9/10
Csirkejozsi 2010 máj. 30. - 21:18:52 9/10
(156/356)
Én ma láttam. Nekem tetszett. Én nem ismerem az eredeti sztorit, de szerintem ez jó volt. Én nem mondanám sablonosnak. Szerintem ötletes volt, és izgalmas. Mindenképp érdemes volt megnézni. Még jobb lett volna IMAX3D-ben. :D
1/10
Zsákos ember 2010 máj. 30. - 19:28:22 1/10
(155/356)
Nekem meg maga a film alkotói igénytelenek ! Ilyen nézhetetlen szemetet csinálni ! :(
De mit várjon az ember egy Disney-filmtõl ?! ;)
babaa17 2010 máj. 30. - 16:52:49
(154/356)
Én még nem láttam a filmet, de mikor láttuk a bemutatóját a moziban már akkor eldöntöttük a barátnõimmel hogy ezt meg kell néznünk :)
Valamikor a hétvégén sort is kerítünk rá szerintem. remélem jó lesz :D
10/10
gervai97@gmail.com 2010 máj. 30. - 16:20:36 10/10
(153/356)
Nem bántam meg, hogy megnéztem ezt a filmet! Eleinte nem akartam megnézni, mert volt egy olyan sejtésem, hogy egy bugyuta, "tömegtörténetet" fogok látni, ahol csak a látványra fektetik a hangsújt. De kellemesen csalódtam. A film története kerek volt és nagyon egyedi. Ehez hasonló filmet nem nagyon láttam... A látvány valóban kiváló, bár a film nem 3D-s. De ez szerintem egy ilyen jó filmnél nem számít. A színészek kevésbé ismertek, de nagyon jól játszanak. Mindenkinek ajánlom! 10 PONTRA ÉRTÉKELTEM!
ibacs 2010 máj. 30. - 11:06:22
(152/356)
Nagyon sok film van itt is ami pozitív kritikát kapott.Hát ez pont nem olyan színvonal. Ami nem baj mert kikapcsolódni jó.De azért gondolom neked sem mindegy, hogy ezen kapcsolódsz ki vagy a Megapiranha-cimû remekmûvön.Másnak meg lehet ez a film a "Megapirhanás" színvonal.
voks 2010 máj. 30. - 08:23:35
(151/356)
A film izgalmas, szórakoztató, végig leköti a figyelmet.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kosztümös filmeket és könnyed kikapcsolódásra vágyik. A színészekhez illik a szerep, jól játszanak.
Enyhén meseszerû történet, de nincsenek túlzásba víve a gagyi motívumok.
8-10 éves kortól nézhetõ és a szülõk is élvezni fogják.
Nekem tetszett.
Daughter of Phoenix 2010 máj. 30. - 04:26:33
(150/356)
Lemaradt a "Spoiler". Legközelebb gondolj azokra, akik nem szeretnének a végkifejletbe belefutni. ;)

Összességében szerintem nem volt ez olyan rossz film. Kár, hogy az alaptörténetbõl nem vettek át több fordulatot,így kicsit lebutított.
Wolfeinstein22 2010 máj. 30. - 03:13:17
(149/356)
Nem az oldal igénytelen, szerintem tökéletes munkát csináltak a webprogramozók. A hozzászólók értelmi színvonalával lehet problémád, és néha sajnos egyet is értek veled. De maradjunk a filmnél...

***SPOILER PÓTOLVA***

Alapjáraton halott dolognak tartom, hogy játékadaptációkból csinálnak moziforgatókönyveket. Látszott az egész sztorin, hogy követni akarták a játék(ok) történetét (amikkel elõre megjegyzem még nem volt szerencsém játszani) és a befejezésnél - valószínûleg ebbõl kifolyólag - logikai problémákat észleltem. Miért éppen a herceg került ki gyõztesen a küzdelembõl és miért pont a város ostromának megtámadása utánra repítette vissza az idõ homokja? Ezen felül rendezõi hibának tudom be, hogy a harcokat élvezhetetlenül felgyorsították, ezáltal csak ízelítõt kaptunk belõlük. A hercegnõ és a herceg romantikus párharca szinte nevetséges volt..nem kellett néznem a dvd lejátszó mutatóját, csak azt figyeltem mikor kapják le végre egymást, mert akkor tuti, hogy jön a finálé.
Színészi játékkal nem volt probléma, Nizám bácsi kicsit élethûbben eshetett volna hátra, mikor ledöfték. Sok jelenet elhanyagolható volt, az assasinok kifejezetten idegesítettek.
Mindemellett a mérleg másik nyelve: jó zene, pörgõs hangulat és csodás számítógépes grafika.

10/6,5
ss16v 2010 máj. 30. - 02:03:03 Előzmény Zsákos ember
(148/356)
Hát komolyan mondom hihetetlenul igénytelen ez az oldal. Vagy esetleg elofordulhat az is, hogy a filmkészítés torténetében még nem forgattak olyan filmet mely pozitív kritikát "kaphat" ??? Az a legjobb mikor 14 évesek kritizálják a rendezoi munkát stb. Qrva az anyja mindenkinek aki nem a kikapcsolódás miatt néz filmet hanem, hogy szidhassa!
1/10
Zsákos ember 2010 máj. 30. - 00:10:16 1/10 Előzmény ibacs
(147/356)
A filmben is ilyen szintû "vicceskedés"volt.
5/10
1aniko 2010 máj. 29. - 19:51:24 5/10
(146/356)
Én bizony néhol untam.Még jó,hogy dvd-n néztem és nem moziban...
10/10
Gilka 2010 máj. 29. - 16:22:55 10/10
(145/356)
Látványos kikapcsolódás. Emberek, mit vártok egy számítógépes játékból adaptált filmtõl? Jake kellõképpen szexi és cuki a szerephez. Szerinte bõven lehetett volna laposabb is a sztori, én rosszabbra számítottam. Pozitívan csalódtam:)
offtopic
ibacs 2010 máj. 29. - 15:08:49
(144/356)
Zsákos ember, te mindig bal lábal kelsz fel:) Lehet csak bal lábad van:)
1/10
Zsákos ember 2010 máj. 29. - 14:54:43 1/10
(143/356)
Valami eszméletlenül nézhetetlen kalandfilm ! Sztori bûnrossz,a szereplõk unalmasak,kidolgozatlanok,a poénok laposak,az akció-jelenetek gyengék,a trükkök színt úgy !
Még a márciusi Titánok harcánál is rosszabb !Ebbõl a témából nem lesz új Karib-tenger kalózai féle trilógia ! Disney-kém ezt most jól beszoptad ! ;)
rooneygirl 2010 máj. 28. - 20:39:44
(142/356)
Én vizsga utáni lazításnak szántam, és el is érte a hatását. Kikapcsol, szórakoztat. Egy percig sem unatkoztam, végig lekötött, zeneileg, látványilag is tetszett. A szereplõket is eltalálták, szerintem szép a hercegnõ. Végre nem egy tucatnõ. Kicsit kölönleges, a szó pozitív értelmében. Azt pedig már régóta tudom, hogy egy kis borosta csodákra képes. A kis Jake felnõtt.:)
10/10
angelika1975 2010 máj. 27. - 21:55:52 10/10
(141/356)
Sziasztok!
MA megnéztem a bnõmmel a filmet.El kell mondanom,hogy a színészek nagyon ott voltak mintha rájuk szabták volna a szerepet.A Hercegnõ annyira nem volt szerintem szép.....de jól játszott.
Az izgalom és a jelenet ott volt.Egy percig sem unatkoztunk rajta.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Bár 3D-ben is ütõs lett volna.De így is minden tökéletes volt.
8/10
mf5hd 2010 máj. 27. - 18:03:02 8/10
(140/356)
Munka utáni lazításra vagy egy vizsga utáni kikapcsolódásra teljesen jól film. Ne várjunk nagy mûviszesééget de látványos, vicces kaladnfilm jó filmzenével, dögös hercegnõvel és jó színészekkel. Aki meg a történteten fanyalog: ez egy mese nem több. A látvány pazar, bár a gyors vágások néha zavaróak de a film egy percre sem ül le, a cselekmény gyorsan pereg így nyoma sincs unalomnak és 3D nélkül is szinte tökéletes a látványvilág. A szinkron is végre hozza az elvárható szinvonalat. Sajnos talán a legjobb magyar szinkronszínész Végvári Tamás egyik utolsó szinkronja volt Ben Kingsley karaktere, a hangja nagyon fog hiányozni. Összefoglalva teljesen renben van bár messze nem tökéletes. Nem igazán értem miért fanyalognak annyit rajta a kritikusok bár általában egyetértek velük de most egyáltalán nincs igazuk. Akinek meg filmmûvészet kell nézze meg Mundroczó Kornél legújjabb filmjét, biztos jól fog szórakozni. Nálam 8/10
9/10
Vadrenalin 2010 máj. 27. - 11:00:31 9/10
(139/356)
Általában a Port kritikusainak véleménye közelebb áll az enyémhez mint a közönségé, de most nem így van. Ez az egyik legjobb kalandos mese, amit az utóbbi években láttam. Szerintem igenis vonzani fogja a folytatást, ahogy annak idején a Múmia, aztán meg a Karib tenger kalózai. Merthogy leginkább ennek a vonalnak a folytatása, bár tény, hogy ez meseszerûbb azoknál, így akik csak egy igazán felnõttes, horrorba hajló kalandfilmre kíváncsiak, azok csalódni fognak, míg pl. galamblelkû barátnõmnek ez közelebb állt a szívéhez. Hihetetlenül látványos (persze csak nagy mozivásznon, nem letöltve TV-ben), az akciók meg sok helyen olyanok, hogy az annak idején Jackie Chan nevével fémjelzett humorosan akrobatikus mozgásokat fedeztem fel bennük, amihez úgy tûnik a CGI jelenlegi fejlettségi szintjén már nincs szükség Jackie-re. :-)
7/10
gerhajdu 2010 máj. 27. - 10:36:06 7/10
(138/356)
Valamiért én most direkt arra figyeltem, nem maradt-e valami logikátlanság a filmben. Haverommal meg is beszéltük a film után, és az is helyére került, amit nem értettem (pl. a végénél). Szerintem nagyon jó a történet csak sokszor háttérbe szorul. Amit most is furcsállok, hogy a Hindukusba elmennek néhány nap alatt (mármint a történet szerint). A Hindukus pedig nem néhány napra van. Igaz, a többi helyszín is kitalált, hiába mondja a mesélõ, hogy a Perzsa birodalomról van szó.
Zyppho 2010 máj. 26. - 22:10:00
(137/356)
Látványos, izgalmas, jópofa és még a színészek is jók voltak! 10/10 rég voltam ilyen jó filmen manapság.