Téma: Odaát

táncostrabi 2010 szept. 16. - 19:29:35 Előzmény Vinogradov
(6756/7736)
HELLO ODAÁT RAJONGÓ TÁRSAK!
segítsetek nekem, annak a promónak kéne a zenéje amit mostanság adnak a viaszathaton.
köszi elõre is
Vinogradov 2010 szept. 14. - 19:40:34 Előzmény Gabi'91
(6755/7736)
"Igen, igen rosszul fejeztem ki magam az Impalával kapcsolatban :) (mondjuk talán annyiban igaz, hogy az egész sorozat kis túlzással ott játszódott :D)"

Igen, az egész sorozat alapja az a kocsi.

Igazából az Dean személyiségének fizikai kivetülése - sör, hamburger a kézbe, AC/ DC - természetesen kazetta :) - a lejátszóba - ez aztán az élet!

Egyébként a sorozat egyik legfílingesebb jelenete, mikor asszem talán a harmadik évad fináléjában már végképp reménytelennek tûnik a helyzet, egyszer csak Dean benyomja a Bon Jovi-tól a "Dead or alive"-ot és elkezdik Sam-mel üvölteni a szöveget, miközben az Impala süvít az úton.


"Mindenesetre most bedobtak pár új promot, ami méginkább felcsigázott, úgyhogy várom a 24-ét, addig meg marad az AC/DC max hangerõn :D"

A SupNat iszonyatosan jó zenékkel van tele.

Pl. a sorozat himnuszává lett "Carry on my Wayward son" c. Kansas szám (jelen pillanatban is ez a csengõhangom) tette újra népszerûvé a teljesen elfelejtett, zseniális hetvenes évekbeli art rock együttest.

Ha csak ennyi eredményt könyvelhetne el a sorozat, már akkor nagyon szeretném... :)
Gabi'91 2010 szept. 13. - 20:51:24 Előzmény Vinogradov
(6754/7736)
Igen, igen rosszul fejeztem ki magam az Impalával kapcsolatban :) (mondjuk talán annyiban igaz, hogy az egész sorozat kis túlzással ott játszódott :D)
Nálam is ez lesz az elsõ ilyen évad, és egyelõre fogalmam sincs, hogy hogy fogom kibírni az egy hetet, a téli szünetet meg végképp nem :D
Mindenesetre most bedobtak pár új promot, ami méginkább felcsigázott, úgyhogy várom a 24-ét, addig meg marad az AC/DC max hangerõn :D
Vinogradov 2010 szept. 11. - 19:47:32 Előzmény Gabi'91
(6753/7736)
Igen, igen, SPOILER-re én is csak SPOILER-rel tudok válaszolni:


"Az 5. évad kicsit eltért az elõzõektõl, valahogy nem volt akkor WTF, mint megszoktam, de nagyon tetszett. Az ahogy Kripke az Imapalára, bocsánat AZ Impalára :) húzta rá a sztorit egyszerûen tökéletes volt. Imádtam végig azt a kocsit (na meg azt is, ahogy Dean imádta Õt:) )"

Nem az ötödik évad épült az Impalára, csupán a finálé. Az mindenesetre biztos, hogy állati fílinges volt, hogy a rész ezzel indított.

Meg Chuck stílusa is sokat javult a végére... :)



"Bár mikor megnéztem a részt, felkiáltottam, hogy 'Basszus, Õ volt Isten!' :D."

Haha,,errõl sok helyen olvastam már, de én biztos vagyok benne, hogy nem õ az.

Akkor már inkább Winchester papa. :)



"Lényeg a lényeg, szeptember 24-e nem jöhet el elég hamar, de kicsit bennem van a félsz: Mi van, ha ez már nem AZ a Supernatural?..."

Hát igen - én is nagyon várom már.

Azért is, mert ez lesz az elsõ SupNat évad, amit hétrõl hétre, a vetítéseket követve és nem darálva fogok nézni.

Kíváncsi leszek, milyen lesz így követni a sztorit.
ginukaa 2010 szept. 10. - 21:07:40
(6752/7736)
úúúúúúú...:S de ott legalább normálisan megy nem úgy mint itt:S:D
Vazeljevics 2010 szept. 10. - 18:56:48
(6751/7736)
Hello
Én is bírom nagyon az Odaát-ot, de azt hiszem, hogy a Magyarországi vetítések meg vannak pecsételve...
Én Szlovákiai vagyok, és hogy ez hogy jön most ide?
Hát úgy, hogy nálunk az egyik TV csatorna megvásárolta az Odaát-ot egészen az 5.évadig, most megy náluk a 3.évad szlovákul, aztán jön a 4.-dik és az 5.-dik évad is...
Szóval azt hiszem, nem lehet panasz, talán csak annyi, hogy éjjel 2-kor vagy rosszabb esetben 3-kor nyomják a részeket...
10/10
Babca 2010 szept. 10. - 18:08:48 10/10
(6750/7736)
Ez a kedvenc sorozatom. Imádom. Már nagyon várom az új évadot. Szeptember 24-én jön az elsõ rész :)
10/10
AngelÁgi 2010 szept. 09. - 21:20:29 10/10
(6749/7736)
Na na...nem lépett le...inkább azt mondta a háttérben besegít ötletekkel..meg egy két részt még miníg õ rendez:)
Gabi'91 2010 szept. 09. - 20:40:05
(6748/7736)
Mindenki mondta, hogy nézzem, nézzem. Hát néztem. És tátott szájjal. Kb. két hét alatt daráltam le az 5 évadot, most végeztem a fináléval, szóval extra friss az élmény. :) Nem igazán szeretem a thrillereket/horrorokat, csak max. színész miatt nézem meg õket, vagy mert a trailer megfogott. Korábban ezért is nem érdekelt, na meg azt sem tudtam elképzelni, hogy engem egy szellemvadászos dolog lekössön. Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Végig izgultam, nem volt unalmas, egyszer sem volt olyan, hogy ne akartam volna még egy részt megnézni.
A két fõszereplõ srác zseniális együtt, hihetetlen nagyokat tudtam nevetni a poénokon, ugyanakkor volt, hogy megkönnyeztem õket :) Jared Padalecki nagyon fiatal még az elsõ évadban, viszont az, ahogy akkor eljátszotta Meget, az valami óriási volt. Felvette ugyanazokat a mozdulatokat, hihetetlenül jó volt.

Innentõl pedig kicsit muszáj SPOILER-eznem.

Az 5. évad kicsit eltért az elõzõektõl, valahogy nem volt akkor WTF, mint megszoktam, de nagyon tetszett. Az ahogy Kripke az Imapalára, bocsánat AZ Impalára :) húzta rá a sztorit egyszerûen tökéletes volt. Imádtam végig azt a kocsit (na meg azt is, ahogy Dean imádta Õt:) )
Rettenetesen várom már a 6. évadot, de remélem nem szúrják el. Most, hogy Kripke lelépett, nem biztos, hogy ugyanaz lesz, mint eddig. Állítólag az Õ távozását szimbolizálta Chuck eltûnése is. Bár mikor megnéztem a részt, felkiáltottam, hogy 'Basszus, Õ volt Isten!' :D.
Lényeg a lényeg, szeptember 24-e nem jöhet el elég hamar, de kicsit bennem van a félsz: Mi van, ha ez már nem AZ a Supernatural?...
10/10
Pickwick 2010 szept. 08. - 21:47:55 10/10 Előzmény Ivy66
(6747/7736)
Én is vártam, erre nem volt. Pedig már épp megkedveltem a tv6ot, de most ez megint idegesítõ húzás volt... :-/

Nem igaz, hogy nem képesek egyszer normálisan leadni. Semelyik sorozatot, semelyik tv adó... 2010-ben. Komolyan a hányinger kerülget, ez már annyira szánalmas.
10/10
makaveli90 2010 szept. 08. - 19:58:23 10/10
(6746/7736)
Abszolút kedvenc sorozatom már 1 éve. Minden kedõnek ajánlom, hogy eredeti hangal nézze, magyar felirattal ha kell. És az elsõ évedtól az utolsóig, egy részt sem kihagyva.ne elvétve nézzétek vagy a közepétõl, ez egy kerek nagyon jó sztori.
Ivy66 2010 szept. 07. - 22:05:15 Előzmény AngelÁgi
(6745/7736)
Áááááá! Tegnap én is odakészültem a tv elé, hogy megnézzem a kedvenc sorozatom (kevés van ilyen), erre csalódottan kellett látnom, hogy nem adják. Ma néztem utána, hogy csak csütörtök este lesz?! :-o Miért kell folyton variálni a mûsoridõket?!
10/10
szolnok09 2010 szept. 07. - 20:17:35 10/10 Előzmény Vinogradov
(6744/7736)
Nem akarom lelõni a poént, de ha már most percekig kéresgélted az állad, garantálom, h az utsó részek után ott is marad napokig (tapasztalat :D), és én most kezdtem újra nézni az egészet, a nyáron, pedig az 5. évadot már kb. "élõben" láttam, de még most is simán oda tud bilincselni a tv-hez és csak éjjel kettõkor veszem észre magam, de még akkor is viaskodok magammal, h még egyet.
Bár sztem mostanra, vagy mire olvasod már túl vagy az utolsókon is, úgyhogy várjuk együtt a 6. évadot :D
Vinogradov 2010 szept. 07. - 12:06:28 Előzmény szolnok09
(6743/7736)
Hát igen, én is az utolsó mondatodban említettek közé tartozom.

Nálam úgy kezdõdött a dolog, hogy az rtl-en, mikor anno négy éve elkezdték adni, amolyan vacsora mellett nézõs sorozat volt.

Egy két részt láttam az elsõ, egyet-kettõt a második évadból. Tetszett, aranyos volt, gondoltam, majd egyszer pótlom.

Pótoltam.

Most nyáron.

Hatalmas és kellemes meglepetés volt.

Annyit üzennék azoknak, aki nem nézték meg eddig vagy most kaptak kedvet hozzá, hogy akik csak a második évadig látták a sorozat, nagyon sajnálhatják, mert a harmadik évadtól kezd igazán keményen beindulni a történet.

Nálam ezt abból vették észre a közelemben élõk, hogy míg a második évad még amolyan kajálás vagy munka melletti háttérzajként üzemelt, a harmadik évadtól mind inkább odakényszerültem a képernyõ elé és a negyedik évadtól nem is nagyon tudtam felállni.

Elképesztõ, hogy laza kis nyomozós sorozatból hogyan lesz a legkeményebb, legerõteljesebb sorozatörténeti élmények egyikévé, amit valaha láttam.

Az ötödi évad a legdurvább, én konkrétan több rész (5x08, 5x10, 5x14, 5x15, 5x16, 5x18, 5x19) után percekig keresgéltem az államat.

Jelen pillanatban az 5x19-nél tartok és csak annyit tudok mondani: lenyûgözõ, nagyszerû mestermunka, ami márcsak a megfelelõ betetõzésre vár.

Várjuk a 6. évadot!
10/10
AngelÁgi 2010 szept. 07. - 11:17:41 10/10
(6742/7736)
Én is várom ezerrel...né mondom mi ez ...miért nem kezdõdik..
Csüt lesz csak dupla adás vasárnap ismétlés... :(
10/10
Katharina 2010 szept. 06. - 23:05:29 10/10 Előzmény bincs
(6741/7736)
A francba! Miért vették le napi mûsorról???Csak csütörtök és vasárnap adják :-(
bincs 2010 szept. 05. - 00:46:27
(6740/7736)
bincs 2010 szept. 05. - 00:45:32
(6739/7736)
imádom, imádom, imádom. annyira kár hogy olyan késõn adják. ha valaki tud valamit hogy mikor jön ki dvd-én a 2 évad az írjon erre az email címre: kincsbin@hotmail.com
pepe107 2010 szept. 01. - 07:59:11 Előzmény silas2
(6738/7736)
A Perfect Circle - The Outsider

ez a címe,remélem erre gondoltál,mert ez van a legújabb ajánlóba
10/10
szolnok09 2010 aug. 30. - 21:15:13 10/10 Előzmény sawyerx
(6737/7736)
sztem nem csak a port van lemaradva sorozatok terén, hanem az egész magyar televíziózás, ilyen sorozatoknak nem tudják megvenni a folytatását, csak az egykaptafára készülõ nyomozós-, illetve kórházsorozatoknak (most nem nagyon akarom szidni ezeket, mert én is nézek NCIS-t meg House-t), de örülhetünk hogy egyéltalán eljutott hozzánk, fõleg h az elsõ évad nem hozta az elvárásokat, és a 2. már majdnem hajnalban kezdõdött :S
Nah mindegy kipanaszkodtam egy kicsit magam, most már egy fokkal jobb :)
És örülük h még most is vannak olyanok akik most kezdenek megismerkedni ezzel a sorozattal :)