4882)
Akkor még egyszer: filléres bizsu kiegészítők (karperectől nyakláncig, gyűrűtől karóráig) nincsenek szerinted minden nő táskájában és/vagy fürdőszobai szekrényében százszámra? Komolyan azt akarják elhitetni, hogy ez a faéksuttyó Ánti fejből tudja, hogy miből milyen és hány darab van ezek közül a nőjének? És mondom: nem egy feltűnő eljegyzési gyűrűről vagy tízmilliós óráról van szó, csak egy jellegtelen bizsu láncról...
(Amúgy a táskájából kandikált ki, nem az ágyhajlatban volt.)

Az viszont egyre feltűnőbb, ahogy túltolják a semmmmmmit és rámentek az időhúzásra: egy komplett részig hagyták az Ádámos szálat egyetlen szó nélkül (ami a borítékbontogatással szintén egy részig tartott), és az előzetes szerint ma este sem lesz semmi velük kapcsolatban. Izgalom izgalom hátán! Ja, nem.

Emellett már csak nüansznyi hülyeség, hogy például a gyerkőcök szerint a második rajzolásnál "uncsi a NAPKÖZI" - ehhez képest a rajzolást úgy kezdik egy jelenettel korábban, hogy testnevelés ÓRÁJUK van. Igaz, a tanítóbácsi meg Alíznak azt mondja, hogy "egész délután" ideges VOLT Vera - eszerint tehát már estefelé járunk, amikor még órát tartanak az általános iskolában? Egyre jobban csúsznak össze az idősíkok, egyre inkább látszik, hogy kapkodnak a vágással és a forgatással (több olyan is volt az utóbbi egy-két hétben, hogy színészek belebakiztak a szövegbe, de nem vették újra a jelenetet!), és egyre kevésbé vannak ötletek.

Az ötlettelenség és az időhúzás továbbfejlesztése érdekében javasolnám a készítőknek, hogy minden egyes kimondott mondat vagy kérdés után legyen egy percig fekete a képernyő, és a válasz csak azután hangozzon el. Így tulajdonképpen csak 15 mondatig és 15 válaszig tartana egy epizód, és máris nem kellene ilyen sokat írni és forgatni! Ráadásul a nézők sokkal jobban izgulhatnának egy-egy érdekfeszítő kérdés elhangzásakor...
3/10
janderka 2021 okt. 20. - 22:05:47 3/10 Előzmény guess.who
(3735/4882)
Annyiban tényleg furcsa lehetett neki az új lánc, hogy azt nem a csaj kezdte el magától mutogatni, hogy "Nézd bugylibicskácskám, amikor Pesten jártam (mert hát itt lenn fálun elvileg ugye nincs ilyen üzlet) ezt a csodát vettem magamnak/neked, ugye szép?", hanem ledobva az ágyhajlatban kellett megtalálnia.
offtopic
guess.who 2021 okt. 20. - 21:47:43 Előzmény janderka
(3734/4882)
Egyébként mondasz valamit: elég gyanús, ahogy a NEMénvagyokazapád-jelenetet elvágták, és ez nem egy pénteki rész volt, hogy fenn kellene tartani hétfőig a hűdenagy feszültséget...
offtopic
guess.who 2021 okt. 20. - 21:44:48 Előzmény napraforgó
(3733/4882)
Azért ez irtó szánalmas. Ne mondja már nekem Anti (pontosabban az őt megíró "író"), hogy egy nő nem vásárolgat magának csak úgy bizsut. Márpedig az a láncocska nem több ennél, nem egy értékes jegyajándék Mátékától, hogy ennyire rá kellene izgulniuk.
És ha a nő vesz magának egy bármilyen kiegészítőt, akkor automatikusan "valakitől kapta"? Tényleg már csak ennyire agyzokni műdrámákat képesek írni ezek a csudálatos forgatókönyvírók? Egyre alpáribb, egyre önismétlőbb és egyre ostobább jóformán minden jelenet.
offtopic
guess.who 2021 okt. 20. - 21:40:39 Előzmény janderka
(3732/4882)
Azt én is néztem, hogy mit rángatózza az ajtót Geyza, mikor senki nincs bent. (Más kérdés, hogy az is fura, hogy NEM HALLJÁK/NEM LÁTJÁK, hogy bemegy-e valaki? Azért nem egy focipálya különböző sarkain vannak az emberek, hanem legfeljebb néhány méterre egymástól.
7/10
luci87 2021 okt. 20. - 14:49:43 7/10
(3731/4882)
Na,en is megnéztem!A boritek kimyitasa koruli hercehurca,tiszta idohuzas volt!Sejtettem,h nagy koppanás lesz!

A sractol többet vartam,hogy leteszi a viragcsokrot az ágyra,es elmegy!Azert csak egy taknyos gyerekkel csalták meg,és semmi reakcio!
Szabi most jol járt a legujabb csajával!
4/10
napraforgó 2021 okt. 20. - 11:37:00 4/10 Előzmény janderka
(3730/4882)
Ami késik, nem múlik. Anti biztos elégtételt vessz Mátén. Nem lepődnék meg, ha Zitát is megrakná.
3/10
janderka 2021 okt. 20. - 11:28:35 3/10 Előzmény napraforgó
(3729/4882)
Mondjuk abban a felállásban, és olyan fizikai erőviszonyok mellett ahogy hazajőve Anti ott látta a csaját (menyasszonyát) smárolni egy diákkal a közös ágyukon, a helyében én azonnal pofánvertem volna Mátét. De legalábbis úgy kirángattam volna a lakásból, hogy ívet húzott volna a főút felett. Ehhez képest ő oldalgott el, a pimasz-kamasz meg full lazán üddögélt tovább a kanapén.
4/10
napraforgó 2021 okt. 20. - 11:14:24 4/10 Előzmény janderka
(3728/4882)
Máté a mélabéla. Olyan unott pofával lézeng mindenhol. Soha semmi érzelem nem látszik az arcán.
Antira valami más jelzőt kell találni. Tenyérbemászó volt, ahogy megtalálta a láncot a medállal rögtön faggatózni kezdett: "Kitől kaptad?" Ha már most ilyen féltékeny, akkor ez idővel még rosszabb lesz. Ráugrik mindenkire, akivel csak szóbaáll a nő.
3/10
janderka 2021 okt. 20. - 10:30:11 3/10 Előzmény guess.who
(3727/4882)
Csabinyó múltkori felkelésénél is volt egy kis baki. Mezítláb bújt ki a takarója alól, de a következő snittben már kék zoknival a lábán kereste a középső tesóját. (Azt meg, hogy az üres wc ajtót miért rángatta úgy Geyza bá mintha öt retesszel bezárt bunkerkapu volna, végképp nem értettem. Ja de, játszani kellett a hülyét és időt kellett húzni.)
3/10
janderka 2021 okt. 20. - 09:25:50 3/10
(3726/4882)
Hát tényleg elég béndzsó volt ez a csókos lebukás. Tisztára, mint a lódokis. Ott áll a mélabéla srác a pofájukban már hosszú másodpercek óta, de ők csak nem veszik észre, úgy lefetyelik egymást. A másik meg a nyitott ajtó... Mert ha előtte nem mutatták volna teátrálisan, hogy Zituka jól becsukja és még el is függönyözi, akkor aszondanám, pech. De így? Ócska baki.

A "nem vagyok az apád" bukó, meg lehet hogy csak egy Ádámkás poénka volt (egy dramaturgiai trück).Oszt majd ma mindenki egymás nyakába borul. Aminek egyébként már az egész felvezetése is úgy volt hülyeség, ahogy volt. Kezdve azzal, ahogy minden kérdés nélkül felvették melózni a kiscsajt (egy ki se nyitott, alig döcögő étterembe), folytatva azzal, hogy bár semmi nem erősítette az apa-lánya tézist, mégis úgy jöttek-mentek együtt mindenfelé, mintha tuti rokonok volnának.
7/10
offtopic
luci87 2021 okt. 20. - 09:13:24 7/10 Előzmény napraforgó
(3725/4882)
Hat en is nagyon remelem, h nem Janonal kecozik.. :/
4/10
offtopic
napraforgó 2021 okt. 20. - 08:45:50 4/10 Előzmény luci87
(3724/4882)
Én is alszom a KA után, de hajnalban megébredek, akkor visszanézem a netről a Mintaapákat.
És igen, Linda cefetül eltűnt, nem is keresi senki. Se Tamás, se az anyja, se Vera, a főnöke.
Az én tippem volt, hogy az apjánál lehet, hát hová máshová mehetett volna?
Az anyja elvan a papamókuskájával, korábban Veránál héderelt kicsit, de most már ott a régi-új férje, nem fér be a keretbe. Más barátnője nincs, marad apuka és vagy együtt isznak, vagy nem. Majd vigasztalják egymást. És esetleg ott van még Janó, aki már nincs együtt Katával, igy megint facér. De ha visszamegy hozzá, hát úgy kell neki.
7/10
offtopic
luci87 2021 okt. 20. - 08:32:17 7/10
(3723/4882)
Ti nezitek ejjel a Mintaapakat? En a Keresztanyut, utana alszom, ha nem dolgozom. Majd napkozben leszedem a netrol. Amugy most megint eleg gyengus reszek vannak.. Linda akkor meg most se kerul elo? Fura, h senki se keresi az apjanal.