Téma: Odaát

relationships forever 2011 febr. 28. - 17:17:29
(6936/7736)
SPOILER annak aki nem követi nyomon feliratosan

valaki meg tudná nekem mondani hogy a 3:18 as jelenet melyik részbõl van?
http://www.youtube.com/watch?v=ZoZEPs-Emy8
10/10
sixeol 2011 febr. 28. - 08:52:08 10/10 Előzmény twillight
(6935/7736)
Igen csak sajnos másnap mindig korán kell kelnem így nem mindig van idõm megnézni, néha aludni is kell.:)
10/10
annana 2011 febr. 26. - 23:03:48 10/10
(6934/7736)
Oo a 15. részen annyit röhögtem nagy volt ahogy próbálták magukat alakítani a fúk :D nekem tetszett :D
twillight 2011 febr. 26. - 10:20:31 Előzmény sixeol
(6933/7736)
Nem is adják túl késõn, még éppen fenn lehet maradni érte.
Meg is éri, mert ugye az 1. évadban mindenféle random mitológiai szörnyeket vadásztak le, a 2-ban apuci után sírtak, de most nagyon faja az egész azzal a démoni szövetséggel és a rájuk vadászó vadászkkal (milyen jól levezették má' hogy miért fordulnak egyes vadászok ellenük!).
zsu1104 2011 febr. 26. - 09:04:55
(6932/7736)
Kedves Nikk!

Amennyiben arra a számra gondolsz, ami az 1. évad befejezõ részénél volt hallható elsõnek, utána pedig csak néhány fontosabb rész elõtt, akkor annak a címe: Kansas - Carry on my wayward son
Remélem tudtam segíteni.
10/10
sixeol 2011 febr. 25. - 02:47:37 10/10
(6931/7736)
Én szeretem ezt a sorozatot, szerintem jó és vicces is. Nem egy dögunalmas gyilkolós horror hanem van története, ami összeköti a részeket. Sajna mostanában nincs lehetõségem nézni, túl késõn adják.:(
Csymby23 2011 febr. 19. - 01:26:18 Előzmény Dark Hero
(6930/7736)
Elég valószínû hogy lesz 7. évad is.
Dark Hero 2011 febr. 18. - 11:44:01 Előzmény miyata
(6929/7736)
Nem rég olvastam valami olyasmit, hogy a 6. évad lesz az utolsó.
10/10
duckshoot 2011 febr. 17. - 21:46:41 10/10
(6928/7736)
Nikk 2011 febr. 17. - 21:21:38
(6927/7736)
Senki nem válaszolt, de még nem adom fel...
Milyen zene megy a Viasaton a bemutató alatt?
10/10
szkülla 2011 febr. 16. - 23:23:15 10/10
(6926/7736)
elmehet az rtl klub a..xx!-ába ha ijen késöre rakják a sorozatot akor legalább péntekre vagy szombatra raknák nem gondolnak ara hogy valakinek korán hajnalba dolgozni megy és nem akar hulla fáradtleni ostobák
persze a valo világ meg CSi de a délutáni latin sorozatokat betiltanám
10/10
szolnok09 2011 febr. 16. - 21:24:00 10/10 Előzmény sawyerx
(6925/7736)
Csak egy zárójeles megjegyzés (sztem a Doktor Csontot nem kéne a valóvilággal 1 szinten emlegetni, mert összehasonlítási alap sincs a 2 között)

A sorozathoz, visszatérve, pedig, nekem most megint kezd tetszeni, végre egy kicsit visszatértünk az elõzõ évadokhoz, és nagyon remélem h így is marad, mert az elsõ fele az évadnak nem igazán jött be.
4/10
sawyerx 2011 febr. 16. - 15:20:19 4/10
(6924/7736)
RTL-rõl annyit, hogy az idióta, gagyi sorozatait -mint például a csont vagy a való világ- és évezredes filmjeit tudja normál idõben adni, bezzeg amik amerikában és itt is népszerûek, azokat mind odab*ssza minimum 11-re, vagy egykét évad után nem is adja õket. emlékszem, jópár éve be tudták osztani élvezhetõen a mûsorokat, péntek volt a legjobb; barátök közt után csi: miami helyszínelõk, lost, aztán odaát. nem értem, miért nem tudnak ehhez visszaállni, még egyik sorozatot sem adták le végig. egy kérdés: ugye a 3. évad magyar szinkronját az olaszok készítették; a 4. évadot megcsinálták, és ha igen, véletlenül nincs rajt azon is?

ami pedig a 6x12-t illeti: ezek után remélem, ezzel az évaddal lezárják az egészet, mert már tényleg vicc lesz ebbõl a sorozatból. látni lehet, hogy a stáb is változott, nemrég meghalt az egyik készítõ, majd a másik kilépett... sz*rabbnál sz*rabb részeket csinálnak, kiszámítható az egész, és ha a tengerentúl akkora a nézettség és a bevétel, akkor miért nem tudnak egy kicsi igényt adni rá? azt hiszik, jó a sorozat, ha deannek adnak 20 beszólást, meg beletesznek kifigurázni mai dolgokat - mint pl. ebben a WoW vagy a Roxfort. kezdi felvenni a horrorra akadva jellemzõit, már inkább horror-paródia-vígjáték.
10/10
offtopic
DjMcMaster 2011 febr. 16. - 11:57:27 10/10 Előzmény oldbone
(6923/7736)
A szinkronváltozást megértem ! Mondjuk, ha megfizetnék a színészeket, akkor erõt vennének magukon és végigcsinálnának egy sorozatot. De talán ebben az is benne van, hogy: "...most készen vagyunk, majd ha szinkronizáljuk a következõ évadot, akkor hívunk ! -Mikor ? -Hát, majd a telepített kis ketyerék megmondják !" Magyarán fogalmuk sincsen, hogy kellenek-e egyáltalán a következõ évadok, így számolni sem tudnak ! Már, magukkal és a munkájukkal. Gondolom ! Tehát, ezt megértem ! A telepített kütyük tényleg nem mérvadóak, mert Én azt néztem ahová az apám a TV dobváltóját tekerte, és ezek alapján az Alfa Holdbázis menne minden csatornán. Nálam fõként háttérbe és evõeszközként megy a TV és ilyenkor inkább a TVPaprika vagy a Discovery és társai közül valamelyik. Ha sorozatot akarok nézni, akkor sajnos kénytelen vagyok...de tud még valaki olyan adót (magyarokon kívûl) akik 4:3-ban adják szinte az összes filmet ? Na, ugye ! Arról a sok népbutító mûsor közbevágásáról (filmek közé) már ne is beszéljek ! De, nem zavar...elkapcsolom és megnézem máskor/máshol/máshonnan ! Sok olyan sorozat volt amit akkor amikor adták, simán megvettem volna DVD-n, de természetesen nem adták ki szinkronosan. Most, amikor eszükbe jut kiadni akkor már erõsen viccesnek találom és kacagva továbbmegyek rajta. Lásd: Sliders. Így múlik el a sorozatok dicsõsége ! Meg a nézettségmérõ kütyüké...
rieper 2011 febr. 13. - 21:07:44 Előzmény oldbone
(6922/7736)
Még nagyon régen volt 1 mûsor, hogyan mérik is ezt.
Néhány száz családhoz betelepítettek készülékeket amik mérik, hogy mit néznek meg hogy ki. Mert be van programozva, hogy a készüléknél 1es gomb a papáé 40 évvel, a 2. a mamáé 39-el, a 3. Gézukáé 13 évvel stb. És ezt kell nyomogatniuk ha leülnek tvzni.
És akkor látják hogy Gézuka nézte a pokemont az rtlen aztán mama nézte a stahlt a tv2-n aztán az egész család nézte fantasztikus való világot.
Utána nagyon okosan, ennek az ezer embernek az adatát levetítik a 6 millió vagy mennyi tv nézõre.
Így ha erre nagyon sok birkát választottak ki, már pedig elhihetitek, hogy komoly ember ezzel nem fog foglalkozni, akkor azt nézzük, amik õt akarnak. És lesz sok valóvilág, frizbi, meg ilyen celebek csúsznak másznak és hasonló jó dolgok.
A sorsunk mások kezében van :) De ha belegondoltok, a tv nem tartja a lépést már. Ki ül le a tv elé azért, mert 8-tól megy az XY film. Rég netre kéne rakni a sorozataikat, hogy bármikor nézhetõ legyen, ahogy pl az axn próbálkozik, mert az ember letölti inkább és amikor kedve van, akkor nézi meg. Haladni kéne a korral.

A port.hu az epizód leírásnál, legalábbis ennél a sorozatnál, hatalmasat spoilerezik, körülbelül mindent elmondott az epizód tartalmáról.
oldbone 2011 febr. 12. - 18:32:45
(6921/7736)
Ez "csak" egyszerû kereskedelem a maga (TV csatornák) módján ... :D :-P
A nézõk meg le vannak ...
Ugyan már: honnan veszik a nézettségi mutatót?
Engem pl. sose kérdeztek. ;)
(Amúgy a szakmámból adódóan „konyítok valamit” a mintavételezéshez …)
A szinkronváltozáshoz: hadd „bozseváljanak” a szegény színészek is …
10/10
DjMcMaster 2011 febr. 12. - 15:10:34 10/10
(6920/7736)
Le is a kalappal elõttük !
10/10
offtopic
DjMcMaster 2011 febr. 12. - 15:09:50 10/10
(6919/7736)
A legjobb példa erre a szerencsétlen Csillagkapu. Na, az aztán elért mindent amit lehet ! Abbamaradt, kihalt alóla a csatorna, aztán újrakezdték, aztán máshol folytatták, aztán megint elkezdték elõlrõl. És még mindig nem értünk a végére ! Mert a Stargate utolsó lezáró filmjét, még tudtommal senki nem adta le, pedig már a harmadik utódsorozata is befulladt ! Minden csatorna nagyon jól tudja befolyásolni, melyik sorozat mennyire menjen. A szerencsétlen FRINGE-et egyszer csak abbahagyták, majd se szó se beszéd folytatták. Na, a HOUSE-ról ne is beszéljünk: "Most a legjobbakat megismételjük közkívánatra !" Hát, hogyne ! Szinte hallom, hogy "tessék, már hetvennegyedszerre is megismételni azt a titkozatos mandulagyulladásos részt ! Na !!!" Nálam már akkor is a HOUSE megy a TV2 helyén, ha már nincs rajta adás, és az összes népbutító tenyérjós is elment már aludni. Egy szó mint száz: Ha csak egy éves késéssel adnák le a sorozatokat, akkor mi lenne ? A gyártó TV-k is szabályos ütemben leadnak egy-egy részt, aztán ha vége az évadnak, elmennek szépen nyaralni. Nálunk nyáron amúgy is akkora a TV-kben az uborkaszezon, hogy az epebajosok csak forgolódnak szeptemberig. Ezeket az orrba-szájba hullákat kisecsettel sepregetõ sorozatokat már nem is említem...gondolom jön még belõlük vagy 4 eszméletlen sikeres verzió !
10/10
duckshoot 2011 febr. 12. - 15:06:40 10/10 Előzmény DjMcMaster
(6918/7736)
Nem szükségszerûen változik meg a szinkron ha az adott sorozat másik csatornára kerül, de erre is volt már példa. Meg végülis úgy váltogahtaják a szinkronszínészeket ahogy akarják.
Az Odaát esetében is jobb lenne ha a Viasat3 átvenné és õk folytatnák tovább. Mint a Smallville esetében ami hál' Isten így legalább halad elõre.
oldbone 2011 febr. 12. - 14:16:25 Előzmény DjMcMaster
(6917/7736)
Teljesen igazad van! A TV csatornák egymásnak adják-veszik. Elõfordul, hogy egy sorozat egy idõben 3 csatornán is fut (persze eltérõ epizódokkal), gyakran más szinkronnal, vagy más címmel. Lásd : „Bostoni halottkémek/Nyughatatlan Jordan”; „Kisvárosi gyilkosságok/Midsomer gyilkosságok” … stb. Azután meg a port.hu is belekever (év, évad, epizód sorszáma … jó kis keresztrejtvény. :D