Téma: Pókember 3.

afro 2007 máj. 11. - 23:40:10
(73/253)
ja és még valami: Szegény Peter állandóan olyan kisfiús, mosolygós, jóllakott óvodás fejjel néz... még akkor is amikor épp arról beszél hogy a nõje elhagyta. Nem értem... na mind1.
Neki is van még mit tanulnia.
afro 2007 máj. 11. - 23:34:28
(72/253)
Hát ez tényleg elég siralmas...
Könny és nyál, bár ez a legkisebb baj lenne!
Nincs koncepciója a filmnek! Most akkor ki az ellenség? Van vagy 8 darab, azok össze vissza kavarnak, az egyik leesik a tetõrõl, beveri a fejét a nanoruhában, aztán meg eszébe jut, hogy ja mégis, aztán homokember, meg fekete gedva... bla bla bla... (bár hozzá kell tenni hogy nem olvastam a képregényt, szal nem értek hozzá)

Az effektek meg körülbelül a Múmia egy és kettõ között ingadoznak, bár a múmia az picit jobban nézet ki.
Nem értem mi került ezen a filmen ennyibe?

És mint ahogy elõttem már mondták: May néni jeleneteihez tényleg kéne egy puska. :)

És a zárószó: MJ nagyobb cafka lett mint valaha.

Kár ezért a moziért. Ebbõl a Venom ruhából (így hívják?) nagyon sokmindent ki lehetett volna hozni!!
DRusza 2007 máj. 11. - 17:34:45 Előzmény gmagich
(71/253)
Osztom a véleményed, valami ütõset akartam írni, de már mindent elmondtál....még annyit, hogy max 14 éves korig, bár ott is csak az alacsonyabb IQ-val rendelkezõk bátorkodjanak, felette erõsen nem ajánlott. Az viszont komoly, hogy egyes emberek még pénzt is adnak az ilyen mocsokért, hogy menézhessék és aztán még végig is szenvedik... már az is fájdalmas, ha az ember a DVDtékában húz bele valami sz*rba, de moziban a szõke nõddel a jobbodon, már nagyon durva...
gmagich 2007 máj. 11. - 04:37:28
(70/253)
Én bõgtem rajta a fájdalomtól... ez valami vicc... :D
Én azt hittem, hogy láttam már ócska és igazán SZAR filmet, de ez megtetézte a dolgot, habot nyom a tetejére, és amirõl eddig úgy gondoltam, hogy pocsék, az igazából most kiderül, hogy világszenzáció és kolosszális siker...

BOTRÁNY!

Két és fél órás, számítógépes effektussokkal szarrá butított, kõkemény csöpögéstõl ömlengõs szerelmes nyáladzás.
- mindez az igaz barátság üzenetébe csomagolva.

Azt hittem szörnyet halok, vagy legalábbis, a büfé mögötti takarítós pult alól hipót csórok és elkortyolgatom, míg zajlik a ez a dráma, csak hogy a végét, csak azt ne érjem meg istenem :-)

A film nyomai egy életen át elkísérnek majd, mégis: hû maradtam eredeti hitvallásomhoz és bölcs filozófiámhoz, miszerint, ha igazán meg akarod tudni becsülni és felfedezni a jó dolgokat az életben, ahhoz meg kell tapasztalni, át kell élni a rosszakat is. Becsületesen helytállva nevettem végig a filmet, arcom egyik pillanatban a tenyerembe, másik pillanatban a pattogatott kukoricás zacskóba mélyen beletemetve, tûrtem, nyeltem, hallgattam. Önfeláldozó voltam, önzetlen és leróttam a kellõ/kelletlen tiszteletem a mû szerzõje elõtt azzal, hogy részt vettem zavaros elméjének és érthetetlen termékének megtapasztalásában. Szövetség ez, egy olyan viszonozhatatlan erkölcsi jóindulat, amelyhez a ma embere igazán hasonlót nem lel, csak hosszas, elmélyült és kitartó keresés árán.
Seemann 2007 máj. 11. - 01:11:28
(69/253)
A legjobb akkor is Willem Dafoe, arra az 5 percre amíg megjelenik, egy a festett vásznon, kettõ a tükörben a fia elõtt.:)))
A babyOsborn is kiváló, talán egyedül miatta érdemes megnézni.

EGy képzeletbeli sörétespuskát érdemes bekészíteni a maynénis jelenetekhez, és miközben osztogatja fruti helyett a közhelyes vérciki tanácsait, célkeresztbe venni és párszor elsütni...
Karolka 2007 máj. 10. - 19:08:57
(68/253)
Ez a rész tényleg az érzelmekrõl szólt! De nem volt ez annyira rossz! Mondjuk mozijegyet nem fizettem volna ki érte! :D Egyszer nézhetõ volt!
Timke 2007 máj. 10. - 00:10:26
(67/253)
Lehet, hogy lesz benne SPOILER, sry.:D
Csatlakozom az elõttem szólókhoz: sajnos ez egy elég rossz film... Rengetegen voltunk a moziban, mindenki "ráizgult" a nagy fene izgalmakra, de csak csöpögést láttunk. Kicsit már túl nyálasra sikeredett, sok erõltett jelenettel együtt (amerikai zászló, az a tánc - kicsit már fájt is). Az operatõrt sem fogom hátba veregetni, már zúgott a fejem az össze-vissza kapkodó kamerától... kb semmit sem látsz, csak nagy foltokat, ahogy a kamera imbolyog erre-arra. Egyedül Harryt alakító James tetszett, bár ez a rész is kicsit túlságosan amerikaiasra sikeredett (a végére célzok értelemszerûen). Tehát fantatikusok nézzék meg, de túl sokat ne várjanak tõle. Én egy képregényfannal mentem el megnézni, de nem mondanám, hogy el volt ragadtatva tõle. Az indexen található egy kritika, szerintem nagyon találóan lefest mindent.
Az egyik elõttem szóló kérdezett rá, hogy vajon miért csókolta meg Pókember Gwent - akkor talán volt benne egy kis "zöld", ezért tehette (szerintem). Az biztos, hogy nem ez a film lesz az, amit dvd-n fogok nézegetni. Egyszer nézhetõs...
msl 2007 máj. 09. - 23:01:46
(66/253)
4 nap telt el mióta megnéztem. És most derült csak ki számomra mennyire nem tetszett a film. Másnap bosszantottak a negítív dolgok a filmben. De most rá kellett jönnöm már nem is emlékszem mi bosszantott. Igazság szerint nem emlékszem a felére se. Ami még viszonylag élénken él bennem az Parker utcai tánca, most is megmosolygom, de a többi csak egy homályos massza.
Redfield 2007 máj. 09. - 21:59:47
(65/253)
Tudsz számolni? Mert figyelni nem nagyon, úgy néz ki. Senki sem írta egy szóval sem, hogy jobb filmet rendezett volna, RAIMI tud jobb filmet ennél. De vidd csak a listádat Sam bácsihoz.
szokegergely 2007 máj. 09. - 10:45:38
(64/253)
Kifejezetten azoknak az embereknek írok akiknek tetszett!
Ha az ember hasonló kaliberû filmre beül a mozia , akkor akciót vár, a fõszereplõrõl valami újat, egyszóval izgalmas jeleneteket!
Ez a film meg csöpögött az érzelmektõl, de nem a fõszereplõ volt a film központja, hanem MISS HP, aki ráadásul még gyáva is volt, ki nem állt volna Parker mellett!
A tisztelt pókember az amerikai zázló elõtt kihagyhatatlan volt, ez egyszerûen elképesztõ, majd én is kitalálok egy hõst, Õ is csak mondjuk Debrecenben fog ügyködni, aztán a magyar zázlóból lesz a ruhája, igazán nevetséges az egész!
A fõellenségek is nagyon kedvesek aranyosak voltak, igen nagyon vártam a filmet, de nagy csalódás volt, tényleg a második rész sokkal jobbra sikerült!
Az pedig hogy ez a kalap szar 300 millió dollárba került , ez lesz az évszázad bukása!
Arra leszek kíváncsi melyik fanatikus rajongó megy el megnézni a következõ részt???!
G.
Redfield 2007 máj. 08. - 23:42:18
(63/253)
Acélból, :) hogy enyéim legyenek. De a mozijegyet sorsolták ki. Szám szerint kettõt, szóval poén lett volna, ha egyedül vagyok, vagy csak ketten nézzük. :)
Redfield 2007 máj. 08. - 23:40:31
(62/253)
Nem azt állítjuk, hogy mi tudunk jobbat, hanem azt, hogy Õ tud jobbat, okoskák. :) Mert már csinált párszor. Elnézést a "kritikálás"-okért, meg hogy írunk egyáltalán ide, de igaza van havernak: ez egy rajzfilm-epizód szinvonala, csak ennél azért Raimi többet is tud. (érthetõ, hogy már belefáradt a projectbe, meg is látszik)
Dzshonny 2007 máj. 08. - 23:35:23
(61/253)
Helyesbítek "mozijegy helyett" mozijegy árát akartam mondani:).Egyépként milyen célból nyerted az "ajándékokat"? Egyszer énis nyertem a gyûrûk uránál egy komoly fél literes mûanyag pohárkát de azzal semmi baj nem volt:).
Skaff 2007 máj. 08. - 20:27:09
(60/253)
Épp msot akartam megkérdezni hog mikor lesz 4-ik része mert nekem az 1 az nem volt rossz a kettö az nagyon jó volt ez a három meg egyenesen Isten volt és remélem lesz 4-ik része de ahogy már látom zsoca megrendezi nekünk ugyhogy alig várom már a moziban a 4-ik részét is :)
francesc0 2007 máj. 08. - 15:36:04 Előzmény Bigpapa
(59/253)
Maximálisan egyetértek veled. Én is egy délutáni adásra mentem el és tele volt kisgyerekekkel a terem..a mögöttem ülõ gyerek 1órán át a székemet rángatta, aztán rászóltam, 10percre abbahagyta és folytatta..

Na de nem ez a lényeg, hanem a film.
Szerintem az elsõ rész nagyon jó volt, nekem, sokakkal ellentétben a második is tetszett, mondjuk az egynél gyengébb volt..na és a 3:
Úgy ahogy Bigpapa mondta, Homokembert kb 5perc alatt irták bele a történetbe. Gondolkoztak, gondolkoztak, hogy kerülhetne összefüggésbe Spideyval..hát nem jutott semmi eszükbe 5perc után, és ekkor az egyik kibökte végül: miért nem mondjuk azt, hogy õ ölte meg Peter nagybátyját? Jééé de jó ötlet!
Nah és a másik fõgonoszt is szépen összecsapták szerintem. Egy csaló fényképészbõl, msl szavait idézve: "Fél pillanat alatt lesz Venom, ráadásul teljesen abszurd módon." Veled is teljesen egyetértek.

De!
Harry Osbornt alakitól James Franco nagyon jól szerepelt! Õ volt a legjobb. Hát persze, hogy kikellett nyirni, hogy nézett volna ki hogy ennek a résznek a végén nem lett volna temetõs jelenet? Jah és inasbá kicsit késõn szólt:)

Na, azért valami tetszett is a filmbe. Pl. az látszik, hogy a pénzzel nem spóroltak, a harcjelenetek jók voltak, mondjuk Spidey kicsit hamar kinyirta Venomot..

Jah és azt se értem, hogy Peter elakarja jegyezni MJ-t, de azért a szeme láttára lesmárolja a szõke csajt (amikor megkapja a város kulcsát.)
Bigpapa abban is egyetértek veled, hogy Kirsten Dunston már a smink se segített..

Peter meg valószinüleg azért néz ki az átalakulás után, úgy mint egy emos, mert ezzel a tizenéves kamaszlányokat probálják becsalni a moziba.

Nem tudom, lenne-e értelme 4. résznek. Most, hogy az egyetlen normális szinészt is kinyirták a forgatókönyvirók.. (Hozok segítséget! - Ne, ne hozz! Ne hozz mert én még egy részt nem játszok el! )

De ezzel a kritikával senkit se akarok lebeszélni, csak elmondtam a saját véleményemet.
zsoca 2007 máj. 08. - 15:11:48
(58/253)
Gyerekek, ne szépítsük: ez egy dermesztõen rossz film, és a legrosszabb benne maga Pókember (mármint a színész és a magyar hangja). A rossz Peter úgy nézett ki mint egy nevetséges emo-s, mint egy ügyeletes stréber, aki menõnek akar látszani a pár szál hajának lenyalásával és egy fekete selyem öltönnyel. Annyira de annyira amerikai, hogy az már fáj. A csúcs az amikor Pókember a végefelé ezer sebbõl vérezve elrepül az amcsi lobogó elõtt, mialatt himnikus zenét üvölt a mozi. Hányás. Senkinek se ajánlom.
Redfield 2007 máj. 08. - 12:31:07 Előzmény Dzshonny
(57/253)
nekem: Corvin: 21:00. szintén szombat. és a szinkron tényleg rossz volt. nyertem egy plakátot meg egy filmzenét. A plakát kissé elázott, a filmzene meg nem azokat tartalmazza, amiket hozzá komponáltak, hanem amik mindenféle együttesektõl bejöttek a készítõknek. :(
Andi16 2007 máj. 08. - 09:36:35
(56/253)
Szerintem is nagyon jó film volt mondjuk volt benne néha uncsi rész, de azok sem voltak anyira rosszak.
shademan 2007 máj. 08. - 08:58:04
(55/253)
Ahhoz képest hogy általában hogy el szokták cseszni a 3. részeket ez egész jó lett. Tényleg nem éri el az elsõ rész szintjét de a másodikat felülmúlta simán.
olty 2007 máj. 08. - 07:37:59
(54/253)

Megnéztem a filmet,nekem tetszett,persze gyerekkel voltam és miatta néztem csak meg,de viszonylag nekem is hamar elment a 2,5 óra.Nem vagyok pókember rajongó és képregény olvasó sem,de mint laikus összességében egész jóra sikeredett!