tanhu 2012 ápr. 06. - 03:06:02 Előzmény szirgabor
(18/58)
Az ügynökök a hangjukkal is képesek bûvölni, amire Ashley hangja telitalálat.Éppen ezért nem igazán értem,hogy miért olyan szinkronhangokat használnak akiket az ember vigyorogva és igen nagy élvezettel rugdosna le vasalt bakancsban egy meredek sûrûfogas lépcsõsoron.A.J eredeti hangja tökéletes, ám a vernyákoló szinkronhangja kiváló lenne egy telenovellába valami hisztis plázakurvának,nemhogy egy visszavonult ügynöknek aki minden porcikájában NÕ, ez még viccnek is rossz,megjegyzem ezt a büntetni kéne hangot még a stúdió közelébõl is géppuskás õrrel, és hangtalanul azonnal torokravetõdó dobival vagy minimum sorozattal, vagy egy kedves kis borotvával hajtanám vagy hallgattatnám el örökre...ahogy azt a szájzáras akcentussal beszélõ idióta férfihangot is aki mély hangja ellenére is oly elviselhetetlenül affektál elég sûrûn mint valami díszbuzi,mellé még a marhaságokat is mond...látszik hogy külföldi...de nagyon tolják az endzsiín is meg a spektrumon is,meg mostanában szinte minden külföldi filmnek ez olvassa fel a stáblistáját, hogy dögölne meg, mintha nem lenne rá megfelelõ hangú és tiszta beszédû bennszülött, nem hinném hogy nincsen.
A filmsorozat eddig egyszer megtekinthetõ,kiválóan lehet mellette olvasni.Akciófilmnek elmegy sorozatnak meg felejthetõs, de fényévekre van az alulmúlhatatlan nikitától.Eddig 10-bõl 4.Komolyan nem lehet venni, megnézni azonban igen egyszer!A tömeg zabálni fogja ennek ellenére.Aki meg a kamerarángatós módszert kitalálta annak meg a farkát rövidláncon összekötném a kamerával,hogy mihamarabb elfelejtse, de a filmgyártóknak sem ártana végre elfelejteni ezt a módszart, mert evvel teljesen megölik az akciómozikat...Uff én beszéltem)))
szirgabor 2012 márc. 30. - 14:56:21
(17/58)
A nõ szinkronhangja, ez az affektáló hisztérikus hang szörnyû, és hiteltelenné teszi az egészet. (Egyébként az összes szinkron hang rémes.)
Amúgy meg röhejes, hogy az egyik pillanatban legszuperügynök, egymaga szétver akár egy kommandót, a másikban meg hisztérikus bõgõmasinává válik a fia miatt, összecsuklik a lába, összerogy, sírógörcsöt kap.
Na ettõl hiteltelen az egész (mint ahogy minden nõi szuperügynök).
offtopic
HáziSárki 2012 márc. 23. - 09:34:46
(16/58)
Majd ha közben énekel is! :)))
DcsabaS 2012 márc. 23. - 02:48:41
(15/58)
És igen :-), a második részben már akadt egy kis épületre mászás is, mégpedig valódi, nem ám holmi komolytalan számítógépes grafika...
DcsabaS 2012 márc. 22. - 20:12:15
(14/58)
Szerintem aki tényleg A. J. rajongó (mint én is), az meghitelez egy egész évadot :-))). Bár az a helyzet, hogy az ilyen témájú filmekbõl legfeljebb csak egy jó MINOSOROZATOT lehet készíteni, mert igazán elhúzni csak azzal lehet, ha a fõbb karakterek egyre idiótábban viselkednek, értsd: kihagyják a nézõ számára is kézenfekvõ lehetõségeiket, stb.
Botox: ezt nem tudom, de futni és úszni még mindig nagyon tud :-))). (Továbbá biztosra veszem, hogy elõbb-utóbb lesz majd hegymászás is, mert hogy Ashley Judd abban is jó volt! Meg az is tetszene, ha esetleg még énekelne is valamiért (ugyebár egy krimi sorozatban :-)), mert hogy dalos famíliából származik!)
offtopic
HáziSárki 2012 márc. 20. - 12:43:19
(13/58)
Én is megnézek még egy részt. Hátha láthatom a Vörös teret vagy a Big Bent. :))
offtopic
HáziSárki 2012 márc. 20. - 12:40:14 Előzmény Kockás
(12/58)
Részemrõl szívesen és igen, azonos vélemény. :))
HáziSárki 2012 márc. 20. - 12:39:47 Előzmény Eerika
(11/58)
Persze, nem is ítélem el sem AJ-t, sem mást. Csak sajnálom, hogy szebbnél szebb nõk ugyanabba a hibába esnek. Harminc-, negyven-egynéhány évesen már úgy érzik, öregek, de ahelyett, hogy megfiatalítanák, inkább elcsúfítják magukat. Pedig ott van elõttük a sok elrettentõ példa...
A szinkron szerintem sem telitalálat (finoman szólva). :)
Eerika 2012 márc. 20. - 09:21:21
(10/58)
Én még adok a sorozatnak 1-2 résznyi esélyt. Tényleg többet vártam, fõleg, hogy A.J. a kedvenc színésznõm. És, bár nem nagyon szoktam ha van szinkronos változat, de feliratosan fogom nézni. Nem tudok megbarátkozni a sz.hanggal.
2/10
greghouse 2012 márc. 19. - 23:03:41 2/10
(9/58)
Ennyi... én úgy tudtam, a sorozatok egy ütõs, izgalmas résszel indítanak. Hát ha itt ez volt az ütõs, izgalmas, akkor a többire nem vagyok kíváncsi, AJ ide vagy oda. Igazi forgatókönyv nincs, elnagyolt, cselekmény kb. 20 perc, a többi pofozkodás, verekedés, motoros üldözés...és ismét megtanuljuk, hogy Párizsban bárki bárhol van, a háttérben mindig az Eiffel torony látható.
Halál unalmas, egy a tucatból akciófilm. Jó szórakozást, aki nézi.
Kockás 2012 márc. 19. - 17:28:14
(8/58)
Köszi, hogy megírtátok az elõzményeket :) Nagyon egy húron pendülünk úgy látszik AJ ügyben :)
Eerika 2012 márc. 19. - 13:09:44
(7/58)
Nekem is az a véleményem, hogy él. A botox meg - hát istenem! Õ sem maradhat le, bár elveszítette a bájos, kislányos arcát. Így öregebbnek néz ki!
A szinkronhangról annyit, hogy Orosz Helga hangja nagyon nem passzol hozzá.
HáziSárki 2012 márc. 19. - 11:08:39 Előzmény Kockás
(6/58)
Nekem is gyanús, hogy Sean Bean neve másodikként jelenik meg a stáblistán, miközben a film 2. percében meghal.
Ez az autórobbantás a kedvenc álhalálok egyike. :))
Nem fogok reklamálni, ha - ahogy gyanítom - kiderül, hogy mégis él, mert kedvelem. :))
AJ-vel kapcsolatban egyetértek. Kedvelem mint színésznõt, és nagyon szép is, de nekem is botoxgyanús... :((
3/10
sawyerx 2012 márc. 18. - 22:21:18 3/10 Előzmény Kockás
(5/58)
SPOILER LEHET

Sean Bean ebben a filmben is szokása szerint meghalt (A Gyûrûk Ura, Trónok harca, stb...), itt a 2. percig bírta: az elején a fiával van Európában, a kissrác bennfelejti a labdáját egy épületben, visszafut, Bean pedig beindítja a kocsijukat, és felrobban : )

a véleményem pedig: 3/10, abszolút felesleges sorozat, egy az egyben Liam Nelson Elrabolva c. filmje, csak sorozatban, izgalom szerintem egyáltalán nincs benn, nem tudja odaszögezni a nézõt, a magyar hangokról pedig még nem is beszéltem. AJ hangjával gyötrelmes volt végignézni az elsõ részt, a sztori szerint egy volt CIA ügynök anyuka, de ezzel a hanggal inkább egy pánikbeteg idióta. az új sorozatok közül ez a leggyengébb, ajánlani nem ajánlom : )
batagy 2012 márc. 17. - 20:46:13 Előzmény Kockás
(4/58)
Ja és a botox nekem is feltûnt.
batagy 2012 márc. 17. - 20:45:47 Előzmény Kockás
(3/58)
Egyetértek!
Én is nagyon kedvelem Ashley Judd-ot, de Orosz Helga hangja egyáltalán nem illik hozzá. A Lost-ban Juliet-hez nagyon illett, de ide nem. Éshát Dányi Krisztián hangja se illik az ürgéhez, aki pedig Sawyer volt a Lostban.
Az SDI általában jól eltalálja a szinkronhangokat, de itt valahogy nem sikerült. Azért nézem majd. :)
Kockás 2012 márc. 16. - 20:31:06
(2/58)
Igen, a szinkron nem volt valami jó.Nekem nagy kedvencem A.J., de most kicsit fura volt, mintha botoxolva lenne az arca.Nem láttam az elsõ perceket, leírná valaki, hogy hogy halt meg a férje?? Ha meghalt egyáltalán, mert a szereplõk listájában ott van S.Bean neve!Vagy visszaemlékszik rá a csaj, vagy él a férj, nem?
eve.s 2012 márc. 15. - 22:22:34
(1/58)
Annyira készültem erre a filmre és így elrontani Ashley Judd szinkronját :((( miért nem a szokásos hangját kapta?Át kell váltanom angolra mert így nem lehet bírni!!!