Shanks 2010 dec. 11. - 18:14:36
(26/106)
Csak piszkálódásból kérdeztem amúgy, de ezek szerint bele a közepébe. :DD

Nekem a matek volt a kereszt. Szerencsére már csak volt.. :)
Alice946 2010 dec. 11. - 18:11:38
(25/106)
HALLOD EZ BETALÁLT :D rémes vagyok kémiából, azaz én keresztem :D Bár még a halmazállapot változásokkal tisztában vagyok :D
Shanks 2010 dec. 11. - 18:05:16
(24/106)
Megkérdezhetem, hogy hányasra állsz kémiából ?
Alice946 2010 dec. 11. - 18:00:27
(23/106)
tiszta kémia, halmaz állapot változásokkal :D "csak ott jégtömb, itt meg füstgomolyag,, következõ részben ha benne lesz már szublimálni fog XD
Mr. D 2010 dec. 10. - 18:44:04
(22/106)
Hát ha elkészül Az ezüst trón c. rész is filmen, akkor mibe fogadunk, hogy az abban lévõ boszorkány (aki amugy nem a Fehér Boszorkány) is Tilda Swinton lesz? Ebben a részben is kb. annyi értelme volt belerakni, mint a Caspian hercegbe, ahol szintén volt ez a pár perces megjelenése, csak ott jégtömb, itt meg füstgomolyag halmazállapotában. Amúgy ez a film is tök felesleges és erõltetett, szerintem csak azért készült el, mert a nagy 3D õrületben a készítõk azt gondolták, hogy ezzel õk is népszerûsíthetik ezt az amúgy is halálra ítélt sorozatot.
sefu 2010 dec. 10. - 14:34:07
(21/106)
Igaz, én még nem láttam ezt a részt, de tudom, hogy nem is lehet olyan jó, mint a könyv. Több hozzászóló viszont -úgy látom-, nem olvasta el a könyvet, mielõtt megnézte volna a filmet. Ugyanúgy felszines élményt adnak a Narnia filmek annak, aki nem olvasta a könyveket, mint a Harry Potter sorozat (Igaz, annak is csalódás, aki olvasta õket). Ráadásul meg sem érti az ember, hogy mirõl/Kirõl is szólnak a krónikák végeredményben. Ez persze nem menti fel a készítõket az elvárás alól, hogy JÓ filmet készítsenek!
nectarin 2010 dec. 10. - 13:07:01
(20/106)
Vetítik ezt valahol magyar felirattal eredeti angol hanggal?
Charles Foster Kane 2010 dec. 10. - 12:32:02 Előzmény Scarecrow
(19/106)
igen, ez valóban nevetséges, de a helyzeten csak ront, hogy az a fél perc is teljesen funkciótlan. Egyszerûen csak egy húzóneve volt a sorozatnak, amit rájöttek, hogy a filmek csökkenõ népszerûségével párhuzamban nem kellett volna kiiktatni, így vissza akarták hozni. De mivel a sztorihoz a csajnak semmi köze így ez nevetségesen erõltetett lett.
offtopic
Charles Foster Kane 2010 dec. 10. - 12:28:46
(18/106)
producer: Na, hogy fog kinézni, akkor ez a csatajelenet?
rendezõ: Azt úgy kell elképzelni, hogy innen jönnek Caspianék...
producer: Ühüm...
rendezõ: És akkor hirtelen felfedik magukat, és azonnal az ellenfél hatástalanításába kezdenek. Akik a sokkból magukhoz térve ellentámadásba lendülnek. A harcok több szinten, és a vár több különbözõ pontján folynak. A harc elkeseredett, de minden ízében túlfûtött!
producer: igen, igen, tetszik., folytasd!
rendezõ: ... és akkor jön... az egér...
producer: ah, bazmeg, az egér.

Így nevetségessé tenni egy csatajelenetet, nagy szívfájdalom lehet akár a rendezõnek, akár a producernek, hát még annak, aki nézi. De a gyerekek kajálják, szóval be kell nyomni mindenhová.

Amúgy szerintem eddig ez volt a legelviselhetõbb Narnia. Ez az egyik olyan film, aminek jót tesznek a klisék, mert nélkülük, csak szarabb lenne.
m.mikle 2010 dec. 09. - 23:39:22
(17/106)
Jó film volt, szerintem jól játszottak a szereplõk is, és Eustace-nak nyitva hagyták a kaput úgymond, hogy jöhessen a kövi rész, szal remélem meg is csinálják, Eredeti angol hanggal nagyon élvezetes volt :) Oké a 3D-je nem a legjobb, de hát na, majd lesz jobb is.
Scarecrow 2010 dec. 09. - 22:47:17
(16/106)
Nagyon jó kis film volt szerintem. Mondjuk egy csöppet csalódtam a megtévesztõ reklám miatt. Tilda Swinton neve nagy lett, a plakátra is kitették az arcát, és a nevét is, mint Fehér boszorkány, illetve a bemutatóban is lelõtték a spoilert, hogy újra feltûnik, de én azért többet vártam, mint fél perc.
10/10
blade_ 2010 dec. 08. - 20:46:00 10/10
(15/106)
...nana...még mindig 10000000 x jobb mint a Harry Potter!
Mermaid. 2010 dec. 08. - 14:05:18 Előzmény hellboi
(14/106)
A Disney ezerszer jobb 2 részt csinált, mint emez. Ez valami iszonyatra sikeredett sajnos.
Mermaid. 2010 dec. 08. - 14:02:33
(13/106)
Ez még annál is gyerekesebb......
Mermaid. 2010 dec. 08. - 14:00:48
(12/106)
Ma láttam a filmet. Hát elég gyenge volt. Iszonyat gyenge. 3Dben semmi képp nem érdemes megnézni. Nem is értem minek adták ki abban. Nagyon látszott a filmen hogy kevés pénzbõl csinálták és óvatosan invesztáltak bele, mert félõ hogy bukás lesz.
Nagyon rosszul sikeredett film.
Folytatás???? Biztosan nem lesz!!!!! A filmet ugyanis úgy fejezték be hogy ne legyen.
Szavazatom : 4/10

SPOILER
Lucy és Edmond sosem tér vissza Narniába és az unokatestvérük is azt mondta, aki a mesélõ is volt, egész életében várta visszatérhessen de sosem tért vissza.
Lucy szerény véleményem szerint sokkal jobban játszott kicsiként mint most nagyként. Sokszor erõltetett volt a játéka és harmatos gyenge. Bár ez a legtöbb szereplõre igaz volt.
borkasztik 2010 dec. 06. - 19:21:21
(11/106)
Igen én úgy tudom hogy a hiányzó összes többi részt is megakarják majd filmesíteni! Mármint ugye ha meg is éri majd nekik! :)
Alice946 2010 dec. 06. - 16:17:39
(10/106)
Akkor most hogy? újra kezdik? mármint elsõ könyv is meg lesz meg a harmadik is?
bár van akkora mákjuk hogy a varázsló unokaöccsében nem szerepel a négy testvér... a ló és kis gazdájában meg már felnõttek szóval az se lenne gáz... meg akkor gondol még az ezüst trónt és a végsõ ütközetet is megcsinálják, nem? végül is azzal így nem lenne gond...
borkasztik 2010 dec. 06. - 10:57:46
(9/106)
Igen megfilmesítik mindet, de ha nem lesz sikeres akkor szerintem kérdésesé válik a további folytatás! Szóval ezért is szurkolok neki!
Egyébként már valaki látta? Aki igen írja már le milyen volt!
hellboi 2010 dec. 05. - 20:25:48 Előzmény Voldemort
(8/106)
a Disney-nek már semmi köze ehhez... szerencsére!
Azt olvastam hogy a Walden Media az összes részt meg fogja filmesíti... Szvsz ez a Krónika legjobb kötete :)
Voldemort 2010 dec. 04. - 14:09:38
(7/106)
Remélem sikeres lesz a rész, hogy tényleg folytassák! Én szeretem a Narnia Krónikáit! Habár a Diesney el...ta, mert már túl idõsek lettek a fõszereplõk, mert három évente csinálták a 2 filmet.