Téma: Munkaügyek

10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jún. 03. - 23:07:18 10/10
(140/340)
Igazából, hogy mikor írják, mennyi idejük van, stb. totál nem érdekel... :) Nem mentség semmire. Ma belenéztem, hát, elment. Legalább nem volt nagyon borzalmas..

:0)
offtopic
aggodalmas 2012 jún. 03. - 22:50:46 Előzmény -csengõzoli--
(139/340)
Az utóbbi két részt újfent az alagút végén felsejlõ fényként
tudnám aposztrofálni – még annak dacára is, hogy Mogácsúr
karakterének raccsolásában benne volt minden, amit csak
a témában elõ lehetett vezetni a Pythonok Brian-én át,
Peter Sellers karakterformálásán át egész Farkasházy
Teddy HetiHetes-beli untermannkodásáig bezárólag...

Állandósulhatna már a színvonal, mert a lapos
jelzõ némelyik epizód esetében már dícséret,
míg máskor kifejezetten gyakran pattannak
ki sírvaröhögõs kiszólások a szerzõtrió
kifejezetten pihent agyából... Mondjuk
mentségükre szóljon, hogy mindezt a
rendszeres fellépések, valamint a
fajsúlyosabb munkáik közötti
üresjáratokban szülik meg.
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 máj. 26. - 23:06:00 10/10
(138/340)
Idõrõl idõre belenézek,mert szeretném,ha jó lenne, szeretném nézni...
De szr! :D Továbbra is erõltetett, gagyi humor...
in-xs 2012 máj. 26. - 02:37:30
(137/340)
AKIK ILYEN HEELYEN HELYEKEN ÍROGATNAK EZERREL, azokak nincsen családjuk? nincsenek barátaik?

vad idegenekkel vére menõ vitákat ûznek unalmukban?

Ez megér egy szociál-pszichológiai szakdolit ;) :)

(remélem, megtalálják 2o-3o év múlva is) X)
in-xs 2012 máj. 26. - 02:35:08 Előzmény greghouse
(136/340)
A mûsor nézettsége nem korosztály függõ.
Teljesen mindegy, kik teszik ki az X %-ot. Csak az számít adott idõben kik nézik.
Arra tud statisztikát sok "szakavatott", h az szerinte 14-25-ös korsáv egyedei hol töltik a szombatot? AKKOR GRATULÁLOK! X)
de ez a sorozat továbbra is VASÁRNAPI sugárzású, a szombat már ismétlés.

A mai technikai kertetek között teljesen indifferens az ÉLÕ nézettség, mivel rengetegen vagyunk,akik szinte mindent felvételrõl nézünk. Tudjátok: a "visszatekerhetõ élõ adás"!!
oppá? ;)
in-xs 2012 máj. 26. - 02:29:00
(135/340)
csak azért,hogy a mondani valód tényekre alapulhassanak: a mûsort Vasárnap este "adják", majd a köv hét szombaton ISMÉTLI a tv. Talán így átfogalmazod a gondolataidat, vagy sem. (segítségnek szántam, veszed,aminek jól esik)


üdv
10/10
topjoy11 2012 máj. 24. - 21:27:50 10/10
(134/340)
Örülök hogy visszatért Tamás a megtestesült Munkafelelõs...remek sztori alakult ki így megint,a mostani két részben. Többiek között meg teljes a káosz érdemes nézni ...tényleg ajánlom mindenkinek aki kiakar kapcsolodni..."én is szeretnék du-án 2ig dolgozni!":D Csak így tovább Imre,Tamás,Albert...János.
7/10
gaso 2012 máj. 24. - 18:00:25 7/10
(133/340)
Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk.
8/10
greghouse 2012 máj. 20. - 19:51:45 8/10
(132/340)
Ebben igazad van, mármint, hogy hol tölti a TV törzsközönsége, vagyis a nézettség eldöntõi ÁLTALÁBAN az estét, nyilván máshol, vagy belõve stb. Akkor pontosítok: ÁLTALÁNOSSÁGBAN ez a korosztály nézi a legtöbbet a tévét. Az igaz, hogy valószínûleg nem szombat este, bár szerintem háttértévéként akkor is megy gyakran. De igazad van.
10/10
mac212 2012 máj. 14. - 14:12:34 10/10
(131/340)
Háát, ezek a részek télleg nagyon gyatrák voltak. Vontatott, sok üresjárattal. Valahogy a szereplõk is beleuntak:( A Videotárban többször visszanézem a korábbi részeket, azok sokkal-sokkal jobbak voltak. De remélem, hogy lesz még folytatás!!
8/10
greghouse 2012 máj. 13. - 22:35:14 8/10
(130/340)
Én sem értem, miért ilyen hullámzó. Szerintem Litkaiék összedobják fél óra alatt a sztorit és kész. Egy csomó poénlehetõség fel van dobva, és semmi. A két feketeruhás ma lehetett volna MIB paródia is, vagy tényleg Blues Brothers, nem értem mit szarakodtak annyit az allergiával, végül semmi slusszpoén. Vagy az elsõ végén Katalin felnyitja a méhekkel teli bögrét, a következõben kezdõdhetett volna úgy, hogy eszméletlen bedagadt arccal jön be, mit tudom én, de jó ötletek, jó ötletek, iszonyúan kidolgozatlanul és ellaposodva.
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 máj. 13. - 22:31:35 10/10
(129/340)
Szörnyûek voltak a mai részek is. Az elsõbe csak bele-bele néztem, a másodikat megnéztem, borzalom. Még csak el sem mosolyodtam...
8/10
greghouse 2012 máj. 13. - 22:25:47 8/10
(128/340)
Ahogy mondod. Adott idõsávban õk teszik ki több, mint egyharmadát. Mondhatom célcsoportnak is, ha statisztikai vizsgálatról van szó. Fordítsam más nyelvre? Egy étteremben vannak vendégek és törzsvendégek..tényleg nem érted a különbséget vagy csak vakon püfölöd a billentyüt???...mindegy.
offtopic
Sz. Péter 2012 máj. 13. - 20:36:59
(127/340)
"a tévé törzsközönsége a 14-25 közti korosztály"

Ezt nem értem. A többiek nem törzsközönség? :)
8/10
greghouse 2012 máj. 13. - 19:38:46 8/10
(126/340)
Én is ezt mondom, csak sajnos valójában már dolgoztak hasonló helyen (és kevés nem hasonló iroda volt), ahol a pletyka a dumcsi a fõ tevékenység, aztán jönnek a menedzseröltönyös, epilált, diplomatatáskás, napszemüveges világmegváltó PR meg HR meg Brrrrr...menedzserpalánták, és rögtön jönnek a mítingek, brénsztormingok, csapaterõsítõ tréningek, bencsmárkingok, aztán a ma divatos amerikai hodályszerû irodák derékig érõ panelekkel elválasztva a munkahelyeket "közösség" jelszóval (valójában azért, hogy a fõnök jobban tudja ellenõrizni mit csinálsz), stb., az okoskodó de lejárt szavatosságú "Elvirák" akik kiíratják a férfimosdóra hogy "1. A férfiwc-ben túszt ejteni tilos, és 2. A túszoknak mobiltelefonálni tilos" vagy ilyesmi. Rengeteg fricska, igazság, poén van benne.
..."Csapatépítõ tréning az, mikor hét végén is azokkal kell együtt lenned, akiket egész héten utálsz." stb.
Csakhát a tévé törzsközönsége a 14-25 közti korosztály, egész másként néz rá.
Rá sem néz.
A tizenévesek rap zenét hallgatnak, a huszonévesek állásinterjúra készülnek PR menedzsernek, hogy aztán ilyeneket találjanak ki. (Ja, a rotáció is divat, hetente mindenki más asztalához ül, merthogy csapatszellem, team munka, egymás megismerése, stb. Aztán nem találod a kedvenc tolladat amit a kislányodtól kaptál ajándékba.)
..Jó ez, még ha egyenetlen is, és nem egyformán fajsúlyosak a karakterek. De most az alapszituációról beszéltem, ami nagyon jó ötlet (bár külföldi), de még mindig jobb, mint a világon senkit nem érdeklõ netes ujság szerkesztõsége - amiben kevesebb humor van mint az elõttem levõ pohár sörben.
khekkkkkk 2012 máj. 13. - 19:16:31
(125/340)
az MTV szép csendben nyomja ezt a sorozatát, én ma egyhuzamban végignéztem mind a14 részt, hát néha úgy röhögtem, hogy az csoda,ömlött a könnyem
miért nem reklámozzák?

Mindenbõl egy van - szintén nagyon jó
Munkaügyek - aki dolgozik, fõleg a nem huszonéves korosztály, hát mindenki megtalálja önmagát v. a kollegáját

gratula az MTV-nek, és NÉZZÉTEK mind a kettõt, ez kell ilyen idõben, nevetés, mert már csak az segít

ui: és mind a két sorozatban vannak új, fiatal felfedezett színészek, színésznõk, már ezért is megéri
8/10
greghouse 2012 máj. 13. - 15:43:46 8/10
(124/340)
Szerintem aki színt visz bele, és sokféle, nem mindig ugyanaz, az az Elek Ferenc (Albert, a zugivó), és a Timikét játszó beszélõ körömreszelõ, Fodor Annamária. Persze Molnár Piroska is jó, csak eléggé egydimenziós a karaktere, nyilván kisujjából kijátsza két színházi fellépés közt, saját bevallása szerint egyetlen egy részt sem látott még eddig, csak eljátsza a szerepét és kész. Kossuth díj ide vagy oda, én itt nem esek hanyatt Piroskától, a humort "Albert" és "Timike" viszi, a többi teljesen egyszínû. Talán még a karót nyelt Katalin.
....De a történetek tényleg egyre fantáziátlanok. Egyre inkább olyan "ujjgyakorlat" szerûek, lassan a Marslakók szintjére süllyed (azért odáig csak nem tán). Arra emlékeztet, mikor az egyetemi napokon az évfolyamoknak kellett poénkodni, humoros jeleneteket eljátszani. ....hát, nem azért, de volt egy néhány, ami jobb volt mint ebbõl néhány.
De nem általánosítok...:-)
Tibi5000 2012 máj. 12. - 22:31:54
(123/340)
Én egyáltalán nem látom hogy humoristák írták volna a forgatókönyvét. Az könnyû lenne, vicces, nem pedig ilyen egyszerû, bolondos semmi. Mucsi Zoltánnal meg aztán mindenféle karaktert el lehet játsztatni, csak lóvét fizessenek érte!
8/10
greghouse 2012 máj. 06. - 22:51:18 8/10
(122/340)
Ma megint jobb volt az átlagnál...méhészügynök...
De én dolgoztam ám kicsit vendéglátásban...régen volt, de nagyon meg tudtuk jegyezni, akit utálunk, kötekedik, vagy nem ad elég borravalót...Tisztelet a kivételnek, ma sincs mindig másként. Máshol sem.:-)
8/10
dreamer1 2012 máj. 06. - 21:53:28 8/10
(121/340)
Azt mondanán nem rossz próbálkozás,van hogy elég halovány máskor jobb.Molnár Piroska a legjobb!