csaysee 2007 szept. 01. - 12:25:37
(69/509)
Jesszus tok bena ez a musor annyit huzzak az idot meg kulonben is ne akarjak bevetetni h ezeket mind tudjak egyetemes nem tom miket, komolyan tanulnak a gyerekek 1-5ben csillagaszatot meg novenytant m allatvilagot meg iesmiket hat en csak azok kozul a matekot tudtam meg me'g egy par kerdest....

Ezzel csak szivassak a felnotteket...

Be tanitottak 2-2 tantargyat minden gyereknek es kesz, na meg a helyesiras konnyu de hat a tobbit nem is tanultam....
szepok 2007 szept. 01. - 09:55:58
(68/509)
jah egyébként ugyanaz az ember az ötletgazdája ennek a müsornak mint a Survivornak...Mark Burnett
szepok 2007 szept. 01. - 09:54:55
(67/509)
de legjobban az irritál ahogy játszák a pofájukat ezek a csicsák,és igenis egy felnött embernek nehéz kérdés hogy melyik az erdö legalsó szintje,mivel 20éve tanulta(hozzáteszem tök feleslegesen,mivel soha senki addig nem kérdezte töle)Azt aláirom hogy van télleg egy két idiota aki olyan hülye h nem tudja összeadni 1-8ig azámokat és azt mondja az összegükre h 35....
szepok 2007 szept. 01. - 09:52:36
(66/509)
Utálom ezt a mûsort,csak azért nézem ,mert szánalmasnak tartom h ezek a csicska 5.esek itt játszák a fejüket mint a zsenik...hogy ök mindent tudnak meg stb...Emléxem amikor 5.es voltam,ugyanolyan stréber voltam mint ök..Általános 8.ig kitünõ voltam,de ahogy gimibe értem leszartam a tanulást,és nem érdekelt a dolog,inkábba csajok a bulik stb...Állítom h ezekkel a 5zseni közül legalább 4en nem lesznek ennyire stéberek gimiben...Majd mikor a csajoknak bejönnek az elsö pasik.Különben meg sztem sehol sincs általánosban olyan tantárgy h csillagászat,sem bibliai történetek.
Ráadásul rajz témakörben néprajzi kérdést tesznek fel,ami nem kötelezõ tantárgy,hanem iskola válogatja h tanitja(legalább is igy volt az én idömben)
És sztem az 1.részben volt egy rossz válasz,mert ami történelem tanárunk azt tanitotta h az ügyes ember használt szakócát és én jobban hiszek neki mint a egy 5es törikönyvnek...
rekike 2007 aug. 31. - 23:40:49
(65/509)
állítóag van ott vmi pont csak egy tintapacninak látszik... :P
taggi 2007 aug. 31. - 22:55:19
(64/509)
Nem olvastam végig az eddigi hozzászólásokat, de az feltûnt már valakinek, hogy a mûsor plakátján helyesírási hiba van?
az ötödikest, így kell helyesen írni: 5.-es és nem 5-es (ötes)...
rekike 2007 aug. 31. - 22:14:20
(63/509)
azt pedig végképp nem értem h valaki, aki kapott diplomát egyetem hogy nem tud legalább annyit Istvánról, hogy semleges valakitõl (pápa) kapta a koronát, különben alárendelt szerepet játszott volna Mo. Mindegy.
rekike 2007 aug. 31. - 22:12:18
(62/509)
:))) lol mindjárt jelentkezem játékosnak. nem tartom ekkroa idiótának magam, hátha még nyernék is pár millát. de tényleg :P
ja, a himnusz alcíme ált. isk. 3. osztály, mert akkor veszik kölcseyt azt hiszem. 21 éves vok, de azért emlékszem mindenre, amit eddig tanultam és arra is h mikor. nehéz elhinnem, h vannak olyen felnõttek akik a gyékény alakját nem tudják meg h egy ûrszonda az egy gép és hogy lennének már utasai. úristen. égõõõ
Nathali 2007 aug. 31. - 21:49:56
(61/509)
Bénák. Nem hiszem el, hogy egy felnõtt ekkora hülye legyen
Lyanos 2007 aug. 31. - 21:49:24
(60/509)
Szerintem ez az egész mûsor a jól bevált néphülyítés (vagy parasztvakítás, ki hogyan szereti nevezni) kategóriába tartozik. Annyit sem ér, hogy fórumozzunk róla.
szmerci 2007 aug. 31. - 21:40:50
(59/509)
és azt sem tom Bibliaismeret hol van??!?! max vallásos sulikban!!!
ráadásul Attila nem is volt király, hanem fejedelem..:O vagy úgy gonolták, mint a hunok királya?? de akkor ezt tisztázhatnák!!!:@
Lyanos 2007 aug. 31. - 21:33:03
(58/509)
Sõt még azt is megrendezték, hogy a tévedést megrendezték...
akosd 2007 aug. 31. - 21:19:39
(57/509)
Én nem tudom, melyik iskolában van mitológia óra, vagy melyik alsós tudja a Himnusz alcímét, de sztem ez nem alap 12 évesen. És ezek a gyerekek annyira el vannak szállva maguktól, hogy csoda, hogy nem repülnek ki a stúdióból. Összességéban egy gyenge mûsor, nem élvezhetõ, bosszantóak a gyerekek (pedig szeretem a gyerekmûsorokat és vannak jófej gyerekek is, de nem itt), és tök idegesítõ, hogy tudják a válaszokat a gyerekek: milyen furcsa volt, hogy mindegyik gyerek ugyanolyan sorrendben tudta, hogy Hunyadi milyen nyelveken beszél ;)
zsofijaj 2007 aug. 31. - 21:08:04
(56/509)
A plakáton ott van az a picike pont egyébként, nem 5-esnek írták, hanem 5.-esnek, helyesen, csak a pontocskát egy dizájnos tintafolt helyettesíti..
Sokkal zavaróbb (nekem jobban szemet szúrt), hogy a mint elõtt nincs vesszõ.
gabnaymate 2007 aug. 31. - 21:03:20
(55/509)
Sziasztok. Nekem tetszik a mûsor de ezek a gyerekek tuti fel vannak készítve! Mindegyik ugyanaszt írja. Elmondták elõre a kérdéseket. Egyébként én is ott voltam az elsõ két válogatáson, találkoztam mind az öttel.
Nekem még az nem tetszik a mûsorban, hogy hülyék a tantárgyak. Mitológia, Bibliai ismeretek ... az angol mûsorból vették ezeket a szörnyû tárgyakat.
A díszlet szép. Ez a Ricsdi valami idegbeteg. Raccsoló kis hülye. Viszont a válogatáson én még barátkoztam vele... Tényleg beképzeltek. Nagyon. Üdv mindenkinek: Máté
Lyanos 2007 aug. 31. - 20:18:05
(54/509)
Az "A lovakat lelövik, ugye?" óta tudjuk, hogy az emberek örömmel nézik más emberek szenvedését. Ez a mûsor is erre az ösztönre alapoz.

Egyébként van abban valami gusztustalan, hogy már megint egy külföldrõl licenszelt mûsor került a programba.
Meroving 2007 aug. 31. - 20:12:46
(53/509)
nagyon nagyot bukott az elsõ rész,ahhoz képest hogy mennyire promózta a TV2.de mondjuk amibe csak nyúl a csatorna egy két kivételen kívûl bukás.
rekike 2007 aug. 31. - 19:22:08
(52/509)
nem láttam még a mûsort, de így elöljáróban nem lennék annak helyében aki nem tud válaszolni egy 5. osztályos kérdésre. milyen égõ már. akármirõl kérdeznek. akkor is. egy felnõttnek illik tudni. jó mondjuk sztem direkt nem olyanokat tesznek be, akik egyetemre is jártak. majd most belenézek, de elég viccesnek tartom, hogy van olyan aki képes bevállalni tv-ben h butább egy 11 éves gyereknél :P és aki tud is válaszolni, annak miért nagy valami, jóhogy tudja, hiszen felnõtt. mindegy nem értem a játék lényegét :P
kisciccca 2007 aug. 31. - 18:29:19
(51/509)
Sziasztok!
csabi04!
A tantárgyak eloszlása az osztályokban attól függ,hogy ki,milyen rendszer szerint tanul,gondolok itt a NAT-ra, a Zsolnai módszerre...és még sorolhatnám...
Én személy szerint a Zsolnai módszerrel tanultam,(és bár akkor nagyon nem tetszett a dolog)2.-ban jött be a kémia,és az angol,-3.ban pedig a töri.Rajzból pedig tanultunk mûvészettörténetet is!
Szerintem a mûsor még egy kicsit lassú,de nekem tetszik,és örülök,hogy nem én vagyok az egyetlen aki ezt a nézõpontot osztja!
Egyébként valószínû,hogy a jelentkezõ felnõtteknek annyiban segítenek,hogy elmondják,hogy melyik tantárgyakból,milyen korszakból készüljenek...
Jó szórakozást Mindenkinek ma estére!
claire* 2007 aug. 31. - 17:57:40
(50/509)
szerintem is elég gagyi mûsor... az összes gyerek tök beképzelt nekem nagyon nem szimpik, fõleg az a Luca... asziszik hogy attól h bekerültek a mûsorba õk a királyok... pff tök szánalmasak...