Téma: Odaát

10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 10. - 19:02:04 10/10
(7216/7736)
Hogy lehet, hogy most gondolok bele abba, hogy a Constantine ugyanez.
relationships forever 2011 okt. 10. - 18:55:39
(7215/7736)
áh mióta elolvastam itt vigyorgok XD remélem igaz most is éppen a twitteren lógok hátha Jaredmegerõsíti :)
http://www.laineygossip.com/Articles/Details/21506/Exclusive-Jared-Padalecki-and-wife-Genevieve-Cortese-expecting-first-child
10/10
lili11 2011 okt. 10. - 18:13:21 10/10
(7214/7736)
Szerintem is jó volt ez az új rész. :) Kicsit kitérõ jellegû, hogy Jensen megmutathassa mit tud rendezés terén. :D Sokat tud... Tök más képeket használt, és nekem tetszett. Máskor is bízhatnának még rá 1-1 részt. :D
Na, de a lényeg. Sam egyáltalán nem képzel semmit. Vagyis de, Lucifert képzeli. Egyébként ez tök jól van megoldva, õ helyében én is dilemmáznék, hogy mostakkor mi a valódi. Neki nem, de amúgy elég egyértelmû, hogy a saját elméje szórakozik vele. Azt nem lehet megtenni, hogy 1 teljes évad úgy lett leadva hogy kvázi igazából semmi sem történt! Meg Lucifer amúgysem érne rá Sammel játszadozni, hisz õ is ugyanúgy a ketrecben van szenvedésre ítélve. Ráadásul Michael is ott van. Szóval ez hülyeség, Sam csak szét van esve. Amire számított is mindenki, hisz nem véletlen mondta neki a Halál mikor felhúzta neki a falat, hogy ne kaparássza azt.
Egyébként errõl sokat beszélgettünk egy barátnõmmel, hogy Dean mennyire nem bízik most benne. Valahogy a támogatás és a segítés helyett most inkább csak cseszegeti meg próbálja visszafogni. "Nem mehetsz sehová, nem csinálhatsz semmit, nem is lélegezhetsz nélkülem." Nem csoda, hogy szegény srác szökik... Na mindegy azért majd megoldják ezt is valahogy. Meg a leviathánokat is, és Castiel is visszajön. Már vagy 100szor meghalt az is. :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 10. - 14:07:14 10/10 Előzmény relationships forever
(7213/7736)
jó rész volt :D szeretem ezeket a néha-néha visszaemlékezõs részeket
Gyõzedelmes Kismackó 2011 okt. 10. - 12:55:09 Előzmény meknálti
(7212/7736)
Nos igen, van abban valami, hogy igencsak különbséget lehet tenni a régi Odaát és a mostani között. Azt hiszem ott ment el már nagyon a történet, amikor Castiel és az angyalok a képbe kerültek. Jött ez a Lucifer-Isten szál, aztán már nem a régi jól megszokott démonvadászatot néztük, sokkal inkább a Menny és a Pokol harcát. Mindkettõnek van egy bizonyos feelingje, amiért jó nézni. Régen berezelhettünk ha jött valami lény, mostanában pedig inkább csak izgulhatunk Sam-ért meg a többiekért. De mindkettõ jó a maga nemében, legalábbis szerintem. Néha nekem is hiányoznak a régi részek, de akkor leülök és megnézem azokat. :)
De ha most tényleg azt hoznák ki belõle, hogy ezt az egészet csak Sammy kócos üstökének szemszögébõl nézzük az egy az egyben olyan lenne, mint annak idején, amikor a Dallasból kiírták Bobbyt, aztán háromszáz rész múlva visszahozták.
Hirtelen visszajutunk az ötödik évad végére, és arra eszmélünk, hogy két évadot a semmiért néztünk végig? Na neeeee!
relationships forever 2011 okt. 07. - 23:26:05
(7211/7736)
mrscolgate 2011 okt. 05. - 19:10:09
(7210/7736)
Erre a Sammy képzelte-csak-az-egészet dologra idézném a 90es.blog.hu-ról ezt a pár sort:

"A csökkenõ nézettségi index és a mellékvágányon veszteglõ színészi karrier ugyanis Pamela egyszerû betrippezésének nyilvánította a szomorú eseménysort, egyszersmind mintegy másfél évnyi Dallasnézést tett kapcsos zárójelbe. Új korszak kezdõdött ezután a televíziózás történetében, hiszen innentõl kezdve a halál relatív fogalommá degradálódott, amely producerek és számoszlopok függvényében alakítható sátáni játék csupán."

Az "idõsebbek" kitalálhatták a Dallasról van szó. :) Nekem errõl csak ennyi jutott eszembe. Bobby halála. Uff.
4/10
sawyerx 2011 okt. 04. - 14:47:09 4/10
(7209/7736)
igen, az szerintem is igen jó befejezés lenne, bár kicsit lost koppintás. de nem hiszem, hogy ezt szánnák bele, mivel a 8. évadon még gondolkodnak, az meg érdekes lenne, hogy az elsõ 5 évad rendesen zajlik, a többit meg csak Sammy képzeli :D
meknálti 2011 okt. 04. - 01:09:28 Előzmény sawyerx
(7208/7736)
SPOILER lehet.

Az elején tényleg annyira félelmetes volt, hogy szabályosan rémüldöztem, mind a hangoktól, mind a látványtól. Ez most már inkább krimiszerû. Derrick bõröndjei is ijesztõbbek voltak. Az elején a laza összekötõ szál (vajon apa hol van?) mellett a mindenrészbenkinyírunkvalamit nyilván jóval változatosabb és bonyolultabb fantáziát igényelt az íróktól, akik mostanra kifulladni látszanak. Mellesleg az 1. évadbeli apakeresésben sem lett vízhólyagos a srácok talpa, de azok a részek sokkal üdítõbbek voltak számomra is. Szerintem minél rövidebben kell elmondani egy történetet, annál nehezebb megírni. Sammyvel megint történik valami. Vele mindig történik valami. Dean meg maga a változatlanság. Most már tényleg csak az hiányzik, hogy elkezdjenek csavarokat rakni a történetbe, pl. hogy ez az egész tényleg csak Sam fejében van, és nem valóság. A vásznon minden lehet. Ez lenne a sori halála.
4/10
sawyerx 2011 okt. 02. - 20:53:36 4/10
(7207/7736)
nem tudom, mit szóljak a 7x02-höz, tetszett is meg nem is ^^
a lucifer-víziókat nagyon nem vártam, de elég "kellemessé" sikerültek, és az a kórházas rész is tetszett, DE:

- az Odaát hangulat már abszolút elveszett, most már nem is azon van a hangsúly, hogy nyomasztó, félelmetes legyen, hanem hogy ha akcióra kerül sor, pörgõs legyen. a végén például az a bezúzós rész mi, talán ovisoknak adják, akik elhiszik, hogy pont ott, pont úgy...?
- visszatért a sorozatba az az elem, hogy "-Sammy, mi a baj? -semmi, Dean. -de nekem elmondatod, a bátyád vagyok, látom rajtad, hogy van valami gond. -... - na látod, majd valahogy megoldjuk." igen, ez drámasorozat, de ha dráma, akkor ne folyton ugyanaz a séma történjen, a Titanicban sem az volt a megható, hogy Jack 10 percenként meghal.
- az epizód eleje nekem nagyon úgy tûnt, hogy a 3x01 alapján készült, amikor is démonok szállták meg random az embereket, a kórházas rész pedig arra emlékeztetett, amikor bevonultak a diliházba, hogy Martin barátjuknak segítsenek vadászni.
- elég világos, hogy ebben az évadban is lesz egy leviatán fõgonosz, de kérdem én: nem volt elég a Winchestereknek megölni három fõdémont, purgatóriumi szuperlényeket, jópár angyalt, lovasokat, megváltoztatni az idõsíkot, elintézni magát a Sátánt, lasszóra fogni a Halált és legyõzni egy istent?!?!?! mindezt pont Közép-Amerika vidékein?!
- és miért kell 200 szemszögbõl bemutatni az eseményeket, éppen ez az egyik dolog, ami elveszi az évadokkal ezelõtt megszokott színvonalat.

ez a rész: 8/10
relationships forever 2011 okt. 02. - 04:00:08
(7206/7736)
egyetértek de már csak 5 nap és 23 óra
10/10
annana 2011 okt. 01. - 17:39:17 10/10
(7205/7736)
Én nem így vagyok vele. Imádom a sorozatot meg minden már vártam h mi lesz de valahogy a 2. rész nem hatott meg mármint nem igen kötött le nem tudom h miért.Nekem még mindig nem az igazi de hát ez csak az én véleményem de azért remélem h lesz ennél még izgalmasabb is. :)
10/10
Estee87 2011 okt. 01. - 15:51:48 10/10
(7204/7736)
Hát szerintem is nagyon jó volt .. Köszönet a hihetetlen gyors fordításért az illetékeseknek :).. máris alig várom hogy folytatódjon...:)
relationships forever 2011 okt. 01. - 14:49:09
(7203/7736)
hát nem akarok semmi spoilert elárulni de a 7x02 hát egyszerûen valami nagyszerû volt

szerintem ez lesz az egyik legjobb season mert mondjuk án imádom minden egyes évad minden részét de a 7. évadból kaptunk eddig két részt és hát ez a kétrész igazi Supernatural volt

már most nem bírom kivárni a pénteket/szombatot :)

7x03 promo:
http://www.youtube.com/watch?v=tWGX2oBbswk
relationships forever 2011 okt. 01. - 14:47:05 Előzmény duckshoot
(7202/7736)
hát meglehet : D
10/10
offtopic
duckshoot 2011 szept. 30. - 18:37:16 10/10
(7201/7736)
Be fogsz csavarodni.
Ja, már megtörtént...:)
mrscolgate 2011 szept. 30. - 17:11:39 Előzmény Gyõzedelmes Kismackó
(7200/7736)
Barátok Köztre visszatérve, volt amerikában egy hasonló mindennapi (már mindenkinek megvolt mindenki korra, nemre és felekezetre való tekintet nélkül, minden elképzelhetõ permutációban) típusú sorozat és a kreatív írók egyszercsak fogták magukat és beírtak egy halhatatlan (asszem vámpír) szereplõt. Mondanom sem kell onnantól kezdve nagyot ugrott a nézettség.<--- Ezt én is valahol neten olvastam. (És nem, nem vagyok sem Alkonyat, sem True Blood rajongó! Ezt a privátban üzenõnek mondom).

Az Odaát még mindig a kedvencem. 2006-ban kezdtem nézni, mikor az rtl elõször adta, azóta többé-kevésbé az életem része. Olyan ez már, mint egy régi házasság, elnézem, megszoktam és elfogadom a hibáit, de azért itt néha kiírom magamból. Szóval a kritikáim inkább építõ jellegûek lennének, ha érdekelnének egyáltalán valakit. :)
relationships forever 2011 szept. 30. - 16:28:14
(7199/7736)
már csak 10 óra és 31 perc : D
relationships forever 2011 szept. 28. - 16:27:16
(7198/7736)
megjelentek a promo képek a 7x03-hoz:)
http://bestcouples.tumblr.com/post/10766780312/supernatural-episode-7-03-the-girl-next-door

és itt van hogy Lucifer igazat mondott-e:
(nem írok többet aki látta az tudjja mirõl van szó, aki még nem látta a 7x01-et ne olvassa el )
http://super-natural.hu/46-hirek/hirmorzsak/1264-lucifer-igazat-mondott
10/10
offtopic
duckshoot 2011 szept. 27. - 21:28:28 10/10 Előzmény relationships forever
(7197/7736)
Biztos megöregedtem:)
Am jobb is lesz úgy, most még be kell szerezzek egy új monitort. Majd azon lesz igazi élmény, szebb lesz, jobb lesz, nagyobb lesz;)
De elhiheted, ha vár az ember, akkor egymás után több részt tud megnézni zsinórban. Volt, hogy 8részt néztem egy nap alatt. Úgy nem igazán felejtem el mik voltak az elõzõ részekben:D