suxel 2014 jún. 30. - 15:03:58
(23/63)
Szia!

Mifele egetes?
malvinkicska 2014 jún. 30. - 14:55:46
(22/63)
Mivel online követem ma láttam a 10 részt, nem túl nagy szám, az égetéstõl találhatnának ki másabb dolgot is, tele gonosz emberekkel. Az a Kendra egy szemét kígyó nagyon lassan haladnak az események, lehet ha nem javul, Szerelem zálogba sorsára jut napolom, idõt nem érdemes vele pocsékolni.
malvinkicska 2014 jún. 24. - 09:59:32
(21/63)
A sorozatnak is egy a baja túl hosszúra sikeredett, pl ami rész nevetséges volt, az a mentési akció, mi lesz ebbõl és mikor.
malvinkicska 2014 jún. 21. - 17:34:11
(20/63)
Suxel igazán rendes vagy elolvastam õ nagyon megosztja a közvéleményt, én nem tartom színésznõnek énekeljen tovább, plasztikáztassa magát. nekem õ akkor sem fog tetszeni túl sok tudod A suszter maradjon a kaptafánál. Amikor megjelent a képernyõn, minden elõzetes olvasás után láttam valami feltûnési betegsége van most meg én nem akarok nagyzolni, de megnyugtat, hogy pszichológiát is tanultam, így az emberismeretem mások szerint nagyon jó.
suxel 2014 jún. 21. - 15:55:01
(19/63)
Malvin, itt egy cikk Eiza Gonzalezrõl. A többségnek (közte nekem is) az a véleményem, mint neked. Olvasd el a cikket, s olvasgass bele a kommentekbe is. Jelen lesz mind a két oldal, akik Eizat szeretik és, akik nem.
http://televisahirblog.wordpress.com/2014/06/14/rabok-es-szeretok-ime-eiza-gonzalez/
malvinkicska 2014 jún. 21. - 13:57:12
(18/63)
A Nikit alakító kis csontváz színésznõ nem tetszik maga az alakítása, viszont Eduardo és Erika Buefil nagyon jók hiába mackós alkat E mégis jól hozza a formáját. Nelson el akarja tettetni láb alól remélem nem jön be neki.
Norcy_ 2014 jún. 18. - 14:08:35
(17/63)
Tetszik, hogy nem harapják le a végefõcímet (bár ki tudja meddig tart ez, kereskedelmi csatonáknál ez nem szokás).
malvinkicska 2014 jún. 18. - 12:32:25
(16/63)
Az elõzõ feldolgozást nem láttam így most számomra új legalább nem bosszankodok, mint a Maricruz estében, azt is széttépték már egy jó párszor jobb lenne hagyták volna.
sorozatkedvelõ 2014 jún. 18. - 12:22:59
(15/63)
Erre én ma jöttem rá,hogy ez egy feldolgozás,a sok átdolgozás/feldolgozás/adaptálás helyett már igazán kitalálhatnának új történeteket.
suxel 2014 jún. 17. - 23:55:41
(14/63)
Tökéletes a felfedezés: ez bizony az Amor en Custodia (A szerelem rabjai) újraforgatott verziója, és itt sem testõrnek jelentkezett Arriaga és de bizony majd testõr lesz belõle. Csak ennek a végébõl lehagytak bizonyos történéseket, pl. nincs meg benne az ikerszál.
Miss Cobbler 2014 jún. 17. - 22:52:21
(13/63)
Az elsõ két rész alapján ez is remake-nek tûnik. Mintha lett volna egy hasonló argentin vagy brazil sorozat, ott is megmentette a gazdag szõke nõt, aki intézõnek akart jelentkezni, azután testõr lett belõle a nõ mellett.
suxel 2014 jún. 16. - 22:36:20
(12/63)
További hangok:
- M. Sanchez – Urbán Andrea (Cristina)
- F. Gattorno – Dolmány Attila (Salsero) /hogy ez mennyivel jobb, mint Sótonyi Gábor/
- M. de Sousa – Vágó Bernadett (Kendra)
malvinkicska 2014 jún. 16. - 20:55:29
(11/63)
Suxel pár színészt láttam már, de nem mindet ismerem és zavar, mivel nem régen vagyok most már mondhatom sorozat függõ, persze amelyik tetszik , köszönöm szépen , hogy ezeket leírtad.
suxel 2014 jún. 16. - 18:59:41
(10/63)
Nem láttam a fõcímet, hogy többet beazonosítsak, de ezek mentek fejbõl. Majd ha, hallom a fõcímet és a neveket, akkor remélem több is fog menni, mert voltak még ismerõsek, mint mondjuk Monika Sanchez (Cristina)

E. Buenfil: Vándor Éva (Victoria)
E. Yanez: Sörös Sándor (Arriaga)
E. Gonzalez: Bogdányi Titanilla (Nikki)
S. Rulli: Tokaji Csaba (Guzmán)
G. Capetillo: Jakab Csaba (Nelson)
R. Morell: Szórádi Erika (Tomasina)
H. M. Macotela: Kajtár Róbert (Fortuno)
M. Prado: Bókai Mária (Jovita)
L. Aragón: Andresz Kati (Odette)
offtopic
malvinkicska 2014 jún. 16. - 14:09:08
(9/63)
Amit mostanában hiányolok nincs a sorozatoknak wikipediája, ahol lehetne olvasni ki kit formál, kinek a magyar hangján nekem fontos az ilyesmi.
malvinkicska 2014 jún. 10. - 18:22:38
(8/63)
A csatornák direkt csinálják egyik üti a másikat, valahogy megoldom akik játszanak benne, több sorozatban is láttam õket jól alakítottak, de aztán majd kiderül nézem e végig, mostanság szelektálok köztük. A szerelem zálogba abba hagytam, nekem nem jön be, attól másnak biztosan jó.
offtopic
ildimix 2014 jún. 09. - 15:00:11
(7/63)
Én nem fogom nézni a sorozatot. Itt a nyár és amennyit tudok kint vagyoik a levegõn. A gonosz álarcát, az igazgyöngyöt és néha a szeretõk és riválisokat nézem. Elég ennyi sorozat majd télen kezdek valami újat.

Üdv: Ildimix
suxel 2014 jún. 06. - 17:35:59
(6/63)
Nekem nem tetszik a sorozat, bar ennyi miatt nem fogom lehuzni a telenovellat. Ugyanis nem azert nem tetszik, mert bena a forgatokonyv, mert errol szerintem szo sincs, csak engem a testorokkel ki lehetne kergetni a vilagbol, nem birom ezt a tematikat. Mivel ilyen kulso oka van az egesznek, nem is fogom ertekelni pontszammal a sorozatot sosem. Csak emiatt nem szerettem a Tobb, mint testort sem. Pedig probalkoztam ezzel az AV-vel is, a heten 3 reszt neztem meg, tekertem at, vagy korabban mutattal te is reszleteket, de zavar akkor is. Talan meg egy-ket masik okot is tudnek mondani, de eltorpulnek emellett, valaki a nyomozos sorozatok nem erdeklik, valakit a mexikoi komediak, engem a testorok nem vonzanak.
ateate 2014 jún. 06. - 16:50:55
(5/63)
Tuti kis sorozat, mindenképpen ajánlom. Az elsõ rész unalmas lehet, de aztán jönnek a poénok meg a feszültség a két fõhõs között.
malvinkicska 2014 jún. 06. - 16:08:37
(4/63)
Suxel köszönöm ,de nekem nincs Fem3 csatorna sajnos de megoldom, valamelyiket online fogom nézni.