Téma: Ó, anyám!

Karl800110 2017 máj. 12. - 11:57:19
(4/24)
5/10
Muya 2017 máj. 12. - 07:57:16 5/10
(3/24)
És a szinkron is jó "sz@r" lett. Mezei Kitty hangja egyáltalán nem illett Egyébként mostanában mindenkit Mezei Kittyvel szinkronizáltatnak. Nincs más? Goldie Hawn magyar hangja meg vagy Andresz Kati vagy Kovács Nóra volt. Udvaros Dorottya nekem nagyon furcsa volt.
sofi 72 2017 máj. 11. - 21:34:49
(2/24)
Hulladék. Egy jelenet volt - kb. 5 másodperc - ami vicces volt. Goldie sajnos szét van plasztikázva, így pont a legnagyobb erõsségét nem élvezhetjük, ami miatt - szerintem - az egyik legnagyobb komika volt régen; a mimikáját. Ráadásul nem tudom, ki volt az az idióta, aki egy "akció vígjátékban" szerepeltetni akar egy olyan idõs nõt, aki nemhogy futni, de már tempósan sétálni sem tud. A leánykáját játszó nevenincs szöszi, borzalmasan gyenge, ronda, gusztustalan, irritáló. Valahonnan ismerõs volt a lelköm, de cirka két óra kevés volt, hogy beugorjon, honnan is.
Ha a "külsõségektõl" eltekintek, akkor sem lehet semmi pozitívumot mesélni a filmrõl. Rendezés is moslék volt, sõt, még az a nyomorult táj sem látszott rendesen, hogy legalább az dobott volna valamit a sztorin. Tulajdonképpen sokkolóan sz@r az egész, nincs is mit regélni róla többet...
5/10
Muya 2017 máj. 11. - 19:41:33 5/10
(1/24)
10/5 Goldie Hawn miatt. Számomra egyszer nézõs. Vannak benne vicces történések és párbeszédek, de azért elég erõltetett. Szerintem.