jj9175 2008 dec. 21. - 21:42:24
(15/115)
Ilyen szar filmet még életemben nem láttam! Már az elsõ 15 perc után ki kellett volna jönnöm a moziból, de végig abban bíztam, hogy talán most jön valami pozitív fordulat, és végre lesz benne valami igazán vicces, szórakoztató, megható ... valami olyasmi, amitõl egy kedves kis karácsonyi vígjátéknak lesz az egész. Sajnos, hiába vártam, mivel a film egy igazi büntetés. Csodálkozom rajta, hogy Reese elvállalta ... de úgy látszik van az a pénz, amiért õ is eljátszik bármit. A nevével sikerült eladni ezt a szart is.
A poénok közhelyesek, lerágott csont mindegyik. Elõre lehet tudni, hogy kinek mi lesz a következõ lépése. Egyetlen olyan karakter nincs a filmben, aki legalább egy pozitív emberi értéket hordozna, vagy valami morális többlettel próbálna emelni a színvonalon. Azon a színvonalon, ami ennél mélyebben már nem is lehetne. A karakterek egytõl egyig rendkívül egyszerûek, prosztók, igénytelenek és obszcének. Számos esetben egyszerûen gusztustalanok.
Aki képes volt magából kipréselni egy ilyen forgatókönyvet, az minimum kezelésre szorul, és egy szánalmas beteg ember. Se morális se erkölcsi mondanivalója nincsen a Karácsonnyal kapcsolatban, ráadásul amit humorérzéknek gondol önmagáról, az nem más, mint értelmetlen tinédzseres ökörködéssel, amit pár négy elemis kocsmában könyöklõ még viccesnek is tart.
Akibe szorult egy kis emberi jóérzés legalább így karácsony táján, az ne büntesse magát ezzel a filmmel.
Ha ez a film kasszasiker lesz, az egyenlõ a világ totális szellemi és kultúrális válságával.
Boldog Ünnepeket Mindenkinek!
7/10
Najim 2008 dec. 21. - 20:24:57 7/10 Előzmény Petrapetrus
(14/115)
Én ma láttam és nekem teccet 10/7
3/10
Petrapetrus 2008 dec. 20. - 12:56:26 3/10 Előzmény ljrw76
(13/115)
Köszi! :-)
ljrw76 2008 dec. 19. - 11:55:00 Előzmény Petrapetrus
(12/115)
Nekem tetszett a film, jókat nevettem a poénokon, és nem csak én, hanem a mozi teljes közönsége is. Vince Vaughn vicces volt, a poénok legnagyobb része vele, vagy miatta történt, de Reese nekem jobban tetszett, bár vele szemben kicsit elfogult vagyok, mivel Õ a kedvencem. A családtagok is jók voltak, talán Brad apja és testvérei, valamint Kate anyja tetszettek a legjobban.
A film vége persze nem igazán meglepetés, de szerintem egy karácsonyi vígjáték igenis a családról, a szeretetrõl szóljon, és szórakoztasson, azt pedig ez a film megtette.
Szóval ajánlom!
10/10
Vicky95 2008 dec. 18. - 13:58:26 10/10 Előzmény KF
(11/115)
igen szó szerinti fordításban...:)
ezen én is meglepõdtem
3/10
Petrapetrus 2008 dec. 18. - 13:11:38 3/10
(10/115)
Látta már valaki??
Érdemes megnézni?
Charming 2008 dec. 03. - 22:55:02
(9/115)
Én is nagyon várom már a hazai bemutatót, a trailer alapján nagyon jó kis karácsonyi filmre számíthatunk, Reese-tõl és Vince-tõl! :)

Akit érdekel a Négy karácsony vagy Reese, az kattoljon ide:
www.dynamicweb.hu/reese/index.php
mademoisellemnq 2008 dec. 01. - 19:58:37
(8/115)
KF 2008 nov. 12. - 21:07:48
(7/115)
Köszi a gyors választ! Szerintem biztos jó lesz! De tényleg ez a magyar címe?..Négy Karácsony..szó szerinti fordításban?..:/ máskor mindig kitalálnak valami mást...
sipka 2008 nov. 09. - 18:37:45 Előzmény KF
(6/115)
A hazai premierje december 18.-ára várható :)
KF 2008 nov. 09. - 14:15:52
(5/115)
Nem mûködik az elõzetes linkje, gondolom leszedték tube-ról, de ez nekem mûködik, jó lesz ez...go to the cinema..:DD

http://www.youtube.com/watch?v=D7vV5rQ_eUU
KF 2008 nov. 09. - 14:12:12
(4/115)
Köszi az infót, várjuk már nagyon :D
Am mikorra várható a magyarországi premierje? Én pénteken a moziból kijövet láttam plakáton a filmet, gondolom akkor Magyarországon is bemutatják..nem úgy mint Vince Vaughn tavalyi karácsonyi filmjét a Fred Claus-t (A másodmikulás)...remélem egyszer arra is sor kerül és legalább dvd-n kiadják...:)
sipka 2008 szept. 15. - 21:10:02
(3/115)
Nem kell karácsonyig várni az elõzetesre, mert végre megérkezett!!
S ahogy átfuttotam ezt a két és fél perces videót, rákellett jönnöm, hogy tévedtem az elözõ hozzászólásomban... Hiszen azt írtam, hogy a filmben szereplõ pár elakar láttogatni a szüleikhez, pedig errõl szó sincs.
Egy melegebb éghajlattal rendelkezõ kontinensre szerettek volna eljuttni, de a repülõgép-járatok kimaradása, illetve az ezen botrányt felkapó híradó adások miatt kényszerülnek összeverbuválodni szeretteikkel :)

UI: De ki a francot érdekel ez a kis elírás! :P Itt a "trailer":

www.youtube.com/watch?v=5x58ZwOoN9c
sipka 2008 szept. 11. - 15:44:20
(2/115)
Oké... Akkor nézzük meg a film alapszituációját: Van egy békésen éldegélõ párocska, akik karácsonykor elakarnak láttogatni a szüleikhez... S ezen túra megvallosítása miatt 4 helyre kell elmenniük.
Azt kérdezitek, hogy: MIÉRT?! Azért, mert mindkettõjüknek elváltak a szüleik, akik (az idõ folyamán) másokkal házasodtak össze, így 4 különbözõ helyszínt kell felkeresniük, hogy egyik szülõ se sértödjön meg.

Szerintem vicces filmnek ígérkezik :P Fõleg, hogy Vince Vaughn és Reese Witherspoon alakítja az "álompárt" akik majd becsavarodnak a rokonoktól :)
Az amerikai bemutatója november 26.-án lesz.

UI: Valamilyen véletlen folytán eddig csak egy "Tvspot" került fel a filmrõl.... Fogalmam sincs hol késik a rendes hosszúságú elõzetese. Így hát (mivel nincs más), be kell érnünk ezzel a 32 másodperces videóval :I

www.youtube.com/watch?v=yC74ga717gU
susan88 2008 szept. 04. - 22:04:39
(1/115)
a két fõszereplõ nagyon jó színész,remélem a film is az lesz:)