8/10
Larvitar 2015 ápr. 16. - 16:38:46 8/10
(293/313)
Szerintem hiteles a forrás: http://www.livenation.hu/event/577985/wwe-live-tickets

Amúgy meg majd ma kiderül, hogy kinek van igaza... :) Aki tud, videót majd csináljon youtubera! :)))
8/10
offtopic
Larvitar 2015 ápr. 16. - 16:38:23 8/10
(292/313)
Szerintem hiteles forrás: http://www.livenation.hu/event/577985/wwe-live-tickets

Amúgy meg majd ma kiderül, hogy kinek van igaza... :) Aki tud, videót majd csináljon youtubera! :)))
boom49 2015 ápr. 16. - 00:02:19
(291/313)
Nem tudom honnan veszed a hülyeséget, a WWE honlapjár ugyanis nincsenek kiírva a meccsek, és a jelenlegi sztorimenet szerint minimum a Shaemus vs Bryanmeccs. Attól pedig hogy "istenmondta" még nem lesz tény a hülyeség.

A vasárnapi zárvatartásról az index.hu saját felmérése, az atevelemenyed.hu felmérése, és a mostanában közölt összes flemérés a nagyobb híroldalakon mind hasonló eredményt mutat: 60-70% ellenzi/úgy érzi rosszul járt a bezárással, 30% körül "éljen a fidesz, éljen Rákosi" szólamban tört ki, és 5% bizonytalan.
L. pl. http://blog.atevelemenyed.hu/2014/11/infografika-velemenyek-boltok-vasarnapi.html

Plusz de, rohadtul annyira egyszerû a vidékinek felmenni "Pest"-re. Diáknak pláne.
8/10
Larvitar 2015 ápr. 15. - 23:31:24 8/10 Előzmény boom49
(290/313)
"Se címmeccs, se különleges szabályok nem lesznek"

Dehogynem, csak épp a történet szempontjából lényegtelen lesz, és nem fog gazdát cserélni az öv. Csupán csak szimbolikus jelentõségû "címmeccs" lesz, semmi több. Cena nyer, és Bryan, ezt most mondom.

"Amúgy szvsz ez a párosítás valószínûbb"

Hiába akarod cáfolni, ezek a tények, és ezek a meccsek lesznek. Ha tetszik, ha nem.

"Megjegyzem az ország kétharmada szombaton és vasárnap (is) dolgozik, szóval ez a "hétvégén" beszólás kreténség."

:D Igen? Tudsz mutatni statisztikát errõl, vagy csak hasráütésszerûen mondod ezt, esetleg magadból kiindulva? A diákokról, tanulókról, gyerekekrõl már nem is beszélek, akiknek a hétvége sokkal alkalmasabb lenne.

"Amúgy vidékieknek mi a probléma? Feljössz este 7-re, és legkésõbb éjfélkor elindulsz vissza vonattal.
Hogy felérni 19.00-re, jobban mondva 20.00-ra, mert egy óra kapunyitás van, hát oda ne rohanjak, elkéredzkedsz 2 órával elõbb ha este 6-ig dolgozol és kész."

Na persze... :D Mert ez ilyen egyszerû. De igen, a fanatikusok lehet, hogy ezt meglépik, de más nem, mivel pénteken munka/iskola van. Vidékieknek sokkal nehezebb elmenni erre, mint egy pestinek, ezt Te is beláthatod. De igen, ebbe nincs beleszólás mikor jönnek. Tegnap Lengyelbe voltak, holnap itt, holnapután meg mennek franciába.
boom49 2015 ápr. 15. - 11:11:39
(289/313)
Mintha lenne beleszólás mikor jönnek...

Amúgy vidékieknek mi a probléma? Feljössz este 7-re, és legkésõbb éjfélkor elindulsz vissza vonattal.
Hogy felérni 19.00-re, jobban mondva 20.00-ra, mert egy óra kapunyitás van, hát oda ne rohanjak, elkéredzkedsz 2 órával elõbb ha este 6-ig dolgozol és kész.

Megjegyzem az ország kétharmada szombaton és vasárnap (is) dolgozik, szóval ez a "hétvégén" beszólás kreténség. A délutánosok akiknek problémájuk van, õk ki kell vegyenek egy nap szabit. De lévén fél évre elõre be volt jelentve, nyilván úgy adták le a szabadságigényüket alapban.

Amúgy szvsz ez a párosítás valószínûbb:
- Ziggler + Barret vs Usok
- Shaemus vs Bryan (l. wrestlemania)
- Cena vs Rusev
- Reigns vs Big Show (Cena és Reigns ellenfelei cserélhetõk).

Se címmeccs, se különleges szabályok nem lesznek, Natalya managerkedik valakinek, Wyatt meg valami promót nyom.

Hacsak nincs tényleg olyan hogy "jelen lesz de nem csinál semmit".
8/10
Larvitar 2015 ápr. 15. - 09:41:36 8/10
(288/313)
- John Cena (címvédõ) vs Rusev és Lana (Egyesült Államok bajnoki mérkõzés)
- Roman Reigns vs Big Show (utcai harc)
- Daniel Bryan (címvédõ) vs Bad News Barrett (Nemzetközi bajnoki mérkõzés)
- Dolph Ziggler vs Sheamus

A többiek csak "láthatóak" lesznek. Esetleg egy USO meccset felvezetésnek még el tudok képzelni. Kiváncsi vagyok Wyatt-nek lesz-e meccs, vagy csak "látható" lesz. Amúgy ez az esemény max. a budapestieknek kedvez... Hétköznap lesz, és este... Hát kérem... Vidékiek így nem tudnak felmenni, illetve csak a nagyon fanatikusak. A hétvégén lett volna, akkor biztos többen lennének.
boom49 2015 ápr. 14. - 21:11:14
(287/313)
1) Hogy az USA-ból jönnek
2) Hogy világsztárok
3) Nem kerül többe mint egy átlagos koncert. A 20K-s jegyekbõl már úgysincs, a 10K-s jegyek HA még mindig vannak, meg mint következõ lépés, egyáltaln nem drága. Fõleg hogy a helyek túlnyomó többsége nem 20K-s.

Nálam a nagykérdés, mennyire tartják az ütemtervet. Sajna magyar rendezvényeknél gyakori hogy a szervezõ (nem a fellépõ) miatt az elõadás akár egy egész órát csúszik, viszont kidobják a fellépõt az eredeti zárás-idõpont szerint.
Plusz ugye a fotózkodás/aláírásgyûjtés.
10/10
offtopic
cellasto 2015 ápr. 14. - 20:46:16 10/10
(286/313)
wyatt miatt érdemes lenne megnézni,de ezek a horror jegyárak..
nem tudom,mi a francot képzelnek
offtopic
boom49 2015 ápr. 14. - 20:40:06 Előzmény boom49
(285/313)
Frisstíés Live Eventhez (találkozunk a helyszínen holnapután!):

Résztvevõk:
- Cena
- Reigns
- Daniel Bryan
- Big Show
- Rusev (és Lana?)
- Sheamus
- Bray Wyatt
- Ziggler
- Bad News Barrett
- az Úszók
- Natalya

Csak tudnám mit fog Nati egyedül csinálni? Mondjukegy ketrectáncra befiztenék...
offtopic
boom49 2015 ápr. 14. - 20:31:00 Előzmény Gipsz__Jakab
(284/313)
1) Én hozzád se szóltam (legutóbb biztos nem), oszt mégis összetrollkodátl itt midnent.

2) Nincsenek jogaid. Fõleg akkor nem ha törvényt sértesz.
offtopic
Gipsz__Jakab 2015 ápr. 13. - 02:38:11 Előzmény moderator2
(283/313)
Ez nem személyeskedés, de azért azzal nem értek egyet, ha boom49 beszóllhat másnak, akkor neki miért nem szólhatnak vissza? Ugye itt azoknak sérülnek a jogai, akiket boom49 sérteget, mivel az egyenlõ bánásmód elvét követve, ha boom49 valakinek beszól, akkor az akinek beszólt azt ugyanúhy megilleti a jog, hogy regáljon erre.
offtopic
moderator2 2015 ápr. 05. - 09:36:13
(282/313)
Kedves Felhasználók!

Kérünk Benneteket, hogy a személyeskedést és egymás sértegetését kerüljétek!

Köszönettel:
PORT.hu
Fórum
offtopic
boom49 2015 ápr. 04. - 09:05:18
(281/313)
AJ kiszállt: http://www.wwe.com/shows/raw/2015-04-06/aj-lee-retires-from-wwe-27262204
Ápr.3. a dátum, tehát nem vicc.

Ez azért durva.
8/10
Larvitar 2015 márc. 31. - 14:26:20 8/10 Előzmény cellasto
(280/313)
---SPOILER---

Kiszámítható volt az egész.

Undertaker nyer pipa
Rollins beavatkozik pipa
Reigns nem nyer pipa
TripleH nyer pipa
Cena nyer pipa
és még a Rock-ot is megéreztem, hogy felbukkanhat...

Egyedül az Ortont tippeltem meg rosszul... :D Ettõl függetlenül most nem azért, de láttam már sokkal jobb WrestleMania-t is. Az meg, hhogy a battle royal meccset a kick-off-ba tették, hát az egyenesen szörnyû... TripleH bevonulása pedig cicomás volt, de nem ütõs. A tavalyi bevonulása sokkal jobban tetszett, meg az egész WrestleMania. Sokkal jobb történetekkel fel volt építve.
10/10
cellasto 2015 márc. 31. - 09:52:30 10/10
(279/313)
LoL!

lesnar nem kicsit volt ideges a raw-on :D
megkergette rollinst,aki a testõreivel jött,de lepattantak a fenevadról :D

remélem az a nyálas kis pöcs nem sokáig lesz világbajnok.egyáltalán nem érdemelte meg az övet!
boom49 2015 márc. 30. - 14:23:36 Előzmény cellasto
(278/313)
Én max. a díva-öv miatt vagyok csalódott (#BellaMode), azzal a kis pluszal hogy egy nõi UFC-st hoztak a showba késõbb. Ez az után hogy Renee állandó kommentátor lesz, hoz egy kis reményt a nõi szakasznak (akiket legjobban érint a PG-era a "csak semmi vetkõzés" szerzõdésszakasz miatt).

A többi kreatív volt (annak ellenére hogy tudtuk a végeredményt).
10/10
cellasto 2015 márc. 30. - 08:42:01 10/10
(277/313)
hát azon kívül,hogy orton elverte rollinst,eléggé csalódott vagyok
fõleg amiatt,ami a lesnar-regins meccsen történt...
Gipsz__Jakab 2015 márc. 29. - 21:45:56
(276/313)
Nem fog nyerni, úgyaúgy ahogy te sem nyerhetsz.
http://www.youtube.com/watch?v=IdsasrTpH0U
8/10
Larvitar 2015 márc. 29. - 17:20:24 8/10
(275/313)
Meglehet, hogy a Tiple H meccsen beavatkozik Orton vagy Rollins. Így ez a meccs is kétesélyes.

Randy Orton vs. Seth Rollins: Itt pedig Rollins lehet a befutó, mert az mostanában nagyon fel van kapva. A meccs kimenetelétõl függõen egy bosszúállást el tudok képzelni valamelyikük közül valamelyik késõbbi meccsen a WM-en.
boom49 2015 márc. 29. - 17:09:02
(274/313)
Nem is az a kérdés az UT nyerni fog-e, hanem hogy hogy oldják meg hogy ez jól nézzen ki, és hogy építse Wyatt renoméját is.
(Amúgy a szimulációs változat szerint Wyatt már nyert, lol http://www.youtube.com/watch?v=IdsasrTpH0U)

Stinggel az a "gond" hogy Nagy Név. Ha veszítene azt jelentené vmi olyasmi lenne belõle mint Jericho: visszatért ex-sztárból lett jobber. Valószínûbb ezért hogy nyerni fog, vagy HHH nyer de diszkriminálják.