10/10
Célia 2007 jan. 24. - 13:15:31 10/10
(81/9721)
Szia! Nekem is a gyermekem veszi fel minden nap a filmet, de Õ lány (17 éves) és így teljesen egyet értünk a fõhõs megítélésében. Évekkel ezelõtt néztük együtt a filmet, akkor még elég kicsi volt, de a lényegre emlékezett. Most viszont megrémültem egy kicsit, a jövõ héten csak csütörtökig van a mûsorban a sorozat, remélem adják a többi részt is, mert különben sírok!!!!!
mariann67 2007 jan. 23. - 19:42:35
(80/9721)
Helló mindenki!
Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot, már több nyelven végignéztem én is ezt a gyönyörû filmet és nem tudok betelni vele.Újra és újra meg tud lepni valami csodával ami a két fõszereplõ között történik. A szereplõválogatás tökéletes volt, és nemcsak a két fõszereplõre gondolok,mindenki a maga nemében különleges egyéniség. Nem tudom hogy Sully szerepét megformáló szinész egyénisége mennyire hasonlit a szerephez de tény hogy úgy érzem õ nem is "játszik". Minden esetre én is odaragadok 4 órakor a képernyõre, ha meg nem megy felvetetem videóra a "kisfiammal"/16 éves/ aki meglepõ módon 1-1 részt megnéz velem. A mellékelt képet egy magyar oldalon találtam,hát lehet nyálat csorgatni, nem mindennapi pasi az biztos!
10/10
Célia 2007 jan. 23. - 16:54:47 10/10
(79/9721)
Bocsánat, kicsit össze-vissza írtam, szoval majd úgy alakul minden ahogyan Te szeretnéd !!
10/10
Célia 2007 jan. 23. - 16:52:38 10/10
(78/9721)
Szia! Ne aggodj, lesz a "puszi"-nak folytatása, csak türelmesnek kell lenni!!!! A készítõk elõbb még csigáznak egy darabig, hogy nézd folyamatosan a sorozatot, és ha elég kitartó az ember minden úgy alakul Te szernéd. Még sok-sok rész lesz mindenféle mellékszálakkal megtûzdelve mire eljutunk a számomra(számunkra) oly kedves részekehez.
esissy 2007 jan. 23. - 16:44:44
(77/9721)
Sziasztok!

Elõször is nagyon örülök, h megtaláltam ezt a fórumot, ugyanis én is nagyon szeretem a sorozatot, bár én csak most lettem a rajongója, mióta az m1 el kezdte újból vetíteni. Szóval én a Hallmarkról, sem máshonnan nem ismerem a további sztorit. Ezért egy kicsit aggódok h az m1 nehogy leveyge félidõben a sorozatot, pl. megnéztem jövõ hét pénteken a szokásos idõpontban más mûsor lesz. Remélem csak feleslegesen aggódok. Nem tud errõl vki valamit esetleg?
Elõre is köszi
10/10
szterke 2007 jan. 23. - 13:45:34 10/10
(76/9721)
Nos, nem baj, hogy hosszú lett a mondanivalód, úgyis nagyon állt a topic. De Te most fellendítetted! :)
Csak én nem értem, annak a születésnapi szájra puszinak mért nem lett még folytatása, mintha meg sem történt volna? OK, ok, nem akarták túl hamar összeboronálni õket... Na de ez a tempo néha kicsit azért fárasztó. Remélem, ma történik valami apróság legalább. (És persze, a Hallmarkon anno én is néztem, csak az idõrendiség már nem rémlik.)
A tegnapiban (asszem) "Felhõtánc" helyett (végre)Táncoló Felhõt mondott az indián asszony! :) De az vicces volt, mikor Colleen keresésekor Sully azt mondta "Wolf" szimatot fogott :), vagy vmi ilyesmit. Nem tudom, de máskor mindig Farkasnak hívja -szerencsére.
(Hossz tekintetében végül én se maradtam le:)
andy242 2007 jan. 22. - 22:39:26
(75/9721)
Sziasztok

Kicsit eltûntem az utóbbi idõben, de így a vizsgaidõszak közepén néha annak is örültem, hogy élek. De azért egy kis pihenõre úgy 4 óra körül mindig szükség van ;-))
A részeket szorgalmasan veszegetem fel és majd elõbb utóbb DVD-re is át lesznek írva, és a digitalizálással is kacérkodom, de azt csak úgy ha tudok egy jó DVD Rip progit szerezni, és a DVD-rõl berippelni.
Látom, többetek egyik kedvenc része a Mérgezett víz. :-)) Nem tagadom, az enyém is. :-)) Ott mondjuk kicsit fájt a szinkron, mert annak a szövegét angolban is olvastam, úgyhogy tudom minek kellett volna lenni. De egyébként már én is megbarátkoztam vele. Tényleg igaz, hogy az a dolog kulcsa, hogy ne nosztalgiázzon az ember a Hallmark-os részekkel. :-)
Sully tényleg az ideális pasi. :-) A mai részben jó jelenet volt, amikor Mike magyarázta, hogy megérti Colleen érzéseit, merthogy Sully milyen jó pasi :-))) Ez tetszett.
Amikor elkezdte az M1 adni a sorozatot próbáltam a környezetemben minél többeknek reklámozni, hogy nézzék. Vanak akiknél sikerrel jártam, és ennek örülök :-)) De van egy lány aki úgy általában keveset néz TV-t mert mindig azt mondja, hogy semmi használható nincs benne. Neki is mondtam, hogy akkor nézze ezt, mert milyen jó. Legközelebb mikor találkoztunk kérdeztem, és mint aki szívességet tesz közölte, hogy egy részt megnézett és nem valószínû hogy fogja nézni. Olyan negatívan beszélt róla, hogy azt hittem két különbözõ filmet néztünk. Nem igazán értem, hogy ha ezt sem akarja nézni akkor mit.
Na mindegy is, csak gondoltam elmesélem, mert megérteni úgysem fogom.

Na, ez most kicsit hosszúra sikerült, de lehet hogy megint nem jövök egy darabig (van még pár vizsgám :-(( ) De azért amikor csak tudom, nézem :-))
10/10
Nannyfan 2007 jan. 19. - 16:10:42 10/10
(74/9721)
Szia! De jó lenne ha sikerülne valamit intézni!!! :)
Férfi ügyben akkor szerencsés vagy. :) A mai világban ritka az ilyen sajnos. :(
Lenili 2007 jan. 19. - 12:44:21
(73/9721)
Sziasztok ::Szép napokat!
Örülök ,hogy csak "normális hozzászólások vannak ezen a fórumon....a 14 éves "férfiú " valószínû nem a legtisztább beszédû fiatalok közül van,de mentségére szolgáljon,hogy nézi a sorozatot,,,ebbõl talán ragad rá valami jó is a csúnya beszéden kívül...
Más: én is tettem lépéseket ,mert szeretném megszerezni az egész sorozatot/ha lehet a Hallmarkosat/ van ismerõsöm a TV-nél és megkértem segítsen valamit ebben ...ha lesz hirem közlöm ...Csodás volt ez a két utolsó rész,,,vannak ilyen férfiak hálistennek ,mert az én párom ilyen és hálás vagyok a sorsnak érte nagyon...kellemes hétvégét mindenkinek !
10/10
Nannyfan 2007 jan. 19. - 09:49:23 10/10
(72/9721)
Szia! Egyenlõre semmi. Viszont még nagyon az elején vagyunk. :) Majd én is körbeérdeklõdök. :)
blf22s 2007 jan. 17. - 21:01:43
(71/9721)
Szia mindenkinek!

van vmi hír a bedigitalizálásról? Vagy esetleg hogy lehet megszerezni az epizódokat? Én sajnos dolgozom ebben a z idõben...
Pedig régen minden részt láttam, és olyan jó lenne noyztalgiázni...
10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 20:17:57 10/10
(70/9721)
Ettõl félek a legjobban. :( Hamarosan megtudjuk... :(
10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 20:16:44 10/10
(69/9721)
Nekem is bevillant a "meleg tavasz" dolog. :) Kíváncsi voltam, hogy itt mit mond Brian! :) De szerencsére nem csalódtam.
A mai és a tegnapi rész isteni volt!!!!!! :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 20:15:08 10/10
(68/9721)
Amikor elkezdte adni az M1 és meghallottam a szinkront elborult az agyam és írtam a Hallmark-nak. Megkérdeztem, hogy várható-e a közeljövõben a sorozat vetítése. Nem is reméltem, hogy válaszolnak.
Ezt a választ kaptam:

Hi Anita,

Thanks for your email.

Unfortuantely we do not have any immediate plans to broadcast Dr. Quinn: Medicine Woman, but it may be shown in the future.

You can stay up to date with all of our shceduled programmes by visiting <a target="_blank" href="http://hu.hallmarkchannel.tv" title="http://hu.hallmarkchannel.tv">hu.hallmarkchannel.tv</a>

Regards

Peter

Peter Holley
Web Assistant
Sparrowhawk International Channels Limited
234A Kings Road, London SW3 5UA

Sablon szöveg, de akkor is válaszoltak. :) Sajna jódarabig nem számíthatunk arra hogy a Hallmark vetíteni fogja.

Mostmár nem is zavar annyira a dolog. A szinkron így is rendben van. Fõleg a szöveghûség szól mellette. Már nem zavar. :)
Amúgy elgondolkodtató, hogy külföldrõl válaszolnak, a drágalátos M1 pedig még válaszra sem méltat....
10/10
jagi 2007 jan. 17. - 20:04:41 10/10
(67/9721)
Sziasztok!A mérgezett víz nagyon jó volt!!!Most láttam elõször magyarul!Sajnos a mai részt ezúttal elmulasztottam::(Azt hiszem a VOX-on ma volt az a rész,amikor megtudják,hogy kisbabájuk lesz,ezt is nagyon szeretem.:)Már én is kezdem megszokni a szinkront,de talán nemsokára megváltozik.
ryana 2007 jan. 17. - 19:34:30
(66/9721)
Én meg még nem hallottam helyesírásról, pedig igyekszem!
ryana 2007 jan. 17. - 19:32:31
(65/9721)
Én a mai részt is szeretem, két ilyen jó rész egymás után, klassz :). És ha jól látom holnap lesz a születésnapos :))))).
Szerintem jól tetted, hogy túl léptél a Hallmarkos szinkronon, én csak Sully hangja miatt sajnálom egy kicsit azt, de ezt már asszem írtam. Egyébként szarvashibákkal van tele a fordítás. A kedvencem a mai epizódban volt: amikor a gyerekek szurkolnak Sullynak a parton, miközben Dr. Mike-éka a forrásban úsztatják. m1 szinkron: Brian:-A meleg forrás jót fog tenni! vagy valami ilyesmi, Hallmarkon ugyanez:- A forró tavasz jót fog tenni! Eredeti: "hot spring" gondolom, a fordító nem hallott még olyan szavakról, amelyeknek több jelentésük van; az, hogy így semmi értelme a mondatnak az adott kontextusban még csak el sem gondolkoztatja...Annyira jó, hogy ezt ki adhattam magamból :-).
10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 10:42:22 10/10
(64/9721)
Dehogy! :))
Csak eszembe jutott, hogy a késõbbiekben is gyakran elõfordul, hogy Sully fésüli a haját. :) Miközben néztem beugrott egy késõbbi részbeni beszélgetés. Amikor Teresa Morales közli Michaelával, hogy úgy viselkedik mint egy férfi és, hogy biztos nem jó feleség. Este ezt elmondta Sullynak és természetesen õ közölte, hogy teljesen rendben van, hogy õ is ott ül a férfiak között a tanácsaban meg stb.. és ekkor kérdezi meg, hogy ezek szerint akkor õ sem férfi mert szereti fésülni a (Michaelának) haját?

Semmi extra, csak beugrott. :) Vizsgára tanulok ezerrel és ilyenkor kicsit agyilag zokni vagyok. Ilyeneken morfondíroztam a sorozat alatt. :))
10/10
szterke 2007 jan. 17. - 10:21:53 10/10
(63/9721)
Mi az, hogy most fésülte meg ELÕSZÖR? Mért, még mikor máskor? Késõbb ez valami rendszeres programjuk lett?:))
10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 08:44:23 10/10 Előzmény baroncs
(62/9721)
Kedves baroncs!
Nagyon szivesen látunk a fórumon, de kérlek tartózkodj az ilyen kijelentésektõl. A címmel kapcsolatos broblémáinkat még az elején kitárgyaltuk. Biztos vagyok benne, hogy a fordítás minimum 10 éves lehet. Egyre több jel utal rá. Ezt kaptuk ezt kell szeretni.
Üdv: Nannyfan