kgyuri0 2010 febr. 14. - 14:58:09
(1169/1349)
Tulajdonképpen el is hiszem, hogy ezt nagy gyomrosnak veszed.
Én se akartan hinni a szememnek, pedig én "örülhettem" neki.
Utánanézek a pontos forrásnak, s azonnal közlöm még ma délután.
kgyuri0 2010 febr. 14. - 14:55:30
(1168/1349)
Nézd, picifoxi!

Nincs módunkban ellnõrizuni csodacsatár mivoltodat.
Én a magam részérõl a jóhiszemûség forszírozója lennék ilyen ügyekben.

Eddig nen magyon bizonyítottad, hogy a számok embere lennél.

Én az olyat, aki tud számolni kilóméterekrõl meg szoktam ismerni, nem akarom azt mondani, hogy szagról, de szinte: ti. annak más a stílusa, gondolatmenete, szókincse, mint a közönséges halandóknak.
Persze, tudom, nagy az Isten állatkertje, több dolgok vannak égen s földön….
Ld VargaMihályt , hogy kézenfekvõ példát mondjak.

Még van egy lehetõség: Lazítasz, a heti megerõltetõ szellemi robotot ilyen lazító fórumozással pihened ki.
Mintha csocsóznál a gyekeiddel, vagy rúgnátok a bõrt a haverjaiddal, utána egy jó pofa sör! Jó is az.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 14:53:00 1/10
(1167/1349)
A fidesz ember központúságát meg nem is értem... Az MSZP gondolod jó kedvében sanyargat? Ott hibázták el, hogy elõször nagyon is sokat osztogattak.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 14:36:31 1/10
(1166/1349)
Hát naiv vagy. :( A jobbiktól a bûnbak kinevezésén kívül nem láttam mást (és még õk szidják a zsidókat... :DDDD).
A fidesz a Bokros csomag áldását élvezte, plusz a nyugdíjasokon faragott cseppet. Két évig kibírta, hogy nem osztogatott, de nem is csinált semmit, pedig választási programjuk fõ pontja az egészségügyi reform volt, csak nem mertek lépni. Nagy hiba volt.

Ennél már csak az volt nagyobb hibája a fidesznek, hogy nem hagyták, hogy az MSZP elindítsa a reformokat. :P
Charles Foster Kane 2010 febr. 14. - 11:19:00
(1165/1349)
Most romba döntötted az érvelésem. Mint egy tõr a szívembe, komolyan. :)

Egyébként ez milyen kontextusban hangzott el? Ezt az aranyköpést eddig nem hallottam.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 11:15:12 1/10
(1164/1349)
Abba a kasszába minden honapba töltenek, és kivesznek. Csak utóbbi több. Honnan kerül bele a hiányzó töltet? Na?
kgyuri0 2010 febr. 14. - 11:00:21
(1163/1349)
"Szerintem a fidesz sokkal nagyobb hangsúlyt fektet az emberi értékekre, akár szemben a gazdasági rációval szemben is"

Hát ez óriási!

Ilyenekre gondolsz, mint:
"Kezdek rájönni, ember térden állva a legerõsebb!"
(mondotta a Nagyvezír)
Tudod mit, neked adom ezeket az értékeket,térdepeljetek együtt.
kgyuri0 2010 febr. 14. - 10:56:04
(1162/1349)
picdifoxi!

Óriási, hogy te, így a gép elõtt csücsülve, pötyögtetve így látod a kasszát!
Szerintem jelentkezzél valami menõ könyvvizsgáló céghez csodacsatárnak!
kgyuri0 2010 febr. 14. - 10:50:35
(1161/1349)
picifoxi!

"Viszont nem kell azért másokat kigunyolni, mert mi szerintünk nem igy áll a helyzet, és inkább mást szeretnénk már végre."

Ebben igazad van, de azért igenis, ki kell gúnyolni mindenkit, ha hülyeségekben hisz, péláne, ha azok ragadósak, s terjeszti õkt.

Na, mit tehetünk, ha a teidéztem mndatod ugyanazokra vonatkozik, mint ez a mgállapítás?
(attóltrtok, nem is érted, mit mondok, de próbálkzzál. Örülni fogsz, ha rá jösz!)
kocamama 2010 febr. 14. - 10:48:11
(1160/1349)
Egyetértek veled.
kgyuri0 2010 febr. 14. - 10:45:36
(1159/1349)
baviki-vikiki!

"Nem én voltam az elsõ, aki valakit leügynököztem! Te meg úgy állítod be, hogy én... Nézz utána, lécci!!! Mert megint figyelmeten voltál... :-)"

Túlzottan el vagy tlve magadtól(Ez is jobboldali sajátosság!)
Meszaq téged meg sem említett - ebben biztos vagyok - mert van ízlése!

Ne lihegj az atikulátlan gyûlölködéstõl,. mert egyszer csak megfúlsz.
kgyuri0 2010 febr. 14. - 10:37:49
(1158/1349)
Ezzel tkp nagyon jót mondsz.
Megnéztem, mit ajánlsz a wkipediából, s pontosan ugyanolyan értelmetlen marhaság a szöveg, mint linga mesteré.
Na,jó: azért abszolut értelemben a lingáé értelmetlenebb,nála hiányoznak mondatrészekis, illetõleg szemantikailg is hiányos ill. ellentmondó.
Na, de azért az nem semmi, amit elért, végül is õ nem a Wikipédiára ír, tehát egy par exelence amatõr versenyzõ.
Tilda36 2010 febr. 14. - 10:19:33
(1157/1349)
Hallottátok, hogy április hónaptól megint emelni fogják a gáz árát? Állitólag 10-15 %-kal?

Kgyuri! Mégha a hsz-odat nem is nekem szántad, akkor is jól esett olvasni. Neked is jó egészséget kívánok családoddal együtt.
Lám-lám, tudsz te kedves is lenni!:-)
offtopic
Charles Foster Kane 2010 febr. 14. - 09:12:03 Előzmény ondok
(1156/1349)
Õszintén szólva én sem a fideszre fogok szavazni (fogynak a lehetõségek...). Nem azért, mert nem õket akarom hatalmon, hanem azért, mert már rettentõ fárasztó az a semmitmondás és populizmus, ami a retorikájukat illeti. Én hiszem, hogy több van mögötte, de nagyon elbízták magukat. És ha az a bizonyos másik jobboldali párt kicsit megijeszti õket, akkor lehet, hogy gatyába rázzák magukat kommunikáció terén is. Mert, amit most csinálnak kommunikáció címén, az nagyon gyenge.

Bár lehet, hogy naiv vagyok.

Egyébként meg tizennégy voltam, amikor letették a kormányzást. Szóval hazudnék, ha azt mondanám, hogy pontos ismeretségem van a tevékenységükrõl. Inkább a hozzáállásuk alapján ítélem meg õket (nem az utóbbi két évérõl).

Ezért nem is értettem, hogy miért mondod az MSZP-t ember köszpontúbbnak. Szerintem a fidesz sokkal nagyobb hangsúlyt fektet az emberi értékekre, akár szemben a gazdasági rációval szemben is. Mégis pozitív kasszával adták át az országot az MSZP-nek. Amit viszont az MSZP mûvelt az elmúlt években megszorítás címén, az minden volt, csak emberközpontú nem.

Fûnyíró elven lekaszáltak mindent, semmit se törõdve azzal, hogy ennek a késõbbiekben milyen gazdasági következményei lesznek, nem hogy még emberi következményei. "Lehet tüntetni a Parlament elõtt, elõbb-utóbb megunják, hazamennek." Nekem az MSZP emberközpontú politikájáról ez jut eszembe elsõsorban.

Hogy hatalmon mit fog csinálni a fidesz, meglátjuk. De négy év alapján semmit nem lehet megítélni. Nyolc alapján már igen. Én azt hiszem, hogy az elmúlt nyolc évben nem haladt jó irányba az ország. Az, hogy bejött néhány multi, finoman szólva sem boldogít.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 08:45:57 1/10
(1155/1349)
Ja és míg el nem feledem, mi többet fizettünk, csak kevesebben, most meg már elképesztõ az arány. Azért a tb befizetési morál a nyilvántartásnak legalább javult, csak......
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 08:43:51 1/10
(1154/1349)
Azért ez nagyon demagóg. 30 eFt nyugdíja nem valószínû, hogy igahúzásért van, és nem is fog megugrani a választás után se.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 08:42:00 1/10
(1153/1349)
Ha ésszel csinálod, a magánbiztosítási rendszer jobb, mint a nagy közös katyvasz.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 14. - 08:41:03 1/10
(1152/1349)
ad1: én nem ügynököztelek

ad2: de aggódott, gondolom, mert 3 éve lassan, hogy itt rájuk a gittet

ad3: sajnálom, de a mai nyitott Európában én ezzel nem tudok mit kezdeni. A szimbólumok lejáratása a fidesz érdeme, meg a magyarság túlhangsúlyozása is. Nem ettõl leszümk jobbak másoknál, ha valaha megtörténik.

ad4:már megbocsáss, Te emlegetted a kinaiakat..
Nekem már a véleményem, nem õk, hanem mi toltuk el a kisebbségi politikát, támogattuk a szegregációt, létrehoztuk az életképtelen önkormányzatokat, és igen is alapvetõen bennünk él egy nagyfokú elõítélet. Ahelyett, hogy megértettük volna a történelmi példát, régen tudtak velük mit kezdeni - törvények, és képviselet mûködött - kísérleteztünk. :( Felzárkoztató programok voltak, no de kikre bízták a pénzt? és még csak számon se kérik....Egy munkahelyen két azonos kvalitású közül egyik roma. Mit gondolsz kit vesznek fel?
Van köztük bünözõ, de magyar nincs? A fehérgalléros bûnözõk közt viszont nem sokat találsz, az biztos.
Ha meg van egy törvényben kiskapu, ki a bûnös? Aki észrevettte, vagy aki nyitvahagyta?
baviki 2010 febr. 14. - 08:07:33
(1151/1349)
De hidd el, hogy igaz! Tudom, hogy Ti mindig többet fizettetek a szociban a gyógyszerekért, mint mi, hórházi ellátás...,stb.
Köztudott volt, hogy a szociban az e.ü. ellátás az NDK-ban, meg Csehszlovákiában volt a legjobb...

Az elõzõ h.sz.ban leírtak alapján szóltam a m.o.i magán-biztosítók ellen...
baviki 2010 febr. 14. - 07:54:53 Előzmény meszag
(1150/1349)
Majd számon kérem ... !!! :-)