10/10
niamano 2010 febr. 14. - 22:32:53 10/10
(4/4)
Lux Elvira egy fantasztikus ember, nem sokat tudtam róla, de "szájtátva" néztem a mûsort. Köszönöm, ritkán ér ilyen élmény a TV-bõl!
kgyuri0 2009 dec. 18. - 00:33:15
(3/4)
Értelemzavaró hiba a be nem járatott billentyûzet ördöge:

"hogy a férjet,KohlerGyulát(mérnök) mint ha Göncz tatából s HarkányiEndrébõl mixelték volna."
kgyuri0 2009 dec. 18. - 00:30:08
(2/4)
Hát,megnéztem.
Ahhozképest, hogy milyen híresztelések terjednek és terjedtek mióta a fejemet tudom, ahhoz képest nem is olyan rémes.
Emberileg nem különösen rokonszenves családot ismertünk meg, azzalgyüt, hogérjet,KohlerGyulát(máérnök) mit ha Göncz tatábólHarkányiEndrébõl mixelték volna.

Fura, hogy mint ha nem lennének "szórakoztató" emberek(Pedig mostanában elég divatos nagyemberek, tudósok életét velük való beszélgetésbõl megismerni - VeiszerAlinda pl remek beszélgetéseket folytat, némelyik katartikus szinte. Hát ilyesmirõl szó se volt.
A doktornõ(professzornõ?) abszolut domináns "nõstény".
Nem róla fogják a szerénység szobrát mintázni, pedig tapsztalatom szerint ott kezdõdik a nagyság.
Meg még a humornál. Érdekes, hogy úyg tûnt, humora van. Lehet, rövid volt az idõ, hogy alapos benyomást lehessen szerezni.
kgyuri0 2009 dec. 17. - 12:39:47
(1/4)
Na, ez nemlesz semmi:

"(...)Késztetést érzett hogy az aggyal nem mint a szervvel, hanem a lényével, pszichével foglalkozzon"(...)

ezek szerint az "agy lénye" apsziché.

Valaki itt nagyon ad a kultúrára.
Tkp. a mûsorra ennek ellenére kiváncsi vagyok.