10/10
zora 2013 aug. 31. - 19:40:52 10/10 Előzmény CHRIS1
(3142/3502)
IMDB-n rámész a sorozatra, ott a színész nevére, és megnézed, mikor szerepelt elõször.
10/10
zora 2013 aug. 31. - 19:39:33 10/10 Előzmény Michaelangel
(3141/3502)
Ha tudsz interneten videót nézni, akkor ezt az oldalt ajánlom:
sorozatbarat.tv/video/series/30/NCIS_-_Tengereszeti_Helyszinelok_online_sorozat
10/10
zora 2013 aug. 31. - 19:36:53 10/10
(3140/3502)
Mivel már júliusban leforgatták a 11. évad elsõ két részét, így kicsi az esély, de benne van a pakliban, hogy számoltak a mostani szíriai helyzettel. Így olyasmi is lehet az oka Ziva távozásának, hogy segít Izraelnek. (Mert megengedett a kettõs állampolgárság.) Fõleg így, hogy az apja meghalt, még tenni akar valamit a Mossadért.
De ez persze csak egy ötlet tõlem.

Fura, hogy egy évadban Cote 48 milliót keresett. Mikor Harmon 500 ezret kap epizódonként, ami nagyon szúrta társai szemét, mivel ez a duplája bármelyikükének... Ami azt jelenti, hogy Harmon sem keresett 22 milliónál többet...

Amúgy Cote-nak számomra nagyon kell bizonyítania, mert én nem tartom egy különlegesen jó színésznõnek. Zivaként fantasztikus, lubickol a szerepben, tökéletesen ráillik, kitûnõen játsza. lehet, más másképp van ezzel, de pl Harmont simán megnézem a péntek 13-ban (vagy hogy hívják a Lindsay Lohanos szerepcserés filmet), meg Michaelt a Natalie Wood-ban, Sean-t JAG-ben elkényeztetett apuci kedvenceként - Cote-val ez nem sikerült.
Tehát vagy tényleg pihen, és gyorsan babázik 1-2 évig, és utána jön vissza, vagy nagyon fel kell kötnie a gatyáját...

Elhatároztam, nem olvasok 11. évados spoilereket, talán megnézni is egyszerre fogom az 1-2-t. Remélem, kitartok... :-)
.BP. 2013 aug. 30. - 19:40:40
(3139/3502)
Üdv.

TV2-n volt már a 10es széria 13ik része? Ha nem mikor akarják folytatni?
CHRIS1 2013 aug. 29. - 16:33:14
(3138/3502)
Valaki tudja hogy 8. évad melyik részében tûnik fel Barrett?
10/10
torjack 2013 aug. 29. - 13:46:47 10/10
(3137/3502)
9/10
-greghouse- 2013 aug. 26. - 23:14:30 9/10
(3136/3502)
Teljesen egyetértek. Egyrészt az "ezerfejû cézár", a közönség olyan gyorsan el tud felejteni, ahogy felkapott, és ha elfelejt, visszamászni nehezebb, mint elõször befutni. Mickey Rourke isten volt a 9 és fél hét idején, aztán alkoholista lett, késõbb a pankrátor szerepében (kicsit saját magát játszva) állítólag jobb útra tért, de azért nem nagyon hallani felõle.
Cote (ha igaz amit firkálnak róla Hollywoodban) elég jó portfóliót csinált, több üzlete van, de fene tudja, szerintem a film, a tévé, a sztárság vonzása nagy. Svájcinéger is visszajön a kormányzóság után, pedig van pénze. Robert DeNiro meg Sean Penn is étteremláncba fektetett, jól is megy nekik, de eszük ágában sincs otthagyni a filmet.
A tévé még sokkal gyorsabban felejt, mint a film, sorban állnak az ifjú sztárok, mert a tévét a sorozatok éltetik, és nem a nagy mozifilmek.
Vegyük egyik kedvenc sorozatomat, a Jóbarátokat. A két vezetõ csaj, Courtney Cox, és Jennifer Aniston. Ugyanannyit kerestek (bár Cox eleve jól volt otthonról eleresztve), de Cox luxusautókra, ilyesmire költötte, nem is nagyon látni filmekben, éli az életét. Aniston igyekszik, de közepes komédiáknál nem sokkal jut többre (talán a Good Wife jó film, bár az nem komédia, meg az ideitõl sokat várnak), õ legalább igyekszik fennmaradni, és õ az egyetlen közülük, aki olyan, mint Cote, üzletekbe fektette a pénzét, mindenféle részvényei vannak, nem fog éhen halni, ha nem is lesz belõle sztár.
Szerintem szinte biztos, hogy Cote vissza fog jönni, nem fogja kibírni a kamerák nélkül. Meglátjuk.
(Bár csak nagyon halkan jegyzem meg, én nem is igazán értem ezt a Ziva õrületet, én egyáltalán nem dobtam hanyatt magam tõle, jó, vannak jó jelenetei, de én ezen a fene nagy népszerûségen jobban csodálkozom, dehát ízlések és pofonok...)
Michaelangel 2013 aug. 26. - 22:04:31 Előzmény wrossi
(3135/3502)
Na én meg az 5. évadtól kezdve nem láttam . Pedig nagyon tetszik ,hogy van benne humór. Nem úgy mint a többiben.
Michaelangel 2013 aug. 26. - 22:00:22
(3134/3502)
Üdvözlet mindenkinek. nagy rajongója vagyok én is az NCIS -nek de sajna 4 . évadtól a mostaniig ösze vissza nagy ritkán láttam a sorozatoit. Ha valakinek megvan CD-n Vagy DVD-n írjon köszi.
wrossi 2013 aug. 26. - 17:57:41 Előzmény -greghouse-
(3133/3502)
Nem jön túl jól nekünk,hogy az élet ennyi területén sikeres mert emiatt veszítjük el õt.Nem tudtam,hogy amerikában is ennyire népszerû,de mindent amije van Ziva karakterének köszönhet.Én egy picit hálátlan dolognak érzem,hogy amikor úgy érzi,hogy már nélküle is megáll a lábán akkor egyszerûen kibújik a bõrébõl.Még mindig ki van szolgáltatva azoknak akik a magasba emelték õt és ha úgy alakul,hogy elfordulnak tõle a rajongói akkor az üzlet is egy-kettõre befuccsolhat.Olyan ez mint amikor egy sikeres sportoló a karrierje csúcsán visszavonul vagy átnyergel más sportágra.Jordan is próbálkozott ezzel,de aki ennyire jó valamiben annak nem szabad mással próbálkozni mert ha a sikerek - amikhez hozzászokott - elmaradnak akkor bármit is csináljon nem fogja jól érezni magát a bõrében.
Lehet,hogy butaságokat beszélek,mert nem tudom,hogy az üzleti sikerei mennyire vannak összefüggésben Ziva David népszerûségével,de úgy tudom az NCIS alatt nem voltak más filmes projektjei,ezért szerintem csak erre építhetett.
Nekem úgy tûnt élvezi a munkát,bár tény,hogy az utóbbi néhány évadban valóban megváltozott.Vártam,hogy a zabolátlan,vadóc és éppen ezért ellenállhatatlan Ziva visszatérjen,de a változás amin a karaktere keresztül ment oda vezetett,hogy már nem akarja tovább csinálni.
9/10
-greghouse- 2013 aug. 26. - 01:38:36 9/10
(3132/3502)
Kis pontosítás, megköszöni a rajongást, de picit (egyelõre) az egész filmes világtól visszalép, a saját üzleti vállalkozásaival foglalkozik (saját divatcége, parfüm és kozmetikai márkája van (valami Pablo), meg még vagy három cégben erõsen érdekelt. Nem csoda, jelenleg a legjobban fizetett Hollywoodi TV színésznõ (volt eddig), senki, még a Friends csajok sem kerestek egyetlen év alatt CSAK tévé sorozattal 48 millió dollárt (ennyit kapott az utolsó teljes évadáért.) Ezzel messze a legjobban fizetett TV sztár (nem számítva Oprah Winfreyt, de õ más kategória)
...De szerintem nagyon fiatal még ahhoz, hogy visszavonult üzletasszony legyen. Élvezi a népszerûséget (és a csillagászati gázsit, amit annak köszönhet, saját magán kívül, hogy az NCIS minden idõk egyik legnézettebb tévésorozata lett, rendszeresen 20 millió fölötti az epizódonkénti nézettség, ami példátlan ebben a kategóriában. A Lost volt annak idején fénykorában közel a 20 millióhoz, a CSI sorozatok sosem érték el. (A komédiák más kategória, ott a TAAHM és a Friends is elérte).
...Szóval "don't cry for me, Argentina"...(Oké, tudom, hogy nem argentín, hanem chilei, akkor is.. :-)
Vissza fog õ jönni. Ha nem is ide. Akit egyszer Hollywood füstje megcsapott... :-)
wrossi 2013 aug. 25. - 12:10:08 Előzmény CHRIS1
(3131/3502)
Hallottam róla és örülök neki mert ez azt jelenti,hogy nem csak nekem pótolhatatlan.Ezek a kampányok akkor vezetnek eredményre ha a szereplõ maradni szeretne csak az alkotók kiírták a sorozatból,de a mi esetünkben a színésznõ döntött úgy,hogy vége.Cote majd kiad egy közleményt amiben megköszöni a rajongást és megígéri,hogy feltûnik majd más filmekben,sorozatokban.Ha a rajongói kéréseknek engedve visszatérne akkor még sokkal jobban szeretném érte,de erre nem fog sor kerülni.
CHRIS1 2013 aug. 24. - 13:26:20 Előzmény wrossi
(3130/3502)
A rajongói kampányokról nem tudom hogy hallottál e amik a maradásáért indultak????
wrossi 2013 aug. 20. - 17:19:53 Előzmény -greghouse-
(3129/3502)
Ha tényleg csak most kóstoltál bele akkor rád még sok vidám perc vár mert ha visszagondolok az elmúlt tíz évadra akkor egymás után törnek fel a mulatságosabbnál mulatságosabb jelenetek.Humor szempontjából az 5.évad 6.része különösen nagy kedvenc.
wrossi 2013 aug. 20. - 16:42:40
(3128/3502)
Látom kicsit felpezsdült itt az élet,de az ok amiért ez megtörtént végtelenül elszomorít.Cote döntése beláthatatlan következményekkel fog járni,pontosabban én látni vélem,hogy vége a sorozatnak,de nem is baj mert bármennyire is szerettem Ziva nélkül nem fog érdekelni.Tudom,hogy semmi sem tart örökké,mégis mikor valami nagyon jó véget ér nehéz elfogadni..Nekem õ egyet jelentett a sorozattal,nem tudom külön választani a kettõt.
Ha már így alakult én örülnék ha Ziva meghalna és a halála tudatosítaná a nézõkben és a szereplõkben,hogy õ pótolhatatlan,bár biztosan megpróbálják.
Sok színésznõ érezte már úgy egy felejthetetlen karakter megformálása után,hogy nem ez a csúcs és ennél többre is képes,de az esetek döntõ többségében ez hibás döntésnek bizonyul.Nem szabad levágni az arany tojást tojó tyúkot és ezt nem anyagi értelemben mondom.
Nem mindig az a színész tart életben egy sorozatot amelyik a legtöbb pénzt keresi vagy amelyik a legtöbbet van a képernyõn.Tisztában vagyok vele,hogy én extrém módon kötõdöm Zivához,de az efféle ragaszkodás egyáltalán nem jellemzõ rám ezért gondolom,hogy õ különleges volt.
A Zivával elért nézettségi adatok semmit nem számítanak,mert nélküle ez a felére fog csökkenni.
Az elsõ két évadban Kate tökéletesnek tûnt a szerepre és tényleg az volt,de akkor még nem tudhattam,hogy van valaki aki nála is tökéletesebb.
CHRIS1 2013 aug. 15. - 16:48:30
(3127/3502)
Erre a sorozatra egyébként nyugodtan rásüthetjük a kultusz jelzõt!!!!
CHRIS1 2013 aug. 08. - 17:59:02 Előzmény wrossi
(3126/3502)
Szerintem inkább Ziva lesz az aki tettek mezejére lép.!!
CHRIS1 2013 aug. 08. - 17:36:19
(3125/3502)
Tony poénja csúcs az 5x10 ben a bevert orrával!!!!! :D :D
9/10
-greghouse- 2013 aug. 03. - 15:41:35 9/10
(3124/3502)
"Abby-ra-ka-dabbbbraaa!" (Pauley Perette az általa alapított "Lo-Ball" nevû punk lánycsapat frontcsajaként, valamikor..)
9/10
-greghouse- 2013 aug. 01. - 22:57:08 9/10
(3123/3502)
(Abby-ség:)
Abby dolgozik a gépe elõtt, McGee mögé lép, és nézi, van-e eredmény. Abby, hirtelen megfordul:
"Nincs még semmim, tudod, hogy te lennél a második akinek szólnék... és különben is, nyakörvig vagyok a vérben és a déenesben..."

(Furcsa, olvasom hogy Pauley Perette "Abby" eredetileg természetes szõke. Igaz, tényleg punk volt és sok tetoválása igazi...)