encsimencsi 2008 márc. 21. - 17:03:25
(12/32)
Elõször is leszögezném, h Sipka egy, valahol Mo-n rejtegetett súlyos agyi károsodást szenvedettek számára fenntartott elmegyógyintézetbõl szökött meg, és hobbijának tekinti, h a hozzászólásaival a naiv fórumozókat gyötri. Én bedõltem és végigolvastam ezt a végtelenhosszú irományt.... de azért jó sztori volt :DDD bírom a lökötteket (a szó legnemesebb értelmében :)
A filmrõl annyit, h 13évesen tetszett, azóta meg általában találok jobb filmeket is. De azért aranyos volt.
sipka 2008 márc. 21. - 09:16:49
(11/32)
Ez nem olyan rossz film.... Bár azt se mondanám, hogy leköti az ember figyelmét.. De alapjába véve egy kedves alkotás, amelyben megtudhatjuk, hogy milyen a fiatalok szerelmi élete.
Nekem is eszembe szoktak jutni a gyerekkori szerelmeim. Ott volt például: Konszuéla.
Emlékszem amikor 7 évesen egymás mellett ültünk feszengve, miközben az egyik kezembe egy spangli volt, a másikban pedig egy pohár jéghideg vodka :DD Konszuéla nagyon jól tartotta magát (ahhoz képest, hogy 7 éves volt :)
Miután elszívtam a márkás cigarettámat, közelebb húzodtam hozzá, és ezt suttogtam a gyönyörûszép fülébe: "Meghúzhatom a hajadat?"
Konszuéla csodálkozóan reám meredt, és ezt válaszolta: "Hülye vagy?! Most voltam a fodrásznál!!! Még csak az kénne, hogy tönkre tegyed!!!"
"Oké.. Megértettem." -válaszoltam a már-már szinkronszínészeket megszégyenitõ orgánumommal :)
Majd eme párbeszédet követõen, hosszú másodpercek teltek el, a némaságba burkolózva...
Amúgy aznap elég borongós volt az idõ, amelynek következményeként, összekellett bújnunk Konszuélával, egyfajta "felmelegedés" céljából...
S ekkor ahogy a combjaink egymáshoz súrolodtak, valami olyasmit éreztünk, mint amikor a kezedet egy tûzforró vasalóhoz érinted: ÉGETT A BÖRÜNK!!
Mindketten zavarba voltunk, amitõl arcunk színárnyalata is igencsak megváltozott (a hüvös szél ellenére)..
A szívünk is egyre hevesebben vert, ahogy egymásra néztünk lenyügözõ sötétbarna szemeinkkel, miközben a kezünkben izzadság cseppek termelödtek, amelyet próbáltunk elrejteni egymástól azon indokból, hogy eme csodálatos pillanatot nehogy elrontsa egy kiados öklendezés :)
Éreztük Konszuélával, hogy most már össze kell ereszteni ajkainkat, ezzel is bizonyítván egymás iránti érzelmeinket..
Ezért egyfajta vizsgálatott végeztünk szájüregünkben, nehogy egy odaragadt, régi ételdarab elrontsa ezt a meghitt pillanatott :)
Miután készen voltunk, eme gusztustalannak nevezhetõ fogsor elemzéssel, rögtön visszatértünk eredeti tervünkhöz: A CSÓKHOZ!
Elsõnek én támadtam.....
Erre Konszuéla kivédte...
Majd õ támadott...
Erre én is kivédtem...
Tisztára olyan volt a párharcunk, mint egy kemény focimérkõzés 11-es rúgásai :)
Sokáig elhúzodott ez a párviadal kettönk között, amíg be nem láttuk, hogy ennek nincs értelme....
Így hát csücsöritett ajkaink egyre jobban (szinte szakaszosan) közeledtek egymáshoz, mint egy baromi hosszú lassitott felvétel.
Mindeközben észre se vettük, hogy új épületeket húztak fel a háttérben, kisgyerekek léptek a felnöttkorba, és a világ is hatalmas fejlõdésen esett át...
S egyszer csak észrevettük Konszuélával, hogy már csak pár milliméteres távolság választ el minket: az elsõ csóktól :)
Egyre jobban közeledtünk.... közeledtünk... S már majdnem megtörtént, amikor.......

UI: Hát én azt hiszem, hogy itt be is fejezném a történetet :DDDD Úgy veszem észre, hogy a filmrõl nem is írtam (nagyon) semmit :DDDD Na mindegy.
Majd máskor... :)
KF 2007 aug. 30. - 21:22:58
(10/32)
Elsõ része jobban tesztett, nekem:)
Will7 2007 máj. 27. - 06:56:35
(9/32)
Véda a kedvencem!
Will7 2007 máj. 27. - 06:55:42
(8/32)
Az egyik kedvenc filmem!
TC16 2007 máj. 03. - 23:19:56
(7/32)
Most így visszaolvasva az üzenetem többnyire tényleg hülyeségeket írtam, de amikor hozzászóltam minimum 24 órája nem tudtam aludni ezért normálisan gondolkodni se. :( A szereplõk neveit is elfelejtettem megnézni, Úgylátszik minnél idõsebb leszek annál jobban elmegy az eszem. :)
7/10
Banán 2007 máj. 02. - 12:57:52 7/10
(6/32)
A magyar szinkron? Zsigmond a vezetékneve az eredetiben is Nicknek és az anyjának. Tehát lehet, hogy nem csaltak a fordítók... Persze az amerikaiak nagy része rólunk valóban nem tud semmit...
moxika 2007 máj. 01. - 19:47:34
(5/32)
háháhháháhá! K*csög TV 2 ismét korábban kezdte, de hihihihi ez már fel van nekem véve, így akkor kezdõdik!!!!!!!! amikor én akarom....:-)
TC16 2007 máj. 01. - 18:48:56
(4/32)
Ja és mielõtt lehülyéznétek: Tudom, hogy ez csak egy megírt történet amit eljátszottak és azt is tudom, hogy az igazi életben a szereplõknek semmi közük sincs egymáshoz.
TC16 2007 máj. 01. - 18:24:38
(3/32)
Szerintem jobb lett volna a végén kihagyni a csókot a történetbõl, mert azzal maga a történet egyes részei lettek kicsit furcsák. Pl valahol azt mondta Vada, hogy Thomas J. volt a legjobb barátja. Most ki? :) Najó mondjuk egy hülye kérdés, de ha egyszer azt mondta... A gyûrûs jelenet után nem hittem volna, hogy lesz csók vagy akármi, de mégis lett. Ez olyan, mintha a közelmúlt ment volna a kukába. Magyar szinkron: Na ehhez nincs hozzáfûznivalóm. Az USA-ban nem is tudják, hogy létezik Magyarország. Tehát szerintem a filmben nem volt semmi hungarian és semmi Hungary szó csak ilyen "jó" lett a magyar fordítás. Mellesleg nekem ez az új Vada kicsit sem emlékeztet a régire a régi szerintem jobb volt most ez olyan, mintha két külön személy lenne a 11 éves és a 13 éves Vada. Bár két év az rengeteg idõ. ^-^ Most pedig gratulálok azoknak akik elolvasták a hozzászólásomat! :)
Vikke 2007 máj. 01. - 13:51:24
(2/32)
Feleannyira sem jó mint az elsõ.
amiketa 2007 máj. 01. - 12:48:08
(1/32)
Jaja:))