Téma: Odaát

10/10
szolnok09 2010 okt. 05. - 22:56:08 10/10 Előzmény rooneygirl
(6796/7736)
Ez mondjuk már mondtam, de nekem is ez az egyik legnagyobb problémám, h ZENÉT akarok!!!!!!!
Hát az elején az a kis álom, elmegy, de az "összehasonlításnál", már mehetett volna vmi ütõsebb, mint az a langyos dallamocska...
Karenina 2010 okt. 04. - 21:43:38
(6795/7736)
Megnéztem az elsõ részt és szerintem kiábrándítóan primitív lett. Nem fejlõdtek semmit az utolsó rész óta, sõt ez nekem egyike volt a leggyengébb részeknek - pedig ebben kellett volna nagyot durrantani. Sam úgy jön vissza, mintha csak a sarki boltba ugrott volna el sörért, csak sokáig tartott neki. Az hogy Dean úgy kerül a képbe megint, hogy egy középkategóriás démon megtalálja - amit jól tudjuk, hogy a fiúk kisujjal lenyomnak - az olyan önmagához méltatlan módja Dean visszatérésének. De az hogy a rokonok a semmibõl hirtelen idepottyantak, aminek se füle se farka az szerintem már kissé komikussá teszi a részt.
Ennél nehéz rosszabb részt csinálni, úgyhogy a jó hír, hogy a következõ részeket jobban fogjuk élvezni.
Trisha72 2010 okt. 04. - 21:41:53
(6794/7736)
Szerintem az 5. évad vége tökéletes befejezés lett volna. Úgy érzem mintha ezek a részek kicsit erõltetettek lennének, bár valóban jobb lett a második rész mint az évadnyitó. Na mind egy.... azért jó sorozat. De kiváncsi lennék a végleges végeredményre :P
rooneygirl 2010 okt. 04. - 21:21:38
(6793/7736)
A 2. részrõl: Nekem egy fokkal már jobban tetszett, mint az évadnyitó. Talán kettõvel is.:) Már akadtak benne poénok itt-ott, egyre furább a nagypapi figurája (legalábbis nekem), Dean se volt már annyira "kisvárosi" és nyálas, bár a régi Deantõl még messze van. De én már abszolút bizakodó vagyok. Azt pedig nagyon várom már, hogy a következõ részben végre újra az Impala volánja mögött lássuk Deant, és végre halljuk, ahogy abban a kocsiban felbõg a motor, mert az hozzá tartozik az Odaáthoz! És Sam autója nagyon gáz!:) Ja, és nem tudom, ki hogy van vele, de kicsit több ZENE kéne! Régen annyira jó volt a sorozat zenéje. Mostanában abból is visszavettek...
10/10
szolnok09 2010 okt. 04. - 20:44:32 10/10
(6792/7736)
uppppsz, ez lemaradt, a f*sza reklám, már meg van, csak a tv6-on...
10/10
szolnok09 2010 okt. 04. - 20:43:28 10/10
(6791/7736)
Ha ezt fészbukon írod, még lájkoltam is volna :)
De, én ilyenekrõl már nem is álmodom, ugyanúgy, mint a 2. évados DVDrõl, illetve a 3. évad tv-ben való leadásáról, vagy a 4. évad szinkronjáról...
island 2010 okt. 03. - 22:01:03
(6790/7736)
Heti sorozat. Volt is pénteken a 2. rész, és már magyar felirat is van hozzá.
Az imdb-n dátumozzák a részeket, ott lehet majd értesülni az esetleges szünetekrõl is.



(Október 15-tõl (péntek) újra elkezdi vetíteni a 2. évadot az RTL Klub hajnali 0:50-kor.)
10/10
szolnok09 2010 okt. 03. - 12:33:46 10/10 Előzmény TheOriginalP
(6789/7736)
Sztem nem csak amiatt lett borúsabb a véleményed amit írtál, hanem rátapintottál a lényegre.
SPOILER
És most nekem is egy kis személyes, én egész nyáron azon izgultam h milyen AC/DC számmal kezdik. Erre mit csináltak? Dean "álmodozik" arról h milyen rossz volt régen, oszt ennyi, sztem ettõl még lehetett volna vmi zúzós AC-re összefoglalni a dolgokat, na de mindegy. És ha jól veszem ki nem én voltam az egyetlen akinek nagyobb elvárása lett volna az egésszel kapcsolatban, tekintve h évadnyitó.
Bár, ahogy nagypapiék, szépen susmusban, elvitték a dzsint, a megölése helyett, és nem szóltak a srácoknak, na ott van vmi... Szóval csak egyet érteni tudok emberekkel, itt tényleg bûzlik vmi...
Úgyhogy megvárom mi fog még benne történni, aztán... majd meglátjuk.
TheOriginalP 2010 okt. 02. - 10:31:29
(6788/7736)
A helyesírási hibákért meg bocs, egész héten 12-óráztam, és nem vagyok még túl kipihent. Valószínûleg ez is közrejátszik a borús véleményemben.:D
TheOriginalP 2010 okt. 02. - 10:29:39
(6787/7736)
Hát, megnéztem másodszor is az évadkezdõ részt, de akárhonnan közelítem meg a részt, nekem bizony nem tetszett.

A továbbiakban spoilerek az elsõ részrõl, szal akit zavarja, ne olvassa.

Az, hogy Sam kijutott a pokolból még rendben, hiszen amikor Lucifer kiszabadult, akkor sem hordozótesttel együtt jött elõ (ergo a "börtön" neki készült csak, nem neki és a hordozónak, de akkor hol van legkisebb Winchester? :D).
Az se ütött meg, hogy az öreget is feltámasztották, bár ezt erõsen a Spoilereknek köszönhetem. Viszont hogy még 3 sosem látott rokont elõástak, az már kicsit sok az ízlésemnek. Talán azzal ronthatták volna el, ha az unokatesók közé négert, kínait, esetleg amazonasi indiát is tesznek.
Külön fáj, hogy Bobby ilyen kevés szerepet kapott az epizódban, hiszen a 3. évad óta õ a kedvenc karakterem, de ez csak személyes szálka, ezért ugorjunk.
A sztori, az megint egy érdekes kérdés. Hiszen nem volt rossz. Sõt, még az egészen elmegy kategóriába is be lehetne rakni, ha mondjuk valahol a 3-10, vagy a 15-19 rész között járnánk. De mint évadnyitó (fõleg úgy, hogy nagy megújulásokat, változtatásokat ígérnek), kifejezetten harmatgyengének találtam.
Az egyetlen igazán értékelhetõ rész Dean és Sam záróbeszélgetése (azért a srácok csak tudnak már együtt dolgozni :D) és Dean döntése volt (bár mint gyaníthatjuk, ez az állapot úgysem marad sokáig).
Elnézést a morózus véleményért, de én tényleg jobbat vártam (bár ez az én hibám.)

Sajnos egyenlõre úgy áll a kép, hogy Kripke kevesebb szerepvállalásával csak vesztettünk...
10/10
annana 2010 szept. 28. - 19:52:04 10/10
(6786/7736)
Ááá megnéztem a 6. évad elsõ részét és hát tetszett persze kicsit izgibbet vártam de ez sem volt rossz de azért remélem hogy Dean és Sam együtt fognak vadászni mert így a jó :)
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 14:31:46 10/10
(6785/7736)
Köszi :)
Bár nem törekedek a happy endre ,a civilek beáldozása mindig nagyon felkúrja az agyam.(Érdekes hogy katasztrófa filmeknél nem)
De attól még lehet hogy bepróbálom. :-)
10/10
trl007 2010 szept. 28. - 13:54:23 10/10
(6784/7736)
Az a helyzet, hogy elõfordul, amikor be kell áldozni a civileket is. Apukát pedig azért nem lõtték le, mert már kiment belõle a démon. Tehát csak úgy embereket nem lövöldöznek le azért, mert egyszer volt benne valami. Viszont ha benne van, akkor kénytelenek. A 4. évadtól (asszem...) pedig Samnek lesz egy olyan képessége, hogy a megszállt test megölése nélkül is ki tudja ûzni a démont.

Azért egy jó tanácsot engedj meg: ha csak ezért nem kezdenéd el nézni a sorit, akkor amúgy sem tetszene. Persze, fontos, hogy megmentsék az embereket, de elsõsorban a gonosz elpusztítására törekednek. A legtöbbször azonban megtalálják a módját, hogy mindenki jól járjon :)

Én csak ajánlani tudom, eszméletlenül jó sorozat!! :D
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 13:37:12 10/10
(6783/7736)
Még nem láttam a sorit csak most akarom bepróbálni és egy rész amit láttam jó volt de ha ártatlan gyilkolós fõhõs által azt nem nézném
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 13:36:01 10/10
(6782/7736)
Én egy vmit kérdeznék :
Olyasmit hallottam hogy a lényeg az hogy ilyen démonok megszállják az embereket és a testvérek megölik a démonokat.
És mi van az emberekkel.Akkor az is meghal?Merthogy lelkiismeretesen gyilkolták a civileket abban a részben amit láttam.De azért az apjából már kiment õt már nem lõtték agyon....
Csak azért mert nem szeretnék egy olyan filmet elkezdeni ahol a fõszereplõt ártatlanokat ölnek és jónak mutatják
(Nem mondom hogy ilyen film csak kérdezem hogy ilyen-e?)
island 2010 szept. 27. - 21:23:50
(6781/7736)
Én (is) vegyes érzelmekkel vártam az új évadot (húzzák-nyúzzák...). De persze néztem az elsõ részt. Néztem, néztem, és egyszer csak vége... Mi a szösz, csak 20 perces részek lesznek?!?!? Aztán látom, hogy neeeem ,már eltelt a 40 :D Úgyhogy nem volt ez rossz. Megy ám a sunyítás a vadászok részérõl :D jó lesz, jó lesz
és a kezdõkép, sztem is baromi klassz.
rooneygirl 2010 szept. 26. - 21:54:06
(6780/7736)
Megnéztem. Nem is tudom. Eléggé vegyes érzések kavarognak most bennem. Nagyon vártam, hogy végre folytatódjon a sorozat, de féltem is tõle egy kicsit, hogy mit tudnak még kihozni a sztoriból. Jó volt újra látni a fiúkat, de nekem kicsit csalódás volt ez a rész. Mindig Dean-párti voltam, az elsõ résztõl kezdve, de ez a Dean már nem az a Dean. Fura volt ez az epizód. Egyenlõre nem tudom hova tenni magamban. Remélem beindul majd a dolog. Nagyon bízom benne.
Mindentõl függetlenül örök és abszolút kedvenc marad a sorozat!:)
kymara 2010 szept. 26. - 17:34:12
(6779/7736)
Seth befejezte a feliratozást.
Kedves Supernatural-rajongók!

Sajnálattal közlöm Veletek, hogy ezúton "bedobom a törölközõt".
Köszönöm Nektek a figyelmet, a véleményeket, kritikákat, jót-rosszat, mindent, amit kaptam.

A feliratot mostantól Cat fogja fordítani, õ az Entourage, és az elsõ évados Glee feliratok fordítója. Fogadjátok az õ munkáját is szeretettel!

Köszönöm a megértést, és köszi Catnek is!

seth_greven
10/10
offtopic
jen 2010 szept. 26. - 14:13:37 10/10
(6778/7736)
http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/3849129/supernatural-hu
nem Seth Greven, de egész jó a felirat:)
kymara 2010 szept. 25. - 17:32:16
(6777/7736)
Felirat holnap várható.