Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 aug. 19. - 08:23:33
(424/444)
of téma Malvin az izaura csatornán indult 1 érdekes sorozat Viktoria a rabszolgák megmentõje. Nekem nincs ez a csatorna de a tv2 oldalán szoktam nézni elég darabosan teszik fel de szerintem megéri aki szereti a rabszolgás sorozatokat.
offtopic
ildimix 2016 aug. 19. - 08:14:45
(423/444)
Hajmét továbbrasem tudom sajnálni a felesége jól teszi, hogy talált ügyvédet a váláshoz. Ha annyira jóba voltak minek ez a titkolózás hiszen úgyis kiderül, hogy daganata van.

A mérgezéses sztori nem igazán tetszett ez a Leonel 1 gonosz féreg.

Remélem mostmár hamar kiderül az igazság hiszen a sorozat vége fele járunk.

Suxelnek volt igaza az 1. évad sokkal jobb volt mint a második.

Nekem ezt a szerelem sztorit Mau és Vall között is nagyon húzzák unalmassá vált számomra.

Indul 1új sorozat 29-én a fény hercegnõje ez a sztori 4 csatornán lesz.
malvinkicska 2016 aug. 18. - 20:22:43
(422/444)
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen képzeld nem tudom mi van online részre nem lehet belépni, van segítségem, a drága unokám de azt mondja az oldallal van valami, így majd látom mikor elérhetõ lesz. Legalább volt valami érdekes is annak örülök, légyszíves megírni holnap is. További szép estét.
malvinkicska 2016 aug. 17. - 19:59:37
(421/444)
Miért kellet már meg mérgezés bele, igazán mondom, ez már több a soknál amit ezekben a szappanoperákban követnek, azokat kellene befejezni amit elkezdetek nem sorolom, aki nézi az tudja.
Köszönöm szépen , hogy írtál, szép estét.
malvinkicska 2016 aug. 16. - 15:59:08
(420/444)
a nagy kavalkádban sikerült Leonelt csapdába csalni, a másik a kis csaj, meg Renét ha igaz, hogy terhes vagy csak hazudik, ahogy szokott. Mau és Vale egymásra találása, még mindig várat magára.
malvinkicska 2016 aug. 14. - 18:51:58
(419/444)
Szia örülök, láttad, és sok szépet jót nem lhet róla mondani sajnos az elsõ évad az másabb volt de ez nagyon gyenge , igazad van 11 rész van hátra már most már megnézem, mert sorba hagyom abba õket, egyáltalán ez a sok nyálasság nem érdekel. a történet ez annyi szálon fút de még sem mond semmit, mindenbe bele kapkodnak, és annyi, egyetlen száll nincs elvarrva.
malvinkicska 2016 aug. 14. - 16:28:37
(418/444)
Abban igazad van az elején tudni kell abba hagyni, én mostanában már nem is nézek csak török sorozatot és olaszt aminek van linkje. Ennek az elsõ évada nem volt ilyen semmi, jók voltak a színészek, most sem az õ játékuk, maga a történet semmi emlékezés, meg sok töltelék aminek semmi mondandója nincs. Az utóbbi évben a Televisas sorozatok egyenlõ a nullával, mindnek egy a témája ez nagyon untató, egyáltalán nem képes újra. Az RTL2-ön megy a Láncra vert szerelem, az is akkora marhaság párját ritkítja azt is abba hagytam. A FB-on fordítanak török sorozatokat azt nézem ha fárasztó ott ülni de meg éri. Az Izaura TV fog indulni, ott is sok ismétlés, meg azt olvastam a török sorozaton kivül, meg még egy ami ér valamit a többi kint is megbukott, akkor miért azt hiszik nekünk minden zagyvaság jó.
5/10
Máriácska 2016 aug. 14. - 12:07:38 5/10
(417/444)
Örülök, hogy én már az elsõ részek után abbahagytam ennek a sorozatnak a nézését. Annyi jó más sorozat van, melyeket - ha nem is közvetlenül a TV-ben - de on-line lehet nézni.
malvinkicska 2016 aug. 12. - 21:13:57
(416/444)
Látom nem ír senki megtöröm a csendet, ebben történetben sok mindent nem értek, miért ez a sok rossz ribi ebben a sztoriba, ez az Iliana amit követ Gonsalóért, az már gyomor forgató. A másik a kis csajok tétovák annyian vannak már nem is tartom érdemesnek a nevük említését, egyik nap ez a másik az a pasi jön be nekik. Az a Leonel egy féreg senki nem bír vele nevetséges, annyi ügyvéd rendõr, csak nevileg, vannak, mert nem csinálnak semmit. Vale ábrándozik már több hete Mau után, és abból alig van valami csak eza sok töltelék aminek nincs értelme, szóval nem sokat mondó sajnos, nem jobb rosszabb lett.
malvinkicska 2016 aug. 11. - 14:48:41
(415/444)
A történet egyre érdektelenebb legalább is nekem, semmi jót szépet nem tudok írni, mert szinte annyira gyenge, hogy talán szót sem érdemel. a történet sehova nem halad, az a kis semmi Tóbias a minden, ki kíváncsi rá, hogy az iszik és kórházban vana cselédek jajgatnak körülötte, szóval dög unalom az egész. Valenak és Maunak alig van jelenete, szóval ez is el van szúrva rendesen. Az a mocsok Nuria kést vagy mit lopott a cipõjébe tette, amíg a nõvér kiment, az is olyan gagyi az éget keze nagy mûkörmök, szóval semmi.
malvinkicska 2016 aug. 09. - 15:08:27
(414/444)
Fent van megnéztem, most nem volt annyi emlékezés és így jobb, eza szemét Leonelnek kellene még lebukni, nagyon ronda egy ember, mindenkinek csak árt. Az a nõ a kórházban miért nem mondja meg neki nem mindegy hol fekszik ,de az orvos mondta halálos beteg. A sorozatban a férgek nehezen hullanak sajnos nagyon sok a rossz benne és élnek, és virulnak, ezért is olyan sablonosak ezek a sorozatok, nem képes más irányt venni, az utolsó percig benne vannak a gonoszok. Vale és Mau egymásra találása is nagyon nehezen megy, már mindent kitaláltak, csak hosszabb legyen.
malvinkicska 2016 aug. 08. - 18:42:53
(413/444)
Szia fent van a 123 -as online sorozatokon, még nem néztem meg de fogom ha már fent van.
kikelet54 2016 aug. 07. - 21:20:31 Előzmény malvinkicska
(412/444)
Igen, már megnéztem az utolsó két részt, de lehet, hogy jobb is, hogy nem láttuk a 123. részt, Nuria megkínzását.
Mindenesetre jól megjárta, egy cseppet sem sajnálom, mint ahogy a család tagjai is mind elfordultak tõle. Mást nem is érdemel, annyi rosszat elkövetett a pénzért, a gazdagságért, most már ideje, hogy õ is szenvedjen.

Mau és Vale aranyosak együtt, gyönyörû víz alatti túrát tettek, remélem már nem sokat kell szenvedniük /még Julieta hátra van/,
ideje volna már összehozni õket.

Jaime "lebukott" a fia elõtt, aki megértette, és megígérte, hogy segít neki.
malvinkicska 2016 aug. 07. - 17:22:44
(411/444)
A FB-on fent van 124-25, csak a 3-as nincs lehet elveszett, vagy mi, most már nem értem.
malvinkicska 2016 aug. 07. - 17:22:44
(410/444)
A FB-on fent van 124-25, csak a 3-as nincs lehet elveszett, vagy mi, most már nem értem.
kikelet54 2016 aug. 07. - 10:52:38
(409/444)
Köszi, akkor még várok estig, hátha addigra feltöltik. Szeretek minden részt látni.
malvinkicska 2016 aug. 07. - 10:15:14
(408/444)
Sehol nincs a 123-as azt ígérték felteszik a FB-on olvastam, reméljük, hogy igen.
kikelet54 2016 aug. 07. - 06:33:39
(407/444)
Ha valaki látta a 123. részt, pár szóban írja már meg, hogy mi történt, mert sajnos nem tudtam nézni a tévében, már a 122. végét sem láttam, de az már fent van a sorozatbaráton, ahogy a 124. és a 125. rész is.

Elõre is köszönöm!

Jó hétvégét mindenkinek!
mary0114 2016 aug. 06. - 21:21:53
(406/444)
Óh, hidd el tudom. :) Hamarabb észrevettem, mint az újságok. Ahogy azt is, hogy már szakítottak.
malvinkicska 2016 aug. 06. - 16:14:51
(405/444)
A 123-as kimaradt, amúgy igazán nem sokat mondott az egész, az hogy megkínozta Nuriat aza másik bolond elég borzalmas, már akármilyen ronda is volt, azért nem így képzeltem. Aztán Mauék kerülgetik egymást, Valéval annak is mi értelme, az utolsó részre hagyják, csapni való és kész.