s1u2x3e4l 2017 dec. 14. - 18:34:11 Előzmény Caffee
(294/374)
Ez Mexikóban sok díjat nem kapott. Mindössze egyet kapott, de azt is valami rendezõi kategóriában: mejor direccion de cámaras.
1/10
napraforgó 2017 dec. 14. - 18:09:00 1/10
(293/374)
Én vagyok a hibás, mert csak fél szemmel nézem, vagy még annyival sem, csak hallgatom és közben mindenféle házimunkát csinálok, esetleg a számítógépben bogarászok, aztán csak szól a hátam mögött. Ez a Luciano már olyan régen eltûnt, nem is számítottam rá, Douglas meg épp csak most küldte a pénzt, meg a levelet Paulinának, így õrá számítottam és egy felületes odapillantással össsze is kevertem a két pasit. Mindkettõ fiatal, jóképû és messzirõl még hasonlítanak is, hisz ugyanaz a latin amorozó mindkettõ.
malvinkicska 2017 dec. 14. - 17:49:53
(292/374)
Téveszthetõ mivel Lucianao Mario Cimarro, és mindig hosszú a haja legtöbb sorozatban aki Douglest alakítja Miguel de León, neki általában ilyen a haja.A sorozatnak ha csak ennyi baja lenne, ez a legkevesebb.
1/10
napraforgó 2017 dec. 14. - 17:08:31 1/10
(291/374)
Tényleg, ezt elnéztem. Levágatta a hajáta fazon, azért nem ismertem meg. Amúgy meg tényleg hasonlít a két pasi, ugyanaz a latin típus.
10/10
syuzi 2017 dec. 14. - 17:04:20 10/10 Előzmény moni06
(290/374)
Igy van a tv-ben jobb nézni :)
10/10
syuzi 2017 dec. 14. - 17:01:41 10/10 Előzmény napraforgó
(289/374)
Igen szeretem ezeket a sorozatokat :) Paula jól átveri szegény Bracho családot, és fõleg szegény Paulinát

Estefania kíváncsi leszek hogy visszafogadja -e Willyt

Viviana és Leandro összejönnek szerintem

Káér hogy az ünnepekben nem lesz a sorozat :(
kathenjoy 2017 dec. 14. - 16:09:48 Előzmény napraforgó
(288/374)
Nem Douglas Maldonaldónak van felesége, hanem Lucianónak.
malvinkicska 2017 dec. 14. - 15:47:49 Előzmény napraforgó
(287/374)
Szerintem aki ezt írta annak sem volt százig az agya, mivel Paulinát jogosan meg akarja védeni az elsõ szerelme Osvaldo, aztán Lucianao is jelentkezett, és el akarja mondani a történetet , mert valóban úgy volt mivel , Paula menni akart a szeretõk után.

Aztán ez a nem normális Paulina még szóba sem akar állni a férfival. A másik a napló dolog, egyszerûen nem értem, akármilyen testvér, miért kell ennyire védeni ezta szemét nagy R-t, nem mondja meg hol van. A tárgyalás holnap lesz, vajon mikor elítélik ezt a dilist mit fog szólni. Gondolkodom miért ilyen esztelen ez a jó pár rész nem hiszem nem lehetett volna valami logikusabb dolgot kihozni belõle.Sokszor annyira felmérgesít azt mondom nem nézem de mivel már nem sok van hátra végig szenvedem . A másikat a Sors Útjait is abba hagytam, az is nekem olyan marhaság nem nézem, ennek meg a Mámoros szerelemnek könyörültem.
Caffee 2017 dec. 14. - 12:56:40
(286/374)
Hat elkepeszto ez a sorozat, hogy kaphatott ez dijakat? Ilyen ostoba egyugyu tortenetet, olvasom amit irtok, dobbenetes.
idiotak gyulekezete, szinte kivetel nelkul mindenki dilis.
:)
1/10
napraforgó 2017 dec. 13. - 16:44:41 1/10
(285/374)
Paulinának biztos nem jön meg az esze, valahogy az a mániája, hogy a Bracho nevet tisztán kell tartani. Nem mintha a sajtó nem harsogna a nevüktõl a per kapcsán, úgyhogy tök mindegy, hogy Paulina mit gondol errõl. És pont elég lesz az is, hogy majd a per végén arról fognak szólni a hírek, hogy elítélték a Bracho nõ ikertestvérét, P. Martinezt. Igazából pont ugyanaz a helyzet, mintha azt mondanák, hogy elítélték P. Martinez ikertestvérét, Paula Brachot. A közvéleménynek olyan mindegy, hogy melyik volt a bûnös.
Leandro nem normális, a nyakába vesz egy qurvát, aki már akkor megcsalta, amikor még csak jegyben jártak. Most a nyakába vesz egy zabigyereket is, na és semmi garancia, hogy Viviána a következõ 50 évben nem fogja ezerszer megcsalni. Mert akinek olyan a vére.... és Viviánának olyan....
Willy meg fütyül a feleségére, meg Vivire is, a fiára is, õt csak a pénz érdekli, amit elszórhat. A Brachok meg hülyék, hogy pénzelik.
malvinkicska 2017 dec. 13. - 16:02:14
(284/374)
Paula jól kiosztotta a mártír tesót, remélem csak fog egy kis esze jönni Paulának, mire a tárgyalás lesz, vajon a napló hol lehet.
A Gemat alakító színésznõ is egy ragadvány minden férfi tetszik neki, most az ügyvéd Serrano, de az közölte vele neki Paulina kell, és Carlosnak is mi kavarás lesz még itt akkor ott az elsõ szeretõ aki elõször kereste fel ezt a híres ügyvédet, van itt annyi agyatlanság.
Aztán Vivi nem nagyon akar orvoshoz menni, a kis buta Leandro biztos megbocsát neki.
Estefania csak nem ment a Bracho házba külön van az anyjával de õ még nem tudja.
Carlos most mindenáron meg akar szabadulni Paulától., én is lPaulina helyet Paulát írtam, ragad ez a butaság ragad.
1/10
napraforgó 2017 dec. 13. - 12:11:19 1/10
(283/374)
Most látom, hogy Paulina neve helyett valahol Paulát írtam. De hát nem is csoda, hisz mind a két nõ ugyanaz....
Amúgy tényleg, Douglas Maldonado leadta Paulát a kórházban egy nagyobb össeggel, hogy ápolják, aztán szólt Braulinonak, hogy megint elutaznak, külföldre mennek. Hagyott Paulinának is egy levelet, amit tegnap meg is kapott, és no lám, ma már valahol, ki tudja hol egy legalább öt hónapos terhes feleséggel - vagy barátnõvel, ezt ugye ki tudja büszkélkedhet. Hát ezt pár nap alatt végrehajtani... Eközben Viviana is csak pár hetes terhes lehet, Carlitost is csak a minap operálták meg, jajj, jajj, jajj.
Akárki akármit mond is, szerintem egy még oly ostobácska telenovellának is figyelnie kéne az idõsíkokra. Egy terhesség 9 hónapig tart, nem 3 napig és nem 3 évig. Mert néha itt nem lehet tudni...
1/10
napraforgó 2017 dec. 13. - 04:39:18 1/10
(282/374)
Döbbenten látom és hallom, hogy amióta Douglas Maldonado elment - ki tudja hová??, hirtelen lett egy Fabiola nevû felesége is (????), aki már úgy kb. félidõs terhes. Bár, ha etalonként Estefániát veszem, aki egy szilvamag, vagy egy jó bableves után fiút szült, akkor ez a nõ már túl is hordta a babát.... Honnan a fenébõl akadt le ez a feleség? na és a gyerek is? Miközben Paula még csak néhány hete van börtönben???? !!!!
Mert Carlitos lábán még mindig ott a mûtét utáni fekvõgipsz!!!! Egyszóval még mindig ott vagyunk, hogy a gyereket nem látják el megfelelõ gipsszel. Járógipsszel!
És az is tuti, hogy ha végre leveszik a lábáról a gipszet, akkor nem egy sorvadt izmû kis lábat látunk, hanem a normálisan fejlett lábával a fiú örömtáncot lejt majd, fõleg, miután végigrohant a birtokon. Legalábbis ezt vizionálom.... Persze lehet, hogy Carlitos majd nyavajog a szokott módon, ez sem kizárt, csak valahogy nem életszerû egy gyereknél....
Áááá, annyira ócska, annyira sz.r.
malvinkicska 2017 dec. 12. - 17:12:37
(281/374)
Paulina esze nem jön meg ahogy látom, inkább elfele megy, az a R Paula elmondott már mindent, hogy akar velük kitolni, és örökre sem bánná, ha börtönbe maradna, csak õ élvezhesse tovább a pompát, Carlos oldalán. az egész történetben az is érdekes, hogy az igazi férje volt Dougles Maldonadot alakító színész Gabriel Spanicnak.

Az a szemét Willy pénzért telefonált ez is olyan hiteltelen, aztán a napló elveszett , de még is meg van.
Valóban nagyon gyenge kis történet, nem tudom miért voltak sok országban odáig érte, biztos akkor még az újdonság erejével hatott.
OFF, estenként belenézek a Titkok és szerelmekbe, az is akkora nagy baromság, egyszerûen olyan dolgokat írtak bele, csak nézek ki hiszi el ezeket.
1/10
napraforgó 2017 dec. 12. - 05:24:13 1/10
(280/374)
Gyengécske a forgatókönyv.
Egy normális ember még akkor sem áldozza így föl magát, ha együtt nõtt föl a testvérével, akár ikertestvérével, ha szeretik egymást és sok a közös bennük. Még akkor sem! És itt egy mazochista, hülye nõ, aki szenvedni akar a korábban sosem látott ikertestvére miatt, akivel semmi közös nincs bennük, csak a külsejük, és csak azért, hogy annak a neve tiszta maradjon. De mivel ez egyáltalán nem lehetséges, még akkor sem, ha minden bûnét magára vállalná is, így teljesen értelmetlen az áldozata. Nem bírom az ilyen ostoba embereket, akik saját maguk ellenségei. A gyengéket, a sérülteket segíteni kell, akik önhibájukon kívül nehéz helyzetben vannak, ez rendjén is van, de az ilyen szándékosan ostobákat, nonszensz hülyéket nem. Szenvedjenek csak, ha ez kell nekik.
Carlos Danielnek most kivételesen vannak világos pillanatai, csak kár, hogy ezek nem tartanak nála sokáig. Nem kell beengedni azt a ribancot a házba, ki kell ba..ni, vagy eleve otthagyni a kórházban, fogjon magának más fejõstehenet. Nincs bíróság, aki ne választaná el tõle KKB-t azok után, hogy több ízben is megcsalta, sût hûtlenül elhagyta. És tuti, hogy még tartásdíjat sem kéne neki fizetni, habár az megérne egy összeget, hogy a nõ örökre eltünjön.
De sajnos még nyûglõdhetünk egy darabig, amígy ez megtörténik.
1/10
napraforgó 2017 dec. 11. - 16:58:38 1/10
(279/374)
Úgy tûnik, az elmebaj fertõzõ, már igen sokan megkapták....
malvinkicska 2017 dec. 11. - 16:11:55
(278/374)
Az igaz nagy ribanc ez a Paula és milyen fondorlatos, most már azért elõvehetné a jobbik eszét Paulina amiket mondott a kedves tesó, és kezdene el gonolkodni.
Serrano ügyvéd csak jót akar neki, de Carlos is hûje féltékeny, nem tud normálisan gondolkodni ész szerûen.
Estefania kisfia meg született, és csak Willy folyik belõle az is annyira ökör, már fáj.
Leandro most meg Viki mellé állt itt elõbb utóbb mindenkinek elmegy az esze.
A tárgyalást most elõbbre hozták várom mi sül ki.
1/10
napraforgó 2017 dec. 11. - 04:29:13 1/10
(277/374)
Paulina anyja a halála elõt levelet ír a lányának, amiben leírja, hogy annak idején ikreket szült, de az egyik gyermeket örökbe adta, mert nem tudta volna eltartani a kettõt. Megírta, hová került a másik kislány, Paula. Ez a levél az anya halálakor sajnos nem került Paulina kezébe, a szomszédassony találta meg hónapokkal késõb és õ küldte el Paulina barátnõjének, Cintiának, vagy valami hasonló nevû lánynak, ahol akkor épp lakott, azzal, hogy továbbítsa Paulinának. De a levél nem jutott el ehhez a lányhoz, mert a rendõrség kivette az ajtóba tûzött borítékot. A rendõrök felbontották, a hülye felügyelõ és aztán õ tudatta a már letartóztatott Paulinával. Hogy Paula hogy tudta meg, azt én sem tudom igazán, de olyan sokan mondogatták mindenfelé, hogy a két nõ ikertestvér, így egy idõ után evidens tényként kezelték a dolgot. Na így aztán Paula sem lepõdött meg a híren.
pappbea 2017 dec. 10. - 22:34:33
(276/374)
Az lenne a kérdésem, hogy mikor és hogyan derül fény arra, hogy a Paulina és Paula ikrek?
Másodszor is nézve ez kimaradt. Murphy törvénye.
Elõre is köszönöm.
1/10
napraforgó 2017 dec. 09. - 08:28:31 1/10
(275/374)
Paula nem csak a "volt ribanc", még most is az. Már közölte is Paulinával, hogy ha teljesen rendbejön, akkor elhagyja a családot. Csak akkor akarna a nyakukon maradni, ha beteg maradna. De hát már láttuk, hogy képes fölállni, mozogni, stb.
Ehhez képest abszolút érthetetlen Paulina önfeláldozó hozzáállása, hisz a nõvére már világosan közölte vele, hogy ezentúl is folytatja a qurválkodó életmódját, hacsak teheti. Baromira únja a hülye férjét (na, õt én is únnám), a két elkényeztetett hisztis gyereket (rajtuk még lehetne változtatni), az alkooholista nagyit, és az elmebeteg, hisztis sógornõt, Stefit. Mondjuk erre lehet mondani, hogy tudhatta mit vállalt, amikor hozzáment Carlos Danielhez...
Rejtély, miért nem tud lelépni csak úgy, miért nem kér egy rakás pénzt, és menne a világba.