Téma: Pénzes cápa

5/10
stupek2 2016 szept. 18. - 11:26:06 5/10
(11/31)
Kicsit mese, hogy a világban mindenhol ugyanazt a mûsort nézik az emberek, ami egy pénzügyi mûsor és igazándiból még semmi nem történt a mûsorban. Aztán egy piti bûnözõt nem érdekli a pénz, a nemzetet akarja megváltani. Na, ilyen nincs. A túsztárgyaló szóhoz sem jut? Ilyen sincs. Mi van a jelzavarással? A pacemaker címû filmben bejött! Már rég bemérték volna a jelet „ha van” és duplikálták volna, vagy ha nincs, akkor erõsebb jelet küldtek volna rá, így a túszejtõ rádiójele semmit nem ért volna.
A film közepén a szereplõk szinte már élvezik is a sikert, a nézettséget, irányítják a tõzsdét. Ilyen nincs!
Nem tudom, de nekem a Gyilkosság Online címû film is eszembe jut.
4/10
PATTER 2016 szept. 12. - 23:22:40 4/10
(10/31)
Elég gyengére sikeredett film, gyenge fordulatokkal. A nézõ érzi magát kínosan amikor nézi, de ez csak az én véleményem.
6/10
pihes 2016 szept. 10. - 15:32:47 6/10
(9/31)
JR és GC szereplésével, nem is lett olyan rossz ez a film. Nem lesz nagy siker. Megéri, azt az egy alkalmat, bárki vethet rá pillantást, nem veszít semmit.
1/10
King Kong 2016 szept. 08. - 18:28:40 1/10
(8/31)
Hááát... nemis tudom...
Szeretem a hasonló kategóriás filmeket, de ez határozottan nemtetszett.
Szerintem elég unalmas volt, mivel már az elején sejtettem a végét, és mivel nemvolt benne semmi fordulat, semmi izgalmas dolog, így be is következett. Untam az egészet. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvenc színészem játszik benne, és szeretem a túszdrámákat.
8/10
magicvoice 2016 júl. 15. - 23:49:21 8/10
(7/31)
Kiváló film, remek alakításokkal. Milliószor feldolgozott történet, de ez ebben a filmben élettel telik meg, köszönhetõen a jól kidolgozott karaktereknek. És hiába tudjuk, mi lesz a vége, sõt a srác szájába is adják a film elején, mégis fordulatos és végig izgalmas tud maradni. Manapság ritka az olyan film, ahol a fõszereplõ olyan jellemfejlõdésen megy keresztül, mint itt Clooney, de nem csak õ, hanem kivétel nélkül minden karakter hiteles. Örülök, hogy láttam, nagy élmény volt.
10/10
Feltartott 2016 júl. 10. - 17:56:59 10/10 Előzmény Errika
(6/31)
Én többet is. De egyetértek. :D
7/10
offtopic
Errika 2016 jún. 11. - 08:28:46 7/10
(5/31)
:)
7/10
Errika 2016 jún. 11. - 08:27:05 7/10 Előzmény jem
(4/31)
Egyet értek!
jem 2016 jún. 04. - 09:19:47
(3/31)
A film megnézése elõtt csak annyit tudtam róla, hogy kik a szereplõk, 1-2 helyen thrillernek nevezik és 16-os karikát kapott. Szóval ezek alapján kicsit félve ültem be, mert általában nálam egy 16-os karikás thriller már eléggé félelmetes szokott lenni, vagy túl véres. De végül nem volt semmi para, szerintem csak a sok trágár beszéd miatt nem kapott 12-es karikát.

A film nem volt rossz, de nem volt olyan nagyon kiemelkedõ alkotás sem. Annyira nem lehet rajta izgulni sem, mert a feszültséget mindig ellõtték valami poénnal. A szereplõk is csak az elején ijedtek meg, utána már egész lazán kezelték a kialakult helyzetet.

Összességében egyszer érdemes megnézni, ha az ember nem valami nagyon gondolkodtató és feszült, hanem inkább amolyan "limonádé" akciófilmre vágyik. Nekem most jól esett egy ilyen kaliberû film, de mély nyomot nem fog hagyni bennem.
Péter Panyi 2016 máj. 10. - 20:31:32
(2/31)
Tudja valaki h Mo-n mikor mutatják be? jónak tûnik...
somersby 2016 febr. 15. - 12:15:14
(1/31)
A kétszeres Oscar-díjas Jodie Foster elsõsorban színészi munkája kapcsán lehet ismerõs, habár néhány alkalommal rendezõként is próbálkozott. A Money Monster ennek a folytatása lesz, ráadásul ígéretes stáblistával fûszerezve, az elsõ elõzetes pedig már be is futott.

A sztori egy varázslatos tévés személyiségrõl, Lee Gates-rõl (George Clooney) szól, aki egy pénzügyi témákkal foglalkozó mûsor házigazdája. A népszerû mûsor azonban nyilván nem mindig talál be pénzügyi fronton, egy rossz tanács következtében pedig az egyik befektetõ úgy dönt, hogy túszul ejti Gates-t és a mûsor producerét, Patty Fenn-t (Julia Roberts) is. Ráadásul mindezt élõ mûsorban teszi, ha pedig hõseink szeretnénk túlélni ezt a kalandot, akkor a pénzügyi befektetések mögötti hazugságokról is vallaniuk kell.

A Pénzes cápa rendezõi székében a legendás színésznõ, Jodie Foster foglal helyet, a Jamie Linden
Alan Di Fiore és Jim Kouf forgatókönyvébõl készült filmben George Clooney és Julia Roberts mellett Dominic West és Jack O’Connell kapta a fõbb szerepeket.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=qr_nGAbFkmk

Bemutató dátuma: 2016. május 26.