10/10
Nannyfan 2007 jan. 17. - 08:40:45 10/10 Előzmény Célia
(61/9721)
A tegnapi rész még mindig jó!!!!!!! Sully ebben a részben fésülte meg elõször Michaela haját. :) Izgalmas, romantikus és humoros volt. :) Horace, Jake, Loren és Hank kitettek magukért a borzzal!!! :)) A szinkron egyre kevésbé zavar. Viszont megtiltottam magamnak a Hallmarkos verzión való nosztalgiázást. Mert ha meghallom a régi hangokat.... szóval nem nézem és így nagyon jó!! :)
baroncs 2007 jan. 16. - 15:32:00
(60/9721)
Ki a fasz fordtja le ennek a sorozatnak a nevét??? Mert, hogy Dr.Quinn, Medicine Women nem azt jelenti, hogy Quinn doktornõ, a varázsló; hanem azt , hogy Dr. Quinn a gyógyító(nõ)/ orvos/doktornõ.
10/10
Célia 2007 jan. 16. - 12:32:10 10/10
(59/9721)
És még annyit, hogy MA van a Mérgezett víz c. rész !
Nekem is egyik kedvenc részem, nézzétek, nagyon jóóó!
10/10
Célia 2007 jan. 16. - 12:28:30 10/10
(58/9721)
Sziasztok! Nagyon örülök ,hogy talátam fórumot ennek a gyönyörû történetnek. Én is végig néztem a sorozatot különféle csatornákon, és nagy kedvencem volt. Igazán bájos történet, remek szereplõkkel. Jó látni a sok agyalágyult film helyett egy tartalmas , mondanivalóva ellátott sorozatot. Természetesen nekem is a férfi fõhõs a húzó erõ, ami minden rész megnézésére késztet. Valóban, ilyen pasas csak a filmen létezik, de olyan jó álmodozni !!
erosz66 2007 jan. 15. - 18:08:54
(57/9721)
Hellóztok!
Nekem Sully-ról mindig az jut eszembe,amit egyik "öreg"barátnõm mondott egy élet teljes tapasztalatával : ha találkoznál véletlenül egy ilyen pasival,gyorsan bekeretezni, ki a falra,mert nincs több!
Azért jól esik nézni,milyeneknek is kellene lenniük a teremtés koronáinak. Aki egy kicsit is túlnõtt már az álmodozós kamaszkoron,tudja mirõl beszélek.
Mindenkinek jó sorozatnézést!
ryana 2007 jan. 15. - 13:02:05
(56/9721)
Ezek szerint Te többet láttál nálam, pedig én végig néztem a filmet :-). Úgyhogy, ÉN kérek elnézést :-)!

Értem mirõl beszélsz, rövid hajjal nekem sem nyerõ annyira. És igen! Sully tökéletes, szóval nincs ilyen...

Azért vannak akiket jól esik nézni, még ha ki is nõttem már a kamaszkorból. :-)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 15. - 12:39:35 10/10
(55/9721)
Egy darabig néztem a filmet. Mintha láttam volna a pult mögött egy pillanatra.... de itt még nagyon törpike szerepe volt.. Ha esetleg késõbb még szövege is volt akkor elnézést kérek! ;)
Igazából nem szokásom férfi színészekért rajongani és beleszerelmesedni.... Tini koromban is kimaradtam a Leonardo Dicaprio lázból.. :) Az a fura helyzet, hogy Joe Lando nem kellene. Kiábrándultam belõle, mikor megláttam rövid hajjal... de Sully... õ egyszerûen csak Sully. :) Õt imádom. Azok a kék szemek... Nekem õ az álomférfi. :) Ennyi álmodozást megengedek magamnak. ;)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 15. - 12:33:41 10/10
(54/9721)
Szia!
Elhiszem amit mondasz. Ebben a témában már én is elég sokat informálódtam. Beszéltem már a Viasat3-al és a CoolTv-vel. Ott is ugyan ezt mondták. Biztos jó lehet ott lenni egy szinkronizáláson! :) De gyanítom, hogy ez tényleg egy elég régi szinkron és már évek óta le van a teljes sorozat szinkronizálva. :( Hamarosan vége lesz az 1. évadnak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesznek-e hangváltozások....
blf22s 2007 jan. 15. - 06:24:49
(53/9721)
Szia!
Esetlegesen felvenni a kapcsolatot vmelyik Tv-vel?

Szinkron témában lenne egy két infóm általánosságban:-)
Volt lehetõségem gyakornokként részt venni 1-2 film szinkronján és a követekezõket tapasztaltam: a szinkronhangok kiválasztása alapos, karakterhez közeli személyeket próbálnak keresni.
Minden esetben a nevek kiejtésénél az eredetire törexenek: Ezért van a "MIKÁÉLA"...
Nagyon nagy élmény végig ülni a szinkronokat.
Ha tudjuk melyik szinkronstúdiók készítették a szinkront, rá lehet kérdezni hogy el lehet-e menni (ha esetleg vannak olyan részek, amiket még nem csináltak meg...)
ryana 2007 jan. 13. - 18:22:30
(52/9721)
Sziasztok!
Igazán nincs mit :-). Ha ez OFF-nak számit, bocsi, de még "sosenem" írtam semmilyen fórumba, ebbõl is látszik, hogy kicsit megfertõzött a sorozat, pedig régen lesajnáltam a sorozatfüggõket, nesze nekem :-(. Szóval, ha esetleg valamelyikõtöket érdekli, ma este m1 Szeretlek holtodiglan 21:50, Joe Lando barátunk, kezdeti szárnypróbálgatása, úgy tudom Õ az egyik pincér benne, nem tudom, mennyi szerepe van (valószínûleg kicsi), de már kíváncsian várom :-).
Ja! Keddi rész valóban jó lesz.
R.
10/10
Nannyfan 2007 jan. 13. - 17:48:50 10/10
(51/9721)
Még valami, ha esetleg van ötlet, hogy a Hallmarkos verziót, hogy szerezzük be, akkor várom a javaslatokat. Nekem meg van pár rész, de a minõségük elég gyatra. Nosztalgiáztam tegnap és hát... Mást kellene kitalálni... De nincs ötletem. :(
10/10
Nannyfan 2007 jan. 13. - 17:45:38 10/10
(50/9721)
Sasoljátok a TV-t nagyon! Kedden lesz A Mérgezett Víz c. epizód!!!!!!!! Az egyik kedvencem!!!! :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 13. - 17:43:08 10/10
(49/9721)
Sziasztok! Üdv a fórumon mindenkinek!!!!!! Annyira örülök, hogy egyre többen vagyunk! Érdemes volt elindítani! :)
Ryana, köszi, hogy megosztottad ezeket az infókat velünk! :) Jól nézünk k, ha majd állandóan váltogatják a szinkronhangokat. Volt egy olyan érzésem, hogy ez nem mai szinkron... A fene vinné el õket, hogy nem voltak képesek megvenni a Hallmark-os verziót! :( Majd meglátjuk mit hoz a jövõ...
Lenili 2007 jan. 13. - 16:49:04
(48/9721)
Halihó Kedeves Sorozatnézõk!
Ez a pénteki rész lenyûgözött...a medvés jelenet csupa izgi volt ,már nem is emlékeztem erre a részre . A pici kis félvér baba olyan édes . Sok részt kihagytam "anno" és tele vagyok izgalommal mi lesz ezután ...és persze mikor bontakozik ki Dr Quinn szerelmi élete . Remélem nem hagy minket cserben a TV1 ,mert az írtó rossz lenne....mármint ha abbahagyná a felénél a sugárzást. de ne fessük az " ördögöt" a falra!!!!Szép hétvégét mindenkinek!
jaina potter 2007 jan. 13. - 16:30:23
(47/9721)
Helló Mindenki!

Örülök, hogy tetszik nektek a sorozat. Nálunk mondjuk nem én vagyok a rajongó, hanem sokkal inkább Anyum, de én is szoktam nézni részeket.

A szinkron tényleg fura, bár én azon is fennakadtam elsõre, hogy ki az az Olive, a tiszteletes miért lát és Sully és Dr. Mike nincs együtt stb stb, mert az én Hallmarkos emlékeimben így élt. Aztán felhomályosítottak, hogy ez az elsõ évad.

Amúgy kíváncsi vagyok, az M1 meddig bírja szusszal, mert kifejezetten magyar specialitás, hogy a sorozatokat félidõben egyszerûen abbahagyják, majd ismételgetik! :(
ryana 2007 jan. 13. - 15:41:43
(46/9721)
Sziasztok!
Hagy legyek egy kicsit okos tojás! Szóval, az m1 a régi, kb. 10 évvel ezelõtti szinkronnal adja most, ami akkor azt hiszem a tv3-on ment, és mivel akkor csak az elsõ évadot adták le, feltételezem, hogy a hátralevõ évadokat nem is szinkronizálták le, és így gondolom, hogy a másodiktól szinkronhang váltásra számíthatunk, vagy megszerezték a Hallmarkosat, vagy újat csináltatnak, majd kiderül...De fura lenne a felnõtt Szalay Csongort újra szerzõdtetni Brian hangjának :-). Megjegyzem Dr. Mike hangját ezzel a szinkronnal jobban szeretem, Sullyét (jó pasi!), pedig a Hallmarkossal. A 'Gyógyító Asszony' szerintem is nagyon találó lenne.
Uff, én beszéltem, :-), egy újabb jelentkezõ, az egyre népesedõ rajongó táborba
10/10
Nannyfan 2007 jan. 12. - 20:51:57 10/10
(45/9721)
Tündéri volt a mai rész!! Azt a babát meg lehet zabálni!!
De õ az (John Schneider). Szeretem ezt a színészt. Már a Hazárd Megye Lordjai-ban is szimpatikus volt. Késõbb õ lesz Daniel Simon, Sully legjobb barátja.
10/10
jagi 2007 jan. 12. - 18:47:38 10/10
(44/9721)
Hello!Ezt a mai részt még sosem láttam!(nem sok ilyen van)Nagyon aranyos volt a félvér kisbaba.Az apja nem az a színész,aki késõbb Sully barátját Danielt játssza?Nem tudom a nevét.Engem a "Mikaéla"nem annyira zavar,már megszoktam a németbõl!:)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 11. - 21:45:29 10/10
(43/9721)
Sziasztok!
A mai részt nem bírom ki szó nélkül! Loren mûtétjén majd leestem az ágyról úgy röhögtem. Jake arca, és Miss Olive (remélem jól írtam le). Egyszerûen csúcs volt! A kinti fogadás is jó volt!
Colleen-t viszont nagyon sajnáltam. :(
Mindent összevetve remek rész volt! :)
Lenili 2007 jan. 10. - 19:16:50
(42/9721)
Sziszi minden rajongónak!
Én is örömmel látom bõvül a táborunk.Valóban hálásak lehetünk az M1-nek ,hogy így vagy úgy de a mûsorára tûzte. Csodás jellemû embereket lehet benne látni és még fantasztikusabb szereplõkkel. A filmbéli jellemek szép példája az akkori idõ embereinek énjérõl. S lám akkor is mekkora volt az emberi gyarlóság.,,,de mindig van megfelelõ megoldás a csodával határos módon. Ime itt jön be a "varázsló " kifejezés. A mai részben ábrázolt marhalopásért valóban akasztás járt ,de varázslatos Dr Quinn doktornõnk közbelépett...... védõbeszéde megmentette a gyilkolástól a Kisvárost. Hatott az emberi elsötétült és ölni vágyó agyakra ,,,hálisten...és akkor nem is olyan rossz a "varázsló" kifejezés . Sok embernek kellene ezt a sorozatot néznie ,mert hatalmas a mondanivalója ...Én is remek ötletnek tartom a DVD-és felvételt ,vevõ lennék rá. Mindenkinek további kellemes sorozatnézést.