Téma: Parker

kybuck 2014 jún. 23. - 06:21:03
(53/93)
Egyszer megnézhetõ darab, a gond nem is ezzel van, hanem J.Lo. karikírozottan esetlen karakterével, ennél azért összeszedettebb karakternek kellett volna lennie (ha már mindenképp szerepelnie kellett), hogy ne zilálja szét azt a kevés és amúgy kiszámítható izgalmat, amit egy ilyen egynyári film produkál.
10/10
opalzoltan 2014 ápr. 15. - 22:01:11 10/10
(52/93)
Nem tudom mi a bajotok ezzel a Parkerrel,nekem nagyon is tetszett,nagyon bejött,rég láttam ilyen jó kis filmet ;)
Nekem 10es skálán 10es,csak ajánlani tudom mindenkinek!!
5/10
M.Zs.F 2014 ápr. 12. - 01:12:14 5/10
(51/93)
Ez a Statham nálam általában nyerõ, mert megjelenik, dob egy-két félmeztelen jelenetet s már meg is van a filmre a pont, de ez most annyira még nekem sem jött át. Olyan '80-as évek-beli közepes akciókriminek éreztem végig. Kicsit olyan fura hangulata volt nekem a filmnek, vagy egész egyszerûen elmúlt a varázsa Jason Statham-nek ......nem tudom.

10/5
mapk 2014 ápr. 09. - 03:28:38
(50/93)
Moziban láttam anno. Közepesre emlékszem. Stathamverekedés megszakítja a dögunalmat néha.
Azért meg lehet nézni.:)
wrossi 2014 febr. 07. - 00:41:01
(49/93)
Fair mint mindig,ezt szeretem benne.
J.Lo meg fantasztikus formában van,talán még soha nem volt ilyen karcsú és szálkás.
8/10
Bob19 2013 dec. 23. - 17:33:20 8/10 Előzmény lotto
(48/93)
Engem az egyáltalán nem érdekel, hogy kultuszfilm-e vagy sem, én nem a többség és a "filmkritikusok" véleménye alapján döntök, mint ahogy az emberek 90%-a. De, össze lehet hasonlítani méghozzá kikapcsolódás szempontjából. És ebbõl a szempontból ez a film nálam jobban bejött. A ponyvaregény meg csak kínszenvedés volt számomra. Úgy ahogy a "nagy" kultuszfilmek közül a Keresztapa trilógia idõtartamának a fele is. :P Viszont A Remény rabja az TOP5-ös movie (ezt csak azért írom le, hogy nehogy azt hidd egy jó filmet sem szeretek. Csak Tarantino munkái nem jönnek be, kivéve 1-2-t.:)).
8/10
lotto 2013 dec. 13. - 18:43:48 8/10 Előzmény Bob19
(47/93)
Egyáltalán nem jobb, mint a Ponyvaregény, ami egy alap kultuszmovie, a másik meg h. össze sem lehet hasonlítani a 2filmet semmilyen szempontból.!
Deniss 2013 nov. 17. - 20:33:35
(46/93)
Jennifer Lopez nagyon nem kellet volna ebben a filmben ,kissé elszúrta az egész filmet !
Míg meg nem jelent igen jó volt a film 9/10 akartam adni de így csak 8/10.
Jason Statham viszont nagyot alakít mint mindig!
8/10
horipapa. 2013 szept. 10. - 17:41:36 8/10 Előzmény devandor
(45/93)
Egyetértek!

Nem ez a legjobb filmje de jó film volt és ajánlom annak, aki még nem látta.

10/8
9/10
devandor 2013 aug. 24. - 00:03:43 9/10
(44/93)
Statham-nek lehet nem ez a legjobb filmje, de sztem még elmegy, nekem tetszik :)
B kategóriásnak minõsíteni túlzás lenne. Elõbb néhány pl. Dolph Lundgren filmet kéne megnézni, aztán kategorizálni és a legalját emlegetni.

Érdemes megnézni! :)
8/10
Bob19 2013 aug. 04. - 12:56:29 8/10
(43/93)
Pedig jobb mint a Ponyvaregény az egyszer biztos.:)
Csonger 2013 júl. 19. - 08:36:28
(42/93)
Nem rossz, nem rossz. De azért ebben a mûfajban még mindig a Visszavágó a legjobb (szerintem). Érdekes, hogy annak Porter, ennek meg Parker a fõszereplõje...
6/10
bj029 2013 júl. 18. - 22:34:49 6/10
(41/93)
Egyszer megnézhetõ krimi, tulajdonképp minden pozitívum és negatívum nélkül. Összességében a 7 -est nem éri el, nálam ahhoz már kell vmi kis plussz is, ebbõl a filmbõl pont az hiányzott, úgyhogy 10/6.
popeszku 2013 júl. 15. - 19:41:17
(40/93)
Itt mindenki minimum Réz András filmesztéta szintjén pocskondiázza a filmeket.Gondolom a Ponyvaregény,vagy az Üvegtigris címû borzadályok az igazi jó filmek.
6/10
Sadenal 2013 júl. 14. - 16:44:28 6/10
(39/93)
Egyszer nézhetõs volt, de végül is hozza a szokásos Statham-filmek színvonalát.


6/10
8/10
LanyUs 2013 júl. 12. - 19:14:25 8/10
(38/93)
Csatlakozom. Simán hozza az eddigi Statham filmek színvonalát, sõt... ez még szerintem túl is tesz rajta. Most nem száguld karcolás nélkül a városon és ver szét sértetlenül 200 bûnözõt :) Kicsit visszaolvastam és mosolygok mennyire komoly problémák vannak ezzel a filmmel. Szerintem csak az agyakban. Lopez, mellékszereplõ, mondanivaló... Jesszusom emberek!!! Ez nem a világmegváltó filozófikus gondolatébresztó kategória. És kit érdekel, hogy a bérgyilkos milyen kategóriás színész? Ide jó volt - ennyi. Amúgy miért nem lehet elképzelni, hogy egy dögunalmas életû nõ, akinek életébe belép egy jóképû milliomos rosszfiú, flörtöl a pasival? No comment inkább...
szghost 2013 júl. 12. - 18:48:07
(37/93)
Rendben volt ez a film! Nem volt ez persze egy hatalmas alkotás, de a történet jó volt és élvezhetõ! 10/7
8/10
Rahar 2013 júl. 12. - 00:21:23 8/10
(36/93)
Mivel az átlagpontszám 7 feletti, ezért tettem egy próbát a megtekintésével. Alapvetõen a hihetõ történetvezetésû és realisztikus harci jeleneteket tartalmazó akciófilmeket kedvelem és ez nem volt az. Ám ennek ellenére nekem tetszik. Végig lekötött, bár nem végig az a pörgõs alkotás, de ez számomra nem probléma. Ha a fõszereplõ nem úgy bírta volna a testi szenvedést, mint egy terminátor, akkor még akár 9 pontra is értékeltem volna, illetve a harci késes jelenetek valóságosnak tûntek volna.
Akik nem azt kapták amit vártak azoknak szeretnék kéretlenül is tanácsot adni. A pszicho és hentelõs horror filmen kívül a többi mûfajú alkotást kedvelem. Megnézem a port.hu-n és az imdb-n a mûfajt és a pontszámot. Ha eléri legalább a 7 átlagot és nem tartozik az adott horror kategóriába akkor megnézem. Nem olvasok el sem kivonatos, sem részletes leírást, valamint kommenteket sem. Egyrészt túl sok információt közölhet a filmrõl, illetve többször elõfordult már, hogy valamelyik egyszerû tekintetû nem írta ki, hogy spoiler és fontos dolgot közölt a történetbõl. Ez számomra azért jó, mert nincs elõzetes információm a filmrõl és nincsenek elvárásaim sem. Valamint én nem kategorizálom a színészeket, hogy õ akciósztár, õ meg nem. Mert például láttam én már Sylvester Stallone-t vígjátékban és kifejezetten tetszett. Már egy ideje így választok és nézek filmeket.
5/10
goldmax 2013 júl. 11. - 21:46:36 5/10
(35/93)
Mielõtt megnéztem,elolvastam a hozzászólásokat,szóval fel voltam készülve.Ehhez képest picit csalódtam.Na persze nagyon messze van a "csettintõs,na ez jó film volt" kategóriától,de nem kapcsoltam le ásitozva,vagy idegesen.
Igazából Statham azt hozta amit vártam, és Lopez szintén hozzátette a tõle megszokott semmit.Chiklist viszont örömmel láttam,szerzett pár kellemes órát a Kemény zsarukkal.
Miközben értékelnem kellene a filmet,egy haver jut eszembe, mikor valami falusi búcsú lacikonyháján majszolta a helyi sült kolbászt,és mikor kérdeztem hogy milyen,csak megvonta a vállát és annyit felelt:"háát,olyan középszar"
pie85 2013 júl. 10. - 13:33:08
(34/93)
ez egy nagy nulla... rettentõen primitív és bugyuta. hennifer lopez iszonyat idegesítõ volt, annyira tipikus volt ez a szerep: 2 mondat után persze beleszeret a fõhõsbe és követi midnenhova, és persze a végén bajba kell kerülnie, hogy aztán jól kiszabadítsák :D amúgy az összes karakterre jellemzõ h teljesen kidolgozatlan és primitív.
a sztori is egy nulla, ostoba jelenetek, amiken az ember inkább a szemeit forgatja (lásd az a jelenet amikor becsenget a rendõr j-lo-hoz és statham ott fekszik véresen a konyhában, vagy amikor minden erõfeszítés nélkül átnyomják a kést a tenyerén, és még sorolhatnám)
a film feszültséget, izgalmat nyomokban sem tartalmazott.
amúgy a fószer akit ráküldtek stathamre, nemrég ugrott be h vmelyik kickboxer rész fõszereplõje volt, tipik letûnt c-kategóriás karateszínész :D
10/1