blowurmind 2009 febr. 20. - 21:33:00
(129/1029)
szerintem úgyis a wall-e kapja. mondhatni papírforma :) annak volt mondanivalója, jó kis társadalomkritika!
bourne 2009 febr. 20. - 21:29:31
(128/1029)
no tessék, errõl nem hallottam ... pedig tuti poén :)))))))
már látom is õket ... én leragadtam Mickey R. köszönõbeszédénél a GG-n ... meg ahogy a Darren reagált rá ... no az nagyon ott volt a szeren :)))
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 21:27:25
(127/1029)
Én Jeifernek drukkolok...csak az a baj ha Angelina bevonja az ovodát ..lehet szegény Jen megszívná... :(

A BAFTÁN volt egy jó beszólása a Mick Jaggernak ..valami oylat nyomott hogy megszervezné az ébnekes szinész csereprogramot...és azt mondja hogy Brad Pitt és családja meg megcsinálhatná a muzsika hangja felújított változatát, mint Vontrap család :D:D
bourne 2009 febr. 20. - 21:21:08
(126/1029)
remélem akkor lesz iszap is ... :):):):)
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 21:20:43
(125/1029)
:D

Igen Wally Wally Wally....olyan ééédes volt az a kis robot...
bourne 2009 febr. 20. - 21:20:39
(124/1029)
no, hová fajul a világ ... bezzeg amíg otthon voltam az Oscart is alig lehetett elkapni, nemhogy a bevánszorgást ... de akkor legalább haladnak valamennyire ...
a fordítás meg régen is elég merész volt ...
neten nem tudod nézni ... a honlap most küldött nekem levelet, hogy adják majd ... már hogy az Oscar honlap ...
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 21:19:28
(123/1029)
Teesék Meadow megadta az elöbbi témához a választ ..ott lesz Jenifer Aniston :) ...
Csaj bunyó ?:D
bourne 2009 febr. 20. - 21:18:32
(122/1029)
ooo, köszönjük az infot, akkor legalább már vágjuk, hogy honnan jött a dolog ... azt mondjuk én sem hinném, h mint szinkronhang kimenne Angie ... de amúgy is ... hanem a Wall-e nyer, akkor szerintem rájuk szakad az egész színház meg az ég is ...
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 21:17:56
(121/1029)
Jaja rtl klub..aminek azért nem örülök annyira, mert probálkoznak ugye a tolmácsolásal...és hát..hm nem az angolról magyarra fordítással vannak a problámák, hanem hogy akkora baromságokat mondank egy-két régi adattal kapcsolatba. Marhára nem vágják a háttér infokat...

a Golden Globot a HBO néztem az meg azért nem volt jó ...mert reklám alatt a hbo feliratát néztem 10percig ...és majdnem bealudtam. :D
Meadow 2009 febr. 20. - 21:15:32
(120/1029)
Ma olvastam,hogy a Jenny Aniston adja át a legjobb animációs filmnek járó díjat és a jelöltek között van Angelina filmje a kung fu panda......csak képzeljük el a jelenetet)bár sztem nem menne ki ,mint szinkronhang.
Hát ezek a szervezõk,nem semmik,a nézettség ugye
bourne 2009 febr. 20. - 21:14:43
(119/1029)
ooo én nem csak azért ... megszállottan kutatom a magyar neveket, de ez már tényleg valami degeneráció ... :)))))

viszont a topic témájához visszakanyarodva ... otthon adják majd a red carpetes dolgot ???
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 21:09:44
(118/1029)
itt itt...csak kutyáztam :)

Õõõ lehet ez is benne van :D
szerintem a személyzet szerncsétlen azt figyeli, hogy mikor húz má ki mindnki a terembõl, nem hiszm hogy õket a magasztós gondolatok feltérkéezése érdelki, minden érdekes fejformáról.:D

Én is szeretek elücsörögni, de fõleg a vigjátékok végén hátha betesznek a végére valami jó bakiparádét :D
offtopic
bourne 2009 febr. 20. - 21:00:05
(117/1029)
majd még akkor megfontolás trágyává teszem a dolgot :))))

itt meg nagy ??? film nélkül is lehet látni az emberek fején :))) ... arról nem is beszélve, hogy azon ritka állatfajhoz tartozom, aki végignézi a stáblistát is ... addigra meg már csak a takarítók vannak bent ... mondjuk az õ fejünkön is vannak ???, de inkább csak azért, hogy ki az az marha aki végigülte a stáblistát???:))))))
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 20:50:34
(116/1029)
Nõként: Cate Blanchett tényleg gyönyörû volt benne... :)
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 20:48:11
(115/1029)
Mindenki ezzel a 3órával jön... én soha nem mentem még úgy moziba hogy megnéztem hány órás a film ? Titanicon is ilyen fenntartásai voltak az embereknek? :D
De elmondom neked ...hogy egyszer nem néztem az órámra, a filmrõl kijövett annyi tünt fel, - a hihetetlen eszmefuttatások között - hogy ténylegesen kicsit bezsibatt a térdem, és már nagyon kellet pisilni :D

Nekem elég ha dvdén megnézed, és majd az ágyban töpprengesz az élet nagy kérdésein... de én még mindig a mozit javaslom...mert utána érdemes megfigyelni sok arcot ...kb mintha mindkinek ??? villognának a homlokán. :D
bourne 2009 febr. 20. - 20:46:49
(114/1029)
jajj, most ezzel a Cate lánnyal megfogtál ... mert mondjuk a fényképezés nekem is néhol soknak tûnt, de ha Cate-et sokat fényképezték, akkor annyira nem gáz :)))))) ...
de az a majdnem 3 óra akkor is elrettent ... én annyit nem tudok egy helyben ülni, kimenni meg utálok és akkor meg csak a szenvedés van ...
de tényleg nem tudom ... az azért megnyugatót, hogy legalább ha xxl kukoricát veszek, akkor ha elfogyott ingyen utántöltik ... meg a colát is ... ahhh ... itt a hétvége és már megint csak a bonyodalmak halmozódnak :)))))
blowurmind 2009 febr. 20. - 20:42:44
(113/1029)
:) szerintem mindenképp érdemes megnézni. tényleg elgondolkodtató, többek között arra nevel, hogy tudjunk örülni annak, amiben épp vagyunk, és találjuk meg benne a szépséget és az értelmet. és még sorolhatnám. sok mindent fel lehet fedezni benne. ehhez passzol a gyönyörû fényképezés, amit egyesek mesterkéltnek találnak, számomra lélegzetelállító volt, cate blanchett pedig istennõként tündökölt! és észre sem vettem, hogy majdnem 3 órás. fel sem tûnt, annyira magával ragadott. persze attól függetlenül, hogy életrajzi film, nem kell óriási eseményáradatra számítani, nem az a pörgõs film, persze nem is kell annak lennie. csak szólok elõre. de mondom, nekem attól függetlenül nem tûnt fel a hossza:) asszem ennyit akartam
bourne 2009 febr. 20. - 20:41:26
(112/1029)
hát pont ez a bajom, hogy péntek este van/lesz és nem éppen gondolkozni akarok ... és nem feltétlenül 3 órán keresztül a moziban ücsörögni ... nem lenne elég, ha majd dvd-n megnézném ???:):):):):))))
offtopic
bourne 2009 febr. 20. - 20:38:56
(111/1029)
:):):)))) látod látod ... azért Sally Hawkinsot majd figyeld meg jobban ha szerencséd lesz hozzá ...
valóban nagyon jól mutatnak együtt de hogy honna jött ez a Jen-es dolog, lövésem sincsen ... tudod errefelé mindent el lehet adni, csak kell valaki, aki egy elég hülye dolgot kitalál, címlapra teszi és már mindenki arról beszél ...
engem speciell nem érdekel a dolog, csak hát a hírverés lehet h a minõség rovására megy ...
Tücsök@ 2009 febr. 20. - 20:35:20
(110/1029)
:D
Nézd meg feltétlen... még akkor is megéri ha nem tetszik, mert annyi mindenen elkondolkozol utána.