Téma: Odaát

10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 18. - 21:47:55 10/10
(6976/7736)
a 3. évad zseniális, tele van akcióval, és hát nem kevés érzelemmel, szinte minden részben van vmi amin a hozzám hasonló szentimentális fanok elsírhatják magukat, ahogy Sam próbálja megmenti Dean-t meg minden, olyan aranyos... *-*

a 4-5. évadot nem szereted? hogyhogy? :S én bírom mind2t, a negyedikben a Castiel-szál érdekes h hogyan lesz a barátjuk meg hogyan lázad fel meg ilyenek, az ötödikben meg túl sok jó dolog van h felsoroljam (4 lovas, Gabriel, Lucifer, stb) :D de persze ez csak az én véleményem :)

Dean-t? jézusom, belegondolni se merek :S de igazából egyikbe se akarok belegondolni... Sam is halt már meg, Dean is, Castiel is... és egyiket se volt éppen könnyû végignézni... :S
10/10
GinnyWinchester 2011 ápr. 17. - 21:20:47 10/10 Előzmény relationships forever
(6975/7736)
sztem is jó a 6. évad, nekem semmi bajom vele, kivéve h mikor Sam még lelketlen volt, az kikészített, és most meg még furább visszanézni azokat a részeket amikor még nem tudtuk h mi baja van... nekem egyszerûen groteszk az egész, mármint, ha belegondolok h amúgy milyen aranyos, és akkor egyszer csak ilyen hideg lett meg minden, sztem borzalmas... de nagyon jól megcsinálták, szal grat :D

a My Heart Will Go On nagyon jó volt, én bírtam, csak egyre gyanúsabb ahogy Castiel viselkedik, mármint h miért hazudott... mert az tuti h még mindig nagyon is törõdik a fiúkkal, csak azért érzõdik h vmi a háttérben nem egészen okés... :S

a western részt már alig gyõzöm én is kivárni, sztem az évad egyik legjobbja lesz :) ami a többi részt illeti, nagyon félek h mi lesz, mert sztem itt minden lehetséges fal leomlik és mivel Kripke írja a finálét, olyan cliffhanger lesz h csak na :P bár azt nem tom h mi lehet az h "két váratlan haláleset" mert sztem a fanok már minden lehetséges verziót végiggondoltak, nem hiszem h lesz olyan ami tényleg 100%-ban váratlan lesz :P

kedves "relationships forever", mi biztosan jóban lennénk :D <3 nem sok lelkes magyar fannal találkoztam eddig, szóval most örülök :)
Ailey_ 2011 ápr. 17. - 13:10:42 Előzmény Dean88
(6974/7736)
Valóban, a 6. évad eleje tényleg nevetséges volt, és már majdnem sírtam, hogy hova fajulhat ez még.
Viszont az évad második felében kezd megint magára találni szerintem, még mindig nem az igazi, de jobb, mint volt. Az eheti rész kifejezetten tetszett, és a hátralévõ párat is bizakodva várom.
És szerintem azért már megérte végigszenvedni, hogy lássam azt a Kripke-féle cliffhangeres évadzárót. :D
relationships forever 2011 ápr. 16. - 15:01:59 Előzmény Dean88
(6973/7736)
én nem így vagyok vele egyszerûen imádom a hatodik évadot, már komolyan ott tartok hogy mikor omlik már le Sam fala mert már annyira izgulok és hát azért, most komolyan a 6x09-en meg a french mistake-e végig röhögtem hozták a formájukat :9 na meg a 6x12-ben az ölelés ki nem olvadna el tõle?
én imádom imádom imádom a sorozatot vez a világ legjobb sorozata és remélem lesz 7. évad :)

és az meg hogy olyan sok szünet van a részek között az a többi sorozatnál is jelen van ha minden héten lenne nem taretana õsztõl tavasz végéig egy évad mondjuk már ezt a mostani részt én sem nagyon bírtam töb mint egy hónapot kellett várni már komolyan minden nap csak azt mondtam hogy már csak x nap és megnézhetem :)
relationships forever 2011 ápr. 16. - 14:54:51
(6972/7736)
már csak 1 hét és végre megnézhetjük a cowboy-os részt
addig is még legalább 3 szor a my heart will go on-t imádom ezt a részt is :):)
Dean88 2011 ápr. 13. - 11:35:18 Előzmény cor
(6971/7736)
Teljesen igazad van. Én nagyon csípem a sorozatot, de én az 5. évad végén lezártam a történetet mert a 6. évad nevetséges. Már maga a történet gagyi, hogy Sammy, hogy kerül vissza. pfff... Gáz... Sajnos:(
4/10
sawyerx 2011 ápr. 12. - 21:53:02 4/10 Előzmény kymara
(6970/7736)
miazhogy' várjam ki? :D elsõ 3 évad dvdrip szinkron, 4. évad dvdrip felirat, 5.-6. hdtvrip felirat, minden részt láttam az eddigiekbõl, nehogy azt hidd, hogy nem szeretem a sorozatot -régen imádtam-, csak én nem isteníteni jövök ide, hanem "kritikálni" :D
cor 2011 ápr. 10. - 21:06:44 Előzmény sawyerx
(6969/7736)
én nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Az elsõ 4 évad a nagy favorit nálam, még az 5 is izgis, de a 6. évad nálam már nem annyira jó. Fõleg hogy ennyi idõt hagynak a részek között....
kymara 2011 ápr. 10. - 21:04:25 Előzmény sawyerx
(6968/7736)
Várd ki a 6. évadot. Csak úgy kapkodhatod a fejed....
10/10
Whisperer 2011 ápr. 10. - 20:39:36 10/10
(6967/7736)
Dean csengõhangja: Deep Purple: Smoke on the water (legalábbis amikor még én néztem, ez volt)
4/10
sawyerx 2011 ápr. 05. - 22:55:16 4/10
(6966/7736)
na, mostanában egyre többet szidtam a sorozatot, most megnéztem újra az elsõ 3 évadot, meg nekiállok a 4.-nek is, de az meg feliratos -,- :D

jó volt újra végignézni õket, adta a hangulatot, amikor még kisebb voltam, és összeszartam magam a bloody mary-s részen, és az elsõ 2 évadnak nagyon jó a feelingje. a 3. évad az a pont, ahol szerintem változás következik be, de az az évad is elég jó : )

viszont pár hiba, vagy logikátlanság, ami így kapásból eszembe jut, kíváncsi vagyok, mit szóltok:

1x01 - Dean otthagyja Samet, majd az utolsó pillanatban visszamegy megmenteni (?) -,- (tudom, kimaradt jelenet, de akkor is)
1x06 - az alakváltó ugye amikor felvette Zach alakját, ellopta a ruháit, és beöltözött, de amikor Deant suttyomban elkapja az utcán, akkor is elfut a plázába, és vesz egy pontosan ugyanolyan cuccot? aztán felveszi Rebecca alakját, elkapja Samet, majd ismét Deanné változik, és vele együtt a ruha is. baki?
1x13 - a tesóknak ugye hamar fel kell gyújtani a furgon roncsait, elmennek a mocsárhoz, de nemhogy egy éjszaka alatt, fél óra alatt hogy vontatják ki mindenféle búvárruha nélkül, találomra megtalálják a kocsit, semmi búvárkodás?

kábé ezek most, nem beszélve arról, hogy a halálukig, míg "újraélesztik" õket, Dean és Sam egy rakás sebet szerez, Sam mellkasát az elsõ részben szétszedi a fehér ruhás nõ, vagy késõbb a daevák az arcukat ^^
Ancsee1991 2011 ápr. 03. - 17:09:41
(6965/7736)
nem tudiza valaki hogy Dean telójának csengõhangja mi lehet a szám címe :D nagyon meg köszöném ha megtudnátok mondani:D KÖSZI ELÕRE IS:D
relationships forever 2011 márc. 27. - 15:36:18
(6964/7736)
http://www.youtube.com/watch?v=Y6Dpev-r5UQ&feature=mfu_in_order&list=UL

nem tudja valaki hogy amit dean mond az honnan van?
én nem tok rájönni mert egyik elsõ évados részben sem találtam :(
10/10
duckshoot 2011 márc. 19. - 18:59:19 10/10
(6963/7736)
Akkor arra sincs semmi szükség, hogy szerepeljenek.
relationships forever 2011 márc. 19. - 16:39:53 Előzmény GinnyWinchester
(6962/7736)
én már tényleg nem tom mert az egyik oldalon ezt olvastam hogy elõször úgy volt hogy a vadnyugatos a 18. rész lesz de utána csréltekk és megiscsak a 17. rész Frontierland címmel lesz
máshol meg még mindig a 18. rlsznek van feltüntetve
én szerintem mondjuk a 17. rész lesz mert akkor miért adtak volna videórészletet a paleyfesten, ha meg téll a 18. lesz én megõrülök huznak itt minket mi meg már így is szétizguljuk magunkat
10/10
duckshoot 2011 márc. 19. - 08:38:55 10/10
(6961/7736)
Mire vége lesz a sorozatnak nem marad egy rokon sem. Ez kezd fárasztó lenni.
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 18. - 01:31:26 10/10 Előzmény relationships forever
(6960/7736)
áh én is imádom a Mystery Spot-ot, mindig elbõgöm magam a vége felé ^^"
a con-os videók meg az interjúk mindig nagyon jók, fõleg ha mindhárman ott vannak és hülyülnek :D én is leszedtem egy csomó képet, mind nagyon szépek voltak, a csajok és a srácok is :) :D
köszi a linket, én is körülnéztem, bár igaz h újdonságot nem tudtam meg, de nagyon jó az oldal, elmentettem a linket, majd visszajárok megnézni idõnként :)
hát igen, volt néhány spoiler, az biztos... nekem is kellett egy kis idõ mire megnyugodtam... a kétórás évadzáró meg... húha... konkrétan a gondolatába is beleremegek o.O *-* :D
a köv rész még nem a vadnyugatos lesz, a 17. rész a My Heart Will Go On (fogggggalmam sincs h mirõl fog szólni, még hivatalos leírást se láttam sehol), és a 18. a Frontierland, az lesz a western rész :) kicsit én is összezavarodtam a promo után de az két rész együttes elõzetese, a 17-18.-nak :)
relationships forever 2011 márc. 16. - 20:55:19
(6959/7736)
köszi
igen mondjuk addig tényleg bezsongott egy kicsit sam, de jó kis rész volt azis:)
jaja imádom az ilyen vidiket mindig rögtön megnézem mikor van ilyen paleyfestes vagy interjús vagy con-os videó imádom a srácokat és most mikor megláttam hogy ott voltak a "feleségek" is rögtön képmentegetõ üemmódba léptem :9
az angol tudásom még nem az igazi így volt jó pár dolog amit nem értettem de amikor elolvastam itt: http://super-natural.hu/ az interjúkat hát mit ne mondjak tátva maradt a szám :)

SPOILER
az hogy sam fala le fog dõlni hát 5 percig csak annyot tudtam kinyögni hogy uramatyám :)
SPOILER

elég lesz kibírni a kövi részig fõleg hogy az a vadnyugatos
de vigasztal egy kicsit a kétórás évadzáró :)
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 16. - 20:21:22 10/10 Előzmény Anonym
(6958/7736)
nem tudom pontosan h hogy mûködnek az amerikai tv-s dolgok de minden félévben van egy ilyen egy-másfél hónapos szünet, pl múlt félévben is dec. elején volt a 6. évad 11. rész és csak febr. 4-én jött a 12., sajnos mindig van ilyen szünet :( tényleg csak ápr. 15-én lesz a köv rész... :(
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 16. - 20:17:42 10/10
(6957/7736)
nagyon jó a tumblr-öd, meglestem :D én nem vagyok fent de majd visszajárok csekkolni :P :D
és tényleg, a Mystery Spot-ban volt az a jelenet, sose jöttem volna rá, de tényleg, bár igaz h nem olyan igazi ölelés mert Sam addigra kicsit zizi lett de tényleg abból van, grat h megtaláltad!! :) :D
ja és még vmi... a Paley Fest-es videó... asszem életem végéig hálás leszek amiért belinkelted ide... :D utána megnéztem a panelt is, arról is van egy 7 perces vidi, és nagyon-nagyon aranyosak a srácok!! itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=_MlyXumu1Rw&feature=related de a hangerõt tekerd fel, legalábbis sztem elég halk volt, de azért lehet érteni :)