Téma: Munkaügyek

8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 22:42:02 8/10
(40/340)
Olyan szempontból értem azt, hogy Office-klón, hogy valójában qrrvára nem érdekes, mit is csinálnak, és senki nem is tudja, még a szereplõk sem csak valami sejlik, hogy mirõl van szó. Valami történik, mindenki érdekes (ellentétben a marslakókkal ahol senki nem érdekel), kezdve Molnár Piroska zacskóba dohányzását, a hülyeség a tetõfokára hág, jó értelemben, azért, mert itt egy világ, ahol senki nem tudja mi a franc a dolga...és ez mi vagyunk.

És humorosan csinálják. Legalábbis jó volt a kezdés.
Csak így tovább.
10/10
cambiata 2012 márc. 18. - 22:40:22 10/10
(39/340)
Sajnos tükrözi a valóságot, reméljük páran a fejükhöz kapnak a sorozat láttán. Jókat röhögtem, miközben néztem és munkát kerestem a neten.
9/10
murron 2012 márc. 18. - 22:35:58 9/10
(38/340)
Szerintem meg éppen hogy semmi köze sincs az Office-hoz - maximum annyi, hogy ez is egy irodában játszódik. De itt vége is a hasonlóságnak.
Az elsõ részen el-elmosolyodtam, a második már jelentõsen jobb volt. Nézni fogom.
mulao 2012 márc. 18. - 22:30:22
(37/340)
Nagyon király, végig röhögtem, jól jönnek ki a poénok. Pedig féltem az elõzetes alapján attól, hogy valami hülyeség lesz. Plusz zseniálisan figurázzák ki a dolgokat. A legkirályabb figurája Fodor Annamarinak van, de mindenki nagyon jól játszik.
topikos8 2012 márc. 18. - 22:27:59
(36/340)
"Néha egy-egy új arc frissítés gyanánt azért biztos jól fog jönni."

Én már azzal is megelégednék, ha fogkefét adnának a színészeknek.
8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 22:27:41 8/10
(35/340)
Az elsõ tíz perce jobb, mint az eddigi összes Marslakók. És most azt sem mondhatja rám senki, hogy a köztévé pártját fogom, mert mindkettõ köztévé..csak EZ szórakoztató, humoros, AZ meg semmi.
...Kéne helyet cserélni, mûsoridõben!
topikos8 2012 márc. 18. - 22:27:09
(34/340)
"Hát ez állat jó :D Üdítõ mûsor, vicces. Jók a szereplõk, karakterek! Minimum 9 pont."

Na akkor már van egy nézõje a mûsornak. A nézettségi adatokat azért megvárom.
8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 22:25:01 8/10
(33/340)
Egyelõre szerintem nagyon jó.
.."Addig is szedd ki az iratkapcsokat a dossziékból, aztán fûzd össze õket."
stb.
.......aki már dolgozott ehhez hasonló munkakörülmények közt (ami nem feltétlen bürokrata hivatal, lehet tanári szoba stb. is), az fél mondatokból érti a poénokat. Aki meg nem, annak hiába magyarázzuk...:-)
9/10
rozsandrea 2012 márc. 18. - 22:17:20 9/10
(32/340)
Bízom benne, hogy sikeres lesz a sorozat. Néha egy-egy új arc frissítés gyanánt azért biztos jól fog jönni. Csak azt sajnálom, hogy a Heti7-essel némi átfedésben adják... Mindenesetre eddig tetszik...
wowow 2012 márc. 18. - 21:57:05
(31/340)
Hát ez állat jó :D Üdítõ mûsor, vicces. Jók a szereplõk, karakterek! Minimum 9 pont.
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 18. - 21:49:44
(30/340)
Na, azért van annál is lejjebb...

...utalnék itt ehelyütt a "KÖZ"média megújulásának bármely elemére,
különös tekintettel a honismeret álcájában tetszelgõ sóra... ;-/

...és a szabályt erõsítõ kivételként emlegetve
Gundel-Takács napi jópofizását! ;-)))
8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 21:44:48 8/10
(29/340)
Még nem sokat láttam belõle, de amit láttam, az a kevés is jobb mint az összes Jáksó féle Marslakó. Ez valamennyire vicces, könnyed. Az meg, hogy a Kálomista nem egy nagy név, rendben, de itt nem is mûvészetrõl van szó, hanem hétvégi sorozatról. Miért, a Jáksó nagy név????
..Nekem eddig tetszik. (Sokkal jobban mint a Marslakók, de ez persze nem mérce.)
8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 20:34:05 8/10
(28/340)
...na jó. Hátha a következõ jobb lesz.
berci83 2012 márc. 18. - 19:34:19
(27/340)
Ez egyértelmûen office koppintás - erre utal a "reality" is - saját, gyengébb szövegekkel és kevésbé bevállalós, kevésbé kínos szituációkkal. De hát mit is várunk el ettõl a stand up-társaságtól, hisz még önmagukon sem tudnak röhögni magukkal kesztyûs kézzel bánnak. Akik komolyan veszik magukat, azoknak lövésük sincs ehhez a mûfajhoz. Ráadásul az eredeti alkotók sosem süllyedtek volna arra a szintre, hogy káromkodjanak a filmben. Ez kovács andrás péter stílusa. Lehetne olyan filmet (mint gervais, merchant) csinálni, csak tehetséges alkotókkal, ez így pénzkidobás. Annyira egyikük stílusa se kifinomult, hogy a képernyõk elé kössék az igényes nézõket. Akiknek az a magukra nézve legcinkesebb szövegük, hogy kötelezõnek tartják a nekik kijáró tapsot. Az a cikiség, ami az eredetiben megy, amitõl az ember önmagát megútálja, egyáltalán nem köszön vissza ebben a fércben.
berci83 2012 márc. 18. - 19:14:12
(26/340)
Egy újabb aranybánya a mucsi-idézet gyûjtõknek. Egyébként nem tudjátok a "mûvész úrnak" (az) mennyi beleszólása van a szövegeibe a kapa-figura óta? Ezt hogy szabályozták hernádiék vagy márton istván?
adamnagysweetmovie 2012 márc. 18. - 15:27:38
(25/340)
És Mucsi, Elek Feri, Gazsó György, szóval nem a marsróljött bulvár.

Kálomistán nem akarok lovagolni, nem egy mûvészfilm-producer, de ez egy szórakoztató mûsor, végülis passzol neki. Hogy mit miért vállal be, azt meg neki kell éreznie.
8/10
greghouse 2012 márc. 18. - 14:35:31 8/10
(24/340)
(az elõbbi hsz.-em elszállt, ha duplán jelenne meg, bocs, tehát:)

Én még nem láttam ebbõl semmit. Az Ajánlója alapján nagyon a nagy sikerû (általam nem kedvelt, de attól még biztos jó) Office magyar változata/licensze. Nagy elõnynek tûnik két dolog, mondjuk a Jáksó féle "a Marstól is fényévekkel távolabb levõk" -kel ellen, hogy 1) a producer itt tényleg profi, Kálomista, még ha lehet is szidni, de már régóta jelen van a szakmában, Jáksóval ellentétben. 2), legalább egy igazi húzónév van, a csodálatos Molnár Piroska, nemzetünk kincse, és nem hiszem, hogy bármi szarhoz a nevét adná.
...Lehet persze, hogy mindezek ellenére ez is nagy bukás lesz (persze akkora aligha lehet, mint a Marslakók, annál mélyebbre már csak a vakondok tud süllyedni), lehet. De adjunk neki esélyt,
...lássuk a medvét! (És csak utána pontozzunk, ha lehetne kérni.)
begyowsky 2012 márc. 18. - 12:24:41
(23/340)
Gratulálok a sok fanyalgónak! Még nem is láttátok a filmet, de nektek már "véleményetek" van róla, hát szánalmas egy bagázs vagytok. Mi alapján értékeltétek 6.7-re, ma lesz az elsõ epizód?
adamnagysweetmovie 2012 márc. 17. - 20:22:22 Előzmény rebycalo
(22/340)
Lehet a megfogalmazás volt félrevezetõ? Munkaügyi hivatal alatt az emberek zöme nem a munkaügyi felügyelõségre gondol.

"Az m1 legújabb IrReality-sorozatának szereplõire, a munkaügyi hivatal dolgozóira ez a mondás nem igaz: õk hibát hibára halmoznak"
Ha ezen a dolgozóik vagy a munkanélküliek felháborodnak, az sztem jogos, mégha utólag kiderült, hogy félrement, és más szervezetet parodizálnak ki benne.
Mondjuk sztem azt érdemes kiparodizálni, ami társadalmilag fontos (de nem sértõ). A munkaügyi felügyelet elég marginális valami...
Ettõl még lehet egy könnyed kabarétréfa, sõt szerencsés esetben még igazi szatíra is. Meglátjuk.
10/10
rebycalo 2012 márc. 16. - 11:58:40 10/10
(21/340)
Minden bizodalmam az alkotókban, és különösen kíváncsi vagyok arra, h Spulni, Spolarics Andrea milyen szerephez jut. Én is kicsit megdöbbentem ezeken a fikázásokon. Némelyeknek fel se tûnik, h HOL játszódik a sorozat, és úgy mocskolódnak... Furi.